Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » GSF650, 2006 kable ke svíčkám ...

kratas (Člen)
03.05.2016 17:22:21
Offline

GSF650, 2006 kable ke svíčkám ...

Ahoj lidi,
měnili jste nekdy káble ke svíčkám na B650, K6? Jeden mi začal probíjet a na netu jsou pouze originální díly - kabely společně s cívkama.
Měl to někdo rozebrané? Jde to vyměnit??

Díky...


" ....Až mě život omrzí a stane se mi peklem, skočím z bandasky do hajzlu a zavřu se deklem.."
Filous (Člen)
03.05.2016 18:16:21
Offline

Re: GSF650, 2006 kable ke svíčkám ...

...origo to neni rozebiratelnej dil, proto si to nigde nenasel...dys koupis kabel v metrazi, musis ten puvodni vypreparovat a novej tam narocit a nejlip ten spoj utesnit tmelem nebo silikonem, aby se ti tam nedostavala voda...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
kratas (Člen)
03.05.2016 19:50:37
Offline

Re: GSF650, 2006 kable ke svíčkám ...

hmm, tak to je super. Tak to ti kluci japonští "hezky" vymysleli smile2.

Pochybuju, že se to dá vypreparovat bez ztráty kytičky a pokud jo, tak určitě né pak ještě kvalitně utěsnit. Hrozně nerad bych řešil trable s cívkama někde v prdeli, nezmámo kilometrů od baráku... smile2


" ....Až mě život omrzí a stane se mi peklem, skočím z bandasky do hajzlu a zavřu se deklem.."
Banditatom (Člen)
03.05.2016 19:59:08
Offline

Re: GSF650, 2006 kable ke svíčkám ...

kratas psal:

hmm, tak to je super. Tak to ti kluci japonští "hezky" vymysleli smile2.

Pochybuju, že se to dá vypreparovat bez ztráty kytičky a pokud jo, tak určitě né pak ještě kvalitně utěsnit. Hrozně nerad bych řešil trable s cívkama někde v prdeli, nezmámo kilometrů od baráku... smile2

Hele me na becku taky probijeli kable....koupil jsem silikonove a bez problemu jsem ty puvodni vytahnul(drzi je takovej cvocek a lepidlo). Nove kable jsem myslim prachsproste nalepil cernym silikonem....


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr