Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » BMW na prodej

Jaster (Člen)
16.05.2016 14:54:05
Offline

BMW na prodej

Zdravím, po 6ti letech spokojenosti prodávám BMW E46 320D ve slušném stavu. Pořídil jsem v kombajnu 330XD 4x4 a dvě auta nepotřebuju. Až je mi líto to prodávat, když jsem na tom už téměř vše doladil a vyměnil bigsmile
Novou technickou na tom ještě udělám, protože příští měsíc končí.

Víc info v inzerátu:
http://auto.bazos.cz/inzerat/61079808/B … v-chip.php


motto "Vem za heft a val"
Kelly01 (Člen)
16.05.2016 15:08:59
Offline

Re: BMW na prodej

Čtu čip , mračítka, fólie. V té chvíli bych od toho prchal, v mých očích to snižuje hodnotu o 90%bigsmile
V původním stavu prodám všechno 5x rychleji a lípidontknow
Nesurprised


God Save The Queen!
Jaster (Člen)
16.05.2016 15:25:04
Offline

Re: BMW na prodej

Kelly01 psal:

Čtu čip , mračítka, fólie. V té chvíli bych od toho prchal, v mých očích to snižuje hodnotu o 90%bigsmile
V původním stavu prodám všechno 5x rychleji a lípidontknow
Nesurprised

na technický to máš vždy lepší hodnoty než když to chip nemá. Fólie jsou jen na zadních oknech a mračítka sundám když budou remcat smile1


motto "Vem za heft a val"
Paladin86 (Člen)
16.05.2016 15:36:43
Offline

Re: BMW na prodej

Mě spíš zaujalo to " Autorádio original BMW na cd". Sony nevypadá moc origo. bigsmile Jinak to auto vypadá zachovale. Ani ty mračítka by mi nevadili. Sundám za 5 min. Ale ten motor. To dělal pro BMW Steyer. Pominu kulturu chodu a velký turboefekt. To k PD patří. Ale často se propálí těsnění pod hlavou, selhává turbo, vstřikovací čerpadlo, vstřikovače. bad

VikecB12 (Člen)
16.05.2016 16:26:06
Offline

Re: BMW na prodej

Paladin86 psal:

Mě spíš zaujalo to " Autorádio original BMW na cd". Sony nevypadá moc origo. bigsmile Jinak to auto vypadá zachovale. Ani ty mračítka by mi nevadili. Sundám za 5 min. Ale ten motor. To dělal pro BMW Steyer. Pominu kulturu chodu a velký turboefekt. To k PD patří. Ale často se propálí těsnění pod hlavou, selhává turbo, vstřikovací čerpadlo, vstřikovače. bad

Máme tyhle BMW 320d v rodině dvě,jedno lítá po brně jako autoškola,má najeto nikdonevíkolik,co je v rodině tak cca 100 000km a vo motoru nevíš. Moje máme zatím cca 40 000km a jen po pořízení se měnila váha vzduchu. Olej nežere ani jeden z nich,starty v zimě parádní,spotřeba kolem 6ti a jediný negativní je to,že ten motor dole fakt nejede a musí se chodit o kvalt dolů oproti koncernu z té doby,aby to akcelerovalo. Ale je to taky tym,že to má dost těžkej převod a ikdyž je to jen pětikvalt,tak se to na pětku na dálnici jen převaluje,jako koncern s šestikvaltemgood Servisovat se to dá doma svépomocí,reset olejservisu se dělá na budíkách bez počitačegood Ale stejně bych chtěl 328Ciredface


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Banditatom (Člen)
16.05.2016 17:26:03
Offline

Re: BMW na prodej

2001...? 89 000kc...za 15 let starou mrdkusurprised?...asi nejsem tvoje cilova skupinabigsmile

...a ta kapota je dessick


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Meloun (Člen)
16.05.2016 18:57:50
Offline

Re: BMW na prodej

Vono je taky důležitý, jestli je to originál 100 nebo 110kw..do tý 100kw bych nešel, 110 je už co do poruchovosti lepší..ale pořád je to diesel a na ten serusmokin
Kecy vo ceně neber v potaz, za chvíli to zmizí..Ještě pořád ty 15let starý mrdky, např. ta 328Ci stojí klidně 200 papouchů a prodá se vobratem..cool


PURE NAKED BIKE!
pepa (Člen)
16.05.2016 19:00:24
Offline

Re: BMW na prodej

kde je to origo autorádioooo idontknow


GSX 1400 K7
Meloun (Člen)
16.05.2016 19:03:13
Offline

Re: BMW na prodej

Bože to jsou dotazy..Tak třeba asi v šupliku doma..už tam mám dvěbigsmile..přehodíš to za 5 minut.K čemu taky rádio, co nic jinýh neumí..a když jsem přemejšlel nad krabičkou, co to s nejistým výsledkem převede z usb zkrz radio na 2500?-, tak to za ty prachy raděj koupim radio, co umí všechno a který zas za nějakou zbytkovku prodám dál..Je to sice šeredný, ale srat na tosmokin


PURE NAKED BIKE!
hlemejzd999 (Člen)
16.05.2016 19:11:22
Offline

Re: BMW na prodej

Meloun psal:

Bože to jsou dotazy..Tak třeba asi v šupliku doma..už tam mám dvěbigsmile..přehodíš to za 5 minut.K čemu taky rádio, co nic jinýh neumí..a když jsem přemejšlel nad krabičkou, co to s nejistým výsledkem převede z usb zkrz radio na 2500?-, tak to za ty prachy raděj koupim radio, co umí všechno a který zas za nějakou zbytkovku prodám dál..Je to sice šeredný, ale srat na tosmokin

bigsmile přesně...než original radio, co umi hovno...to je jak ve škodofce..tam taky davali do nedavna do Fábije original rádio za neuvěřitelný prachy,  co přehrávalo furt jenom kazety a přitom cédéčka mělo kdejaký korejský kolo idontknow


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Kelly01 (Člen)
16.05.2016 20:17:47
Offline

Re: BMW na prodej

Mám zkušenost že orig. stav prodává bez ohledu na funkčnost, připlatím za orig. stav a pak si prohodím co chci bez ohledu na peníze...
Tak to vnímá většina kupujících....


God Save The Queen!
Paladin86 (Člen)
16.05.2016 21:45:46
Offline

Re: BMW na prodej

Meloun psal:

Vono je taky důležitý, jestli je to originál 100 nebo 110kw..do tý 100kw bych nešel, 110 je už co do poruchovosti lepší..ale pořád je to diesel a na ten serusmokin
Kecy vo ceně neber v potaz, za chvíli to zmizí..Ještě pořád ty 15let starý mrdky, např. ta 328Ci stojí klidně 200 papouchů a prodá se vobratem..cool

100kW PD je do faceliftu a po faceliftu je 110kW CR

Jaster (Člen)
16.05.2016 22:19:06
Offline

Re: BMW na prodej

Tak upřesním, rádio je sice na fotce Sony ale už je tam original na CD. Výměna na pár minut. Je to před faceliftem, takže motor 100kw.  Když jsem auto kupoval, ověřoval jsem v BMW že bylo v Itálii pravidelně servisovaný v BMW do 93 000km na poslední garančce. Další majitel to měl v Poděbradech a víc jezdil jen na ryby s tím, já to kupoval se 119 000km. Auto mě nikde nikdy nenechalo a vše jsem měnil dřív, než bylo potřeba. Pravidelně servisovaný, každý rok jsem to měl u kámoše v servisu na údržbu a kontrolu co je třeba.
Jo trefil jsem s tím srnku ve 40 a jediný co zničila že promáčkla střed kapoty a vymlátila mřížky. Tak jsem sehnal kapotu zadarmo a místo laku polepil fólií. Alespoň jsem se to naučil :D 
Cena je myslím odpovídající, co jsem koukal po netu, prodávají se i za víc. Ale dal jsem víc než co za to minimálně chci. Protože vždy chce každý slevit, tak abych měl prostor.
Nevím jak to jezdí bez chipu (koupil jsem to už tak), ale táhne už od 1500 otáček slušně.


motto "Vem za heft a val"
Meloun (Člen)
16.05.2016 23:05:57
Offline

Re: BMW na prodej

Paladin86 psal:
Meloun psal:

Vono je taky důležitý, jestli je to originál 100 nebo 110kw..do tý 100kw bych nešel, 110 je už co do poruchovosti lepší..ale pořád je to diesel a na ten serusmokin
Kecy vo ceně neber v potaz, za chvíli to zmizí..Ještě pořád ty 15let starý mrdky, např. ta 328Ci stojí klidně 200 papouchů a prodá se vobratem..cool

100kW PD je do faceliftu a po faceliftu je 110kW CR

Ajoo..tima mračítkama to porát vomládlobigsmile


PURE NAKED BIKE!

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr