Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Servis B12 (nepravidelný chod motoru?)

dano.k (Nový člen)
29.05.2016 11:48:11
Offline

Servis B12 (nepravidelný chod motoru?)

Zdravím, potřeboval bych vyservisovat moto... Po zimě mi nechce blafnout. Přechlastany motor (vyčistím svíce a motor naskočí potom se začne dusit a jde total velký dym z výfuku a jede asi tak na jeden,dva válce a potom zdechne. když vytahnu svíce zase jsou mokre, vyčistím a znovu se to opakuje) Pak bych potřeboval ho seřidit a vyměnit  naplně a přetěsnit vidle... Jsem z Třince nevíte o někom šikovným v okolí? Díky moc za info

Editoval osiris (30.05.2016 11:15:07)

tomB12 (Člen)
30.05.2016 11:03:01
Offline

Re: Servis B12 (nepravidelný chod motoru?)

Zavolej tady a domluv se:
http://www.centrummotocyklu.cz/
Měl jsem to samé a dali mi to do kupy, důvodem jsou ekosračky v bezínu, karburátory to nemají rády.

dano.k (Nový člen)
01.06.2016 20:27:26
Offline

Re: Servis B12 (nepravidelný chod motoru?)

Díky za info... V servisu už jsem objednaný. Ale ne na Těrlicko, ale do Bílovce... Jinak vyndal  jsem karbec, podíval se do něj a je čisty... Vyndal svíce na prázdno protočil svíce vyčistil a bez vzduchového filtru nakopl. Bandita jsem v pohodě nakopl. V pohodě do 5tis šel, potom při plným plynu začal dusit a začal z výfuku hazet plameny... Moto jsem složil a chtěl jsem odzkoušet jestli dojedu aspoň  do servisu na seřízeni. Moto nastartoval a po zahřátí se začala dusit... Vzduchový filtr špinavý a smrdí benzínem. Vytáhl jsem ho, a moto do 5tis/ot v pohodě... V pondělí jedu do servisu pak dám reference smile1 Už aby to bylopussy

dano.k (Nový člen)
01.06.2016 20:35:55
Offline

Re: Servis B12 (nepravidelný chod motoru?)

Jo a pochybují že je problém v ekosračkách v benzínu? Co  by to tomu karbci udělalo když karbec byl čisty? Nidky před tím mi to neudělalo... Sice je fakt že jsem bral "zimní" benzín na vánoce po vyjížďce. Ale největší chyba je ve mě že jsem nechal přepnuty ventil na nádrží v mezi poloze mezi res a on

Lihy (Člen)
02.06.2016 07:39:12
Offline

Re: Servis B12 (nepravidelný chod motoru?)

dano.k psal:

Jo a pochybují že je problém v ekosračkách v benzínu? Co  by to tomu karbci udělalo když karbec byl čisty? Nidky před tím mi to neudělalo...
Ale největší chyba je ve mě že jsem nechal přepnuty ventil na nádrží v mezi poloze mezi res a on

surprised Tak na co se ptáš když sám víš, žes to posral bigsmile...BTW ta poslední věta měla bejt hned u toho dotazu na problém...  Ještě jedna malá otázečka....olej, jak je na tom hladina oleje? a nesmrdí náhodou trošičku benzínem? bigsmile

tomB12 (Člen)
02.06.2016 09:55:22
Offline

Re: Servis B12 (nepravidelný chod motoru?)

No Bílovec je z Třince fakt "po ruce" idontknow za předpokladu, že máš nejspíš benzín i v oleji idontknow No co, je to tvůj boj cool Pak napiš jaks dopad...

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr