Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Yoshimura Dual Oval (střílí?)

umajks (Nový člen)
30.05.2016 17:10:32
Offline

Yoshimura Dual Oval (střílí?)

Zdravím Banditi.
Chtěl bych se zeptat, jestli náhodou nemá někdo zkušenosti s tímto výfukem. Mám ho na 650N r. v. 2007. Jedná se o to, že při téměř každém zavření plynu výfuk probubláva, občas i střelí. Je to normální u tohoto výfuku? Nebo bych měl hledat někde závadu?

K.a.s.y.m. (Člen)
30.05.2016 18:40:04
Offline

Re: Yoshimura Dual Oval (střílí?)

závada je v tom výfuku...každej laďák ti ochudí směs a důsledkem bublání a střílení do výfuku,ale to dělá každej laďák.u karbecu aspoň trochu pomohlo přidání bohatosti směsi  nebo větší trysky u stříkačky jen jiná mapa a nebo si zvyknout


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Kelly01 (Člen)
30.05.2016 18:59:58
Offline

Re: Yoshimura Dual Oval (střílí?)

Proto se to tam dávágoodsmile1


God Save The Queen!
umajks (Nový člen)
30.05.2016 19:42:17
Offline

Re: Yoshimura Dual Oval (střílí?)

Ne že by mi to nějak vadilo, naopak, je to celkem efektní bigsmile Jen mě napadlo, jestli to třeba nějak výrazně neškodí výfukovým ventilům. Taky jsem někde četl, že by to mohlo způsobovat i netěsnost výfuku. Je pravda, že občas během jízdy se zvuk jakoby ztlumí (když to tak blbě nazvu) bigsmile a místo hlubokého tónu vycházejícího z laďáku je to takový utlumený až syčivý zvuk, jakoby to někde odfukovalo, ale nevím no, po nějaké době to pak zase zní tak jak má. Možná mám jen slyšiny. idontknow

yebat (Člen)
31.05.2016 05:20:10
Offline

Re: Yoshimura Dual Oval (střílí?)

umajks psal:

Zdravím Banditi.
Jedná se o to, že při téměř každém zavření plynu výfuk probubláva, občas i střelí. Je to normální u tohoto výfuku?

a v noci můžeš při tý střelbě pozorovat modrý plameny šlehající zvejfucku...

romantika... cool

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr