Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Tenax - přenýtováni kotoučů

ltm (Člen)
20.04.2007 15:22:03
Offline

Tenax - přenýtováni kotoučů

Přátelé,
píšu sem nemylou zkušenost s touto firmou. bad
Nevim jestli toto bude číst pan Kulhánek nebo pan Pufler. Ale  budu se snažit vylíčit to po pravdě jak to je.

Před měsícem a něco, přesně 7.3.2007 jsem odvezl do Tenaxu přední kotouče na GSX-R. Pan Pufler mi slibil ze do tydne bude přenýtováno a že mi kotouče pošlou poštou. good

volal jsem tam každý týden 1. neměli nýty 2. nestihaly 3. zabaleno ale neposláno atd.
v pátek 13.4. !!!! mě kotouče opravdu domu dorazili.

Blbé bylo že nebyly z GSX-R ale byli to vlnité (vykousané) kotouče nanýtované na jiných těch kovových držácich (z jiné moto)
tak jsem volal co se stalo a že prej v rychlosti zaměnily balíky ..... SUPER, mam to prej nasadit a až se dotyčný co dostal moje ozve nebo az se vratej tak se ozvou, co myslíte ?
No po nasazení kotouču jsem se rozjel na motorce a malem se zabil pač sice vypadalo že to brzdí ale neskutečně to vybrovalo řidítkama....Tak zase volam do TENAXU co to je  a že se prej musej "jen" povolit nejty tak ochotne jedu na vyjizdku do Tenaxu a nejty mi povolili a vybrovalo to znovu HMMMMMm pak z pana Kulhánka vylezlo ze to byl nejaky prototip... Tak jsem vesele dojel domu a poslal kotouče zpět.
Hned v pondělí (ten dotyčný si prý moje kotouče stale na poště nevyzvedl a zasilka se nevratila)fuck
že ve středu přijdou nové zaručené kotouče které fungují a do pátku je mám. Včera (ČT) jsem tam volal !prej jeste nedovezli! Dnes jsem tam volal, je mi to trapný někoho uhánět ale prej to jeste nemaj tak jsem zvědavej jestli to vubec někdy bude.

Prostě do firmy TENAX nikdy nic nedávejte, chlapci všechno slíbí hlavně rychlé termíny a skutek utek.
Pracují kvalitně ale tohle je taky dost špatná vizitka.

Kotouče v Tenaxu vykousané stojí cca 1500,- Ks a originální jeté kotouče stojí na GSX-R cca 5000,- takže mi vlastně pan Kulhánek vysí cca 2000,- Kč a spousty času. Nehledě na to že mi neposlal ani paragon za praci nebo nějaký předávací protokol. Má vubec na své výrobky nějaký atest ????  bad

badbadbad

Prostě jsem udělal velikou chybu... nikdy víc pussy bad fuck sick

DODY (Člen)
20.04.2007 18:30:42
Offline

Re: Tenax - přenýtováni kotoučů

Aáá do pussy já se tam chystám,no ještě se poptám na ,,ptáčky" jedny !! bigsmilebigsmile


NEJHEZČÍ JE NAHATÁÁÁ!!!!
Lada.s (Člen)
22.04.2007 07:46:11
Offline

Re: Tenax - přenýtováni kotoučů

No tak to je mazec no help
Shanel jsem kotouče na TRX a kazdej rikal at je objednam v Tenaxu, ale stále jsem zastánce raději jetých, ale origo kotoučů. Takze sice špatná, ale užitečná zkušenost smile2

maňas (Člen)
22.04.2007 16:09:40
Offline

Re: Tenax - přenýtováni kotoučů

no to je pěkný,slušný floutci,bych z toho sick

zmetcifuckpak si dej něco někam udělatsurprised


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!
Filous (Člen)
22.04.2007 19:51:24
Offline

Re: Tenax - přenýtováni kotoučů

...já po nich chtěl něco třikrát a dycky to klaplo...něco bylo hnet na počkání a teť naposlet do třech dnů...asik sem byl Kulhasovi sympatickej surprised


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
osiris (Člen)
22.04.2007 20:36:30
Offline

Re: Tenax - přenýtováni kotoučů

...bodejť, je na prostovlasý woe bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Filous (Člen)
22.04.2007 20:40:49
Offline

Re: Tenax - přenýtováni kotoučů

osiris psal:

...bodejť, je na prostovlasý woe bigsmile

...a tos řek hesky good ...prostovlasej, to zní dobře, to si budu pamatovat bigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
osiris (Člen)
22.04.2007 20:45:07
Offline

Re: Tenax - přenýtováni kotoučů

...no dyk, taky nemám rát dyš mi, řikaj skoroplešatej bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
KOVAL (Člen)
22.04.2007 21:20:36
Offline

Re: Tenax - přenýtováni kotoučů

Ale jinak to fakt vesměs funguje u Kulhase tak jak to popsal LTM...
Bohužel...
Jo a paragon a schválení asi mit nemůžeš když to žádný schválení a atest nemá a cena je bez papíru a dph...

ltm (Člen)
23.04.2007 15:20:21
Offline

Re: Tenax - přenýtováni kotoučů

juchů dnes mi slíbil že je zejtra pošle pussy tak do 14dnů doufám budou doma.

Jinak ja si pamauju tak pred rokem co jsem tam byl ze tam prijel tipek z prahy a upravu udelali na pockani. On jako pan kulhanej je moc hodnej a kazdymu samozrejme chce vyhovět ale jak je asi moc zakazek prace atd. tak uz to nezvladaji nobad

Meloun (Člen)
23.04.2007 18:09:38
Offline

Re: Tenax - přenýtováni kotoučů

ltm:
Myslim,že jsme se tam právě potkali...
Vždyť jsi to viděl sám,když jsem tam byl s tim kolem a vidlema...
Musel jsem si tam zkrátka sám osobně dojet,aby na to někdo už konečně po 3 měsících hrábsurprisedbad
No ale co,hlavně,že to je hotový,jsem docela splachovacísurprisedbigsmile


PURE NAKED BIKE!
ltm (Člen)
24.04.2007 06:34:18
Offline

Re: Tenax - přenýtováni kotoučů

JJ to je fakt :)

tam aby člověk dělal stale nějakej dozor bigsmile

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr