Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Podvozek 650 K5

CaFry (Člen)
10.07.2016 22:12:47
Offline

Podvozek 650 K5

Ahoj, chtěl bych poprosit o radu a info help . Rád bych na mojem polotučném K5 Bandaskovi trochu přitvrdit tlumiče, předek aji zadek. Předek je asi jasný, progresy a hustší olej. Ale co se zadkem? Spíše než Bituba atd. bych chtěl vědět jestli tam nejde prdnout jiný z něčeho jiného, bo prachy, esi tam vleze třeba např. z gixera, nebo velkého SV nebo prostě něco inčího, něco co je krapet tvrdší. A třeba i trochu přizvednout, nechci závoďáka, ale o trochu pevnější podvozek by se hodil. Anebo jak je to s repasi zadku, jestli to je vůbec možné. Tak pokud máte někdo s něčím podobným zkušenosti budu rád za rady a nápady.
Dík moc good


......bo Ostrava je regijon razovyty.......
corimec (Člen)
11.07.2016 08:15:00
Offline

Re: Podvozek 650 K5

Repasovat to určitě jde.Dělají to treba tady http://www.prochymoto.cz/Oprava_Moto/Vitejte.html z nerozebiratelného tlumiče ti udelají rozebiratelnýsmile1Když jsem se na to kdysi ptal tak cena včetně nové pruziny byla okolo 7000kč a za to uz dneska pořídíš novej.

K.a.s.y.m. (Člen)
11.07.2016 08:57:40
Offline

Re: Podvozek 650 K5

corimec psal:

Repasovat to určitě jde.Dělají to treba tady http://www.prochymoto.cz/Oprava_Moto/Vitejte.html z nerozebiratelného tlumiče ti udelají rozebiratelnýsmile1Když jsem se na to kdysi ptal tak cena včetně nové pruziny byla okolo 7000kč a za to uz dneska pořídíš novej.

repas nerozebiratelnýho tlumiče 3500 plus pružina.no nemá smysl.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Jarin (Člen)
11.07.2016 10:27:32
Offline

Re: Podvozek 650 K5

Koupil bych B12,pokud je to reálné k věku.


...jezdím tak,abych se vždy vrátil ve zdraví
CaFry (Člen)
11.07.2016 11:40:17
Offline

Re: Podvozek 650 K5

No jo taky bych kupil plnotučneho Bandita, ale jaksik chybí patřičny obnos peněz, proto to chci pořešit jinak a levněji pravě tim nějakym jinym tlumičem. A jestli je repas za cenu noveho, tak se pak nevyplati repasovat. A do šestpade vleze tlumič z dvanactky/dvanactpade, nebo je to z duvodu většiho objemu a vykonu řešeno jinak?


......bo Ostrava je regijon razovyty.......
kratas (Člen)
11.07.2016 19:14:04
Offline

Re: Podvozek 650 K5


" ....Až mě život omrzí a stane se mi peklem, skočím z bandasky do hajzlu a zavřu se deklem.."
corimec (Člen)
11.07.2016 19:43:14
Offline

Re: Podvozek 650 K5

kratas psal:

http://obchod.bikerscrown.cz/hyperpro-sb-su06-0ai-suzuki-gsf-650-s-bandit-04--8999900018749#

co totok? Také o tom uvažuji smile1

Určitě parádagoodale vyčkej až bude akce to pak vyjde na 10 000 celej streetbox.
Dělali to tak dvakrat do roka s měřenim tlumičů zdarma.

CaFry (Člen)
12.07.2016 14:58:59
Offline

Re: Podvozek 650 K5

Jo Hyperpro box už mi taky nabizeli jednou v Bajkru, jenomže to bylo za moc peněz a ty sem neměl a nemam furt bigsmile


......bo Ostrava je regijon razovyty.......
zzzmrzlinar (Člen)
13.07.2016 00:15:04
Offline

Re: Podvozek 650 K5

tlumic z jinejch vetsinou nefunguje (cest vyjimkam, dle meho caste jako vyskyt Yettiho). takze jestli nemas na novej tak si nech zrepasovat ten stavajici. u jedenact llet stary motyky je fakt cas a rozdil bude velmi znat. Dela to www.prochymoto.cz a stoji to kolem dvou litru podle typu. Dela i v zasade nerozebiratelne typy na ktery mi Halbich rek, ze to nejde

K.a.s.y.m. (Člen)
13.07.2016 06:43:18
Offline

Re: Podvozek 650 K5

zzzmrzlinar psal:

tlumic z jinejch vetsinou nefunguje (cest vyjimkam, dle meho caste jako vyskyt Yettiho). takze jestli nemas na novej tak si nech zrepasovat ten stavajici. u jedenact llet stary motyky je fakt cas a rozdil bude velmi znat. Dela to www.prochymoto.cz a stoji to kolem dvou litru podle typu. Dela i v zasade nerozebiratelne typy na ktery mi Halbich rek, ze to nejde

viz vejš.nerozebiratelnej stoji 3500 plus pružina..bez pružiny to po vlastní zkušenosti nemá cenu.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
K.a.s.y.m. (Člen)
13.07.2016 06:52:54
Offline

Re: Podvozek 650 K5

K.a.s.y.m. psal:
zzzmrzlinar psal:

tlumic z jinejch vetsinou nefunguje (cest vyjimkam, dle meho caste jako vyskyt Yettiho). takze jestli nemas na novej tak si nech zrepasovat ten stavajici. u jedenact llet stary motyky je fakt cas a rozdil bude velmi znat. Dela to www.prochymoto.cz a stoji to kolem dvou litru podle typu. Dela i v zasade nerozebiratelne typy na ktery mi Halbich rek, ze to nejde

viz vejš.nerozebiratelnej stoji 3500 plus pružina..bez pružiny to po vlastní zkušenosti nemá cenu.

jen dodám že jakýkoliv další ladění je litr k tomu.je pravda že práci dělá luxusní nicméně cenu repasu si musi každej srovnat v hlavě sám


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
kojaksro (Člen)
13.07.2016 06:53:58
Offline

Re: Podvozek 650 K5

....za vosmičku máš nový YSS ko a máš klidsmokin

http://www.abmoto.cz/cz/e-shop/1200828/ … lumic.html


.....pořád lepší rychle než nebezpečně....dáme drink
zzzmrzlinar (Člen)
13.07.2016 15:39:13
Offline

Re: Podvozek 650 K5

no,, ja.myslim, ze esiva nema 05ka natocino  100 tisic tak by se to dalo.i bez pruzin a noc extra nastavovat na seriovym tlumici z becka taky nepujde.

Ale.kazdopadne znackovej tlumic za 7 a pul je superpecgoodka, o tom teda zadny sporu goodgoodgood dobre Kojak

CaFry (Člen)
15.07.2016 11:40:39
Offline

Re: Podvozek 650 K5

Ok díky moc za rady, mrknu na ty repasy, ale každopádně pouvažuju esi by teda nebylo lepší pošetřit a hodit tam ten YSS idontknow. Bandit má nalítane 37500 km a převážně ve dvou.
Tak díkes good


......bo Ostrava je regijon razovyty.......
kratas (Člen)
02.08.2016 22:11:52
Offline

Re: Podvozek 650 K5

..tak zjišťuji, že na moje GSF 650SA, K6 street box od Hyperpro je problém sehnat smile2

Tlumiče mám sice zatím ok, ale uvažuji o vylepšení tlumičů a tak se zeptám..

Co doporučit jako náhradu za Hyperpro street box? Když už, tak asi udělat předek i zadek help. Nebo je zkušenost jen s výměnou zadního tlumiče??

Jezdím sice sám, turista, ale vzadu docela hodně naložen....

Díky za rady...


" ....Až mě život omrzí a stane se mi peklem, skočím z bandasky do hajzlu a zavřu se deklem.."
Filous (Člen)
03.08.2016 08:10:48
Offline

Re: Podvozek 650 K5

kratas psal:

..tak zjišťuji, že na moje GSF 650SA, K6 street box od Hyperpro je problém sehnat smile2

Tlumiče mám sice zatím ok, ale uvažuji o vylepšení tlumičů a tak se zeptám..

Co doporučit jako náhradu za Hyperpro street box? Když už, tak asi udělat předek i zadek help. Nebo je zkušenost jen s výměnou zadního tlumiče??

Jezdím sice sám, turista, ale vzadu docela hodně naložen....

Díky za rady...

...ekonomický řešení je zadní jednotka YSS vot Kojaka a dopředu je to fuck, progresif vot Wilbers, WP, HyperPro, cenovje plusmínusautobus stejný...každopádně u Kojaka seženeš fše co potřebuješ...no a dyš uděláš jen zadek, zjistíš po chvíli, že předek je marnej, tagže dyš, tag vobojí je ideál...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Radek-Ban (Člen)
03.08.2016 14:09:14
Offline

Re: Podvozek 650 K5

kratas psal:

..tak zjišťuji, že na moje GSF 650SA, K6 street box od Hyperpro je problém sehnat smile2

Tlumiče mám sice zatím ok, ale uvažuji o vylepšení tlumičů a tak se zeptám..

Co doporučit jako náhradu za Hyperpro street box? Když už, tak asi udělat předek i zadek help. Nebo je zkušenost jen s výměnou zadního tlumiče??

Jezdím sice sám, turista, ale vzadu docela hodně naložen....

Taky mam K6 tak na zimu pokecam se Štěpánem co tam dát ...origo předek je strašně měkej i dkyž je to dotažený na max...idontknow
Díky za rady...


"Na životě miluju tu jeho rozmanitost... Každej den mne nasere někdo jinej..."

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr