Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » ...gumy po tisíc první

Filous (Člen)
21.07.2016 12:10:07
Offline

...gumy po tisíc první

...ňák neumim zacházet s tady s tym skurvenym vyhledávačem, tagže znova a vod začátku...potřebuju pryže...vzhledem k tomu, že uš sem starej mrdal a nebaví mě kupovat gumy po 4t km chci zas něco sport-turist, ááále...ze začátku sem byl nadšenej z M PR4 kerý sem vobul loni, jenže ty sou skvjelý, dyš se moc netahá...jak na ně začnu trochu tlačit, tag se ty lamely dezénu začnou vytahovat a guma je zubatá jag kotouč do cirkulárky...dokundá je ta guma vohřátá, tag to nic nedělá, ale jag večer zastavíš a ráno na to vlezeš, nedejsatan dyš je mokro, tag se to nedá řídit do tý doby, neš se guma zas vohřeje a ty hrany změknou...tááágže, mám po letošní vyjížďce do Dolomit smetený boky a tag ňák nevim co koupit, bo černá magije je těškej vořech...každopádně tydle zimáky za tu cenu nechci, navíc sem čekal vječí nájezd neš cca 7t kmsmile2 ...koukam po starejch M PR 2 nebo D RoadSmart 1-3 nebo vemu Nankang Roadiac WF za štyrku a budesurprised...jo a Metzky nechci, ty jenom vidim a chce se mi zvracet...no a fčil mudrujidontknow


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Billy (Člen)
21.07.2016 12:25:53
Offline

Re: ...gumy po tisíc první

v predu mam sportsmart, vzadu roadsmart


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
VikecB12 (Člen)
21.07.2016 12:44:19
Offline

Re: ...gumy po tisíc první

Taky sem jezdival kombinaci sportsmart předek,roudsmart zadekgood Roudsmarta vepředu na mě byla moc tvrdá. Dnes už by mě asi vyhovovalabigsmile Nicméně fčil si frčím na mitaskách za 2900kč sada a najezd 15-20tisíc kmbigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Banditatom (Člen)
21.07.2016 12:50:12
Offline

Re: ...gumy po tisíc první

Strejdo filousi a co zkusit pireli angel gt?


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Americkej (Člen)
21.07.2016 13:14:58
Offline

Re: ...gumy po tisíc první

Vem M PR2, byly cajk. Ale teda sehnat DOT z tohodle milénia, že smokin


... vesnickej kluk a stále celkem spokojenej parchant ...
andre.marek (Člen)
21.07.2016 13:48:07
Offline

Re: ...gumy po tisíc první

Já mám dobrou zkušenost s těma Pirelli Angel GT (A) - zadek na Hayabuse 8 tisích /možná by dal 8,5 ale ten konec je takový nevyzpytatelný u té busy.../, předek 11,5 ale vzorek už po bocích skoro žádný. Na mokru paráda goodgood

K.a.s.y.m. (Člen)
21.07.2016 13:57:42
Offline

Re: ...gumy po tisíc první

po třetí mu budu volat něco vyberu smile1


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Jardel T (Člen)
21.07.2016 14:21:39
Offline

Re: ...gumy po tisíc první

používám Angel GT, nájezd max 8 tis a jsou bez vzorku, ale max. spokojenost, rychle se zahřejí a na vodě taky dobře drží


Nejvíc na životě miluji tu rozmanitost - každý den mě nasere někdo jiný
Filous (Člen)
21.07.2016 14:49:05
Offline

Re: ...gumy po tisíc první

K.a.s.y.m. psal:

po třetí mu budu volat něco vyberu smile1

...super, dík mocgoodcool


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
K.a.s.y.m. (Člen)
21.07.2016 16:13:37
Offline

Re: ...gumy po tisíc první

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/760_img_20160721_161225.jpg


bereš? bigsmile  bigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Filous (Člen)
21.07.2016 17:23:56
Offline

Re: ...gumy po tisíc první

...za ty prachy je to povinnost a dam jim teda este jednu sanci, navic za chvili zacne chumelitsurprised ...diky Kasyme!cool


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Pavel1250SA (Člen)
21.07.2016 17:53:26
Offline

Re: ...gumy po tisíc první

Filous psal:

...ňák neumim zacházet s tady s tym skurvenym vyhledávačem, tagže znova a vod začátku...potřebuju pryže...vzhledem k tomu, že uš sem starej mrdal a nebaví mě kupovat gumy po 4t km chci zas něco sport-turist, ááále...ze začátku sem byl nadšenej z M PR4 kerý sem vobul loni, jenže ty sou skvjelý, dyš se moc netahá...jak na ně začnu trochu tlačit, tag se ty lamely dezénu začnou vytahovat a guma je zubatá jag kotouč do cirkulárky...dokundá je ta guma vohřátá, tag to nic nedělá, ale jag večer zastavíš a ráno na to vlezeš, nedejsatan dyš je mokro, tag se to nedá řídit do tý doby, neš se guma zas vohřeje a ty hrany změknou...tááágže, mám po letošní vyjížďce do Dolomit smetený boky a tag ňák nevim co koupit, bo černá magije je těškej vořech...každopádně tydle zimáky za tu cenu nechci, navíc sem čekal vječí nájezd neš cca 7t kmsmile2 ...koukam po starejch M PR 2 nebo D RoadSmart 1-3 nebo vemu Nankang Roadiac WF za štyrku a budesurprised...jo a Metzky nechci, ty jenom vidim a chce se mi zvracet...no a fčil mudrujidontknow

Ja mam D Roadsmart 3 a maximalni spokojenost!


Je lepší bejt zdravej a bohatej, než nemocnej a chudej.
K.a.s.y.m. (Člen)
21.07.2016 18:15:59
Offline

Re: ...gumy po tisíc první

Filous psal:

...za ty prachy je to povinnost a dam jim teda este jednu sanci, navic za chvili zacne chumelitsurprised ...diky Kasyme!cool

neni zač smile1


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Kožak (Člen)
21.07.2016 19:28:02
Offline

Re: ...gumy po tisíc první

PR3 mám třetí sezónubigsmile


MRDAT!!!
bolek009 (Člen)
21.07.2016 19:35:24
Offline

Re: ...gumy po tisíc první

Před dovolenou jsem nasadil M PR4.
Po 3750 km po rakouských, italských, sanmarinských, švýcarských a německých okreskách (0 km po dálnici) mám úplně stejnou zkušenost, jako Filous.
Byli jsme asi trochu přetížení, trochu jsme tahali, ale guma zubatá jak pila.
Dneska jsem jel po mokré silnici a na kruhákách jsem myslel, že mám píchlej zadek.
S M PR3 jsem byl spokojenější.


GSF1250SA K7
vendous (Člen)
21.07.2016 20:05:40
Offline

Re: ...gumy po tisíc první

mě to loni udělala Roadsmart 2 tak nevim a to sem v podstatě mrdal


Smrt je ze všeho to poslední.
Meloun (Člen)
21.07.2016 20:16:10
Offline

Re: ...gumy po tisíc první

Ještě pořád se mi válej doma dvě lehce jetý supercorsy sc1 asi..180tky, kdyby někdo chtěl..evil


PURE NAKED BIKE!
K.a.s.y.m. (Člen)
21.07.2016 21:04:38
Offline

Re: ...gumy po tisíc první

ve stejnym stavu teda s chlupama tam měl ještě sadu contiků asi contimoušn
Jinak kdyby se někdo ptal kde jsem ty gumy vzal tak na motorkářích má nick Pavelna22 gum tam měl spousty v různym stavu od slicků po cestovní.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
tomasNJ (Člen)
21.07.2016 23:00:02
Offline

Re: ...gumy po tisíc první

K.a.s.y.m. psal:

ve stejnym stavu teda s chlupama tam měl ještě sadu contiků asi contimoušn
Jinak kdyby se někdo ptal kde jsem ty gumy vzal tak na motorkářích má nick Pavelna22 gum tam měl spousty v různym stavu od slicků po cestovní.

jo tak od toho sulina sem si jednou koupil gumu...
krásná... 4mm vzorku... poslal fotku... jo dobré...a prisla guma uplně v piči...
chce to osobní odběr


__________________________________________________________________________________
Fabbrica Italiana di Automobili Torino                     Anonima Lombarda Fabbrica Automobili
Filous (Člen)
21.07.2016 23:16:24
Offline

Re: ...gumy po tisíc první

tomasNJ psal:
K.a.s.y.m. psal:

ve stejnym stavu teda s chlupama tam měl ještě sadu contiků asi contimoušn
Jinak kdyby se někdo ptal kde jsem ty gumy vzal tak na motorkářích má nick Pavelna22 gum tam měl spousty v různym stavu od slicků po cestovní.

jo tak od toho sulina sem si jednou koupil gumu...
krásná... 4mm vzorku... poslal fotku... jo dobré...a prisla guma uplně v piči...
chce to osobní odběr

...neco takovyho krom kladnejch recenzi sem taky cet, tak mi pomoch Kasym vybratgood


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Filous (Člen)
21.07.2016 23:19:21
Offline

Re: ...gumy po tisíc první

bolek009 psal:

Před dovolenou jsem nasadil M PR4.
Po 3750 km po rakouských, italských, sanmarinských, švýcarských a německých okreskách (0 km po dálnici) mám úplně stejnou zkušenost, jako Filous.
Byli jsme asi trochu přetížení, trochu jsme tahali, ale guma zubatá jak pila.
Dneska jsem jel po mokré silnici a na kruhákách jsem myslel, že mám píchlej zadek.
S M PR3 jsem byl spokojenější.

...Bolku, asi budem muset jezdit vic po dalnicich a min tahatbigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Francouz (Člen)
22.07.2016 00:58:23
Offline

Re: ...gumy po tisíc první

Tak co resis, vem M PR2, to je to samy ale bez lamelgood

Filous (Člen)
22.07.2016 07:49:28
Offline

Re: ...gumy po tisíc první

Francouz psal:

Tak co resis, vem M PR2, to je to samy ale bez lamelgood

...jo jo, vomydlim eště tudle sadu čtyřek a napřesrok nejspíš pudu do dvojkovejch...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Zdenek (Člen)
22.07.2016 08:10:50
Offline

Re: ...gumy po tisíc první

Fildo neměl bys už v těhlech letech přesedlat na nějakýho čopříka, tam se gumy neřešej. Zdenek.bigsmile

Mour (Člen)
22.07.2016 08:20:18
Offline

Re: ...gumy po tisíc první

Ja mam Pirelli diablo strada za 4 tis. Kc vc prezuti a jsem spokojeny parchant. good Po cca ctyrech tis. bez ubytku goodbigsmile

Filous (Člen)
22.07.2016 09:07:20
Offline

Re: ...gumy po tisíc první

Zdenek psal:

Fildo neměl bys už v těhlech letech přesedlat na nějakýho čopříka, tam se gumy neřešej. Zdenek.bigsmile

...Zdendo, čopříka bych moch, ale asi by měl bejt ze Států a vzadu mít 240cítku pryž a tu je asi taky potřeba řešitbigsmile ...a to máš zas eště palcový nářadí, jiný voleje, novej řemen s řemenicema, třásně, votevřenou helmu, vorla (né Vorla) nebo pumu ve skoku na přední blatník....nene, na to zatím eště nemamsmile2

bigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
K.a.s.y.m. (Člen)
22.07.2016 09:38:03
Offline

Re: ...gumy po tisíc první

tomasNJ psal:
K.a.s.y.m. psal:

ve stejnym stavu teda s chlupama tam měl ještě sadu contiků asi contimoušn
Jinak kdyby se někdo ptal kde jsem ty gumy vzal tak na motorkářích má nick Pavelna22 gum tam měl spousty v různym stavu od slicků po cestovní.

jo tak od toho sulina sem si jednou koupil gumu...
krásná... 4mm vzorku... poslal fotku... jo dobré...a prisla guma uplně v piči...
chce to osobní odběr

jj chce a i my to sám říkal..každej si fotku vyloží jinak.já ho pár let znám a i jsem a nim dělal tak jsem od něj měl gumy vždy 1A


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
hlemejzd999 (Člen)
22.07.2016 09:43:49
Offline

Re: ...gumy po tisíc první

Mour psal:

Ja mam Pirelli diablo strada za 4 tis. Kc vc prezuti a jsem spokojeny parchant. good Po cca ctyrech tis. bez ubytku goodbigsmile

Jj...tyhle gumy z minulého století vydrží věky ...to dělaly ještě pořádně gumy bigsmile


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Rum-cajs (Člen)
22.07.2016 10:39:29
Offline

Re: ...gumy po tisíc první

Zimaky (MP4) od barrandovskejch, teda ted uz lahovickejch, maj tu vyhodu, ze na nich mam cca 13000, vetsinou ve dvou a nalozenej a jeste chvili jezdit budou. Zuby trochu delaj, po ranu obcas vlnej, presne jak pise Filous.
Kdyz to shrnu jako mrdal turistickej nejpomalejsi kolenovrt, tak na roudsmartech jsem si troufl nejak vic (francie ve dvou - poserprouzky max 1-2 mm), ale vydrz me zatim docela bavi...

Drakoxxl (Člen)
22.07.2016 10:57:20
Offline

Re: ...gumy po tisíc první

Zeptám se vodborníků, páč jsem mrdal a nejsem okruhář. Když u těch gum uvádí, že mají něco odjeto na okruhu do cca 10 kol a pod. Má to prohřátí nějakej vliv na funkci (ne rostlináře bigsmile), popř. zda je dobrý tydle gumy brát znovu na drom.
Ptám se proto, že brácha se zhlídl v okruhu a postupně přizpůsobuje svojí žábu ježdění. evil


Lepší někdy, než nikdy.
Filous (Člen)
22.07.2016 11:08:09
Offline

Re: ...gumy po tisíc první

Drakoxxl psal:

Zeptám se vodborníků, páč jsem mrdal a nejsem okruhář. Když u těch gum uvádí, že mají něco odjeto na okruhu do cca 10 kol a pod. Má to prohřátí nějakej vliv na funkci (ne rostlináře bigsmile), popř. zda je dobrý tydle gumy brát znovu na drom.
Ptám se proto, že brácha se zhlídl v okruhu a postupně přizpůsobuje svojí žábu ježdění. evil

...vona je to celkem alchymie a nejde ani vo to kolik kol ta pryž nakroužila, to má vlif hlavně na úbytek masa, spíš de vo to, kolikrát se pekla na nahřejvákách a jakym stylem ten první trapič jezdil...každopádně v momentě gdy guma zmodrá nebo je vytrhaná, má nejlepší za sebou...podle fotek ten vlašimskej Pavelna22 má i spoustu pjeknejch slajků za rozumný prachy a do začátku si myslim naprosto dostačujou...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Drakoxxl (Člen)
22.07.2016 11:26:27
Offline

Re: ...gumy po tisíc první

Filous psal:
Drakoxxl psal:

Zeptám se vodborníků, páč jsem mrdal a nejsem okruhář. Když u těch gum uvádí, že mají něco odjeto na okruhu do cca 10 kol a pod. Má to prohřátí nějakej vliv na funkci (ne rostlináře bigsmile), popř. zda je dobrý tydle gumy brát znovu na drom.
Ptám se proto, že brácha se zhlídl v okruhu a postupně přizpůsobuje svojí žábu ježdění. evil

...vona je to celkem alchymie a nejde ani vo to kolik kol ta pryž nakroužila, to má vlif hlavně na úbytek masa, spíš de vo to, kolikrát se pekla na nahřejvákách a jakym stylem ten první trapič jezdil...každopádně v momentě gdy guma zmodrá nebo je vytrhaná, má nejlepší za sebou...podle fotek ten vlašimskej Pavelna22 má i spoustu pjeknejch slajků za rozumný prachy a do začátku si myslim naprosto dostačujou...

Dík za info, bráchu jsem zval do Benátek, aby si rozšířil obzory a načerpal info, tak uvidím, páč má v plánu tou dobou jet na drom na slovač evil
Jinak tenhle článek potvrzuje co říkáš good http://www.janpet.cz/index.php/auta/110 … romlouvaji


Lepší někdy, než nikdy.
Mour (Člen)
22.07.2016 12:36:44
Offline

Re: ...gumy po tisíc první

hlemejzd999 psal:
Mour psal:

Ja mam Pirelli diablo strada za 4 tis. Kc vc prezuti a jsem spokojeny parchant. good Po cca ctyrech tis. bez ubytku goodbigsmile

Jj...tyhle gumy z minulého století vydrží věky ...to dělaly ještě pořádně gumy bigsmile

...DOT 4015 goodbigsmile

Tom jr. (Člen)
22.07.2016 12:38:00
Offline

Re: ...gumy po tisíc první

Mour psal:
hlemejzd999 psal:
Mour psal:

Ja mam Pirelli diablo strada za 4 tis. Kc vc prezuti a jsem spokojeny parchant. good Po cca ctyrech tis. bez ubytku goodbigsmile

Jj...tyhle gumy z minulého století vydrží věky ...to dělaly ještě pořádně gumy bigsmile

...DOT 4015 goodbigsmile

15 tejden 1940 bigsmile

Filous (Člen)
22.07.2016 12:40:11
Offline

Re: ...gumy po tisíc první

Rum-cajs psal:

Zimaky (MP4) od barrandovskejch, teda ted uz lahovickejch, maj tu vyhodu, ze na nich mam cca 13000, vetsinou ve dvou a nalozenej a jeste chvili jezdit budou. Zuby trochu delaj, po ranu obcas vlnej, presne jak pise Filous.
Kdyz to shrnu jako mrdal turistickej nejpomalejsi kolenovrt, tak na roudsmartech jsem si troufl nejak vic (francie ve dvou - poserprouzky max 1-2 mm), ale vydrz me zatim docela bavi...

...tydle nájezdy sou z říše snů smile2 ...taky sem doufalsmile2


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Filous (Člen)
22.07.2016 12:42:22
Offline

Re: ...gumy po tisíc první

Tom jr. psal:
Mour psal:
hlemejzd999 psal:


Jj...tyhle gumy z minulého století vydrží věky ...to dělaly ještě pořádně gumy bigsmile

...DOT 4015 goodbigsmile

15 tejden 1940 bigsmile

...a je na nich Mussoliniho podpisbigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Rum-cajs (Člen)
22.07.2016 13:11:36
Offline

Re: ...gumy po tisíc první

Filous> jako taky me najezd zatim prekvapil, roudsmart sla na zadku kolem 10k do kopru (a jeste ke konci zdechla desne rychle, coz nebylo uplne prijemny treba na dovce). Tedka jeste valime do svedska, tak se uvidi.
Ale znova opakuju, jsem fakt turista, a kdyz vezu tu pani co mi dava do misky tak tuplem. Do slepejch zatacek kolikrat seskakuje a bezi napred s praporkem...

kojaksro (Člen)
22.07.2016 13:11:39
Offline

Re: ...gumy po tisíc první

Filous psal:
Rum-cajs psal:

Zimaky (MP4) od barrandovskejch, teda ted uz lahovickejch, maj tu vyhodu, ze na nich mam cca 13000, vetsinou ve dvou a nalozenej a jeste chvili jezdit budou. Zuby trochu delaj, po ranu obcas vlnej, presne jak pise Filous.
Kdyz to shrnu jako mrdal turistickej nejpomalejsi kolenovrt, tak na roudsmartech jsem si troufl nejak vic (francie ve dvou - poserprouzky max 1-2 mm), ale vydrz me zatim docela bavi...

...tydle nájezdy sou z říše snů smile2 ...taky sem doufalsmile2

....dal jsem na MPR4 cca.7-8 a teď jsem je vyměnil za nový opět MPR4. Tuším, že nejsem úplnej mrdal a nemám s nima problém. Lamely se mi zvedali více na PR3. A budu si mlít svou, pro mě je aktuálně MPR4 nejlepší guma co jsem mělsmokin


.....pořád lepší rychle než nebezpečně....dáme drink
kojaksro (Člen)
22.07.2016 13:12:55
Offline

Re: ...gumy po tisíc první

....jo a včera si je ještě obul na SV1000 Fox a dojede tak cca. 1500-2000tis.bigsmile


.....pořád lepší rychle než nebezpečně....dáme drink
Filous (Člen)
22.07.2016 13:48:28
Offline

Re: ...gumy po tisíc první

kojaksro psal:
Filous psal:
Rum-cajs psal:

Zimaky (MP4) od barrandovskejch, teda ted uz lahovickejch, maj tu vyhodu, ze na nich mam cca 13000, vetsinou ve dvou a nalozenej a jeste chvili jezdit budou. Zuby trochu delaj, po ranu obcas vlnej, presne jak pise Filous.
Kdyz to shrnu jako mrdal turistickej nejpomalejsi kolenovrt, tak na roudsmartech jsem si troufl nejak vic (francie ve dvou - poserprouzky max 1-2 mm), ale vydrz me zatim docela bavi...

...tydle nájezdy sou z říše snů smile2 ...taky sem doufalsmile2

....dal jsem na MPR4 cca.7-8 a teď jsem je vyměnil za nový opět MPR4. Tuším, že nejsem úplnej mrdal a nemám s nima problém. Lamely se mi zvedali více na PR3. A budu si mlít svou, pro mě je aktuálně MPR4 nejlepší guma co jsem mělsmokin

...ale dyk jo, já s nima sem taky spokojenej, co se týká jízdních vlastností, jen mě sere to "vytahování" lamel a chování studený zubatý gumy, ale asi je to jízdnim stylem, pudu k pankáčoj z NJ do kurzu "Jak jezdit plynule"bigsmile ...a vohledně nájezdu sem měl asi přehnaný tydlety...vočekáváníbigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Progear 650 (Člen)
22.07.2016 15:12:33
Offline

Re: ...gumy po tisíc první

Filous psal:
kojaksro psal:
Filous psal:


...tydle nájezdy sou z říše snů smile2 ...taky sem doufalsmile2

....dal jsem na MPR4 cca.7-8 a teď jsem je vyměnil za nový opět MPR4. Tuším, že nejsem úplnej mrdal a nemám s nima problém. Lamely se mi zvedali více na PR3. A budu si mlít svou, pro mě je aktuálně MPR4 nejlepší guma co jsem mělsmokin

...ale dyk jo, já s nima sem taky spokojenej, co se týká jízdních vlastností, jen mě sere to "vytahování" lamel a chování studený zubatý gumy, ale asi je to jízdnim stylem, pudu k pankáčoj z NJ do kurzu "Jak jezdit plynule"bigsmile ...a vohledně nájezdu sem měl asi přehnaný tydlety...vočekáváníbigsmile

To sis vybral dobrého učitele...good


vztekat se nepomaha, mam to vyzkouseny :)))
"44 HONDA CBR 600RR 44"
malda (Člen)
22.07.2016 16:43:05
Offline

Re: ...gumy po tisíc první

Já tomu nerozumím vubec ale podle mne je obrovsky rozdil v km v nájezdu jestli de o 600 nebo 1200 ty kone a naopak brzdny učinek motoru dělaj svý !! ted do mně !!smile2

Filous (Člen)
22.07.2016 16:50:17
Offline

Re: ...gumy po tisíc první

malda psal:

Já tomu nerozumím vubec ale podle mne je obrovsky rozdil v km v nájezdu jestli de o 600 nebo 1200 ty kone a naopak brzdny učinek motoru dělaj svý !! ted do mně !!smile2

...to urcite Maldo, ale tech Rumcajzovo 13 na 1250 je hrozna morda....


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
XJelen (Člen)
22.07.2016 16:57:29
Offline

Re: ...gumy po tisíc první

ty vole bigsmilebigsmilebigsmile cokoliv co vydrželo přes tři tisíce ve mě nebudilo důvěru bigsmilebigsmilebigsmile


Strýcfajtr !!!
K.a.s.y.m. (Člen)
22.07.2016 17:01:38
Offline

Re: ...gumy po tisíc první

XJelen psal:

ty vole bigsmilebigsmilebigsmile cokoliv co vydrželo přes tři tisíce ve mě nebudilo důvěru bigsmilebigsmilebigsmile

takhle jetý gumy kupuju taky bigsmile  bigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Marián (Člen)
22.07.2016 18:08:09
Offline

Re: ...gumy po tisíc první

po mnoha gumach jezdim ted vepredu qualifajra a vzadu roadsmarty a vydrzi to a hlavne podrzi.
Zadna guma mi vzadu nevydrzela 12t km, vjetsinou kolem 6.
Takze za me jasna volbagood


...sam mezi jebkarema...
lenkochal (Člen)
22.07.2016 18:16:48
Offline

Re: ...gumy po tisíc první

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/5020_guma.jpg




darujem do dobrej rodiny z prahy a okolia zadnu gumu Road attack, niekomu kto to hodne klopi a vyrovna si ju bigsmile

povodny majitel tvrdil, ze este nieco vydrzi, ale ja som priposrany a radsej som kupil novu,... nejakemu strelcovi na zagumovanie este posluzi.

Filous (Člen)
22.07.2016 18:38:13
Offline

Re: ...gumy po tisíc první

XJelen psal:

ty vole bigsmilebigsmilebigsmile cokoliv co vydrželo přes tři tisíce ve mě nebudilo důvěru bigsmilebigsmilebigsmile

...covece bro, ja to mel stejne, ale kvuliva turistice sem sel do tech M PR4 a musim rict, ze za tech 7t km sem nemel zadnej nepredvidanej ustrel, dys us, tag to bylo citelny a dycky dali vjedet, ze us tlacim moc, jen se proste hrne...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Tom jr. (Člen)
22.07.2016 18:39:13
Offline

Re: ...gumy po tisíc první

to je jak dyš byla ježděná na autě surprised

romas (Člen)
22.07.2016 22:12:38
Offline

Re: ...gumy po tisíc první

Neříkám že sem vyzkoušel všechno, ale pár pneu sem sjel a MPR už od MPR2 mi přijde nejvyváženější a hlavně čitelná guma. Teď mám MPR4 a vydrží možná 6 - 8 tis. což je myslím dobrý. Je fakt že pilku na ní mám taky, aleassna tocool


Představte si to ticho, kdyby lidé mluvili jen to, co vědí...
Honzik8719 (Člen)
24.07.2016 01:10:24
Offline

Re: ...gumy po tisíc první

a já sem asi divnej, ale dal sem na Sportsmartech 9 tis km a ještě by tak půl litru  najeli, ale jelikož mělo na masofku chcát tak jsem radši přezulredface to bude ale tim jak jezdim jak mrdalredfacesmokin


...relativní kochač...
svistouka (Člen)
29.07.2016 11:02:32
Offline

Re: ...gumy po tisíc první

taky neco napisu pac sem dlouho nic nenapsal...pirelky angel a mam novou masinu po tech roudech s plackou co sem zdedil po minulym majitelia sem spokojenej parchantgoodbigsmilesmokin


...a bude hůř...s triplem...a zasejc s banditem
vendous (Člen)
08.08.2016 21:22:26
Offline

Re: ...gumy po tisíc první

Tak pánové poprosím vás o radu, co je špatně?
Jedu z kopce, brzdím do zatáčky, pouštím brzdy a skládám motorku do zatáčky, motorka začne uskakovat a já si dělám do kalhot. Zatáčku sem projel relativně v pohodě ale vrátil sem se a na silnici toto.

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/3890_img_0639.jpg


http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/3890_img_0638.jpg


Kožak může potvrdit že sem v podstatě mrdal ale tohle se mi neíbí, mám to moc tvrdý, nebo měký, nebo co kurva?  HELP!


Smrt je ze všeho to poslední.
vendous (Člen)
08.08.2016 21:24:28
Offline

Re: ...gumy po tisíc první

nechápu proč sou ty vobrázky votočený do leva idontknow


Smrt je ze všeho to poslední.
osiris (Člen)
08.08.2016 21:58:37
Offline

Re: ...gumy po tisíc první

...a ptal ses na motorkářích? bigsmile
...neměl jsi zašlápnutou zadní brzdu bez spojky?


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
K.a.s.y.m. (Člen)
08.08.2016 22:12:28
Offline

Re: ...gumy po tisíc první

svistouka psal:

taky neco napisu pac sem dlouho nic nenapsal...pirelky angel a mam novou masinu po tech roudech s plackou co sem zdedil po minulym majitelia sem spokojenej parchantgoodbigsmilesmokin

jestli nebude ta chyba brždění v zatáčce  bigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
malda (Člen)
08.08.2016 22:42:09
Offline

Re: ...gumy po tisíc první

Co se divíš tohle RTO dělaj !!idontknow

Ondráš (Člen)
08.08.2016 23:02:18
Offline

Re: ...gumy po tisíc první

malda psal:

Co se divíš tohle RTO dělaj !!idontknow

Mu tam skočila uzávěrka diferenciálu... To se ty zatáčky pak blbě projížděj.smokin


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
malda (Člen)
08.08.2016 23:16:26
Offline

Re: ...gumy po tisíc první

smile1bigsmilesmile1

vendous (Člen)
09.08.2016 06:04:25
Offline

Re: ...gumy po tisíc první

Právě že už sem nebrzdil, brzdim před zatáčkou


Smrt je ze všeho to poslední.
hlemejzd999 (Člen)
09.08.2016 07:09:16
Offline

Re: ...gumy po tisíc první

Když se učila Štěpka na kole , tak ji takhle občas psalo vnitřní kolečko v zatáčkách ....asi  záleží na složení te směsi

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/3046_tmp_21428-images108778193.jpg

Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Banditatom (Člen)
09.08.2016 13:26:32
Offline

Re: ...gumy po tisíc první

Stalo se mi uplne to samo..... jizda s kopce dolu pribrzdeni pred zatackou a hopsa hejsa normalne me nekolikrat odskocil predek.....v mojem pripade to bylo lozisku krku rizeni.....


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Mour (Člen)
09.08.2016 13:31:56
Offline

Re: ...gumy po tisíc první

Tátovi to dělalo na skútru (odskakování) a měl v dupě ložisko v zadním kole.

vendous (Člen)
09.08.2016 14:19:01
Offline

Re: ...gumy po tisíc první

Udělalo to zadní kolo


Smrt je ze všeho to poslední.
malda (Člen)
09.08.2016 14:32:44
Offline

Re: ...gumy po tisíc první

Nevěří že tyhle čáry udělal tvuj autobus !!

Kožak (Člen)
09.08.2016 17:04:32
Offline

Re: ...gumy po tisíc první

zved bych to a zkusil stim kolem zalomcovatidontknow


MRDAT!!!
vendous (Člen)
09.08.2016 17:42:49
Offline

Re: ...gumy po tisíc první

kolo se ani nehne
třeba sem měl na tý zadní brzně nohu trochu dýl ale to by asi uklouzlo plynule a ne takhle odskakovalo
každopádně se to stalo jenom jednou tak uvidíme, doufám že naposled


Smrt je ze všeho to poslední.
mr.BSE (Člen)
09.08.2016 18:52:30
Offline

Re: ...gumy po tisíc první

když se podiváš na čas 00:39, tak je videt takovy drobný zatřepání řidítek. Málem jsem se posral bigsmile o kousek (reálně pár cm) uteklo zadní kolo. Nevím čím to bylo, možná tím, že jsem se lekl a ubral razatně plyn a motor to jakoby "utrhl". Fakt nevím... Ale dost mě to rozhodilo bigsmile
Tak jenom jestli to nemůže být i u tebe podobný případ idontknow


Second Class Citizen
1130 Café Racer
K.a.s.y.m. (Člen)
09.08.2016 19:30:21
Offline

Re: ...gumy po tisíc první

vendous psal:

kolo se ani nehne
třeba sem měl na tý zadní brzně nohu trochu dýl ale to by asi uklouzlo plynule a ne takhle odskakovalo
každopádně se to stalo jenom jednou tak uvidíme, doufám že naposled

no to by nemuselo..záleží totiž na nájezdový rychlosti..k tomu horší stav tlumičů kdo ví jak jsi zazmatkoval za řidítkama atd.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Progear 650 (Člen)
10.08.2016 16:14:42
Offline

Re: ...gumy po tisíc první

Mam dve uplne cerstve jete, DOT 15 a 16, pirelky supercorsa SC1, 180/60, tak kdyby mel nekdo zajem tak dejte vedet smile1


vztekat se nepomaha, mam to vyzkouseny :)))
"44 HONDA CBR 600RR 44"
pepa (Člen)
11.08.2016 20:02:11
Offline

Re: ...gumy po tisíc první

a jebkaři obouvají na autobus co? pochlubí se někdo? help


GSX 1400 K7
SLUGI (Člen)
11.08.2016 20:06:25
Offline

Re: ...gumy po tisíc první

... nej co sem měl byly Pirelli Supercorsa evil

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/39_29362.jpg

"FORTUNA IUVAT AUDACES"
pepa (Člen)
11.08.2016 20:32:21
Offline

Re: ...gumy po tisíc první

já jako myslel "sportovně-cestovní" smile1


GSX 1400 K7
vendous (Člen)
11.08.2016 21:09:42
Offline

Re: ...gumy po tisíc první

MPR4


Smrt je ze všeho to poslední.
K.a.s.y.m. (Člen)
11.08.2016 21:51:26
Offline

Re: ...gumy po tisíc první

vendous psal:

MPR4

mě to furt vychází na blbě nastavenej podvozek bigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
mr.BSE (Člen)
12.08.2016 07:37:30
Offline

Re: ...gumy po tisíc první

vendous psal:

MPR4

taky taky


Second Class Citizen
1130 Café Racer
vendous (Člen)
12.08.2016 10:24:32
Offline

Re: ...gumy po tisíc první

Jo to mě taky ale já tomu pussy rozumim jak to správně nastavit idontknow


Smrt je ze všeho to poslední.
Banditatom (Člen)
12.08.2016 11:33:30
Offline

Re: ...gumy po tisíc první

Pirreli angle gtgood

To vendous: mrknu ti jak to mam nastavene ja....


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
K.a.s.y.m. (Člen)
12.08.2016 13:47:35
Offline

Re: ...gumy po tisíc první

vendous psal:

Jo to mě taky ale já tomu pussy rozumim jak to správně nastavit idontknow

začni na továrnim nastaveni a pak přitvrzuj..přejí jen nejsi žádná lehká váha bigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
vendous (Člen)
12.08.2016 17:09:08
Offline

Re: ...gumy po tisíc první

No mam to nahoře i dole na trojku a na tlumiči koukaj 4čárky


Smrt je ze všeho to poslední.
Effect (Člen)
14.01.2017 23:00:45
Offline

Re: ...gumy po tisíc první

Zdravím, má někdo zkušenost s pneu Avon Roadrider AM26? Uvažuji že bych je nasadil na mou 6kovou babičku, ale vůbec se v tom nevyznam.helphelp

Honzik8719 (Člen)
15.01.2017 00:41:00
Offline

Re: ...gumy po tisíc první

Effect psal:

Zdravím, má někdo zkušenost s pneu Avon Roadrider AM26? Uvažuji že bych je nasadil na mou 6kovou babičku, ale vůbec se v tom nevyznam.helphelp

přes avonky je tu specialista škarďa, ale vim o tom píču jen z vyprávění bigsmile


...relativní kochač...
K.a.s.y.m. (Člen)
15.01.2017 09:02:09
Offline

Re: ...gumy po tisíc první

Effect psal:

Zdravím, má někdo zkušenost s pneu Avon Roadrider AM26? Uvažuji že bych je nasadil na mou 6kovou babičku, ale vůbec se v tom nevyznam.helphelp

Na driftovani i nechteny jsou dobry


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Banditatom (Člen)
15.01.2017 09:39:51
Offline

Re: ...gumy po tisíc první

Effect psal:

Zdravím, má někdo zkušenost s pneu Avon Roadrider AM26? Uvažuji že bych je nasadil na mou 6kovou babičku, ale vůbec se v tom nevyznam.helphelp

Pro setrilky nejvic gumagood slysel jsem pribehy o 15tis na b12bigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Honzik8719 (Člen)
15.01.2017 10:32:06
Offline

Re: ...gumy po tisíc první

Banditatom psal:
Effect psal:

Zdravím, má někdo zkušenost s pneu Avon Roadrider AM26? Uvažuji že bych je nasadil na mou 6kovou babičku, ale vůbec se v tom nevyznam.helphelp

Pro setrilky nejvic gumagood slysel jsem pribehy o 15tis na b12bigsmile

pro šetřílky je Mitas bigsmileevil


...relativní kochač...
K.a.s.y.m. (Člen)
15.01.2017 10:45:31
Offline

Re: ...gumy po tisíc první

Ale tak ty avonky se dal ale nejsou fakt na studenou silnici to uz klozou dost pri dobrym ohrati to neni az tak strasny,ale tak ja ojedu kde co kdyz je dostanu..ale jako skudlil jsem kupoval i Maxxisi a ty teda byli dobry a nebyli drahy.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Frodo89 (Člen)
15.01.2017 12:05:26
Offline

Re: ...gumy po tisíc první

Sportovně cestovní sada?
Osobně jezdim http://www.hamletovygumy.cz/pirelli-ang … /d-196012/ A na XJRku jsem celkem spokojený a to jsem ji "letos" dal přes prdel dalničním přesunem cca 400km tam a 600km zpět. A celkem dala okolo 9tisic předek i zadek vydržel +/- stejně.


Mankind works in mysterious ways!!! Nač stahovat kalhoty, když brod je ještě daleko... Piano XJR 1300 SP
Effect (Člen)
15.01.2017 18:03:49
Offline

Re: ...gumy po tisíc první

No, 5 k za gumu dát nemůžu, potřebuju něco okolo 4.5 za sadu 110/70 17 + 150/70 17.
Moc toho nenajezdim, takze nevadí kdyz nevydrží 10 000, ale jde o to abych si nerozbil hubu nekde v zatáčce.

Effect (Člen)
15.01.2017 18:15:37
Offline

Re: ...gumy po tisíc první

Frodo89 psal:

Sportovně cestovní sada?
Osobně jezdim http://www.hamletovygumy.cz/pirelli-ang … /d-196012/ A na XJRku jsem celkem spokojený a to jsem ji "letos" dal přes prdel dalničním přesunem cca 400km tam a 600km zpět. A celkem dala okolo 9tisic předek i zadek vydržel +/- stejně.

Špatně jsem se kouknul, to je cena za sadu, ale stejně tam nemůžu najít tu mojí užovku dopředu.

hlemejzd999 (Člen)
15.01.2017 19:25:42
Offline

Re: ...gumy po tisíc první


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
K.a.s.y.m. (Člen)
15.01.2017 20:08:09
Offline

Re: ...gumy po tisíc první

hlemejzd999 psal:

tady   máš stodesítky : http://www.hamletovygumy.cz/exec/Advanc … mp;pv_662=

No vydis to jsou tam i zimaky smile1


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
sb1250 (Nový člen)
24.02.2017 15:57:59
Offline

Re: ...gumy po tisíc první

Ať nemusím zakládat gumy po tisícdruhý tak se vetřu sem i když je mi jasný,že to bude nerozhodně :)) První přezouvání a jezdím na pohodu,pokud to jde tak na suchu,Bandit 1250s.Přemýšlím mezi Pirelli Angel GT,Pilot Road 4 GT a Roadsmart III.První mi přijde že hodně chvály,ale na moje ježdění mi přijdou dost sportovní (ale vypadaj super).Druhý - díky PR 2 hodně chvály.Ale zase když už je kupovat,přijde mi lepší vzít čtyřky protože u dvojek bych prý zase musel hlídat dot,atd...tzn voser a Dunlopy mě lákaj nejvíc,bo jsem je tam měl předtím,jsou doporučený od výrobce,zaujaly mě nejvíc,atd ale přijde mi že je moc lidí nejezdí tak nevím jestli jsou tak dobrý jak si myslím?Díky moc za tipy ;) good

huskyb12 (Administrator)
24.02.2017 15:59:58
Offline

Re: ...gumy po tisíc první

PR4


ale di, Ty brepto ...
sb1250 (Nový člen)
24.02.2017 22:50:02
Offline

Re: ...gumy po tisíc první

huskyb12 psal:

PR4

asi jo,čím dál víc o nich čtu tak si myslím že do nich půjdu.Dík za tip

Jardel T (Člen)
27.02.2017 10:40:27
Offline

Re: ...gumy po tisíc první

jezdím Pirelli Angel GT (A) a max.spokojenost, předtím jsem jezdil Metzelery Roadtec Z8a taky pohoda, jen Conti Road Attack mě nesmí přes práh domu


Nejvíc na životě miluji tu rozmanitost - každý den mě nasere někdo jiný
mr.BSE (Člen)
27.02.2017 15:59:48
Offline

Re: ...gumy po tisíc první

PR4


Second Class Citizen
1130 Café Racer
K.a.s.y.m. (Člen)
27.02.2017 16:21:49
Offline

Re: ...gumy po tisíc první

No sem na ne zvedavej..taky jsem je obul


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
vendous (Člen)
23.05.2017 17:49:19
Offline

Re: ...gumy po tisíc první

Tak píčáci nevim jestli sem takovej hulvát ale mě ty Mišelíny prostě kloužou.
Přitom nejsem žádnej střelec


Smrt je ze všeho to poslední.
K.a.s.y.m. (Člen)
23.05.2017 19:41:43
Offline

Re: ...gumy po tisíc první

vendous psal:

Tak píčáci nevim jestli sem takovej hulvát ale mě ty Mišelíny prostě kloužou.
Přitom nejsem žádnej střelec

Musis na ne vic tlacit pak se pekne ohrejou a neklouzou. I kdyz teda ja z nich mel ze zacatku taky rozporuplny pocity..uz jsem asi asi zvyk😁😁


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
vendous (Člen)
23.05.2017 19:53:23
Offline

Re: ...gumy po tisíc první

No příští pyže budou od pana Dunlopa, tam sem nic takového nepozoroval.
I když na omluvu musim říct že nemuseli bejt po 10km uplně ohřátý


Smrt je ze všeho to poslední.

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr