Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Poškozenej rám

pelda (Člen)
21.04.2007 09:17:52
Offline

Poškozenej rám

Cus,
mám teď před kupem banďoura, ale váhám...vyhlídl sem si jednoho 11/06 novej model ale byl polozenej a měl i vohlej rám...prý to je všechno spravený, ale nevim...je za 91tis...co vy na to?
ps: mimochodem inzerat byl/je v místnim bazaru...

Dík

david (Člen)
21.04.2007 09:37:57
Offline

Re: Poškozenej rám

nebratbadbadbad


livet är en kamp...
Zdenda (Člen)
21.04.2007 11:26:27
Offline

Re: Poškozenej rám

Ať ti předloží protokol od rovnání a proměření motorámu od nějaký firmy jako třeba DRM. Jestli ho má tak bych v tom vůbec žádnej problém neviděl, pokud ne tak srát na to.


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
bobule (Člen)
21.04.2007 11:29:06
Offline

Re: Poškozenej rám

zaty prachy je to čudný, byl bych hodně vopatrnej, nebo bych se na to spíš vybodidontknow


to jebu
Petr (Člen)
21.04.2007 13:13:48
Offline

Re: Poškozenej rám

asi je to hodně pokulané idontknow, už chvili tu motorku vidívám v inzerátech a mám pocit že už zase slevil http://bazar.motorkari.cz/?cId=inzerat- … atu=141294
tak ho buď zkusit ještě pořádně srazit (aby sis to mohl nechat narovnat a stříknout) a nebo se na to sick


tož tak..
Zdenda (Člen)
21.04.2007 13:25:43
Offline

Re: Poškozenej rám

A byl původně modrej nebo černejidontknow


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
pelda (Člen)
21.04.2007 21:16:09
Offline

Re: Poškozenej rám

Petr psal:

asi je to hodně pokulané idontknow, už chvili tu motorku vidívám v inzerátech a mám pocit že už zase slevil http://bazar.motorkari.cz/?cId=inzerat- … atu=141294
tak ho buď zkusit ještě pořádně srazit (aby sis to mohl nechat narovnat a stříknout) a nebo se na to sick

pry je to narovnany a spraveny....ale jeste jsem ji nevidel...
jsem z Brna a on z frydku...rad bych ji omrknul ale aby to pak nebyla ztrata casu...frydek pro me preci jen neni za rohem...

pelda (Člen)
21.04.2007 21:17:32
Offline

Re: Poškozenej rám

Zdenda psal:

A byl původně modrej nebo černejidontknow

Tak to nevim, proc zalezi na tom?

pelda (Člen)
21.04.2007 21:29:02
Offline

Re: Poškozenej rám

na kolik byste ho ohodnotili aby to byl dobrej kup(aby se to vyplatilo)me ta cena pripadne docela dobrá ne? a jak vysoky by tam mohly byt investice?

žakýno (Člen)
21.04.2007 21:41:48
Offline

Re: Poškozenej rám

pelda psal:

na kolik byste ho ohodnotili aby to byl dobrej kup(aby se to vyplatilo)me ta cena pripadne docela dobrá ne? a jak vysoky by tam mohly byt investice?

... jak vysoky by nohly být ivestice to fakt nevímsmile1, ale skoro si myslim že je to tak trošku o "pocitu"  a důvěře na čem to vlastně sedím....smile1


..když už si lehneš, dávej pozor kam.....
pelda (Člen)
21.04.2007 22:02:54
Offline

Re: Poškozenej rám

jako jestli to neni nejaka corka? Nebo co se technickyho stavu tyce...Kdyz by se to dalo do servisu tak by prece poznali kdyby tam bylo neco v pr...sick
Do masiny chci vrazit max 100000,...tak jestli se do toho limitu vlezu...

bobule (Člen)
21.04.2007 22:04:30
Offline

Re: Poškozenej rám

pelda psal:

jako jestli to neni nejaka corka? Nebo co se technickyho stavu tyce...Kdyz by se to dalo do servisu tak by prece poznali kdyby tam bylo neco v pr...sick
Do masiny chci vrazit max 100000,...tak jestli se do toho limitu vlezu...

hledj dál a určitě najdeš další variantysurprised


to jebu
žakýno (Člen)
21.04.2007 22:35:21
Offline

Re: Poškozenej rám

pelda psal:

jako jestli to neni nejaka corka? Nebo co se technickyho stavu tyce...Kdyz by se to dalo do servisu tak by prece poznali kdyby tam bylo neco v pr...sick
Do masiny chci vrazit max 100000,...tak jestli se do toho limitu vlezu...

...čorka snad nesurprised na to snad fungujou nějaký úřední "mechanismy"smile1, spíš jde o to když na ní "povalíš" za úředním limitem (znám jen z doslechubigsmile) tak abys měl 101% spoleh na to na čem sedíš a pak mohl jít s dobrým pocitem na  skelkuwine nebo winewine


..když už si lehneš, dávej pozor kam.....

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr