Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » čtvrtý válec nespaluje jak má

misi (Člen)
04.09.2016 21:42:04
Offline

čtvrtý válec nespaluje jak má

Bandit pičo,
jsem tady 6 let nebyl, takže všechny zdravím :)
Moje Bandaska 1200, rv. 97 má problém, svíčka na 4tém válci je po cca 30ti kilometrech černá a moto nejede jak má, to je současný stav, ted popíšu více historii. Původně nejel jeden válec téměř vůbec, v nízkých a chytal se až nad 4 tis. U jednoho týpka co tvrdil že tomu rozumí jsem nechal udělat UTZ karbců a jejich seřízení, výsledek 0, pak jsem zjistil že ten týpek je téměř slepý, zjistil jsem to když jsem vymontoval svíčky a každá byla jiný typ, vyměnil jsem je za to co tam patří a bylo to lepší, nicméně svíčka vždy zčernala, mylslel jsem že je to indučkou, koupil jsem novou, prodejce mi tvrdil že jeden typ indučky je totožný na více motorek a indučka mi přišla s označením GSXR, takže jsem byl lehce v rozpacích ale po namontování se chování stroje zase lehce zlepšilo, startuje a jede v celém spekrtu otáček, nicméně mám pocit že jakoby to přisává vzduch a svíčka se po oněch 30 km zčerná, a nebo druhý pocit..... ventily.... jakoby tam cvakalo, ale jen lehce to jde slyšet v určitých otáčkách ..... těžko říct..... Takže odpobrná poroto.... zkusím napětí/prud na fajfkách a co pak... ? rozebrat to asi ? ....  byl někdo v podobné situaci ? Máte radu co s tím ?
Díky... jo a kdyby náhodou měl někdo odkaz na mauál v CZ (EN mám), byl bych taky vděčný. PS: diskuzi jsem projel  stránek z5 a témata která se mému problému blížila o mém problému nakonec nepojednávala. Takže prosím Vás o radu. help


Blu one.... old one
VikecB12 (Člen)
05.09.2016 06:33:25
Offline

Re: čtvrtý válec nespaluje jak má

Protýká ti na tom jednom válci karbec a ten válec se ulejvá. Letos to stejný řešilo už několik lidí před tebou.


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
misi (Člen)
05.09.2016 10:53:01
Offline

Re: čtvrtý válec nespaluje jak má

VikecB12 psal:

Protýká ti na tom jednom válci karbec a ten válec se ulejvá. Letos to stejný řešilo už několik lidí před tebou.

ok a nebyla v tom případě svíčka mokrá od benzínu, ona je však vypečená celá černá....

Díky


Blu one.... old one
Drakoxxl (Člen)
05.09.2016 11:11:33
Offline

Re: čtvrtý válec nespaluje jak má

Jsem laik a mekánikům se do to mimo spotřebák neseru, ale jen se mi líbí tohle good
http://www.jawa-50.cz/clanek/zavady-co- … ruchy.html


Lepší někdy, než nikdy.
K.a.s.y.m. (Člen)
05.09.2016 11:18:02
Offline

Re: čtvrtý válec nespaluje jak má

misi psal:
VikecB12 psal:

Protýká ti na tom jednom válci karbec a ten válec se ulejvá. Letos to stejný řešilo už několik lidí před tebou.

ok a nebyla v tom případě svíčka mokrá od benzínu, ona je však vypečená celá černá....

Díky

pokud má jinou barvu než ostatní a navíc ještě černou jde tam víc benzínu jak do ostatních
Bílá barva- chudá směs
Cihlová barva -směs OK
Černá barva - bohatá směs


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
VikecB12 (Člen)
05.09.2016 13:14:15
Offline

Re: čtvrtý válec nespaluje jak má

No a toho vic benzinu tam de pravě proto,že nezavírá jehlovej ventilek v karbecu...


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
misi (Člen)
05.09.2016 16:39:04
Offline

Re: čtvrtý válec nespaluje jak má

VikecB12 psal:

No a toho vic benzinu tam de pravě proto,že nezavírá jehlovej ventilek v karbecu...

Ok.... prubnu to vyměnit.... dík jak cyp !good


Blu one.... old one
misi (Člen)
05.09.2016 16:48:50
Offline

Re: čtvrtý válec nespaluje jak má

VikecB12 psal:

No a toho vic benzinu tam de pravě proto,že nezavírá jehlovej ventilek v karbecu...

prosím tě .... a nechcal by mi benzín kdyby to byl jehlový ventil ?


Blu one.... old one
K.a.s.y.m. (Člen)
05.09.2016 16:59:03
Offline

Re: čtvrtý válec nespaluje jak má

No to nemusel když to u vypnutýho motoru udrží kohout.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr