Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Nedrzej otacky pri neutralu, obcas neco jakoby klepne v motoru

Pulcher4 (Člen)
07.11.2016 20:10:35
Offline

Nedrzej otacky pri neutralu, obcas neco jakoby klepne v motoru

Potreboval bych znat Vase nazory, motorku mam par tydnu, je na ni 12 000km, takze dobre zajeta. Bez sytice nebo udrzovani plynu chcipe. Druha vec a ta me trochu strasi je, ze se obcas ozve jakoby bouchnuti v motoru, pouze pri neutralu. Jinac vse funguje ok, pri vsech rychlostech jede jak se patri. Diky za rady

K.a.s.y.m. (Člen)
07.11.2016 22:16:10
Offline

Re: Nedrzej otacky pri neutralu, obcas neco jakoby klepne v motoru

Vycistit a seridit karbeci


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Mour (Člen)
07.11.2016 22:43:38
Offline

Re: Nedrzej otacky pri neutralu, obcas neco jakoby klepne v motoru

....a nestacilo by tim koleckem pod karburatory pridat otacky volnobehu? idontknow

VikecB12 (Člen)
08.11.2016 07:44:31
Offline

Re: Nedrzej otacky pri neutralu, obcas neco jakoby klepne v motoru

Stačilo,aspoň prozatím. Ochladilo se,tak hold de volnoběh u karbecáku trochu dolú.
Ale v případě toho "jakobybouchání" kerý zní jak kdyby se chtěl motor začít točit opačně bych karbece nechal seřidit.


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Banditatom (Člen)
08.11.2016 08:22:55
Offline

Re: Nedrzej otacky pri neutralu, obcas neco jakoby klepne v motoru

Myslels jako 120 tis to uz by sedelogood

Pridej mu trosku volnobehu a to kopani zmizi....


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Filous (Člen)
08.11.2016 08:26:43
Offline

Re: Nedrzej otacky pri neutralu, obcas neco jakoby klepne v motoru

...lehce přidat na bohatosti a udělat synchro...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Pulcher4 (Člen)
08.11.2016 11:09:39
Offline

Re: Nedrzej otacky pri neutralu, obcas neco jakoby klepne v motoru

Je tam skutecne tech 12 000km (7545mil), jen me zarazi, ze pri tak nizky kilometrazi uz bych musel neco cistit, serizovat.  Podle servisni knizky uz byly meneny brzdove desticky,(5486mil) tak s ni mozna nebylo jezdeno ve vyletnim tempu!  Mam mimochodem mopeda, je to HONDA ANF 125, (nastupce legendarni hondy C90), uz tam je skoro 80 000mil, coz je temer 130 000km a jediny, co delam, je vymena oleje, brzdovych desticek a sjete gumy. Olejovej filtr sem nevidel, stejne tak vzduchovy. Za 4litry benzinu udelam 230 - 240km ve meste! Vynikajici pracant!

Filous (Člen)
08.11.2016 11:22:56
Offline

Re: Nedrzej otacky pri neutralu, obcas neco jakoby klepne v motoru

...jestli nikdo po montáži otevřený koncovky nehejbal s karbcema, tak tam hledej důvod...a nevim proč, ale K6 sou citlivjejší k montáži votevřený koncovky, prostě je třeba to lechce vobohatit a přestane "zakopávat"...nastaf mu bohatost na 2 a 3/4 votáčky pilot screw, max 3, víc uš je to zbytečný...a kontrolou synchronizace nic neskazíš, docílíš jen hladšího volnobjehu...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
K.a.s.y.m. (Člen)
08.11.2016 19:01:32
Offline

Re: Nedrzej otacky pri neutralu, obcas neco jakoby klepne v motoru

Pulcher4 psal:

Je tam skutecne tech 12 000km (7545mil), jen me zarazi, ze pri tak nizky kilometrazi uz bych musel neco cistit, serizovat.  Podle servisni knizky uz byly meneny brzdove desticky,(5486mil) tak s ni mozna nebylo jezdeno ve vyletnim tempu!  Mam mimochodem mopeda, je to HONDA ANF 125, (nastupce legendarni hondy C90), uz tam je skoro 80 000mil, coz je temer 130 000km a jediny, co delam, je vymena oleje, brzdovych desticek a sjete gumy. Olejovej filtr sem nevidel, stejne tak vzduchovy. Za 4litry benzinu udelam 230 - 240km ve meste! Vynikajici pracant!

No to by jsi se divil co dokaze benzin kdyz se necha dele v karbecich...hlavne ten dnesni v lete jsem mel v rukach ulozenku GS500 s podobnym najezdem a tam byli trysky od benzinu uplne zalepeny ze to jelo jen na sytic.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Petr J. (Člen)
08.11.2016 19:22:11
Offline

Re: Nedrzej otacky pri neutralu, obcas neco jakoby klepne v motoru

K.a.s.y.m. psal:

No to by jsi se divil co dokaze benzin kdyz se necha dele v karbecich...hlavne ten dnesni v lete jsem mel v rukach ulozenku GS500 s podobnym najezdem a tam byli trysky od benzinu uplne zalepeny ze to jelo jen na sytic.

...to jsou ty Babišovo biosračky...mě to odpálilo čerpadlo u WRka...sick

Mour (Člen)
08.11.2016 21:16:14
Offline

Re: Nedrzej otacky pri neutralu, obcas neco jakoby klepne v motoru

Petr J. psal:
K.a.s.y.m. psal:

No to by jsi se divil co dokaze benzin kdyz se necha dele v karbecich...hlavne ten dnesni v lete jsem mel v rukach ulozenku GS500 s podobnym najezdem a tam byli trysky od benzinu uplne zalepeny ze to jelo jen na sytic.

...to jsou ty Babišovo biosračky...mě to odpálilo čerpadlo u WRka...sick

....a taky za to muze i Zeman bigsmilebigsmilebigsmilebigsmile

Petr J. (Člen)
08.11.2016 21:55:20
Offline

Re: Nedrzej otacky pri neutralu, obcas neco jakoby klepne v motoru

Mour psal:

....a taky za to muze i Zeman

...ten to nepěstuje za dotace...

osiris (Člen)
08.11.2016 22:56:16
Offline

Re: Nedrzej otacky pri neutralu, obcas neco jakoby klepne v motoru

Mour psal:
Petr J. psal:
K.a.s.y.m. psal:

No to by jsi se divil co dokaze benzin kdyz se necha dele v karbecich...hlavne ten dnesni v lete jsem mel v rukach ulozenku GS500 s podobnym najezdem a tam byli trysky od benzinu uplne zalepeny ze to jelo jen na sytic.

...to jsou ty Babišovo biosračky...mě to odpálilo čerpadlo u WRka...sick

....a taky za to muze i Zeman bigsmilebigsmilebigsmilebigsmile

...tyvole bigsmilebigsmilebigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Pulcher4 (Člen)
10.11.2016 17:38:11
Offline

Re: Nedrzej otacky pri neutralu, obcas neco jakoby klepne v motoru

Nasel jsem prostredek, ktery by mel pomoci. Jmenuje se SEAFOAM, ma to vycistit karburatory.  Na Youtube jsem nase i video. Nemate s tim zkusenosti. Video jsem sem nedostal, tak alespon takto. www.youtube.com/watch?v=FonLaCVFMcU

Filous (Člen)
10.11.2016 19:09:17
Offline

Re: Nedrzej otacky pri neutralu, obcas neco jakoby klepne v motoru

Pulcher4 psal:

Nasel jsem prostredek, ktery by mel pomoci. Jmenuje se SEAFOAM, ma to vycistit karburatory.  Na Youtube jsem nase i video. Nemate s tim zkusenosti. Video jsem sem nedostal, tak alespon takto. www.youtube.com/watch?v=FonLaCVFMcU

...tadle pičovina ti nepomůže se seřízením, kerý potřebuješ udělat...esli hledáš řešení temadle prostředkama, tag to prolej eště bilinkovym čajem a pjetkrát dokola to vobjehni se zapálenou vonnou tyčinkou...a bude to f oukeji...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
K.a.s.y.m. (Člen)
11.11.2016 07:22:50
Offline

Re: Nedrzej otacky pri neutralu, obcas neco jakoby klepne v motoru

Filous psal:
Pulcher4 psal:

Nasel jsem prostredek, ktery by mel pomoci. Jmenuje se SEAFOAM, ma to vycistit karburatory.  Na Youtube jsem nase i video. Nemate s tim zkusenosti. Video jsem sem nedostal, tak alespon takto. www.youtube.com/watch?v=FonLaCVFMcU

...tadle pičovina ti nepomůže se seřízením, kerý potřebuješ udělat...esli hledáš řešení temadle prostředkama, tag to prolej eště bilinkovym čajem a pjetkrát dokola to vobjehni se zapálenou vonnou tyčinkou...a bude to f oukeji...

bigsmilebigsmilegood


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr