Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » palivový kohout b12

semtex (Člen)
13.11.2016 20:02:51
Offline

palivový kohout b12

Zdarec,

po benzinu v oleji a airboxu mám konečně vyměněny jehlové ventilky. Nicméně palivový kohout se mi pořád nezdá..

PRI - teče na plno, ok
ON a RES - dokape jak když zavřete vodovodní baterii a ještě si párkrát ukápne, když zahýbu s nádrží tak začne lehce propouštět, není to jako na PRI, ale něco prostě vyteče..

Otázka zní - neřešit a jehlový ventilky to budou držet nebo ho zrepasovat tou sadou co jsem našel: http://www.wemoto.cz/bikes/suzuki/gsf_1 … epair_kit/  ??

Pak jsem koukal na celý nový, je to takřka bez práce, ale nevím no. Jaký zkušenosti jsou s tou repasí? bigsmile

Díky...

Filous (Člen)
13.11.2016 20:51:21
Offline

Re: palivový kohout b12

...zrepasuj ho...a dily z Wemota sou ok...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
wondruch (Nový člen)
14.11.2016 21:42:50
Offline

Re: palivový kohout b12

Jo koupil jsem sadu na wemoto, je fajn, ale problém trval. Nakonec to vyřešil kousek drátu. Teklo to pod tím ovládáním, je potřeba podložit tu objímku, aby tam nebyla vüle. Kohout pak chodí sice ztuha, ale neteče.good

Filous (Člen)
15.11.2016 08:56:48
Offline

Re: palivový kohout b12

wondruch psal:

Jo koupil jsem sadu na wemoto, je fajn, ale problém trval. Nakonec to vyřešil kousek drátu. Teklo to pod tím ovládáním, je potřeba podložit tu objímku, aby tam nebyla vüle. Kohout pak chodí sice ztuha, ale neteče.good

...potom ti tam nejspíš chybí pod tím krycím plechem ocelová podložka, protože jinak tam vůle není a kohout chodí "ztuha" i normálně...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
semtex (Člen)
15.11.2016 17:19:07
Offline

Re: palivový kohout b12

Teď jsem to dodělal tou repas sadou a zdá se to být Ok good

bylo podle mě už vymačkaný O kroužkový těsnění na tom otáčení a to dosedací těsnění s těma 3 dírama..

Jediný co jsem nevyměnil byla membrána s pružinkou, zdála se být ok, navíc mezi těmi 2 stěnami membrány v původním stavu mám takový bílý plast a vůbec netuším, jak bych ho dostal do té nové membrány - je "zanýtovaná z obou stran toho osazení... ?

wondruch (Nový člen)
15.11.2016 18:18:00
Offline

Re: palivový kohout b12

Jde to provlíct, trochu pakárna, ale dá se.

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr