Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Banditpičo fakan sraz

Banditatom (Člen)
18.06.2017 12:25:04
Offline

Re: Banditpičo fakan sraz

Přátelé a kamarádi, kdo se v sobotu 24.6. chystá na výlet do okolí, tak v Kopřivnici na polygonu se koná výročí 120 let od prvního vozu se spalovacím motorem automobilky TATRA a jelikož mám hodného souseda, tak jsem našemu fakan osazenstvu domluvil (hlavně tatínkům) možnost prolézt si jedno unikátní autíčko, konkrétně TATRU 603 B5 -jedinou, která se dochovala. Kdyby byl zájem, nechali bysme mamky v kempu a hurá za TATRAMA bigsmile Samozřejmě na place bude TATRA vystavovat jak historická vozidla (první Dakarovku), tak moderní produkci automobilky....good


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
čočkin (Člen)
19.06.2017 02:44:50
Offline

Re: Banditpičo fakan sraz

možná se taky zastavim ale asi jen na pátekgood


Jen já bandita, Bandit a policejní vrtulník.... :-D
Ondráš (Člen)
19.06.2017 06:48:19
Offline

Re: Banditpičo fakan sraz

Kurva šel bych jak sviň...helpsmile2


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Honzik8719 (Člen)
19.06.2017 07:40:39
Offline

Re: Banditpičo fakan sraz

Ondráš psal:

Kurva šel bych jak sviň...helpsmile2

mluvíš mi z dušegood


...relativní kochač...
Kukii (Člen)
19.06.2017 09:11:22
Offline

Re: Banditpičo fakan sraz

Milý pičo rodičové, poprosim Vás netahejte rychlovarku, v chatkách to vyhazuje pojistky a rychlovarka je ve společné kuchyňce hned vedle chatek. Děkuji good


Život je boj-mašina je nej!!!
Loser (Administrator)
19.06.2017 12:52:33
Offline

Re: Banditpičo fakan sraz

Banditatom psal:

Přátelé a kamarádi, kdo se v sobotu 24.6. chystá na výlet do okolí, tak v Kopřivnici na polygonu se koná výročí 120 let od prvního vozu se spalovacím motorem automobilky TATRA a jelikož mám hodného souseda, tak jsem našemu fakan osazenstvu domluvil (hlavně tatínkům) možnost prolézt si jedno unikátní autíčko, konkrétně TATRU 603 B5 -jedinou, která se dochovala. Kdyby byl zájem, nechali bysme mamky v kempu a hurá za TATRAMA bigsmile Samozřejmě na place bude TATRA vystavovat jak historická vozidla (první Dakarovku), tak moderní produkci automobilky....good

A neni tam v okoli taky nejaka akce pro maminky s detmi? Ze bysme je jako poslali tam a mohli v klidu chlastat v kempu bigsmilebigsmilebigsmile


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Kukii (Člen)
19.06.2017 13:50:19
Offline

Re: Banditpičo fakan sraz

Loser psal:
Banditatom psal:

Přátelé a kamarádi, kdo se v sobotu 24.6. chystá na výlet do okolí, tak v Kopřivnici na polygonu se koná výročí 120 let od prvního vozu se spalovacím motorem automobilky TATRA a jelikož mám hodného souseda, tak jsem našemu fakan osazenstvu domluvil (hlavně tatínkům) možnost prolézt si jedno unikátní autíčko, konkrétně TATRU 603 B5 -jedinou, která se dochovala. Kdyby byl zájem, nechali bysme mamky v kempu a hurá za TATRAMA bigsmile Samozřejmě na place bude TATRA vystavovat jak historická vozidla (první Dakarovku), tak moderní produkci automobilky....good

A neni tam v okoli taky nejaka akce pro maminky s detmi? Ze bysme je jako poslali tam a mohli v klidu chlastat v kempu bigsmilebigsmilebigsmile

My určitě zůstáváme u bazénu good nebo bude bojovka, to dle zajmu (budu se ptát v pátek) trampoliny jsou primo pred hospodou se zahrádkou, tak bych to videla jednoznačně evil


Život je boj-mašina je nej!!!
andre.marek (Člen)
19.06.2017 16:58:15
Offline

Re: Banditpičo fakan sraz

No jestli tam jsou trampolíny tak to dopadne... bigsmilebigsmile
Až se dolámete, tak vás nechci vidět.
Jinak se taky možná v pátek stavíme podívat /vlastní stan/

Kukii (Člen)
19.06.2017 17:09:12
Offline

Re: Banditpičo fakan sraz

andre.marek psal:

No jestli tam jsou trampolíny tak to dopadne... bigsmilebigsmile
Až se dolámete, tak vás nechci vidět.
Jinak se taky možná v pátek stavíme podívat /vlastní stan/

Myslim, že nas tam fakanci nepustí bigsmilebigsmilebigsmile budem se těšit.. Zatim to vypada na páteční hojnou účast good


Život je boj-mašina je nej!!!
Banditatom (Člen)
19.06.2017 17:54:59
Offline

Re: Banditpičo fakan sraz

Podle předpovědi to vydím taky na bazén a a orosený mok ( 29C což znamená, že na polygonu bude na zdechnutísmile2) ale jinak vše platí good


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
osiris (Člen)
19.06.2017 20:29:52
Offline

Re: Banditpičo fakan sraz

andre.marek psal:

No jestli tam jsou trampolíny tak to dopadne... bigsmilebigsmile
Až se dolámete, tak vás nechci vidět.
Jinak se taky možná v pátek stavíme podívat /vlastní stan/

...tak to tam přijeď rovnou léčit s kolečkem plným sádry bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Progear 650 (Člen)
21.06.2017 16:07:23
Offline

Re: Banditpičo fakan sraz

Loser psal:
Banditatom psal:

Přátelé a kamarádi, kdo se v sobotu 24.6. chystá na výlet do okolí, tak v Kopřivnici na polygonu se koná výročí 120 let od prvního vozu se spalovacím motorem automobilky TATRA a jelikož mám hodného souseda, tak jsem našemu fakan osazenstvu domluvil (hlavně tatínkům) možnost prolézt si jedno unikátní autíčko, konkrétně TATRU 603 B5 -jedinou, která se dochovala. Kdyby byl zájem, nechali bysme mamky v kempu a hurá za TATRAMA bigsmile Samozřejmě na place bude TATRA vystavovat jak historická vozidla (první Dakarovku), tak moderní produkci automobilky....good

A neni tam v okoli taky nejaka akce pro maminky s detmi? Ze bysme je jako poslali tam a mohli v klidu chlastat v kempu bigsmilebigsmilebigsmile

Souhlas...good


vztekat se nepomaha, mam to vyzkouseny :)))
"44 HONDA CBR 600RR 44"
tomasNJ (Člen)
21.06.2017 19:26:06
Offline

Re: Banditpičo fakan sraz

já za váma nedojedu, budu tento víkend na rejsu v HK, jinak máme v kempu spostu nalepek SCOOTRACE a jedno puzzle...tak se u nich mužete vyfotit bigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


__________________________________________________________________________________
Fabbrica Italiana di Automobili Torino                     Anonima Lombarda Fabbrica Automobili
Kukii (Člen)
21.06.2017 19:37:05
Offline

Re: Banditpičo fakan sraz

tomasNJ psal:

já za váma nedojedu, budu tento víkend na rejsu v HK, jinak máme v kempu spostu nalepek SCOOTRACE a jedno puzzle...tak se u nich mužete vyfotit bigsmilebigsmilebigsmilebigsmile

Úkol víkendu goodbigsmile škoda, tak ať vám to jezdí good
Jinak se nám uvolnila jedna 4 po žirafce, která ma angínu a nesmí na sluníčko a je infekční, takže ji v pátek bude obývat Datlík s pani a v sobotu bude pro nahodilé příchozí good


Život je boj-mašina je nej!!!
Banditatom (Člen)
21.06.2017 19:39:35
Offline

Re: Banditpičo fakan sraz

Tak clovek se vam prca s kulturou a voni chcou bohapuste chlastatbigsmilebigsmilebigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Kukii (Člen)
21.06.2017 20:28:17
Offline

Re: Banditpičo fakan sraz

Banditatom psal:

Tak clovek se vam prca s kulturou a voni chcou bohapuste chlastatbigsmilebigsmilebigsmile

A tys musel někoho prcat, kvůliva kultuře? surprisedsurprisedsurprisedbigsmilebigsmile co na to mamutek? evil


Život je boj-mašina je nej!!!
Banditatom (Člen)
21.06.2017 22:06:12
Offline

Re: Banditpičo fakan sraz

Kukii psal:
Banditatom psal:

Tak clovek se vam prca s kulturou a voni chcou bohapuste chlastatbigsmilebigsmilebigsmile

A tys musel někoho prcat, kvůliva kultuře? surprisedsurprisedsurprisedbigsmilebigsmile co na to mamutek? evil

Nevim jestli by se sousedovi libilo kdybych za nim prisel a chtel ho oprcatbigsmileasi by byl protibigsmile kazdopadne dnes zacal najezd tater takze me to stoji 57 603 603 B5 613 to jsou jen souseda hrackybigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Ondráš (Člen)
22.06.2017 07:13:28
Offline

Re: Banditpičo fakan sraz

A nebude to soused mít přístupné nějak dlouhodobě? Jako že bych se stavil jinej termín...help


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Zdenek (Člen)
22.06.2017 07:42:03
Offline

Re: Banditpičo fakan sraz

Jestli pojede někdo tuhle sobotu kolem Pecky, tak se stavte v kempu na kafe, máme tam se škodovkama sraz. Zdenek.bigsmile

Kukii (Člen)
22.06.2017 17:42:35
Offline

Re: Banditpičo fakan sraz

Poslední upřesnění...  Opravdu se jedna o autokemp v Budišově nad Budišovkou.http://www.autokemp.budisov.cz/
My tam budem cca od 13h, to přebíram klíče. Hospoda otevřena az od 15h. Povlečení je na chatkach stejně jako lednice a sprchový kout, umyvadlo a hajzlík good kdyby něco volejte na číslo 608772303 nebo na 739215744. Oboje vám vezmu pokud nebudu řídit, kdyztak to vezme muj manžel rendy. Cca od 14h bychom mohli být na strategickém místě na trampolínach pred hospodou hned u vjezdu..  Auta dovnitř k chatkam za úplatek, vyřešíme na místě.
Těšíme se. Kukii Rendy a zvěřinec good


Život je boj-mašina je nej!!!
Kukii (Člen)
22.06.2017 17:47:46
Offline

Re: Banditpičo fakan sraz

Kukii psal:

Poslední upřesnění...  Opravdu se jedna o autokemp v Budišově nad Budišovkou.http://www.autokemp.budisov.cz/
My tam budem cca od 13h, to přebíram klíče. Hospoda otevřena az od 15h. Povlečení je na chatkach stejně jako lednice a sprchový kout, umyvadlo a hajzlík good kdyby něco volejte na číslo 608772303 nebo na 739215744. Oboje vám vezmu pokud nebudu řídit, kdyztak to vezme muj manžel rendy. Cca od 14h bychom mohli být na strategickém místě na trampolínach pred hospodou hned u vjezdu..  Auta dovnitř k chatkam za úplatek, vyřešíme na místě.
Těšíme se. Kukii Rendy a zvěřinec good

Jo a plavky sebou!!!!


Život je boj-mašina je nej!!!
Banditatom (Člen)
22.06.2017 18:52:07
Offline

Re: Banditpičo fakan sraz

Uz jsem instruoval Rendyho, ze jakmile v dalce zahlidnete stribrnou strelu spesne jedno orosene prosimbigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
tomasNJ (Člen)
23.06.2017 07:10:18
Offline

Re: Banditpičo fakan sraz

Kukii psal:
Kukii psal:

Poslední upřesnění...  Opravdu se jedna o autokemp v Budišově nad Budišovkou.http://www.autokemp.budisov.cz/
My tam budem cca od 13h, to přebíram klíče. Hospoda otevřena az od 15h. Povlečení je na chatkach stejně jako lednice a sprchový kout, umyvadlo a hajzlík good kdyby něco volejte na číslo 608772303 nebo na 739215744. Oboje vám vezmu pokud nebudu řídit, kdyztak to vezme muj manžel rendy. Cca od 14h bychom mohli být na strategickém místě na trampolínach pred hospodou hned u vjezdu..  Auta dovnitř k chatkam za úplatek, vyřešíme na místě.
Těšíme se. Kukii Rendy a zvěřinec good

Jo a plavky sebou!!!!

tak si to užijte goodgoodgoodten kemp je fajn good


__________________________________________________________________________________
Fabbrica Italiana di Automobili Torino                     Anonima Lombarda Fabbrica Automobili
Kukii (Člen)
23.06.2017 07:58:40
Offline

Re: Banditpičo fakan sraz

tomasNJ psal:
Kukii psal:
Kukii psal:

Poslední upřesnění...  Opravdu se jedna o autokemp v Budišově nad Budišovkou.http://www.autokemp.budisov.cz/
My tam budem cca od 13h, to přebíram klíče. Hospoda otevřena az od 15h. Povlečení je na chatkach stejně jako lednice a sprchový kout, umyvadlo a hajzlík good kdyby něco volejte na číslo 608772303 nebo na 739215744. Oboje vám vezmu pokud nebudu řídit, kdyztak to vezme muj manžel rendy. Cca od 14h bychom mohli být na strategickém místě na trampolínach pred hospodou hned u vjezdu..  Auta dovnitř k chatkam za úplatek, vyřešíme na místě.
Těšíme se. Kukii Rendy a zvěřinec good

Jo a plavky sebou!!!!

tak si to užijte goodgoodgoodten kemp je fajn good

Dík, vy taky tam a pozdrav i tu krusnohorskou pomoc good


Život je boj-mašina je nej!!!
Mour (Člen)
24.06.2017 14:48:23
Offline

Re: Banditpičo fakan sraz

Tož fajni parťáci, hezký kempik, na čepu Plznickagood ....co víc si na páteční pařbu přát beerwinegoodbigsmile

Díky Kukine a taky díky za odznakbigsmile

Banditatom (Člen)
25.06.2017 13:01:09
Offline

Re: Banditpičo fakan sraz

Tak my doma good bylo cuprovnegood kukine a partakoj s ovy diky mnohokrate za super vikendgood

P.S: sotva jsme vyjeli z kempu tak mladej vytuhnul asi ho junior partaci zmohlibigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
kojaksro (Člen)
25.06.2017 13:52:20
Offline

Re: Banditpičo fakan sraz

...jsme doma. Rádi jsme Vás šecky viděli.....bylo moc dobřegood

...to Kukki, díky za organizaci a třeba zase za roksmokin


.....pořád lepší rychle než nebezpečně....dáme drink
andre.marek (Člen)
25.06.2017 13:57:49
Offline

Re: Banditpičo fakan sraz

Jj, bylo fajn. Rádi jsme vás zase všechny viděli. smile1

Kukii (Člen)
25.06.2017 14:16:44
Offline

Re: Banditpičo fakan sraz

Diky všem zúčastněným. Bylo to super, vydařilo se to. V lednu se máme ozvat na rezervaci, další ročník uděláme velice radi good


Život je boj-mašina je nej!!!
Kukii (Člen)
25.06.2017 17:05:00
Offline

Re: Banditpičo fakan sraz


Život je boj-mašina je nej!!!
logarex (Člen)
25.06.2017 19:49:04
Offline

Re: Banditpičo fakan sraz

Pičo pravítka taky doma, Kukii díky za super organizací, dobrej výběr kempu a všechno kolem. Všechny jsme vás rádi viděli goodgoodgood


"Když Tě strach brzdí, přidej plyn"
Lubošek (Člen)
26.06.2017 09:08:14
Offline

Re: Banditpičo fakan sraz

goodgood  díky Kukině a samozřejmě Rendymu krásnej víkendbigsmilebigsmile


Byla doba, kdy sex byl bezpečný a motorky nebezpečné
Progear 650 (Člen)
27.06.2017 09:36:40
Offline

Re: Banditpičo fakan sraz

Super to bylo...good díky


vztekat se nepomaha, mam to vyzkouseny :)))
"44 HONDA CBR 600RR 44"
666killer (Člen)
27.06.2017 13:32:08
Offline

Re: Banditpičo fakan sraz

Moc dobre dik.


MILUJU SMRT.. dneska tu chcípneš
Loser (Administrator)
27.06.2017 14:25:06
Offline

Re: Banditpičo fakan sraz

666killer psal:

Moc dobre dik.

Mala blondata se me v sobotu ptala, jestli jsme jakoze motorkari, kteri jsou nejak spojeni s fotbalem, kdyz jsme tam v patek vykrikovali takovy slova bigsmile
A prej jestli zde dneska bude i ten pan ze Slovenska bigsmilebigsmilebigsmile Ma odpoved, ze jel delat bordel jinam, ji prinesla velky spokojeny usmev do mist, kde ma normalni clovek pusu a ona bryle bigsmilebigsmile


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
čočkin (Člen)
27.06.2017 17:04:36
Offline

Re: Banditpičo fakan sraz

Eště že ta Plznička byla jen 11a půlka a né 12kabigsmile Takle mi nebylo na cestu tak zle. Bylo to dobrý a Lojzova a Datlova slivovice taky. good Dík za akci


Jen já bandita, Bandit a policejní vrtulník.... :-D

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr