Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Konečně šťasten!

tajnej (Člen)
23.02.2017 17:45:45
Offline

Konečně šťasten!

Když jsem ještě měl kancl na Vinohradech, chodíval jsem rád do takovýho retro echt řeznictví, kde mi tetka v zástěře u teplýho pultu nandávala pečený koleno, drškovku a jiný nezdravý radosti, který jsem tam hliníkovejma příborama radostně konzumoval společně s ostatníma členama dělnický a úřednický třídy. Dneska jsem měl cestu kolem, nechal si seběhnout slinu a hle:

http://suzukibandit.cz/openforum/uploads/36_20170223_141016.jpg



na tu krásu. A považte, jmenuje se to Pražské řeznictví. Kdo by to v Praze čekal.
Tetka v zástěře byla nahražena tetkou v uniformě a řezník manažerem prodejny. Hliník se odstěhoval do Humpolce, všude samej nerez.
A nejlepší překvapení malým písmem na dveřích. Provozovatel: PMU CZ a.s. Kouknu na web a je to ňákej pan Procházka, maso uzeniny, prostě váš řezník, tak jo, řikám si, možná trošku větší, když má a.s.. Kouknu na web líp: člen skupiny Agrofert.
Sláva, hurá, konečně! Už nebudu muset do Billy nebo Kauflandu, když si budu chtít koupit ňáký masíčko od Andreje, tam už se mu to naštěstí podařilo obšancovat, ale já tyhle velký krámy úplně nevyhledávám. Můžu si teď zajít normálně do řeznictví jako za starejch časů! A eště k tomu na starý dobrý známý místo. A i trochu toho patriotismu si užiju - je to přece Pražské řeznictví!
Kamarádi a kamarádky, konečně jsem opravdu šťasten! ANO! už začíná být líp!

Progear 650 (Člen)
23.02.2017 18:15:28
Offline

Re: Konečně šťasten!

sicksicksick


vztekat se nepomaha, mam to vyzkouseny :)))
"44 HONDA CBR 600RR 44"
Banditatom (Člen)
23.02.2017 18:17:29
Offline

Re: Konečně šťasten!

sicksicksicksick


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
K.a.s.y.m. (Člen)
23.02.2017 18:38:14
Offline

Re: Konečně šťasten!

Jeste ze u nas je vse jeste jak ma byt..soukromy reznik soukromy jatka a k tomu luxusni starodoba hospoda..nekteri restauraci u Matousku v Kondraci znaji..ze Prase smile1


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Ondráš (Člen)
23.02.2017 18:43:30
Offline

Re: Konečně šťasten!

Kdybys hledal to stare reznictvi s drzkovkou, kolenem, hlinikovejma priborama a silhajici prodavackou (mozna tam jeste je) v umastene zastere, tak doporucuji reznictvi Smejkal v Beroune.
https://www.google.ie/maps/uv?hl=en& … kQpx8IYzAK

Pred cca 15 lety jsem tam chodil na jatrovou polivku za 4,90,-. smile1
Bylo a je to oblibene misto delniku v monterkach a lidi vracejicich se z nocniho flamu, kde si v 8h rano dostal peceny bucek, ovar, drzkovku, rizek se salatem, prejt se zelim... a lahvace. Ji se na stojaka s hlinikovejma provrtanejma priborama, na stole mas zvlhlou sul, vycpely pepr a oblemcanou velkou lahev Maggi. Zadny tac, pekne horkej talir do ruky. smile1 Po jidle odneses talir do okynka.
Pokud si chces zavzpominat, tak tady je to to spravne misto.smokin


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Filous (Člen)
23.02.2017 19:37:18
Offline

Re: Konečně šťasten!

...f Bolce je taky takovy reznictvi jag vo nom pise Ondras...prdel je, ze starej Vokurek ma dilnu voddelenou vot jidelny/kramu enem zavesem, tagze tam dycyky strcim hlavu a zarvu:"...tak co mistre, delate neco???" ...a von ani nezvedne hlavu vod valu, gde micha maso na sekacku a rekne:"...nikomu nic" ...a ja, aby rec nestala zakontruju: "...priste do ty sekacky nedavejte tolik pilin, dyt se to neda jist"...a von: "...ze po tobje neco hodim, pacholku" ...no a pag si dam kousek pecenyho bucku, 20 deka sekacky, plnotucnou horcici a dvje housky, dopeprim si tym vycpelim peprem do keryho pret chvili strkal prsty vod malty a buchviceho zednik, co se cpe podobnou dobrotou vedle me...a dys dosvacim, koupim si este na doma kus prejtu  nebo jitrnicku...no treba druhej den se stavi v dilne mladej Vokurek a ma prdel s toho, ze sem vandroval do staryho s pilinama f sekany pret plnym kramem...a dys pride do dilny starej, tag zas vandruje do me a chce mi hazet maticky do rozdelanyho motoru...proste je to fajn...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Honzik8719 (Člen)
23.02.2017 20:09:28
Offline

Re: Konečně šťasten!

na smíchofě kousem vot kožaka taky máš něco podobnýho jako by se tam zastavil čas...vopčas sme vodsud se štěpánem dávali obídekgood


...relativní kochač...
Kožak (Člen)
23.02.2017 20:12:51
Offline

Re: Konečně šťasten!

to tady u našeho špejlíka je to asi jako na vojně kde se hladovejm zobákům do necek dával čtrnáct dní starej chleba aby se to sežralobad dneska mě ta moje hospodyně od něho donesla kousek krkovičky (za 90 káčésurprised) ,že to vosmahne jen tak přírodně s chlebem a nějakou tou natí. Noa dopadlo to jako né poprvé ...opět stará podešev bez chutisick žvejkáš ,žvejkáš (marně)ale polknout se to bojíš aby ses náhodou nezadusil...takže sem nacpanej vokurkou a cibulí páč chleba stál vlastně taky za starou belubigsmile


MRDAT!!!
VikecB12 (Člen)
23.02.2017 20:27:08
Offline

Re: Konečně šťasten!

Já mám 100metrů vot baráku taky dobrou masnu/bufáčgood Jeden den f tejdnu tam dělají sekanou,další den jitrnice a prejt,pak zas nějaký bůčky,výpečky se zelím,guláše atdgood Furt se tam motají fšelijací dělňasové z vokolí,mají to za pár kaček a když se stane že není Šárka doma,tak tam mile rát zavítám na nějakou hotofkugood Jo a taky je vidět z lokálu do kuchyně,přímo k válugoodbigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
tajnej (Člen)
24.02.2017 01:04:50
Offline

Re: Konečně šťasten!

Ondráš psal:

Kdybys hledal to stare reznictvi s drzkovkou, kolenem, hlinikovejma priborama a silhajici prodavackou (mozna tam jeste je) v umastene zastere, tak doporucuji reznictvi Smejkal v Beroune.
https://www.google.ie/maps/uv?hl=en& … kQpx8IYzAK

Pred cca 15 lety jsem tam chodil na jatrovou polivku za 4,90,-. smile1
Bylo a je to oblibene misto delniku v monterkach a lidi vracejicich se z nocniho flamu, kde si v 8h rano dostal peceny bucek, ovar, drzkovku, rizek se salatem, prejt se zelim... a lahvace. Ji se na stojaka s hlinikovejma provrtanejma priborama, na stole mas zvlhlou sul, vycpely pepr a oblemcanou velkou lahev Maggi. Zadny tac, pekne horkej talir do ruky. smile1 Po jidle odneses talir do okynka.
Pokud si chces zavzpominat, tak tady je to to spravne misto.smokin

Ty vogo Ondráši, svět je malej nebo co. Před 20 rokama (tě nechci trumfovat, ale je to možná už 21) jsem rok a půl jezdil den co den do Berouna, neb jsme tam kompletně rekonstruovali lidušku. Když švenkneš na streetview o dva baráky doleva, tak to je ten rohovej žlutobílej barák s knihkupectvím v přízemí. Ten barák je větší, než vypadá, neb má eště dvě další křídla ve dvoře a dělal jsem to tenkrát s partou asi 10 slovenskejch cigošů (Filous promine). No a tahle partička, mě nevyjímaje, chodila dělat tržbu k tomu řezníkovi, aby nebyl tolik nasranej, že nám stavební ohrada zasahuje do půl náměstí a díky tomu mu tam chodí míň kunčaftů, protože se jim to nechce obcházet. Tyhle řeči jsem od něj měl na talíři (celkem vpoho - spíš takovej rituál) denně, ale kromě toho i drškovku. Ty jo ta byla tak skvělá, že jsem na ní normálně ujížděl jak na heráku. Můj denní režim byl loženej - odemknout stavbu, chvilku máchat rukama od míchaček na všechny strany, aby cigoši věděli co kam šoupnout a honem na drškovku s čerstvym chlebem. Kolem desátý jsem pak moh telefonovat, protože na drškovku šli cigoši a přestali dělat kravál. A nejmíň půlku obědů jsem zvládnul taky tam. Když o tom přemejšlim, tak zrovna tam se možná začíná datovat konec mé, do té doby dokonalé, atletické postavy.
Jak se oteplí, se mi zdá, že sednu na kačera a zajedu si do Berouna na drškovku. A před tím asi na ten Smíchov, jak psal Honzík.
To je fajn, že to třeba všude nebude jak na Vinohradech.

Ondráš (Člen)
24.02.2017 06:43:48
Offline

Re: Konečně šťasten!

Knihkupectví Františka Nepila. Jasně že znám.
A když si tam byl před 20 let, tak možná ještě pamatuješ řeznictví, který bylo v rohovým baráku na druhou stranu od toho Šmejkala. Myslím, že to bylo U Vinklerů, ale říkalo se tomu U Báby šidilky. smile1
Její specialitou byl Dvakrát zauzený salám, což byl salám, který když se začal kazit, tak bába přišla, umyla ho, dala znova vyudit a vznikl tak Dvakrát zauzený salám.bigsmile Hroznej hit. bigsmile
Když nepřipravovala jedenkrát zauzený salám na dvakrát zauzený salám nebo kůží od špeku neleštila ty co byly na krámu, tak prodávala a všechny ženský oslovovala milostpani. bigsmile
Ale měla furt plno... Nevím jak je to možný.smokin Když tenkrát končila, tak o tom byl i článek v místních novnách. bigsmile


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Ondráš (Člen)
24.02.2017 06:46:47
Offline

Re: Konečně šťasten!


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Banditatom (Člen)
24.02.2017 07:51:43
Offline

Re: Konečně šťasten!

Gurman sedlnicegood tam me chutna nejvicegoodbigsmile neni to sice uz reznictvi s zamastenym reznikem ale dobroty maj luxusnigood vzdycky kdyz jedem kolem s montaze tak kluci skemraj at se stavime na svacinkusmile1


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
tomasNJ (Člen)
24.02.2017 09:02:15
Offline

Re: Konečně šťasten!

Banditatom psal:

Gurman sedlnicegood tam me chutna nejvicegoodbigsmile neni to sice uz reznictvi s zamastenym reznikem ale dobroty maj luxusnigood vzdycky kdyz jedem kolem s montaze tak kluci skemraj at se stavime na svacinkusmile1

jo tam je to cajk goodgoodgood


__________________________________________________________________________________
Fabbrica Italiana di Automobili Torino                     Anonima Lombarda Fabbrica Automobili
Loser (Administrator)
24.02.2017 09:49:19
Offline

Re: Konečně šťasten!

Kožak psal:

to tady u našeho špejlíka je to asi jako na vojně kde se hladovejm zobákům do necek dával čtrnáct dní starej chleba aby se to sežralobad dneska mě ta moje hospodyně od něho donesla kousek krkovičky (za 90 káčésurprised) ,že to vosmahne jen tak přírodně s chlebem a nějakou tou natí. Noa dopadlo to jako né poprvé ...opět stará podešev bez chutisick žvejkáš ,žvejkáš (marně)ale polknout se to bojíš aby ses náhodou nezadusil...takže sem nacpanej vokurkou a cibulí páč chleba stál vlastně taky za starou belubigsmile

Si zajed do Klecan k reznikovi na namesti. Beztak tam ted jezdite do novyho Lidlu, tak to uz je pak jen kousek


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
K.a.s.y.m. (Člen)
24.02.2017 10:59:05
Offline

Re: Konečně šťasten!

Banditatom psal:

Gurman sedlnicegood tam me chutna nejvicegoodbigsmile neni to sice uz reznictvi s zamastenym reznikem ale dobroty maj luxusnigood vzdycky kdyz jedem kolem s montaze tak kluci skemraj at se stavime na svacinkusmile1

Z montaze?? Ty rikas skladanim mrtvol montaz bigsmile tos me pobavil bigsmile bigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Mour (Člen)
24.02.2017 11:06:19
Offline

Re: Konečně šťasten!

Až pojedete přes Střelské Hoštice u Horažďovic, tak se stavte na gothaj a sekačku do řezníka vedle zámku good (na hlavní v zatáčce)  ...lepčí gothaj jsem nejed goodbigsmilebigsmile

Banditatom (Člen)
24.02.2017 11:42:43
Offline

Re: Konečně šťasten!

K.a.s.y.m. psal:
Banditatom psal:

Gurman sedlnicegood tam me chutna nejvicegoodbigsmile neni to sice uz reznictvi s zamastenym reznikem ale dobroty maj luxusnigood vzdycky kdyz jedem kolem s montaze tak kluci skemraj at se stavime na svacinkusmile1

Z montaze?? Ty rikas skladanim mrtvol montaz bigsmile tos me pobavil bigsmile bigsmile

My mrtvolky nevozime....sem tam teda nejakyho instantnihobigsmile s neboztikama si hraje jinna partajbigsmilebigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
faitík (Člen)
24.02.2017 12:27:10
Offline

Re: Konečně šťasten!

Mour psal:

Až pojedete přes Střelské Hoštice u Horažďovic, tak se stavte na gothaj a sekačku do řezníka vedle zámku good (na hlavní v zatáčce)  ...lepčí gothaj jsem nejed goodbigsmilebigsmile

Jojo a sekačku maj taky dobrougood


Když to nejde silou, tak to pude ještě větší silou!
Kukii (Člen)
24.02.2017 12:37:03
Offline

Re: Konečně šťasten!

Banditatom psal:
K.a.s.y.m. psal:
Banditatom psal:

Gurman sedlnicegood tam me chutna nejvicegoodbigsmile neni to sice uz reznictvi s zamastenym reznikem ale dobroty maj luxusnigood vzdycky kdyz jedem kolem s montaze tak kluci skemraj at se stavime na svacinkusmile1

Z montaze?? Ty rikas skladanim mrtvol montaz bigsmile tos me pobavil bigsmile bigsmile

My mrtvolky nevozime....sem tam teda nejakyho instantnihobigsmile s neboztikama si hraje jinna partajbigsmilebigsmile

Lepší instantní než nafouknutý bigsmilebigsmilebigsmile


Život je boj-mašina je nej!!!
K.a.s.y.m. (Člen)
24.02.2017 12:39:52
Offline

Re: Konečně šťasten!

K.a.s.y.m. psal:
Banditatom psal:

Gurman sedlnicegood tam me chutna nejvicegoodbigsmile neni to sice uz reznictvi s zamastenym reznikem ale dobroty maj luxusnigood vzdycky kdyz jedem kolem s montaze tak kluci skemraj at se stavime na svacinkusmile1

Z montaze?? Ty rikas skladanim mrtvol montaz bigsmile tos me pobavil bigsmile bigsmile

Ale jo me doslo ze myslis..nejspis hrobky nebo pracovni desku do kuchyne atd,ale tahle predstava me docela pobavilabigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
huskyb12 (Administrator)
24.02.2017 15:58:26
Offline

Re: Konečně šťasten!

Vůbec ste to nepochopili, prosťáčci, Béda je neskutečně šťasten, že může pojídat kvalitní vegetariánský uzeniny z Kostelce a že se pánko velkomožný konečně rozhodl potěšit svýma parodiema na masný výrobky potěšit i takovou díru, jakou Vinohrady bezpochyby jsou :)


ale di, Ty brepto ...
Mour (Člen)
24.02.2017 16:40:20
Offline

Re: Konečně šťasten!

Ale pochopili good Jen na ty invektivy na naseho predsedu nereagujem bigsmilebigsmilebigsmile

Banditatom (Člen)
24.02.2017 17:21:59
Offline

Re: Konečně šťasten!

Ale pochopilibigsmilebigsmilebigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
hans (Člen)
24.02.2017 17:28:12
Offline

Re: Konečně šťasten!

Víte co mě nejde do hlavy? Zleva zprava slyším, co je Babiš za píčuse.
Tak mi kurwa někdo řekněte, kde on a ten jeho lítající cirkus ANO berou přes 30 % hlasů v preferencích....
Asi opravdu jsme, jak říká můj kámoš, národ dementů......idontknow


Sapere Aude
www.gunlex.cz
Banditatom (Člen)
24.02.2017 17:31:47
Offline

Re: Konečně šťasten!

hans psal:

Víte co mě nejde do hlavy? Zleva zprava slyším, co je Babiš za píčuse.
Tak mi kurwa někdo řekněte, kde on a ten jeho lítající cirkus ANO berou přes 30 % hlasů v preferencích....
Asi opravdu jsme, jak říká můj kámoš, národ dementů......idontknow

Rikam to taky ze jsme narod debilusick nejvetsi zmrd co tu kdy bylfuck


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Kukii (Člen)
24.02.2017 17:50:04
Offline

Re: Konečně šťasten!

Banditatom psal:
hans psal:

Víte co mě nejde do hlavy? Zleva zprava slyším, co je Babiš za píčuse.
Tak mi kurwa někdo řekněte, kde on a ten jeho lítající cirkus ANO berou přes 30 % hlasů v preferencích....
Asi opravdu jsme, jak říká můj kámoš, národ dementů......idontknow

Rikam to taky ze jsme narod debilusick nejvetsi zmrd co tu kdy bylfuck

Myslim, že ty největší zmrdy my pamatovat nemůžem, parťáku


Život je boj-mašina je nej!!!
Banditatom (Člen)
24.02.2017 17:58:34
Offline

Re: Konečně šťasten!

Kukii psal:
Banditatom psal:
hans psal:

Víte co mě nejde do hlavy? Zleva zprava slyším, co je Babiš za píčuse.
Tak mi kurwa někdo řekněte, kde on a ten jeho lítající cirkus ANO berou přes 30 % hlasů v preferencích....
Asi opravdu jsme, jak říká můj kámoš, národ dementů......idontknow

Rikam to taky ze jsme narod debilusick nejvetsi zmrd co tu kdy bylfuck

Myslim, že ty největší zmrdy my pamatovat nemůžem, parťáku

No tetka mam takovy pocit ze proti dnesnimu diktatu bruselu a babisosobotokovym gestapackym praktikam jsou bolsevici cuckarisick


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
VikecB12 (Člen)
24.02.2017 22:15:59
Offline

Re: Konečně šťasten!

No nedávno mě jeden stařec v hospodě povídal,že ten borec je pecka a konečně tady v tom bordelu někdo dělá pořádeksick Jeto k neuvěření,ale asi to pár dementů bere jako přínossmile2 Ještě stihnou zavest euro,vojebat páru lidí uspory a je to komplet good


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
K.a.s.y.m. (Člen)
24.02.2017 22:21:01
Offline

Re: Konečně šťasten!

VikecB12 psal:

No nedávno mě jeden stařec v hospodě povídal,že ten borec je pecka a konečně tady v tom bordelu někdo dělá pořádeksick Jeto k neuvěření,ale asi to pár dementů bere jako přínossmile2 Ještě stihnou zavest euro,vojebat páru lidí uspory a je to komplet good

Lepsi je mit dluhy..ty ti nikdo nesebere bigsmile
A ted vazne..ty preference jsou stejne realny jen do ty miry podle toho kdo je plati.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
VikecB12 (Člen)
24.02.2017 23:19:18
Offline

Re: Konečně šťasten!

Tak samože,viděli sme to názorně třeba při volbě prezidenta,kdy to udajně kníže válcoval,nebo při Brexitu a posledně při Trampovibigsmile Naštěstí lidi vobčas votevřou vočicool A média se pak mužou posratbigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
svatej (Člen)
25.02.2017 10:08:03
Offline

Re: Konečně šťasten!

sem onehdá, zavítal taky do toho vašeho Práglu a místní domorodec mě vytáh na oběd do řeznictví. Paňmámy se předháněly, co že si prej dam, řvali nacelý kolo, ale dobré to bylo ( výpečky s hořčicí ) cool good

https://www.google.cz/maps/@50.0728105, … 6656?hl=cs


Amen. . .
čočkin (Člen)
25.02.2017 18:35:49
Offline

Re: Konečně šťasten!

curfa mám na něco vepřovýho chutˇ... bigsmile


Jen já bandita, Bandit a policejní vrtulník.... :-D
Petr J. (Člen)
26.02.2017 15:13:14
Offline

Re: Konečně šťasten!

svatej psal:

sem onehdá, zavítal taky do toho vašeho Práglu ....

...a že se ozveš...fuckbigsmile

PALOUS (Člen)
26.02.2017 22:54:49
Offline

Re: Konečně šťasten!

VikecB12 psal:

Já mám 100metrů vot baráku taky dobrou masnu/bufáčgood Jeden den f tejdnu tam dělají sekanou,další den jitrnice a prejt,pak zas nějaký bůčky,výpečky se zelím,guláše atdgood Furt se tam motají fšelijací dělňasové z vokolí,mají to za pár kaček a když se stane že není Šárka doma,tak tam mile rát zavítám na nějakou hotofkugood Jo a taky je vidět z lokálu do kuchyně,přímo k válugoodbigsmile

Máš rád prejt?😀bigsmile


Jebat motorky :-)
Ondráš (Člen)
27.02.2017 06:36:23
Offline

Re: Konečně šťasten!

PALOUS psal:
VikecB12 psal:

Já mám 100metrů vot baráku taky dobrou masnu/bufáčgood Jeden den f tejdnu tam dělají sekanou,další den jitrnice a prejt,pak zas nějaký bůčky,výpečky se zelím,guláše atdgood Furt se tam motají fšelijací dělňasové z vokolí,mají to za pár kaček a když se stane že není Šárka doma,tak tam mile rát zavítám na nějakou hotofkugood Jo a taky je vidět z lokálu do kuchyně,přímo k válugoodbigsmile

Máš rád prejt?😀bigsmile

bigsmilebigsmilebigsmilebigsmilegoodgood


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Progear 650 (Člen)
27.02.2017 07:53:56
Offline

Re: Konečně šťasten!

Ondráš psal:
PALOUS psal:
VikecB12 psal:

Já mám 100metrů vot baráku taky dobrou masnu/bufáčgood Jeden den f tejdnu tam dělají sekanou,další den jitrnice a prejt,pak zas nějaký bůčky,výpečky se zelím,guláše atdgood Furt se tam motají fšelijací dělňasové z vokolí,mají to za pár kaček a když se stane že není Šárka doma,tak tam mile rát zavítám na nějakou hotofkugood Jo a taky je vidět z lokálu do kuchyně,přímo k válugoodbigsmile

Máš rád prejt?😀bigsmile

bigsmilebigsmilebigsmilebigsmilegoodgood

Se šodóóó bigsmilebigsmilebigsmile


vztekat se nepomaha, mam to vyzkouseny :)))
"44 HONDA CBR 600RR 44"
svatej (Člen)
28.02.2017 12:17:18
Offline

Re: Konečně šťasten!

Petr J. psal:
svatej psal:

sem onehdá, zavítal taky do toho vašeho Práglu ....

...a že se ozveš...fuckbigsmile

surprised sem si byl jen udělat autorizaci, času bylo málo a ty bys určo čas neměl! ass evilcool


Amen. . .

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr