Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Laďák Ixil L3X Hyperlow - doraz hlavního stojanu

Rider87 (Nový člen)
30.03.2017 12:18:19
Offline

Laďák Ixil L3X Hyperlow - doraz hlavního stojanu

Zdarec všichni, chtěl bych se zeptat, jak máte u svých laděných výfuků řešený doraz hlavního stojanu u B650?

Koupil jsem starší laďák Ixil a na stahovacím kroužku mám takový U profil a na tom je uchycen silentblok, který má fungovat jako doraz stojanu. Foto kdyžtak až zítra, až se k tomu dostanu. Každopádně je hlavní stojan zachycen později (výš), než u originálního dorazu na původním výfuku.

Na několika videích jsem viděl, že někdy u stejného typu laďáku a motorky ten U profil se silentblokem chybí úplně. Takže hlavní stojan musí jít při sklápění kov na kov a je to pěkná rána. Vadí to něčemu a vadí, když se v důsledku toho hlavní stojan víc přiblíží řetazu?

osiris (Člen)
30.03.2017 13:39:20
Offline

Re: Laďák Ixil L3X Hyperlow - doraz hlavního stojanu

...sice mám jinej laďák, ale já jsem převařil držák dorazu (kdybych náhodou někdy namontoval zpátky centrální stojan) ...teda vlastně já pak vyráběl držák na svod co byl k laďáku, kterej držák neměl vůbec
...jinak když ti nebudou vadit kovový rány stojanu o svod (i při přejetí hrbolu), tak s tím klidně nic nedělej smile1
...nebo doraz nech a dej (vyrob) do něj jen vyšší silentblok


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Rider87 (Nový člen)
30.03.2017 14:47:21
Offline

Re: Laďák Ixil L3X Hyperlow - doraz hlavního stojanu

Super, takže to mi chceš říct, že ostatní tam ten silentblok třeba vůbec nemají a jezdí?

Noo větší (vyšší silentblok) by tam šel dát, třeba i ten originální je o hodně vyšší, ale přijde mi, že by to ten stojan mohl při sklápění svou silou "vyloupnout", byla by tam už moc velká páka...

osiris (Člen)
30.03.2017 15:11:04
Offline

Re: Laďák Ixil L3X Hyperlow - doraz hlavního stojanu

Rider87 psal:

Super, takže to mi chceš říct, že ostatní tam ten silentblok třeba vůbec nemají a jezdí?

...to ti říct nechci, ba právě naopak si myslím, že málokdo by to kovový klepání stojanu o svod dlouhodobě vydržel smile1 ...já jen že jsi se zeptal jestli by to šlo a ono by to šlo bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Rider87 (Nový člen)
31.03.2017 12:07:09
Offline

Re: Laďák Ixil L3X Hyperlow - doraz hlavního stojanu

Oki, dneska to půjdu otestovat a uvidí se smile1 Potom pošlu foto, jak je to tam řešené s tím silentblokem...

Japa (Člen)
31.03.2017 19:56:19
Offline

Re: Laďák Ixil L3X Hyperlow - doraz hlavního stojanu

http://suzukibandit.cz/openforum/uploads/90_p1020086.jpg

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr