Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » ABS - zadní brzda Bandit SA 1250, rok, výroby 2008 (stříkačka s ABS).

lubos.mottl@seznam.cz (Nový člen)
17.04.2017 12:43:20
Offline

ABS - zadní brzda Bandit SA 1250, rok, výroby 2008 (stříkačka s ABS).

Špatně ( málo)  brzdí zadní brzda. Musím hodně přišlápnout a ABS nesepne. Přitom na diagnostice ABS OK, přední kol paráda, kontrolka ABS při rozjetí zhasne.
V servisu vyměněna brzdová kapalina a mechanická závada vyloučena s odkazem, že je vadná řídící jednotka ABS.
Něco Vás takto napadá ?
Děkuji moc
Luboš

Jardel T (Člen)
18.04.2017 10:44:33
Offline

Re: ABS - zadní brzda Bandit SA 1250, rok, výroby 2008 (stříkačka s ABS).

nebrzdit zadní, já zadní brzdu používám jen při rozjezdu do kopečka nebo při akutním brzděním, kde mi připadá, že se moto zklidní, jinak ji nepoužívám


Nejvíc na životě miluji tu rozmanitost - každý den mě nasere někdo jiný
Banditatom (Člen)
18.04.2017 10:49:10
Offline

Re: ABS - zadní brzda Bandit SA 1250, rok, výroby 2008 (stříkačka s ABS).

Co jit cestou nejmensiho odporu a koupit jinne (mekci) brzd. Desky a vycistit trmeny???


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
VikecB12 (Člen)
18.04.2017 11:15:13
Offline

Re: ABS - zadní brzda Bandit SA 1250, rok, výroby 2008 (stříkačka s ABS).

Nevím jak ABSkovej bandit,ale normální bandit má zadní brzdu totálně nahovno. A vlastně aji předníbigsmile Když sem se na tom po delší době svezl,tak sem jenom kroutil hlavouheadshakebigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
K.a.s.y.m. (Člen)
18.04.2017 11:39:06
Offline

Re: ABS - zadní brzda Bandit SA 1250, rok, výroby 2008 (stříkačka s ABS).

No zadni je v podstate na okrasu,ale ze by nebrzil predek?? Se spravnejma deskama neni rozdil proti jinym motorkam s klasickou  neradilni pumpou a normalnim neradialnim brzdicem..tak kdo vi na cem jsi Vikecu jel smile1


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
kratas (Člen)
18.04.2017 12:15:26
Offline

Re: ABS - zadní brzda Bandit SA 1250, rok, výroby 2008 (stříkačka s ABS).

Mám B650, 2006 s ABS a musím opravdu potvrdit, že zadní brzda skoro vůbec nebrzdí (od novoty). Za celou dobu mi ABS na zadní brzdě (za 10 let co mám moto), když jsem na to pořádně dupnul, zacvakala max 4x a to ještě na kluzkém povrchu (za mokra). Jinak skoro nic. Neřešil bych to, jak psali kluci výše, brzdy na Banditu jsou opravdu nic moc (v originále).

A to mám nové parcéřové brzdové hadice, ABS je bez závad a zadní destičky Brembo.


" ....Až mě život omrzí a stane se mi peklem, skočím z bandasky do hajzlu a zavřu se deklem.."
Radek-Ban (Člen)
18.04.2017 13:07:08
Offline

Re: ABS - zadní brzda Bandit SA 1250, rok, výroby 2008 (stříkačka s ABS).

kratas psal:

Mám B650, 2006 s ABS a musím opravdu potvrdit, že zadní brzda skoro vůbec nebrzdí (od novoty). Za celou dobu mi ABS na zadní brzdě (za 10 let co mám moto), když jsem na to pořádně dupnul, zacvakala max 4x a to ještě na kluzkém povrchu (za mokra). Jinak skoro nic. Neřešil bych to, jak psali kluci výše, brzdy na Banditu jsou opravdu nic moc (v originále).

A to mám nové parcéřové brzdové hadice, ABS je bez závad a zadní destičky Brembo.

tak to nevim mam to samý jak ty akorát v Nku a ABSko cvaká na předku i na zadku jak divý bigsmile Je pravda že z origo deskama to nebrzdilo ale taky jsem na nich dal dvojnasobek co teď evil mam tam taky Bremba


"Na životě miluju tu jeho rozmanitost... Každej den mne nasere někdo jinej..."
Filous (Člen)
18.04.2017 13:15:13
Offline

Re: ABS - zadní brzda Bandit SA 1250, rok, výroby 2008 (stříkačka s ABS).

...vycisti pistek a rozhejbej trmen na vodicich cepech a musi brzdit...kecy ze zadni brzda je na vokrasu a nemusi brzdit sou nesmysl...nerikam ze brzdy na Bandasce sou naka hitparada, nejsou srovnatelny s modernima supersportama, ale brzdej...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Banditatom (Člen)
18.04.2017 13:22:19
Offline

Re: ABS - zadní brzda Bandit SA 1250, rok, výroby 2008 (stříkačka s ABS).

Nevim co s brembem mate ale ja bych si je nedal ani na kolobezkubad  gsx ma sice krapet jinou zadni brzdu ale i vycisteni a repasy me jde pri polechtani do smykubigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
VikecB12 (Člen)
18.04.2017 14:07:30
Offline

Re: ABS - zadní brzda Bandit SA 1250, rok, výroby 2008 (stříkačka s ABS).

Filous psal:

...vycisti pistek a rozhejbej trmen na vodicich cepech a musi brzdit...kecy ze zadni brzda je na vokrasu a nemusi brzdit sou nesmysl...nerikam ze brzdy na Bandasce sou naka hitparada, nejsou srovnatelny s modernima supersportama, ale brzdej...

No voni bohužel nejsou srovnatelný ani s nemoderníma enduramaevil Když sem na bandasce jezdil,tak mě to tak nepřišlo a bohatě mě to stačilo,ale když sem na to sedl dejmetomu po roce,tak je ten rozdíl fakt velkej. Ale je to vo zvyku,jeden vejlet a byl bych zase "doma"good


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Jardel T (Člen)
18.04.2017 14:28:15
Offline

Re: ABS - zadní brzda Bandit SA 1250, rok, výroby 2008 (stříkačka s ABS).

dávám desky Brembo SA a brzdí dobře


Nejvíc na životě miluji tu rozmanitost - každý den mě nasere někdo jiný
Banditatom (Člen)
18.04.2017 14:32:36
Offline

Re: ABS - zadní brzda Bandit SA 1250, rok, výroby 2008 (stříkačka s ABS).

To vikecej: ale dit jo dit bmw nepatri do tohohle sfjetabigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
osiris (Člen)
18.04.2017 14:40:30
Offline

Re: ABS - zadní brzda Bandit SA 1250, rok, výroby 2008 (stříkačka s ABS).

Filous psal:

............kecy ze zadni brzda je na vokrasu a nemusi brzdit sou nesmysl...nerikam ze brzdy na Bandasce sou naka hitparada, nejsou srovnatelny s modernima supersportama, ale brzdej...

...good


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Ondráš (Člen)
19.04.2017 07:32:20
Offline

Re: ABS - zadní brzda Bandit SA 1250, rok, výroby 2008 (stříkačka s ABS).

Když porovnám Bandita a SV, tak ta zadní je +/- dobrá tak na to abys nemusel držet přední rukou brzdu když stojíš do kopce.
Ale i na Banditu se mi podařilo zadní kolo v asi 120 zablokovat. To když jsem frajeřil a na koresce chtěl předjet kamion... Bohužel tam v protisměru vykouknul další... bigsmile
Takže když zabereš, tak zabrzdí.smokin To že tu "sílu" nedokáže přenést na silnici je jinej problém.


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr