Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Kurvy zlodějský

Baltazar (Člen)
23.04.2007 15:41:11
Offline

Kurvy zlodějský

Tak mi vybrali auto, ukradli mi kufr z kufru a v něm byli vzorky ( kusy prkýnek z lamina ) a kalkulačka z roku 1996, u toho ležel metr za 5500 kč a ten včetně rádia sony na cd s panelem v nautě nechali. ukradli zmrdi za 1000 kč a vybourali mi zadní sklo za 6500 kč. No to museli bejt echt čuráci protože v autě vedle, sebrali z rádia panel a rádio nechali.sicksicksicksick
Na policii 3 hodiny. Půl hodiny jsem čekal a pak slečna cajtka nevěděla, kde jsou jaké formuláře v pc, pak jim netiskla tiskárna no prostě komiks. A to jsme napsali cca 10 řádek na A4.
Vcelku jsem se jim vysmál, řkouc, že až je najdou ať dají vědět. A to se asik nikdy nestane, protože kdo by se za zmrdama honil že.
Jo a auto mi celý zasrali tím černým práškem na otisky, který našli asi jen moje.
Sklo možná přivezou už zítra tak snad odpoledne už to bude hotový.
PS kokot jsem samo sebou já že jsem to tam nechal na očích. idontknow


The father of the little princess of the dawn
mr.BSE (Člen)
23.04.2007 15:51:18
Offline

Re: Kurvy zlodějský

curacifuck


Second Class Citizen
1130 Café Racer
Gumish (Člen)
23.04.2007 15:51:44
Offline

Re: Kurvy zlodějský

Takhle kdysi nasemu uciteli na skole rozsekali pred skolou zadni sklo protoze nechal na zadni sedacce valet notebook, kterej vezl do nebezpecnyho odpadu. Mely by byt ty auta pod proudem, kdyz stoji na parkovisti


..co můžeš udělat dnes, odlož na pozítří a zítra máš volno
osiris (Člen)
23.04.2007 15:56:01
Offline

Re: Kurvy zlodějský

...je to smutnybad, ale slusnejc bejci, jsme na verejnosti


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
škardík (Člen)
23.04.2007 16:16:58
Offline

Re: Kurvy zlodějský

osiris psal:

...je to smutnybad, ale slusnejc bejci, jsme na verejnosti

píp píp píp píp píp píp píp píp píp píp píp píp píp píp píp píp píp píp píp píp píp píp píp píp píp píp píp píp píp píp píp píp píp píp píp píp píp píp píp píp píp píp

A závěrem píííííííííííííípfuck


viz avatar:)
osiris (Člen)
23.04.2007 16:19:12
Offline

Re: Kurvy zlodějský

...ty znáš bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
jmajor (Člen)
23.04.2007 16:27:05
Offline

Re: Kurvy zlodějský

Tak tohle už taky znám, v lednu mě rozbili okno a sebrali rádio.Zrovna sněžilo a bylo pod nulou (kalamita) čekal jsem na ně přes hodinu a půl.Teď už vím že to nemá cenu ani hlásit, stejně nic nenašly a nevyřešily. sick

Kakin (Člen)
23.04.2007 16:33:36
Offline

Re: Kurvy zlodějský

hmm taky mám čerstvou zkušenost ... minulej tejden  sem byl na 3 dny v Čurákově (jak říká strejda Míra) na montáži a čekal sem 5 hodin, podotýkám 5 hodin!!!! na parkovišťu a čekal na cajty než se přijeli podívat jak nám vykradli tranzita!! V autě zůstalo kompletně všecko, "jenom" si vzali akuvrtacíkladivo vod Boženky za 25 litrů! :( Vedle toho ležela další nová Narexa asi za 3ku a ta tam zůstala .... nic  jinýho z auta nezmizelo, takže rozbytý jedno sklo na tranďáku a vrtačka v hajzlu .......! :((( Kurvy zkurvený, sekat ruce parchantům ............... proč vokrádají rukama pracující lidi vo vercajk  ....... vrtačka nebyla moja, mě škoda nevznikla v podstatě žádná, ale na druhou stranu teď zas budu jak trotl furt shánět po stavbách elektriku protože nejlepší mašina na firmě je v prdeli kua! :((( A nejlepčí je že auto je asi na 5ti kamerách jak vodjíždí a příjíždí a všecko je tam pěkně vidět jak ti zmrdi nasedají do auta i s kufrem ale SOPZ nečitelná a cajti na to stejně kašlou ....! :( fuckfuckfuck

ZÁVĚR .......... vypátrat si auto sám a majitele a usekat ruce v případě, že to auto nebylo zrovna ukradený taky nějakýmu důchodcovi třeba! :((( badbad

Fik-B6S (Člen)
23.04.2007 16:55:27
Offline

Re: Kurvy zlodějský

Hele ja mám zkušenost opačnou v prosinci mi šlohli v ostravě radio policajti tam byli hned sepsali to vyfotili a před týdnem mi přišel dopis že se pachatele našligood a byl tam seznam asi 30 aut které vybrali a mezi nima i to moje...tak jsem pozvaný v květnu k soudu jako svědek sice nevím co bych měl dosvědčit ale hold tam musím...bad


Amatér postavil Archu, profesionál Titanic...
http://www.youtube.com/watch?v=Fk8W4OyaHZU
jmajor (Člen)
23.04.2007 17:22:01
Offline

Re: Kurvy zlodějský

Fik-B6S psal:

Hele ja mám zkušenost opačnou v prosinci mi šlohli v ostravě radio policajti tam byli hned sepsali to vyfotili a před týdnem mi přišel dopis že se pachatele našligood a byl tam seznam asi 30 aut které vybrali a mezi nima i to moje...tak jsem pozvaný v květnu k soudu jako svědek sice nevím co bych měl dosvědčit ale hold tam musím...bad

Tak to gratuluji good

mr.BSE (Člen)
23.04.2007 17:44:23
Offline

Re: Kurvy zlodějský

osiris psal:

...je to smutnybad, ale slusnejc bejci, jsme na verejnosti

OK, nejak to klidne umirni, treba ... penisovesmile1


Second Class Citizen
1130 Café Racer
Zdenák (Člen)
23.04.2007 18:07:25
Offline

Re: Kurvy zlodějský

Jo to znám....
Nechal jsem to stát přes den v Krči a když jsem přišel auto bylo plné střepů, jediné co se ještě změnilo bylo to, že jsem měl odklopený autoradio... což mě nas...o ještě víc... kdyby si to raději vzali aby to mělo nějaký důvod... fuck

http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/zdenak/zuzka.jpg

*** Co mi není rovno, po tom je mi ho*no ***
osiris (Člen)
23.04.2007 18:46:35
Offline

Re: Kurvy zlodějský

mr.BSE psal:
osiris psal:

...je to smutnybad, ale slusnejc bejci, jsme na verejnosti

OK, nejak to klidne umirni, treba ... penisovesmile1

...goodbigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
zrzule (Člen)
23.04.2007 19:38:21
Offline

Re: Kurvy zlodějský

no i já můžu přispět: včera v práci mi ukradli komlet doklady a karty  a 4 tisíce............to ani nemluvim co mě čeká za obíhání úřadu kvůli těm dokladům......


A je to!!
Petr J. (Člen)
23.04.2007 19:43:20
Offline

Re: Kurvy zlodějský

to Baltaz: čoveče, takovej vzorník by se mi pro klienty hodil.....ve kterém bazaru by to u vás šlo koupit? bigsmile

Cvrček (Člen)
23.04.2007 19:43:56
Offline

Re: Kurvy zlodějský

Kakin psal:

hmm taky mám čerstvou zkušenost ... minulej tejden  sem byl na 3 dny v Čurákově (jak říká strejda Míra) na montáži a čekal sem 5 hodin, podotýkám 5 hodin!!!! na parkovišťu a čekal na cajty než se přijeli podívat jak nám vykradli tranzita!! V autě zůstalo kompletně všecko, "jenom" si vzali akuvrtacíkladivo vod Boženky za 25 litrů! :( Vedle toho ležela další nová Narexa asi za 3ku a ta tam zůstala .... nic  jinýho z auta nezmizelo, takže rozbytý jedno sklo na tranďáku a vrtačka v hajzlu .......! :((( Kurvy zkurvený, sekat ruce parchantům ............... proč vokrádají rukama pracující lidi vo vercajk  ....... vrtačka nebyla moja, mě škoda nevznikla v podstatě žádná, ale na druhou stranu teď zas budu jak trotl furt shánět po stavbách elektriku protože nejlepší mašina na firmě je v prdeli kua! :((( A nejlepčí je že auto je asi na 5ti kamerách jak vodjíždí a příjíždí a všecko je tam pěkně vidět jak ti zmrdi nasedají do auta i s kufrem ale SOPZ nečitelná a cajti na to stejně kašlou ....! :( fuckfuckfuck

ZÁVĚR .......... vypátrat si auto sám a majitele a usekat ruce v případě, že to auto nebylo zrovna ukradený taky nějakýmu důchodcovi třeba! :((( badbad

Kua to snad není možné dneska mi nabízeli cigáni na prodej vrtací kladivo Bosh,zelené,někde ho počorovali svině jedny...no 2500 za to chtěli,ale já jim nepřispěl šmejdům!!!!!!!!!!fuckfuckfuckfuckfucksicksicksick

Kua ale věřte,jsem nevěděl jak se z toho vykroutit....,a s tím jejich černým Bmw se postavili tak,že jsem nemohl ani vyjet.A pak to šli nabízet vedle do rozestavěného baráku...jen že  jsem si nezapamatoval zančku,ale ty šmejdy jo!!!Alůe myslím že to nebylo to tvoje kladivo....

bobule (Člen)
23.04.2007 19:46:21
Offline

Re: Kurvy zlodějský

mě nějaká mrcha ve 14cti vokradla vo panictvíbigsmile (a vůbec se mě to nelíbylo)sicksmile1


to jebu
vorel (Člen)
23.04.2007 20:08:41
Offline

Re: Kurvy zlodějský

nejhorsi je kalkulacka, ja prijit vo svou na baterky tak mi asi jebne


řikám si hurikán
PALOUS (Člen)
23.04.2007 20:15:11
Offline

Re: Kurvy zlodějský

vorel psal:

nejhorsi je kalkulacka, ja prijit vo svou na baterky tak mi asi jebne

No von chudák na staubje taky vo ničem jiným nemluvilbigsmileta ho štvesmile2


Jebat motorky :-)
pavel dolínek (Člen)
23.04.2007 20:42:12
Offline

Re: Kurvy zlodějský

von ten nahore je spravedlivej,vi kde si ma vzitbigsmilebigsmile


"una storia italiana"
Kuna (Člen)
23.04.2007 23:33:54
Offline

Re: Kurvy zlodějský

...příteli Baltazare hlavně žádnej štres!..na každou svini se najde řezník!!!

joseph (Člen)
24.04.2007 09:13:05
Offline

Re: Kurvy zlodějský

Auto mi vybrali před nemocnicí,vzali mi rádio,klukovi tašku s učením,dojebali dveře.
Cajti je lapli,dvakrát k soudu a dostal jsem KULOVÝ.
Byli to fetky a slibovali,že už to víckrát neudělaj,tak to byl asi někdo jinej....

Newada (Člen)
24.04.2007 09:25:24
Offline

Re: Kurvy zlodějský

Já načapal v zloděje a zlodějku přímo v autě, když přeštipovali řadičku, bo byla zamčená, sem se lek ja sfině, bylo v zimě cca 21 hodin a lehce sněžilo, takže sem hofno viděl, tak stihly zdrhnout druhejma dveřma. No a za půl roku předvolání k soudu, protože jí lapli a přiznala nějaký vykrádačky, kde bylo i moje auto. Tak jí napařili náhradu škody 2 400,- a pak dlouho nic asi tři roky a nejednou předminulej tejden dorazila složenka. surprised


jak dlouho ještě?
B 12 (Člen)
24.04.2007 12:13:57
Offline

Re: Kurvy zlodějský

Spozorovali jak si ukládá bohatý podnikatel kufřík s prachama do auta a šli na věc. Asi byli pěkně nasraní když viděli ty prkýnka. smile1

Baltazar (Člen)
24.04.2007 14:10:10
Offline

Re: Kurvy zlodějský

Kuna - good doufám že jo

B12 - jo docela bych chtěl vidět ty protáhlý huby když našli prd. Hajzli


The father of the little princess of the dawn
Kakin (Člen)
24.04.2007 20:48:59
Offline

Re: Kurvy zlodějský

To Cvrček, hmm tak tihle ujížděli v nějaké felicii a nevím jestli to byli c......i nebo ne ale kladivo je fuč. Naštěstí je šéf nějak rozumnej poslední dobou a máme asi už nový. Ale pokud na to kladivo někdo kapnete az takový háky tak si je kupte vod nich. Byl to 36V BOsch akupneumatickýkladivo čerstvě nabitý, dvě baterky, ryhlonabíječka a hafo vrtáků v kufru!! Na kufru byli nálepky od  Hanolu (brněnskej prodejce Boschu) !!! badsicksicksicksick

zrzule (Člen)
26.04.2007 19:39:18
Offline

Re: Kurvy zlodějský

no tak dneska jsem myslela že mi hrábne.psala jsem že mi ukradli všechny doklady a karty.........dneska jsem zjistila že během hodiny si ten idotfuck stihnul nakoupit móóóc věcí......20tisíc je v prdelihelphelp


A je to!!
škardík (Člen)
27.04.2007 18:19:37
Offline

Re: Kurvy zlodějský

zrzule psal:

no tak dneska jsem myslela že mi hrábne.psala jsem že mi ukradli všechny doklady a karty.........dneska jsem zjistila že během hodiny si ten idotfuck stihnul nakoupit móóóc věcí......20tisíc je v prdelihelphelp

a kuasurprised


viz avatar:)

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr