Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Ať žije..!!

Mirek D (Člen)
23.04.2007 21:26:44
Offline

Ať žije..!!

Tak jsem se s ním rozloučil, bez měsíce 5 let společného života. Ať vozí nového pána stejně dobře jako mě... . smile2

http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/MirekD/IMG_4945.jpg

Autobus je taky Suzuki... .
osiris (Člen)
23.04.2007 21:34:41
Offline

Re: Ať žije..!!

...král zemřel, ať žije král good smile1

ps: míro kdy bude?


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Mirek D (Člen)
23.04.2007 22:35:52
Offline

Re: Ať žije..!!

osiris psal:

...král zemřel, ať žije král good smile1

ps: míro kdy bude?

Nevím, paní eště neříkala že má stahy.

Na sraz jedu na kejvačce... . good Už jsem dal nabít baterku....good


Autobus je taky Suzuki... .
osiris (Člen)
23.04.2007 22:40:34
Offline

Re: Ať žije..!!

...popřemejšlej vo předčasným porodu proboha :))))


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Kuna (Člen)
23.04.2007 23:25:21
Offline

Re: Ať žije..!!

Mirku a co koupíš?idontknow....mimochodem pěkná fotečka pro rodinu!

osiris (Člen)
24.04.2007 00:04:39
Offline

Re: Ať žije..!!

...ňákou motorku určitě smile1
...ty woe, já bych to řek, můžu? bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Mirek D (Člen)
24.04.2007 08:08:59
Offline

Re: Ať žije..!!

osiris psal:

...ňákou motorku určitě smile1
...ty woe, já bych to řek, můžu? bigsmile

Nic nevíš jako všichni protože ani já nic nevím. A pokud něco víš tak dostaneš do držky.

Jedinej bike v baráku je JAWA 250/353 r.v. 1957, bohužel po ráně už s rámem z panelky, zato ale s placatejma vejfuckama. Vogo, na tom se řadí vopačně!!


Autobus je taky Suzuki... .
mr.BSE (Člen)
24.04.2007 08:20:06
Offline

Re: Ať žije..!!

nevidel sem te minulej tejden v motomanu?


Second Class Citizen
1130 Café Racer
Filous (Člen)
24.04.2007 08:40:10
Offline

Re: Ať žije..!!

...no konečně tu chudinku šestku přestaneš překládat trápit good...se na tu fotku pořádně podivej, dyk to je náklat co bych pomalu nevodves Ávijej surprised ...co f tej bagáži furt taháš? ...samý žrádlo, co? surprised ...tag ať jí je líp good
...jo a ať to čekání dlouho netrvá good
bigsmilebigsmilebigsmile

P.S. ...a pojeť uš taky něgdy mym směrem, rát bych se zbavil toho krámu surprised


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
osiris (Člen)
24.04.2007 08:43:38
Offline

Re: Ať žije..!!

Mirek D psal:
osiris psal:

...ňákou motorku určitě smile1
...ty woe, já bych to řek, můžu? bigsmile

Nic nevíš jako všichni protože ani já nic nevím. A pokud něco víš tak dostaneš do držky.

...sem se právě rozhod, že se mi vlastně ani nic říct nechce bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Mirek D (Člen)
24.04.2007 09:56:01
Offline

Re: Ať žije..!!

Filous psal:

...no konečně tu chudinku šestku přestaneš překládat trápit good...se na tu fotku pořádně podivej, dyk to je náklat co bych pomalu nevodves Ávijej surprised ...co f tej bagáži furt taháš? ...samý žrádlo, co? surprised ...tag ať jí je líp good
...jo a ať to čekání dlouho netrvá good
bigsmilebigsmilebigsmile

P.S. ...a pojeť uš taky něgdy mym směrem, rát bych se zbavil toho krámu surprised

Vogo, paní se ptá esli je k tomu taky návot.... . JInáč sleva nebo obchodní inšpektóridontknow


Autobus je taky Suzuki... .
Mirek D (Člen)
24.04.2007 09:57:34
Offline

Re: Ať žije..!!

mr.BSE psal:

nevidel sem te minulej tejden v motomanu?

Asik joo, odud se vydal Bandaska na cestu s novým pánem... .


Autobus je taky Suzuki... .
Mirek D (Člen)
24.04.2007 10:01:40
Offline

Re: Ať žije..!!

V tej bagáži samo taky žrádlo, ale jináč takový ty běžný věci co vy vostatní musíte věšet pod různý gumicuky a siťky a nebo svý paní na hrb. Jináč žrádlo na dva tejdny jako kdysi už nee, bo v Rakousku a ve Francouzsku je papu za podobný love jak tady.
Nezbytným doplňkem ovšem stále zůstává flaška modrovoká.... . good


Autobus je taky Suzuki... .
Filous (Člen)
24.04.2007 10:05:41
Offline

Re: Ať žije..!!

Mirek D psal:
Filous psal:

...no konečně tu chudinku šestku přestaneš překládat trápit good...se na tu fotku pořádně podivej, dyk to je náklat co bych pomalu nevodves Ávijej surprised ...co f tej bagáži furt taháš? ...samý žrádlo, co? surprised ...tag ať jí je líp good
...jo a ať to čekání dlouho netrvá good
bigsmilebigsmilebigsmile

P.S. ...a pojeť uš taky něgdy mym směrem, rát bych se zbavil toho krámu surprised

Vogo, paní se ptá esli je k tomu taky návot.... . JInáč sleva nebo obchodní inšpektóridontknow

...tag řekni pani, že návot tam je...v japončtiněsurprised...ale je tam šémátko pro zapojení a podle něj by to měl ekechtriky znalej zvládnout...a na slevy nehraju...dyštag to bude dál ležet v regálu bigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
mr.BSE (Člen)
24.04.2007 10:09:15
Offline

Re: Ať žije..!!

Mirek D psal:
mr.BSE psal:

nevidel sem te minulej tejden v motomanu?

Asik joo, odud se vydal Bandaska na cestu s novým pánem... .

noo,sem si rikal, kupovali sme tam zrovna Fazeragood


Second Class Citizen
1130 Café Racer
Mirek D (Člen)
24.04.2007 10:16:55
Offline

Re: Ať žije..!!

mr.BSE psal:
Mirek D psal:
mr.BSE psal:

nevidel sem te minulej tejden v motomanu?

Asik joo, odud se vydal Bandaska na cestu s novým pánem... .

noo,sem si rikal, kupovali sme tam zrovna Fazeragood

Tak s těma šumícíma pístama doražte do TRcu na srázek nebo alespoň v sobotu na náměstí (viz akce)... .


Autobus je taky Suzuki... .
mr.BSE (Člen)
24.04.2007 11:53:48
Offline

Re: Ať žije..!!

Mirek D psal:
mr.BSE psal:
Mirek D psal:


Asik joo, odud se vydal Bandaska na cestu s novým pánem... .

noo,sem si rikal, kupovali sme tam zrovna Fazeragood

Tak s těma šumícíma pístama doražte do TRcu na srázek nebo alespoň v sobotu na náměstí (viz akce)... .

nekupoval sem to ja, ja jeste porad a stale skladamsmile2

mimochodem kolik sroubku a gumovejch silentblocku a podobnejch picovin me muze z cely motorky zbejt,aby to bylo v normalnich mezichidontknowsmile1smile2


Second Class Citizen
1130 Café Racer
Ondráš (Člen)
24.04.2007 14:28:59
Offline

Re: Ať žije..!!

Mirek D psal:
osiris psal:

...ňákou motorku určitě smile1
...ty woe, já bych to řek, můžu? bigsmile

Nic nevíš jako všichni protože ani já nic nevím. A pokud něco víš tak dostaneš do držky.

Jedinej bike v baráku je JAWA 250/353 r.v. 1957, bohužel po ráně už s rámem z panelky, zato ale s placatejma vejfuckama. Vogo, na tom se řadí vopačně!!

Mám ju taky, ale rok 58. Jsem se na tom nablbnul...good nemáš na to náhradní díly? Potřeboval bych takovej ten pasmek co maže kyvku... je to z plastu a nikde to nemůžu sehnathelp


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Filous (Člen)
24.04.2007 14:51:30
Offline

Re: Ať žije..!!

mr.BSE psal:
Mirek D psal:
mr.BSE psal:


noo,sem si rikal, kupovali sme tam zrovna Fazeragood

Tak s těma šumícíma pístama doražte do TRcu na srázek nebo alespoň v sobotu na náměstí (viz akce)... .

nekupoval sem to ja, ja jeste porad a stale skladamsmile2

mimochodem kolik sroubku a gumovejch silentblocku a podobnejch picovin me muze z cely motorky zbejt,aby to bylo v normalnich mezichidontknowsmile1smile2

...tag do půl kýble, víc uš je moc surprised


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
vorel (Člen)
24.04.2007 16:09:25
Offline

Re: Ať žije..!!

znám ten smutnej pocit
halavně brzo do nový ať nezačne šibat jako inqizoj


řikám si hurikán
flamboyant (Člen)
24.04.2007 18:26:20
Offline

Re: Ať žije..!!

Filous psal:

...no konečně tu chudinku šestku přestaneš překládat trápit good...se na tu fotku pořádně podivej, dyk to je náklat co bych pomalu nevodves Ávijej surprised ...co f tej bagáži furt taháš? ...samý žrádlo, co? surprised ...tag ať jí je líp good
...jo a ať to čekání dlouho netrvá good
bigsmilebigsmilebigsmile

P.S. ...a pojeť uš taky něgdy mym směrem, rát bych se zbavil toho krámu surprised

Ti dam krama smile1 Ho musis publikovat aspon trosku abych vedela ze to nejsou vyhozeny prachy pac ty ja nemam na rozdavani idontknow Japonskej navod je oukej smile1 Skoro jako muj materskej jazyk bigsmile Snad sezenem nekoho kdo nam to tam nasteluje helpbigsmilesurprised


... zatím jsem jen batoh :-)
Filous (Člen)
25.04.2007 07:42:02
Offline

Re: Ať žije..!!

flamboyant psal:
Filous psal:

...no konečně tu chudinku šestku přestaneš překládat trápit good...se na tu fotku pořádně podivej, dyk to je náklat co bych pomalu nevodves Ávijej surprised ...co f tej bagáži furt taháš? ...samý žrádlo, co? surprised ...tag ať jí je líp good
...jo a ať to čekání dlouho netrvá good
bigsmilebigsmilebigsmile

P.S. ...a pojeť uš taky něgdy mym směrem, rát bych se zbavil toho krámu surprised

Ti dam krama smile1 Ho musis publikovat aspon trosku abych vedela ze to nejsou vyhozeny prachy pac ty ja nemam na rozdavani idontknow Japonskej navod je oukej smile1 Skoro jako muj materskej jazyk bigsmile Snad sezenem nekoho kdo nam to tam nasteluje helpbigsmilesurprised

...ježišmarjááá, to musel psát něgdo jinej surprised ...samozřejmě je to úžasnej hájtek vehement, kerej houká tag, že každýmu zloději vypadnou voči z hlavy a popraskaj ušní bubínky surprised ...a dyš mé, tag ta krabička vyskočí s pot sedla a tag mu nafackuje, že uš v životě do žádný čórky nepude surprised ...stačí takle??? bigsmilebigsmilebigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
flamboyant (Člen)
25.04.2007 15:22:26
Offline

Re: Ať žije..!!

bigsmilebigsmilebigsmile ... jářku teď me filous napadlo zes na to mohl udelat reklamu pac nevim kdo by takovymu supr popisu odolal smile1smile1smile1goodJsem malem poprskala monitor smile1 A jaktoze neprijedes na sraz? Jsem myslela ze te pozvu na toho panaka idontknow tak priste no.. smile1


... zatím jsem jen batoh :-)
flamboyant (Člen)
25.04.2007 15:32:54
Offline

Re: Ať žije..!!

to filous : Jo a ted jsem zirala na to schematko na fotkach bigsmilebigsmilebigsmile vidim par car  a nic vic ale pokud to funguje na principu jak ty detsky krizovky : hledej cestu, tak to snad zvladnem bigsmilebigsmileidontknow Doufam ze to nebude houkat jak tajnymu pred tou delvitou estli si ho s nekym nepletu bigsmilebigsmilebigsmile


... zatím jsem jen batoh :-)
Filous (Člen)
26.04.2007 07:34:35
Offline

Re: Ať žije..!!

...no abych byl uplně upřímnej, tag mě to šéma taky moc nepoví, já si udělám poměrně dost vjecí mechanickejch, tam nemam trabl, ale dyš se pustim do eletriky, tag minimálně dvakrát něco vyhoří a teprf pag to funguje, tagže dybych to já chtěl zapojit a nepřijít vo motyku, tag se seberu, dojdu k ňákýmu auto-moto eletrikáři a nechám to na něm surprisedbigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
mr.BSE (Člen)
26.04.2007 07:54:26
Offline

Re: Ať žije..!!

Filous psal:
mr.BSE psal:
Mirek D psal:


Tak s těma šumícíma pístama doražte do TRcu na srázek nebo alespoň v sobotu na náměstí (viz akce)... .

nekupoval sem to ja, ja jeste porad a stale skladamsmile2

mimochodem kolik sroubku a gumovejch silentblocku a podobnejch picovin me muze z cely motorky zbejt,aby to bylo v normalnich mezichidontknowsmile1smile2

...tag do půl kýble, víc uš je moc surprised

tak to je v pohode, budu jich mit tak 15smile1smile2


Second Class Citizen
1130 Café Racer

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr