Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Pracovní nabídka

Baltazar (Člen)
08.08.2017 11:46:16
Offline

Pracovní nabídka

Hledáme vedoucího servisu na pobočku Roudnice nad Labem, jedná se o servis zemědělských strojů, potřeba trochu přehled o technice a hlavně organizační schopnosti, práce na PC. Plat předmětem jednání, služební auto, notes, telefon, samo i pro soukromo.  Pro info volejte mě na tel 778 771 940


The father of the little princess of the dawn
Koldan (Člen)
13.08.2017 12:45:06
Offline

Re: Pracovní nabídka

vidím, že je to všade stejné. My hledáme stavaře-obchodníka ze zlínska, plat 40 nástup, vochtávka v kombajnu, na hlínách, v dechtu, bez švihadel a s lednicoj, 5 týdnů voraz, žravenky atd. a nemožeme najít. Buď sa hlásí mantáci, nebo vořešpruti s praxů z úplně jiného oboru smile2


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Honzik8719 (Člen)
13.08.2017 16:06:44
Offline

Re: Pracovní nabídka

ty vole když to vidim asi se na to v tý kolbence fakt vyseru jak dodělám za měsíc školuredface


...relativní kochač...
VikecB12 (Člen)
14.08.2017 14:44:59
Offline

Re: Pracovní nabídka

No jo,ale fšichni hledáte hotovyho člověka,kerej se nemusi zapracovávat a od prvniho dne bude firmě vydělávat pytel peněz,ale takovej se vám na to samozřejmě vysere,protože si ten pytel peněz vydělá pro sebe/na sebe. To je tak,když není ve firmě žádnej karierní růst,by ste si člověka sami vypěstovali klidně od udržbářa,jenže ten zas nemá hen tu vysoků školu,kerá je posvátnáidontknowbigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Banditatom (Člen)
14.08.2017 16:03:17
Offline

Re: Pracovní nabídka

Ty Vikecu ono je to v reálu tak trošičku jinak.... ty by sis aj člověka vypyplal. Jenže... ten hle nevypyplanej člověk bez praxe a bez zkušeností ( nebo jen třeba v základu ví vo čem je gou) by chtěl hned při nástupu hen ty prachy a výhody toho už vypyplanýho hotovýho a v tem je prostě trablbad. kolikrát jim ani nedochází, že nad ním musíš  sedět a hlídat každej jeho počinbigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
jennys (Člen)
14.08.2017 16:41:54
Offline

Re: Pracovní nabídka

Ale houno, v Česku nikdo nechce nikoho pořádně zaplatit a o tom to je, úroveň produktivity je na 75% německé, ale platy na 30%, to znamená, že všichni dobří a hotoví jdou radši do toho Německa popř. do jiné řiti...

Ondráš (Člen)
14.08.2017 17:01:08
Offline

Re: Pracovní nabídka

Banditatom psal:

Ty Vikecu ono je to v reálu tak trošičku jinak.... ty by sis aj člověka vypyplal. Jenže... ten hle nevypyplanej člověk bez praxe a bez zkušeností ( nebo jen třeba v základu ví vo čem je gou) by chtěl hned při nástupu hen ty prachy a výhody toho už vypyplanýho hotovýho a v tem je prostě trablbad. kolikrát jim ani nedochází, že nad ním musíš  sedět a hlídat každej jeho počinbigsmile

Jenže ty bys ho určitě vykořisťoval. A když už teda má pracovat pro zazobaného buržuje, tak co by si neřekl o pořádný plat.
Beztak "všeci kradnů".bigsmile


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Banditatom (Člen)
14.08.2017 18:41:32
Offline

Re: Pracovní nabídka

Mas recht... stahl bych ho zaziva z kuze a jeho mrtvolu pohodil nekde do kontejnerubigsmile. Jo jakmile se slovek stane tim burzoaznim vykoristovatelembigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
andre.marek (Člen)
14.08.2017 20:58:35
Offline

Re: Pracovní nabídka

Když ono v tom stavebnictví je to nebezpečné...
https://www.novinky.cz/krimi/446271-muz … miste.html

Mour (Člen)
14.08.2017 21:27:44
Offline

Re: Pracovní nabídka

A jeste horsi je kdyz jeste taky musis kontrolovat majitele a hlidat kazdy jeho pocin a pak i slibene zaruky.

Filous (Člen)
15.08.2017 10:32:42
Offline

Re: Pracovní nabídka

Mour psal:

A jeste horsi je kdyz jeste taky musis kontrolovat majitele a hlidat kazdy jeho pocin a pak i slibene zaruky.

...vo tom bych moch napsat knizkusmile2


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Mour (Člen)
15.08.2017 14:26:28
Offline

Re: Pracovní nabídka

Filous psal:
Mour psal:

A jeste horsi je kdyz jeste taky musis kontrolovat majitele a hlidat kazdy jeho pocin a pak i slibene zaruky.

...vo tom bych moch napsat knizkusmile2

...a ja tak, za me z nepochopitelnych duvodu, pomalu ztracim kamarada partaka smile2smile2smile2idontknow

Koldan (Člen)
15.08.2017 20:44:08
Offline

Re: Pracovní nabídka

VikecB12 psal:

No jo,ale fšichni hledáte hotovyho člověka,kerej se nemusi zapracovávat a od prvniho dne bude firmě vydělávat pytel peněz,ale takovej se vám na to samozřejmě vysere,protože si ten pytel peněz vydělá pro sebe/na sebe. To je tak,když není ve firmě žádnej karierní růst,by ste si člověka sami vypěstovali klidně od udržbářa,jenže ten zas nemá hen tu vysoků školu,kerá je posvátnáidontknowbigsmile

jak by řek bro Houska: di ti breptobigsmile To jsou také hospocké plky, dneskaj už je to ouplně jinak. Já byl v poslední dobjě tak u 30 pohovorů a možu říct, že z velké části si za to někeří možů sami, že nemaj prácu. cool


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
osiris (Člen)
15.08.2017 21:17:27
Offline

Re: Pracovní nabídka

Koldan psal:

...................Já byl v poslední dobjě tak u 30 pohovorů....................

...tak to už zkus jedině u srstky v televizi bigsmile

...jj, vím, vím jak to myslels smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
VikecB12 (Člen)
15.08.2017 22:13:24
Offline

Re: Pracovní nabídka

No tak pokud ze 30 lidí nebyl nikdo pro vás vyhovující,tak asi nenabízíte dostatek peněz,kerý chcou ti vyhovující a tudíž čekáte na vola.
Tohle je fšude stejná písnička,u Šárky v kolbence to mají naprosto stejně,takže tam dělá kdejaká chátra buhví vodkaď a děsně se diví,že de kolbenka doprdele s kvalitou. Ale hlavně že zbyde dost majitelům,samozřejmě cizákům. Dlouhodobě udržitelný to podle mě není. idontknow


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Koldan (Člen)
16.08.2017 19:06:48
Offline

Re: Pracovní nabídka

nemyslím si, že toto bude náš případ. prostě lidi nejsů a to i když je sceš dobře zaplatit a nabídneš jim velmi slušné podmínkybad


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
čočkin (Člen)
17.08.2017 01:09:38
Offline

Re: Pracovní nabídka

kdyby nabízeli 15 tis. tak tam nepříde nikdobigsmile a měli by klid,  takhle tam vometá každej jouda bigsmile


Jen já bandita, Bandit a policejní vrtulník.... :-D
VikecB12 (Člen)
17.08.2017 13:17:49
Offline

Re: Pracovní nabídka

Ale jak je to možný,kde sou fšichni ti študovaní? V devadesátkách sme fšici končili učňákem a věčina lidí pracuje a funguje a poslední dobou má každej minimalně maturitu a nikdo nic neumi,tomu teda nerozumim. idontknow


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
K.a.s.y.m. (Člen)
17.08.2017 13:56:34
Offline

Re: Pracovní nabídka

Ty se doma nudis, co? Ze premejslis o takovejch hovadinach.Kdo si chce praci najit si ji najde..nevim jak v Asii ale tady v Chechach je momentalne stav veci takovej ze si firmy navzajem vykradaj zamestnance ,protoze proste nejsou dalsi lidi ale prace je az nad hlavu..aspon v mojem oboru to tak je.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Mour (Člen)
17.08.2017 15:01:27
Offline

Re: Pracovní nabídka

Ted mi dodelal 64-lety tesar kryte stani, nekdy  mu pomahal jeho 30-lety syn, ktery byl nahodou doma. Jinak cca tri tydny z mesice pracuje jako zamestnanec s odvody v NSR za 3.000 euro.

Banditatom (Člen)
17.08.2017 15:10:40
Offline

Re: Pracovní nabídka

Zarazi me 64tesarsurprisedchlap uz ma davno houpat vnoucataidontknow

To partak:posilal jsem ti sms ale nevim jestli to bylo tve cislo(to co mas v profilu)proto prpsim o potvrzeni mailem ze sms doslabigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Mour (Člen)
17.08.2017 15:33:49
Offline

Re: Pracovní nabídka

Sms prisla good

Baltazar (Člen)
18.09.2017 08:38:26
Offline

Re: Pracovní nabídka

Kurva to nikdo nechce práci s adrenalinem?


The father of the little princess of the dawn
K.a.s.y.m. (Člen)
18.09.2017 10:35:00
Offline

Re: Pracovní nabídka

S 3% nezamestnanosti si budes muset jedine cloveka pretahnout..ty 3% jsou totiz ty co nikdy makat nebudou🙂


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Ondráš (Člen)
18.09.2017 10:47:14
Offline

Re: Pracovní nabídka

Kdo by dneska dělal, když před volbama každá strana slibuje všem pečený holuby až do huby. smile1


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Kelly01 (Člen)
18.09.2017 20:56:36
Offline

Re: Pracovní nabídka

Tak z praxe:
udělal jsem dost pohovorů a pokud je nedělal přímý nadřízený ele nějaká kravka/vůl HR tak to nestálo za nicsick

4 roky trvalo než jsem si vybral/byl vybrán a dostal peníze, podmínky a prac. dobu co jsem chtěl a ani protější strana neměla námitky..

Buď nebyly peníze, nebo chtěli aby jim člověk dělal vola bez základních benefitůidontknow

A u obchoďáků jak hledá Koldan zní otázka jinak:
1)Kolik je z těch 40ti fix a kolik je za splnění plánu/překročení a např při splnění na 80%?
(a pokud je 40 v hrubým roční měsíční průměr tak budete hledat dost dlouho)

2)Kolik času stráví po večerech a víkendech mimo prac. dobu zpracováváním smluv, reportů a pod. pussyvin

3) A to nejdůležitější, je plán reálný a s rozumnou námahou splnitelný na 100% alespoň 10 měsíců ročně?

Vím o čem mluvím bo jsem taky obchoďák, ale zatím spokojenej bo dostávám co chci za námahu kterou jsem ochoten tomu věnovatbigsmile


God Save The Queen!

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr