Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Kdyby jste o někom věděli... Pustím babču..

Kelly01 (Člen)
04.09.2017 17:54:43
Offline

Kdyby jste o někom věděli... Pustím babču..

Risknu to tady než to časem dám jinde a doufám, že starci se to prominebigsmile

Prodám Model 2004(aktuální foto přes týden-kosmetické úpravy-nové budíky apod.), 1 majitel, chci už něco lehčího, navíc za 2 roky jsem najel pouze cca 500km..

Letos v červenci uděláno:
STK, ventily, podtlaky, olej, filtry, svíčky, nový olej a gufera v telácích – ujeto 200km
Loni:
Řetězovka, nová sada pneu, destičky - najeto cca 500km
Dále:
Tlumič řízení Ohlins, zadní tlumič Ohlins, originál výfuk na STK, Scottoiler, přepákování LSL, originální dvousedlo, originální zrcátka, hlavní stojan, pomocné stojany, štítek Givi… atd. atd. ...

Vady:
trošku šustí 4 kvalt což mi nevadí, ale Filouse by to mohlo drážditsmile1

Cena 60000,- ?


God Save The Queen!
Banditatom (Člen)
04.09.2017 17:59:52
Offline

Re: Kdyby jste o někom věděli... Pustím babču..

Zapomels padena pouze ze stojankubigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Kelly01 (Člen)
04.09.2017 19:55:55
Offline

Re: Kdyby jste o někom věděli... Pustím babču..

Jo, jo..

Před pár lety jsme hapali, ale od té doby najeli 30000km a vše postupně dovyměňovalismile1

Proto ji nejprv házím sem kde je o ní vše známo a proto jsem udělal velký servis abych se nemusel stydětsmokin

Nehledě na to, kolik je k ní dalších(původních) dílů...

Nebránil bych se ani výměně s doplatkem za něco jako Kawasaki W650, Scrambler nebo nějakou podobnou volbu, klidně i z minulýho století ale v retro duchu..good


God Save The Queen!
SLUGI (Člen)
05.09.2017 21:58:10
Offline

Re: Kdyby jste o někom věděli... Pustím babču..

... kuwa tak to nestárnu jen já surprised
... ofšem já přemýšlel nad B-Kingem nebo tedy 1800 Introšem  evil


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
tomasNJ (Člen)
06.09.2017 00:42:43
Offline

Re: Kdyby jste o někom věděli... Pustím babču..

SLUGI psal:

... kuwa tak to nestárnu jen já surprised
... ofšem já přemýšlel nad B-Kingem nebo tedy 1800 Introšem  evil

bigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilenad intrudrembigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmileto je debilbigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


__________________________________________________________________________________
Fabbrica Italiana di Automobili Torino                     Anonima Lombarda Fabbrica Automobili
kojaksro (Člen)
06.09.2017 07:11:31
Offline

Re: Kdyby jste o někom věděli... Pustím babču..

goodbigsmile


.....pořád lepší rychle než nebezpečně....dáme drink
Petr J. (Člen)
06.09.2017 21:15:58
Offline

Re: Kdyby jste o někom věděli... Pustím babču..

tomasNJ psal:

bigsmilebigsmilebigsmilenad intrudrembigsmilebigsmilebigsmileto je debilbigsmilebigsmilebigsmilebigsmile

good
good
good

SLUGI (Člen)
06.09.2017 23:01:25
Offline

Re: Kdyby jste o někom věděli... Pustím babču..

... ano jsem debil, po dvou operacích páteře.
Svět není co bejval. V "klidu" si jezdit s přelepenou SPZ, svižný tempo. Fčil s očima na budíkách vemu každej kanál, po 100km stavím na benzince s rukama v křečích a rozcvičuju se.
Ročně najeto cca 2500km, stojí to za  pussy
... samo bylo myšleno prikůpiť, ne vyměnit  evil


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
Petr J. (Člen)
07.09.2017 09:52:19
Offline

Re: Kdyby jste o někom věděli... Pustím babču..

SLUGI psal:

... ano jsem debil, po dvou operacích páteře..... Fčil s očima na budíkách vemu každej kanál, po 100km stavím na benzince s rukama v křečích a rozcvičuju se.

...tak si pořiď GS, tam tohle nemusís řešit....goodbigsmile

Kelly01 (Člen)
07.09.2017 15:30:25
Offline

Re: Kdyby jste o někom věděli... Pustím babču..

A já zas potřebuji něco lehkýho s čím dojedu na chalupu, k vodě a projedu zahradousmile1

Asi vy byla ideální kroska se zdvihem bandasky, ty vysoký motorky mi taky nic neříkajheadshake

A na zdraví seru, pouze víc jak 200km za den už jsem nenajel několit let, většinou je to max kolem 100kmcool


God Save The Queen!
tomasNJ (Člen)
07.09.2017 15:37:12
Offline

Re: Kdyby jste o někom věděli... Pustím babču..

SLUGI psal:

... ano jsem debil, po dvou operacích páteře.
Svět není co bejval. V "klidu" si jezdit s přelepenou SPZ, svižný tempo. Fčil s očima na budíkách vemu každej kanál, po 100km stavím na benzince s rukama v křečích a rozcvičuju se.
Ročně najeto cca 2500km, stojí to za  pussy
... samo bylo myšleno prikůpiť, ne vyměnit  evil

či ja vim že si chabruz? nakoukneš tu ještě mene častěji jak kellyvan... no ale jak psal Jelen tak radši to cenduro než cokoliv z kategorie čoprácká chamraď... stejně si myslím, že nejen ž to váží 300kg, ale i podvozkově to bude stát za vyliž prdel...nehledě na tvoje záda by sis teda dle mě tak leda pohoršilsick


__________________________________________________________________________________
Fabbrica Italiana di Automobili Torino                     Anonima Lombarda Fabbrica Automobili
osiris (Člen)
07.09.2017 15:44:50
Offline

Re: Kdyby jste o někom věděli... Pustím babču..

Kelly01 psal:

........... víc jak 200km za den už jsem nenajel několit let, většinou je to max kolem 100kmcool

...tos vole nenajel nikdy bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Kelly01 (Člen)
07.09.2017 16:02:18
Offline

Re: Kdyby jste o někom věděli... Pustím babču..

tomasNJ psal:
SLUGI psal:

... ano jsem debil, po dvou operacích páteře.
Svět není co bejval. V "klidu" si jezdit s přelepenou SPZ, svižný tempo. Fčil s očima na budíkách vemu každej kanál, po 100km stavím na benzince s rukama v křečích a rozcvičuju se.
Ročně najeto cca 2500km, stojí to za  pussy
... samo bylo myšleno prikůpiť, ne vyměnit  evil

či ja vim že si chabruz? nakoukneš tu ještě mene častěji jak kellyvan... no ale jak psal Jelen tak radši to cenduro než cokoliv z kategorie čoprácká chamraď... stejně si myslím, že nejen ž to váží 300kg, ale i podvozkově to bude stát za vyliž prdel...nehledě na tvoje záda by sis teda dle mě tak leda pohoršilsick

hele, já měl intelektuální ban, jinak bych tu byl jako za starabigsmile

teď ještě dořešit na čem jezdit - prodám-li tedy do jarasurprised

Jinak zas další rok na babčebigsmile


God Save The Queen!
Francouz (Člen)
08.09.2017 09:40:56
Offline

Re: Kdyby jste o někom věděli... Pustím babču..

Kawa w650 uz se nevyrabi, kvuli ekologii v EU jak jinak sick jeste loni ji ale meli, last edition tomu rikali.

WenzelB6 (Člen)
08.09.2017 12:56:35
Offline

Re: Kdyby jste o někom věděli... Pustím babču..

zostaň s babčougood. Ona Ti to vynahradí, šak laděná je a ty máš zas sladěnou ass na její důlek bigsmile  Určitě žadoní vo pořádný provětrání a ty z pátýho kvaltu neslezeš.
Čtyrku neřeš.bigsmile

VikecB12 (Člen)
09.09.2017 12:31:42
Offline

Re: Kdyby jste o někom věděli... Pustím babču..

https://www.motoinzerce.cz/motorky/bmw/ … -80-r.html
Dětku,tady máš na svuj věk důstojnej strojgood


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Banditatom (Člen)
09.09.2017 12:51:20
Offline

Re: Kdyby jste o někom věděli... Pustím babču..

Ty voe zas mrdka bavorskabigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
K.a.s.y.m. (Člen)
09.09.2017 14:27:47
Offline

Re: Kdyby jste o někom věděli... Pustím babču..

Kdyby to aspon bylo Káčko😁😁


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Filous (Člen)
09.09.2017 14:45:16
Offline

Re: Kdyby jste o někom věděli... Pustím babču..

...jo...vzit vokamzite fleksu a ta by dostala za usi...takle je to hnusny jag Jawasick


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
tomasNJ (Člen)
09.09.2017 19:26:02
Offline

Re: Kdyby jste o někom věděli... Pustím babču..

Filous psal:

...jo...vzit vokamzite fleksu a ta by dostala za usi...takle je to hnusny jag Jawasick

i po zasahu fleksou to bude furt hnusné...je to bmw bigsmile


__________________________________________________________________________________
Fabbrica Italiana di Automobili Torino                     Anonima Lombarda Fabbrica Automobili
Ondráš (Člen)
09.09.2017 22:46:43
Offline

Re: Kdyby jste o někom věděli... Pustím babču..

Kelly01 psal:

A já zas potřebuji něco lehkýho s čím dojedu na chalupu, k vodě a projedu zahradousmile1

Asi vy byla ideální kroska se zdvihem bandasky, ty vysoký motorky mi taky nic neříkajheadshake

Simson Endurosmokin


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Kelly01 (Člen)
10.09.2017 13:06:33
Offline

Re: Kdyby jste o někom věděli... Pustím babču..

Ten byl moc rozviklanejbigsmile

Jinak jsem si tady v Praze švihl včera 10km běh a bylo to fajngood

Pak se přežral a spráskal v Hyberniismile2

A teď se válím kdesi v Karlíně v nějakým pojebaným resortu a je tu nudafuck

Bo tu máte hnusněbigsmile


God Save The Queen!
Petr J. (Člen)
10.09.2017 23:38:39
Offline

Re: Kdyby jste o někom věděli... Pustím babču..

Kelly01 psal:

A teď se válím kdesi v Karlíně v nějakým pojebaným resortu a je tu nudafuck

Bo tu máte hnusněbigsmile

...jsis měl přibalit nafukovačku...a byl bys jako doma...bigsmile

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr