Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Kolik jste dostali pokut za rychlost?

Ondráš (Člen)
21.09.2017 06:56:41
Offline

Kolik jste dostali pokut za rychlost?

Když se Honzíkhodněčísel pochlubil, že dostal k narozeninám po 11 letech bloček za rychlost, tak mě tak napadlo, jak jsou na tom ostatní?

Já teda 2. Oboje v obci. Jedno za litr a 2 body (auto), druhé odloženo (moto, takže vlastně nic - zaplať Satanhelp)

Co ostatní?smokin


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
kojaksro (Člen)
21.09.2017 07:12:44
Offline

Re: Kolik jste dostali pokut za rychlost?

...za posledních 9let, jsem dostal:

...auto: před 2 lety 300kč na zákazu odbočení ve Volyni na benzinu, jel jsem dát Sportku

...auto: před 2lety 0kč, Český Krumlov, silniční kontrola, měli problém jako já se zelenou. Oni s kartou a já s tekutou (cesta ze Žirovnice)bigsmile

...moto: před měsícem 128,5€, jel jsem na štrůdl na Javor vesnice na 50km/h mi to jelo 80km/h

....na to jak, jezdím a s čím v žíle jsem spokojenej parchantsmokin


.....pořád lepší rychle než nebezpečně....dáme drink
kojaksro (Člen)
21.09.2017 07:25:50
Offline

Re: Kolik jste dostali pokut za rychlost?

....jó ještě, se zdejšímapussy cesta na Superbiky do Brna asi 12 nebo 13 nás dostalo pokutu 300kč za rychlost ve vesnici, tuším v Rosicích. Bylo to takové mýtné pro vjezd do Asiefuck. Kdo tenkrát jel se určitě přihlásíbigsmile.

...to byl pussy víkendsmokin


.....pořád lepší rychle než nebezpečně....dáme drink
huskyb12 (Administrator)
21.09.2017 07:40:05
Offline

Re: Kolik jste dostali pokut za rychlost?

Na motorce jen jednou, zákaz vodbočení za dvě kila, hádal bych se, ale kámoš co se mnou jel neměl noty na motorku, tak sem držel pec :)


ale di, Ty brepto ...
Loser (Administrator)
21.09.2017 07:51:43
Offline

Re: Kolik jste dostali pokut za rychlost?

ja platim jen za panmamu

Ale je mi fakt divny, ze mi jeste nic neprislo


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Kukii (Člen)
21.09.2017 08:01:36
Offline

Re: Kolik jste dostali pokut za rychlost?

Za rychlost mě ještě nechytli, naštěstí...  bigsmile ale mam na kontě 3x stání na veřejné zeleni během jednoho týdne (3x100,-)ostrava auto.... přejetí plné čáry v zatáčce (500,-) auto v Košeticich kdysi...  jo a kdysi ve 3 rano nas chytli na moto a když zjistili, že jsme durch a vycpany novinama, to se jim nelibili akorát moje modré parkovacky, pry to vypadá jako jejich motorka pak surprisedbigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


Život je boj-mašina je nej!!!
Ondráš (Člen)
21.09.2017 08:10:35
Offline

Re: Kolik jste dostali pokut za rychlost?

Vlastně jsem zapomněl ještě na jedno auto...

Na slovensko-maďarských hranicích jsem jel v "koloně" asi 5-6 aut... Všichni jsme jeli stejně rychle (já byl tak někde uprostřed). Ale jedinej jsem měl českou značku.
Najednou ze křoví vyskočil policajt, stahnul si mě na kraj a dal mi 25 euro za překročení rychlosti. Ostatní nechal projet.smile1

Prostě "ojebať čehuňou".smile1


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
K.a.s.y.m. (Člen)
21.09.2017 08:29:48
Offline

Re: Kolik jste dostali pokut za rychlost?

kojaksro psal:

....jó ještě, se zdejšímapussy cesta na Superbiky do Brna asi 12 nebo 13 nás dostalo pokutu 300kč za rychlost ve vesnici, tuším v Rosicích. Bylo to takové mýtné pro vjezd do Asiefuck. Kdo tenkrát jel se určitě přihlásíbigsmile.

...to byl pussy víkendsmokin

Ivančicích😁


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Filous (Člen)
21.09.2017 08:33:28
Offline

Re: Kolik jste dostali pokut za rychlost?

...mam takovej pocit, ze vyhraju...blocky si skovavam, tak to schvalne spocitam...vjecina je za rychlost...ale bude to hodnesmile2


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Petr J. (Člen)
21.09.2017 09:49:26
Offline

Re: Kolik jste dostali pokut za rychlost?

Mám to asi jako Filip....

Kdykoliv sednu do auta, přijde mi pokuta....tak jezdím raději na motorkách....ale na jaře mi přišlo za parkování na chodníku na Andělu....fuckfuck

Jinak si je také schovávám....naposledy autem v Mělníku...redface

Loni na jednom místě v Praze 3x za rychlost bigsmilebigsmile teď už si to tam hlídám

Banditatom (Člen)
21.09.2017 11:34:41
Offline

Re: Kolik jste dostali pokut za rychlost?

Tak jedem....:-D

1x na sk 50€ rychlost v obci auto.
1x cz 500kč rychlost v obci auto.
2x letos stani v obci....vyreseno desetiminutovou hadkou s serify
1x stani na chodniku skutr 200kč.
1x rychlost v obci motorka 500kč.
1x rychlost mimo obec motorka (podle fotky nejakych 190km/h) osoba blizka odlozeno.
1x prosla Stk 500kč pan doktor myslim pamatuje:-D

To vjeternik: Ale kdyz stali dodavky pred kasinama to serifum nevadilo:-D nebo ze by se bali toho T:-D


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
mr.BSE (Člen)
21.09.2017 12:13:04
Offline

Re: Kolik jste dostali pokut za rychlost?

1x za rychlost na moto (Mikulov 48 na 40 sick)
za rychlost v autě nikdy nic.
Ostatní pokuty jsem dostal za havárky, schválnost, apod ... bigsmile


Second Class Citizen
1130 Café Racer
Honzik8719 (Člen)
21.09.2017 13:57:43
Offline

Re: Kolik jste dostali pokut za rychlost?

1x narozeninova rychlost na moto 65 na 50
1xotaceni autem na svetelny krizovatce pres tramvajivej pas za 500
1xpred par lety v den myho svatku 500 za telefon od nahodne kolemjdoucich cherokeezu cestou z lidlu
1xhodne davno 250 za vjezd do zakazu vjezdu u Hitlerovejch mostu

Na to ze uz sem letos usmazil dvoje desticky teplem dobry good


...relativní kochač...
Kožak (Člen)
21.09.2017 18:14:35
Offline

Re: Kolik jste dostali pokut za rychlost?

několik rychlostí ,vybržďování(sic oplácené) ,plivání na cyklisty co přejížděj přechod a nesesednou a cvrnkání vajglů z okýnka před policistou a dohadování se s ním že to ničemu nevadí bigsmile


MRDAT!!!
gore (Člen)
21.09.2017 19:45:29
Offline

Re: Kolik jste dostali pokut za rychlost?

...bigsmile za RYCHLOST sem dostal jednou u kokotůsickfuck
..bigsmile ty vostatní sem psát nebudu, protože při otázce "kolik ste dostali pokut za rychlost"? se na to nigdo neptá idontknowbigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


OOUUJEEEEEEEEE!!!!
Petr J. (Člen)
21.09.2017 20:09:59
Offline

Re: Kolik jste dostali pokut za rychlost?

....tak dnes zase....parkování na Andělu...fuckfuck

VikecB12 (Člen)
21.09.2017 21:51:44
Offline

Re: Kolik jste dostali pokut za rychlost?

Za cca 1 300 000km v autech a nějakejch 200 000km na motorkách to nemám tak hrozný. Fšechno za rychlost (asi tak 8-10x -dohromady tak 10-15tisíc),jen jednou za parkování 200kč a jednou v říši 165e za kontrollbuch. Jednou použita osoba blízká.
A jednou sem měl stejnou příhodu jako Houska,jel sem s kámošem,kerej neměl noty na mašinu,jen auto a oba nás změřili ve Velké Bíteši. Já sem zahájil hádku,poldové přestali řešit pokornýho kamoša a plně se věnovali měbigsmile Kamoš 500kč,já 1000kčbigsmile
Jo a eště mě jednou vyhmátli s dodávkou na rybách na Mušově-200kč a mohl sem tam zustat do konce víkendugoodbigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Pšán (Člen)
22.09.2017 00:36:45
Offline

Re: Kolik jste dostali pokut za rychlost?

..první postih..za komára ,Ova,parkování v protisměru..kilčo cca..
..druhý postih..B4 rychlost ven z dědiny..kilčo a máte tu motorku pěknou..
..postih třetí..někde v Čehůňsku..auto..cesta do Špindlu..70 obec..
..pokus o postih poslední..75 v obci na moto..na požadované finanční vyrovnání požadované a doprovázené bodovým ohodnocením nedošlo..něco vědět a nebýt předposrán je jako základ gut..good


..opravdový muž s pravidelným cyklem..
Filous (Člen)
22.09.2017 08:33:18
Offline

Re: Kolik jste dostali pokut za rychlost?

...tag sem to teda spočítalsmile2 ...17.200,-vočí za třicet let...kurvafixsmile2smile2smile2 ...no a k tomu ňáký ojra...co si tag pamatuju, tag třikrát...jednou za 50,-, podruhý 80,- a naposlet 20,-evropskejchsmile2 ...vječina rychlost...dyš já se neudržimsmile2 ...naposlet sem platil dvojiku za 171km/h na hájveji a tym pádem sem f tísni, bo eště jedno překročení vo víc jag třicet mimo vobec nebo vo víc jag dvacet f obci a sem bez not...a stejně se neudržim a dyš vo vyjížďce nevidim aspoň jednou na tachu dvojku na začátku, tag to bylo svezení nahovno a vosobákem taky lítam furt, bo furt pospíchamsmile2...ale snat uš to do štvrtýho prosince vydrží a zas budu čistejcool

...s tou rychlostí je to napiču, jednomu našemu řidiči na hájveji změřili rovnejch 200 km/h a bez debat na rok noty do čistírny a flastr tušim dvacetsmile2


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Inženýrek (Člen)
22.09.2017 10:59:16
Offline

Re: Kolik jste dostali pokut za rychlost?

Já kupodivu na to jak se furt spěchá a kolik se najede jsem za rychlost furt čistej.
Pár korun jsem dal převážně měšťákům za parkování, zákazy atd. ale to jsou zanedbatelný částky.
A na moto jsem celkově asi bez ztráty kytičky smokin


* Je těžké býti kokotem, konkurence je veliká. *
* Žíj abys jezdil, jezdi abys žil! *
Radek-Ban (Člen)
22.09.2017 14:25:49
Offline

Re: Kolik jste dostali pokut za rychlost?

Ja  jen dve z Rakouska tento rok 45 a 60 eu za rychlostsick


"Na životě miluju tu jeho rozmanitost... Každej den mne nasere někdo jinej..."
Progear 650 (Člen)
22.09.2017 20:14:30
Offline

Re: Kolik jste dostali pokut za rychlost?

Zrovna vcera mi prislo 1500 smile1


vztekat se nepomaha, mam to vyzkouseny :)))
"44 HONDA CBR 600RR 44"
honza1977 (Člen)
22.09.2017 20:22:59
Offline

Re: Kolik jste dostali pokut za rychlost?

Myslim, že kdybych si schovával bloky, tak by to dalo cca 15 postihů za rychlost a finální částka okolo 25.000 ( to sem možná ještě při zemi ) + 1 venku za 60e. A to je pouze rychlost. Parkování, světla a pásy bych nespočítal.
A pak ještě spousta odloženejch na osobu blízkou nebo odpuštěnejch za divadlo - jednou mě dokonce policajt přesvědčoval, že sem neřídil.
Jo a k tomu cca 15.000 za pokuty a poplatky po karambolech.
Trumfne mě někdo?

Kedar (Člen)
22.09.2017 20:37:16
Offline

Re: Kolik jste dostali pokut za rychlost?

Za komárů fichtl 30 Kč neměl jsem brejle. Auto jedním kolem stání na poli za 100 Kč. Louny rychlost měřeno dva metry za značkou 200 Kč. Nové Roudné u Č.Budějovic 1000 Kč odbočení z vedlejší na hlavní chlapec po hlavní to valil přes kilo.Já říkal orgánu pane poručík protistrana vole Franto mam to pro tebe. Na druhou stranu jel jsem manželce koupit psa a ta paní měla barák asi 100 metrů od nehody. Dala psa a o ten litr snížila cenu ,chlapec tam měl už určitý kredit. Motorka před 2 roky Volyně odbočení k benzině 500Kč.Jen by mě zajímalo kolik lidí  ve Volyni platilo .To vše za 35 let.


Jinej už nebudu
Mour (Člen)
22.09.2017 20:51:04
Offline

Re: Kolik jste dostali pokut za rychlost?

Já nic idontknowgoodbigsmile .....možná kdysi nějaký blinkr a parkování, ale řešili jsme to domluvou good

kratas (Člen)
22.09.2017 21:06:05
Offline

Re: Kolik jste dostali pokut za rychlost?

no 4 roky, Rakousko, kousek od S. Sebastian 35 euro....na 50 km/h jsem jel 70 km/h a před 2 roky 40 euro  na 70 jsem 105 - směr Heifend a Kalte Kuchl...fffffffffffff
Policajt jak kameň, absolutně se nedal ukecat..


" ....Až mě život omrzí a stane se mi peklem, skočím z bandasky do hajzlu a zavřu se deklem.."
Borák (Člen)
23.09.2017 06:33:01
Offline

Re: Kolik jste dostali pokut za rychlost?

2x rychlost v obci za 500
1x Slovinsko 200€ buzerace


...nikdo nevojebe Ježíše...
Evla (Člen)
23.09.2017 11:39:24
Offline

Re: Kolik jste dostali pokut za rychlost?

Za rýchlosť 1x 1000 Sk dakedy v r. 2008. Odvtedy ma viac nechytili a nenamerali. Paradoxne to bolo na starej škodovke a šla som len 110 km/h, ale na nevhodnom úseku.
No a pred 4 rokmi mi odtiahli týždeň nové auto za nevhodné parkovanie. Márne som sa snažila odomknúť podobné v inej farbe :D. Odťah má stál takmer 100 €.

VikecB12 (Člen)
23.09.2017 15:21:40
Offline

Re: Kolik jste dostali pokut za rychlost?

Borák psal:

2x rychlost v obci za 500
1x Slovinsko 200€ buzerace

Borku,za co byl tech 200e?


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
barynek (Člen)
23.09.2017 23:09:37
Offline

Re: Kolik jste dostali pokut za rychlost?

Já se hlásím do party ke Štěpánovi, cestou na superbiky a napsal to tuším Kasymovi za prošlou lékárničkusmile1
Ve firemním autě nebyla technická, to bylo za 200 Kč někdy ve 2007??
2x špatný parkování auto - vždy vyřešeno domluvou, jelikož jsem měl vždycky SPZ z jinýho regionugood bigsmile
Slovinsko auto - 80€ za parking, na stanici sníženo na 50€ (nemusím ani zmiňovat, že ostatní domorodci tam parkovali taky, a lístky za stěračem měli jen cizinci...fuck )
Rakousko moto - rychlost na 70ce asi 95km, Luig tam jel onehdá přes kilo a ještě držkovalsmile1 , bylo to za 20€ tuším
toť vše smile1


Bandit 4EVER!!!
faitík (Člen)
24.09.2017 13:49:19
Offline

Re: Kolik jste dostali pokut za rychlost?

Jednu, autem, v obci 72, za litr


Když to nejde silou, tak to pude ještě větší silou!
faitík (Člen)
24.09.2017 13:51:00
Offline

Re: Kolik jste dostali pokut za rychlost?

Jo a taky patřím do tý party co jsme jeli na sbk. Takže dvě.


Když to nejde silou, tak to pude ještě větší silou!
čočkin (Člen)
25.09.2017 02:30:02
Offline

Re: Kolik jste dostali pokut za rychlost?

tak já teda začnu... první vyjížďka B12 - obchvat tábora na 90ce 170km/h pokuta 0kč, právník 10 000kč
Son of Anarchy - rychlost, předjetí a ujetí pol. oktávce, pak nezastavení hlídce, projetí pol. zátarasu asi ve 120km, ujetí pol. moto a ujíždění pol. Helikoptéře bigsmilebigsmilebigsmile, rychlost a upravená značka do doby než přijeli mě zachrániligood  0kč - zapíral jsem bez právníka.
cesta se Štěpánem na Banditfest 1000 za technickou, XJ600 za vohnutou značku 500,
jednou v Milevsku na výjezdu na 50ce bylo 73 osoba blízká - 0kč a pak za ty leta spousta jiných věcí hlavně v autě jako lékárna, folie na sklech, nezaplý světla, zaplý mlhovky, parkování, pásy, nehody, atd. dohromady tak zhruba 15 000-20 000kčbad


Jen já bandita, Bandit a policejní vrtulník.... :-D
Borák (Člen)
25.09.2017 12:24:30
Offline

Re: Kolik jste dostali pokut za rychlost?

Víkecu když ve Slovinsku zavedli pulroční známku a fšichni to začali vobjíždět šoustkama ty
kurwy stáli za najezdem na dalnici ,po 50m už je Rakousko a na tom fleku vybírali


...nikdo nevojebe Ježíše...

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr