Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Těsnění altíku

VikecB12 (Člen)
22.11.2017 22:24:28
Offline

Těsnění altíku

Kucíí,jak je těsněnej altík na B12? Kamošovi na bandasce dělám servis a voběvil sem volej dost sáknoucí kolem altíku. Předpokládám že tam bude nějakej Okroužek a asi gufero,je to tak? Takže povolit ty 3 šrouby,altík vycuknu ven,vyměním Okruh a na to gufero se musí altík nějak rozdělat,nebo jak je to tam řešený?
Vodhaduju,že budu potřebovat odsud sadu na pozici 21,je tak? http://partsdepot.cz/originalni-dily/mo … 2005/9362/


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Banditatom (Člen)
23.11.2017 08:29:39
Offline

Re: Těsnění altíku

Neni nahodou alternator v oleji?


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
osiris (Člen)
23.11.2017 09:56:37
Offline

Re: Těsnění altíku

Banditatom psal:

Neni nahodou alternator v oleji?

...to maj ale jen ty naše, ta jeho ne smile1

...jinak si to viktore myslíš dobře smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
VikecB12 (Člen)
23.11.2017 22:08:31
Offline

Re: Těsnění altíku

No popravdě sem ten samostatnej altík nikdá neměl v ruce. Myslím,že aby se člověk dostal na to gufero,tak musí povolit tu matku na rotoru,sundat součástky,kerý sou v "mokré" části rotoru a teprve je na guferu. Teď ještě jak si zaaretovat ten rotor,aby člověk povolil tu matku na rotoruidontknow


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Filous (Člen)
24.11.2017 11:26:12
Offline

Re: Těsnění altíku

VikecB12 psal:

No popravdě sem ten samostatnej altík nikdá neměl v ruce. Myslím,že aby se člověk dostal na to gufero,tak musí povolit tu matku na rotoru,sundat součástky,kerý sou v "mokré" části rotoru a teprve je na guferu. Teď ještě jak si zaaretovat ten rotor,aby člověk povolil tu matku na rotoruidontknow

...normálně stahni to vozubený kolo přes hliník do svěráku a nejlíp bouchačkou povol tu matku...ale stejně si myslim, že to sáklo jen přes ten Okroužek, dyby bylo v hajzlu gufero, byl by plnej voleje i samotnej altec...zas je pravda, že dyš uš to bude venku, tag je lepčí to udělat komplet...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
VikecB12 (Člen)
24.11.2017 12:24:47
Offline

Re: Těsnění altíku

Já ten altík ještě memám ani venku,musím počkat,co na to majitel. Za tu opravnou sadu (pozice 21) chcou přez 1000kč a pak je tam psaná ještě pozice 22 za 300kč,ale to nevím,jestli je jen Okroužek,nebo jen gufero. Jo a na baworáka by to stálo polovinu,taková kokotinaidontknow


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Jarin (Člen)
24.11.2017 18:28:50
Offline

Re: Těsnění altíku

VikecB12 psal:

Já ten altík ještě memám ani venku,musím počkat,co na to majitel. Za tu opravnou sadu (pozice 21) chcou přez 1000kč a pak je tam psaná ještě pozice 22 za 300kč,ale to nevím,jestli je jen Okroužek,nebo jen gufero. Jo a na baworáka by to stálo polovinu,taková kokotinaidontknow

...no osobně jsem řešil také ten větší O kroužek /skřípnutý při montážibad/.Když jsem viděl tu cenu za origoheadshakeheadshakebadfuck,tak jsem hledal náhradu.Nalezeno v prodejně pro vzduchotech.-těsnění pístnice za 10czkbigsmilebigsmile
Jinak bez to těsnění headshake


...jezdím tak,abych se vždy vrátil ve zdraví
Jarin (Člen)
24.11.2017 18:32:02
Offline

Re: Těsnění altíku

idontknow....nějak mi to vynechává písmenka....idontknow
"Jinak bez TOHO TĚSNĚNÍ headshake


...jezdím tak,abych se vždy vrátil ve zdraví
Billy (Člen)
27.11.2017 11:37:17
Offline

Re: Těsnění altíku

Kdybys chtel hledat, tak ja si nektery veci uz kupuju tady, kdyz to jde, na lauf 2T u KTM jsou dva O-okruhy z Vitonu akorat tady to maj za 1/3 peniz. Clovek jak to sunda ta je to vetsinou lepsi vymenit aby to aji nenasalo nejakej bordel zvenku a tesnit to taky musi.
http://www.alfaagro.cz/o-krouzky.php


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr