Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Karburator Suzuki bandit gsf 600s

Miso (Nový člen)
18.12.2017 20:55:28
Offline

Karburator Suzuki bandit gsf 600s

Zdravím Vas pani potreboval by som poradit po nastartovani mi vynechavaju valce vzdy iný moze to byť znecistenim v karburatore aspon mi to povedali v servise vraj by pomohlo vyčistiť to ultrazvukom alebo vymena karburatora

conlegionare (Člen)
22.12.2017 06:58:38
Offline

Re: Karburator Suzuki bandit gsf 600s

Inu, výmena? Jsou rychlí, ješte než to oddeklovali. Spíše bych vsadil na mechanika, kerý udélá karburátory a svíčky. Mnel jsem podobné nesnáze teď pár týdnú. Uďelal to do perfektna kluk co délá mašiny celýmu okresu, za rozumnou cenu v rozumném čase. Taky vymenil olej a obé pneu. Za trista evropskejch i s materiálem (mimo gum pochopitelňe).

Pepek125 (Nový člen)
22.12.2017 08:10:12
Offline

Re: Karburator Suzuki bandit gsf 600s

Miso....ak si z okolia môžeš ma kontaktovať profil mám vyplnený.

Miso (Nový člen)
22.12.2017 08:55:23
Offline

Re: Karburator Suzuki bandit gsf 600s

Viem ze sa na to ani nepozrel smile2 no rozmyslam ci nevyberiem karbec a nevicistim si ho sam , sviecky su nove a cievky su dobre

Banditatom (Člen)
22.12.2017 11:18:17
Offline

Re: Karburator Suzuki bandit gsf 600s

to ze jsou svicky nove neznamena ze jsou dobre.... par spatnych startu a klidne si je mohl ulit..... nech vycistit karbce seridit vymen svicky a uvidis ze to bude oka!


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Miso (Nový člen)
22.12.2017 12:34:11
Offline

Re: Karburator Suzuki bandit gsf 600s

Karburatori boli nastaveny minuly rok na moto som urobil 300km tak postala cez zimu a v lete sa uz kurvila myslim ze su spinave karburatory , ked rozoberiem len.plavakove komory , vyberiem hlavnu trysku precistim to dufam ze to bude ok. Ked nebudem drbat synchra tak by som to nemal rozhodit , aspon dufam 😏

Filous (Člen)
22.12.2017 21:41:28
Offline

Re: Karburator Suzuki bandit gsf 600s

Miso psal:

Karburatori boli nastaveny minuly rok na moto som urobil 300km tak postala cez zimu a v lete sa uz kurvila myslim ze su spinave karburatory , ked rozoberiem len.plavakove komory , vyberiem hlavnu trysku precistim to dufam ze to bude ok. Ked nebudem drbat synchra tak by som to nemal rozhodit , aspon dufam 😏

...to nejspis stacit nebude a je picovina udelat enem pulku, dys us je budes mit venku...a ven je vyskubnout musis, pac esi nejsi gynekolog, tag se zabudovanejma karbcema trysky ven nedostanes...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr