Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Servis (kde?)

Lubor131 (Člen)
01.05.2018 22:36:24
Offline

Servis (kde?)

Zdravím,
Doporučte mi někdo dobrý servis Vimperk a přilehlé okresy strakonice prachatice vodňany ... děkuji

Editoval osiris (02.05.2018 08:43:13)

hlemejzd999 (Člen)
02.05.2018 15:55:23
Offline

Re: Servis (kde?)

Lubor131 psal:

Zdravím,
Doporučte mi někdo dobrý servis Vimperk a přilehlé okresy strakonice prachatice vodňany ... děkuji

David Janka , Chelčice , 4 km od Vodňan směr Netolice ..je to muj kámoš , známe se od malička , dělá motorky doma,  je to  poctivej mechanik good, hned za značkou vesnice je lípa , za tou je doprava ulička ..je to velkej rohovej barák ,ale ted jezdí s kamionem , tak asi nema cas , je tezky se mu dovolat bigsmile

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/3046_dsc00175.jpg

Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Lubor131 (Člen)
02.05.2018 16:29:20
Offline

Re: Servis (kde?)

A mohl by jsi se ho zeptat zdali by si udělal na mě čas? motorku bych tam neměl problém přivést na káře čas atd.. je mi v celku jedno jsem sice u nás objednaný do servisu ale ty nemaj čas dřív jak za měsíc a sám to dohromady asi nedám smile2

hlemejzd999 (Člen)
02.05.2018 17:37:32
Offline

Re: Servis (kde?)

poslal jsem mu zprávu přes jeho pani, očekávám odpověď v řádu hodin bigsmile


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
hlemejzd999 (Člen)
02.05.2018 17:47:19
Offline

Re: Servis (kde?)

tak to bylo v řádu minut .. David  dela ve Svycarsku , tri tydny tam , jeden tyden doma... doma bude za dva tydny , musel bys vydrzet , nebo sehnat nekoho jinyho .
takze ...sem ti moc nepomoh headshake
nikoho jinyho tam v okoli neznam , jen leda tady na vysočině


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Lubor131 (Člen)
02.05.2018 18:41:02
Offline

Re: Servis (kde?)

OK v pohodě i tak díky příští týden jsem objednaný do servisu tady u nás tak uvidíme co mi řeknou snad to bude ok a jenom seštelovat karburátory motorku jsem dal dohromady alespoň tak, že startuje drží volnoběh ale to je tak všechno na ostatní si netroufám a navíc nemám na to věci smile1

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr