Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Sirsie dosticky

lenkochal (Člen)
11.05.2018 21:01:30
Offline

Sirsie dosticky

Ahoj banditi,
bol som koncom minulej sezony v servise a tam mi okrem ineho vymenili dosticky,.... no ze si dosky musia s kotucom sadnut som vedel, ale tieto si sadaju nejako dlho, tak som zacal patrat a zistil, ze tie dosky co tam namontovali (bavim sa teraz o konkretne predku, menili aj zadok, ale ten je OK) su dovnutra o takmer pol centimetra sirsie nez na co bol ten kotuc zvyknuty.... takze v podstate teraz brzdi len toho pol centimetra....

Mozem to nechat tak a pockat kym sa dosky "osuchaju" a zacnu brzdit cele? nehrozi ze sa nerovnomernym tlakom (iba na kraji) doska poskodi, napr praskne? Neni som ziaden strelec, ale aj tak by som sa nerad niekde vysekal.

tomasNJ (Člen)
11.05.2018 22:04:31
Offline

Re: Sirsie dosticky

Urcite je vymen..takhle by si to sedalo klidne i 5000 km a hovno brzdilo nemluve o pacce ktera by byla jak z blata...urcita deformace hrozi pokud bys mel kotouce dost vybrzdene, ale urcite neprasknou(kovova cast)
Gdyz das foto...bude to lepsi na posouzeni...
Spis premyslim nad tim, ze ten dotycny je tam bezmyslenkovite osadil...


__________________________________________________________________________________
Fabbrica Italiana di Automobili Torino                     Anonima Lombarda Fabbrica Automobili
lenkochal (Člen)
11.05.2018 22:35:00
Offline

Re: Sirsie dosticky

vnutorna strana, je to myslim trochu vidiet

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/5020_20180505_162602.jpg
osiris (Člen)
11.05.2018 22:57:28
Offline

Re: Sirsie dosticky

...tak tohle (jestli to správně vidím a chápu), si "sedne" za chvíli, max. pár desítek km, pokud teda budeš tím předkem brzdit (neboj se tu páčku zmáčknout jako chlap smile1)


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
lenkochal (Člen)
11.05.2018 23:23:15
Offline

Re: Sirsie dosticky

No za nejakych tri a pol nadrze si to veru este uplne nesadlo,... pravda lepsi sa to,.... to zase ano, zo zaciatku to brzdilo furt a este k tomu aj bzucalo, teraz uz to bzuci len pri brzdeni a moto uz sa da tlacit bez vyraznejsej namahy.

hlemejzd999 (Člen)
12.05.2018 08:07:08
Offline

Re: Sirsie dosticky

lenkochal psal:

No za nejakych tri a pol nadrze si to veru este uplne nesadlo,... pravda lepsi sa to,.... to zase ano, zo zaciatku to brzdilo furt a este k tomu aj bzucalo, teraz uz to bzuci len pri brzdeni a moto uz sa da tlacit bez vyraznejsej namahy.

mě to bzučí furt .. jak dam nový destičky , tak to bzučí...nepřestane to , dokud zas nedám nový ... a ty zas bzučí, dokud  se zas nesjedou a dam nový idontknowbigsmile


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Filous (Člen)
12.05.2018 08:37:37
Offline

Re: Sirsie dosticky

...nech to tag a poradne parkrat zabrzdi, jag pise Osi, to si sedne, protoze nemas nijag ekstremne vybrzdeny kotouce...nebo si za jizdi lehce pribrzdi a  neubirej, staci kousek a nerozbij si hubu...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
tomasNJ (Člen)
12.05.2018 12:38:53
Offline

Re: Sirsie dosticky

To si sedne...nic to nejni


__________________________________________________________________________________
Fabbrica Italiana di Automobili Torino                     Anonima Lombarda Fabbrica Automobili
lenkochal (Člen)
23.07.2018 12:45:32
Offline

Re: Sirsie dosticky

No tak som medzi tym zas daco pojazdil a teraz o vikende som sa na to viac menej nahodou podival a moc dobre si to teda nesadlo, resp sadlo si to a aj to celkom dobre brzdi, ale hrany dosticiek sa na tom sirsom polcentimetri neojazdili, ale proste sa na hranach olamali.

Takze som objednal nove kotuce a zase si raz potvrdil, ze sa nema preventivne opravovat co funguje. Tie stare dosky brzdili dobre a bol ich este hodny kus, pri mojom vozeni by sezonu aj dve este v pohode odsluzili.

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr