Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Navrat k banditovi

Zdeněk (Člen)
13.05.2018 22:37:26
Offline

Navrat k banditovi

Nazdar lulini bigsmile
Po dlouhych letech premyslim o navratu k banditovi. Broukovi.
Pokud jej koupim, pisnu sem a pochlubim se. Zaroven asi budu rad i za vase rady.
Kdysi jsem mel modre S-ko z 98. Ted uvazuju o 00 a vyse. Na nejake se sjedu kouknout pres tyden. Snad to vyjde.

Nekteri z vas me asi jeste pamatujou. Ale nenechte se zmast minulosti. Jsem novy clovek. ;-)  Uznnejsu takovy sulin jako kdysi, dospel jsem, dorostl, stloustl. A trochu zesedivel.

Zatim se mejte vsici fajnove


sou různí lidé mezi námi
Tom-B6 (Člen)
14.05.2018 06:23:06
Offline

Re: Navrat k banditovi

Jednoho brouka prodávám 2006 mám to od novoty smokin


A bude dobře..jenom nevim kdy
Zdeněk (Člen)
14.05.2018 08:01:19
Offline

Re: Navrat k banditovi

Tom-B6 psal:

Jednoho brouka prodávám 2006 mám to od novoty smokin

Dnes odpoledne nanjedneho jedu kuknout, ale jen kuknout, musel by me fest zaujmout, abych si odskocil na bankomat.
Ale hadry si beru sebou do kufra
Fota? Cena? Zhruba odkud jsi?


sou různí lidé mezi námi
Zdeněk (Člen)
14.05.2018 19:47:00
Offline

Re: Navrat k banditovi

Tak mám tedy doma červenýho broučka z r 2000
První jizda po vlastní ose cca 80km relativně v pohodě. Budou chtít poštělovat karbce a podtlaky. Za studena tam byla kolem 5tis/ot taková jemná díra ve výkonu. A dvakrát mi to zdechlo na semaforech- po zastavení a hození neutrálu otáčky z cca 1300 klesly na tisíc a pak zdechla. Opětovný start vpohodě.


sou různí lidé mezi námi
Loser (Administrator)
14.05.2018 21:05:18
Offline

Re: Navrat k banditovi

Zdeněk psal:

Tak mám tedy doma červenýho broučka z r 2000
První jizda po vlastní ose cca 80km relativně v pohodě. Budou chtít poštělovat karbce a podtlaky. Za studena tam byla kolem 5tis/ot taková jemná díra ve výkonu. A dvakrát mi to zdechlo na semaforech- po zastavení a hození neutrálu otáčky z cca 1300 klesly na tisíc a pak zdechla. Opětovný start vpohodě.

tak jsi to nevydrzel a koupil hned prvni zdechlinu? bigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile

tak at to jezdi good


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Zdeněk (Člen)
15.05.2018 02:00:47
Offline

Re: Navrat k banditovi

Prvni ne. Pojezdil jsem od jara uz tri. Ale vcil uz me to bralo hodne a vedel jsem, ze musim. A padla mi do zraku, fer jednani majitele  atd atd a je to


sou různí lidé mezi námi

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr