Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Benzin je zlo

lenkochal (Člen)
15.05.2018 23:45:26
Offline

Benzin je zlo

Ahoj,
podelim sa o skusenost,... som sa pred sezonou vrtal v bandaske a medzi inym som si vyrobil aj take to one na synchronizaciu karbanatkov. Proste 4 akvarkove hadice dole spojene..... Ako napln som pouzil obycajny benzin. Teraz o vikende som to cele rusil a ten benzin v hadiciach si postal ani nie mesiac a bol z neho hustotou skor olej a ani to z tych hadic neslo poriadne vyliat. Steny tych hadic v mieste kde to stalo, to zafarbilo na zlto a ked som to vylial na beton, tak to neslo zapalit zapalovacom.

Ze ma mnoho masin po zime problemy sa uz teraz vobec necudujem. bigsmile

K.a.s.y.m. (Člen)
16.05.2018 07:06:14
Offline

Re: Benzin je zlo

No za prve jsi mel pouzit hadice na benzin ne akvarkove na vzduch a za druhe se benzin vyleva hned po serizeni..jinak hadice v lepsim pripade jen ztvrdnou...navic pro lepsi kontrast je lepsi pouzit Vervu ktera je za prve modra a za druhe bez bioslozky ktera dela nejvetsi bordel..ale v tvem pripade udelal ten problem spatne zvoleny material hadice😀😀


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
lenkochal (Člen)
16.05.2018 09:32:55
Offline

Re: Benzin je zlo

Tak on v podstate ziaden problem nevznikol, "zariadenie" svojmu ucelu posluzilo a navyse som o skusenost bohatsi a uz viem co sa stane s benzinom ked postoji. Hadice pravda neboli benzinove ale IMO sa im nic nestalo (a aj keby stalo, tak stali prd), kusok som pre zaujimavost urezal a preplachol izoprolylom a je zas ako nova.  Proste len v tej hadici po tom starom zvretralom benzine zostal nejaky mastny povlak.

Banditatom (Člen)
16.05.2018 09:43:18
Offline

Re: Benzin je zlo

jeste kdyz jsem drandil na cinanovy vymenil jsem palivove hadice za cire palivove.....do rana s nich nic nezbylo a ja mel nadrz po cele podlazebigsmilebigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
osiris (Člen)
16.05.2018 10:23:15
Offline

Re: Benzin je zlo

lenkochal psal:

Tak on v podstate ziaden problem nevznikol, "zariadenie" svojmu ucelu posluzilo a navyse som o skusenost bohatsi a uz viem co sa stane s benzinom ked postoji. Hadice pravda neboli benzinove ale IMO sa im nic nestalo (a aj keby stalo, tak stali prd), kusok som pre zaujimavost urezal a preplachol izoprolylom a je zas ako nova.  Proste len v tej hadici po tom starom zvretralom benzine zostal nejaky mastny povlak.

...vždyť ti to kasym píše, že ten benzín naleptával hadice a tím pádem se mísil s "umělou hmotou" a houstnul smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr