Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Zajímavý přívěs

Mour (Člen)
23.10.2018 19:27:04
Offline

Zajímavý přívěs

K.a.s.y.m. (Člen)
24.10.2018 07:01:16
Offline

Re: Zajímavý přívěs

No jako hezky,ale cena taky😁😁 ja si udelal najezdovou lizinu a oko predni oko na normalni vozik a mam po starostech..kdyz to nepouzivam tak to sundam a dam zpatky sajtny a mam normalni vozik.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Mour (Člen)
24.10.2018 15:00:56
Offline

Re: Zajímavý přívěs

K.a.s.y.m. psal:

No jako hezky,ale cena taky😁😁 ja si udelal najezdovou lizinu a oko predni oko na normalni vozik a mam po starostech..kdyz to nepouzivam tak to sundam a dam zpatky sajtny a mam normalni vozik.

....😊 v tomto případě jde spíše o tu skladovatelnost. Přijedeš na místo, vozík se složí do kufru auta a na motce valis turisticky okruh.

VikecB12 (Člen)
24.10.2018 17:41:19
Offline

Re: Zajímavý přívěs

Nejlepší přívěs je tenhlebigsmile

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/58_img_20180907_180329.jpg

Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Banditatom (Člen)
24.10.2018 17:45:55
Offline

Re: Zajímavý přívěs

VikecB12 psal:

Nejlepší přívěs je tenhlebigsmilehttp://www.suzukibandit.cz/openforum/up … 180329.jpg

goodjj ta je nejvicbigsmileakorat me se tam nikdy nechce uklizetbigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Honzik8719 (Člen)
24.10.2018 20:21:41
Offline

Re: Zajímavý přívěs

Za ty prachy ti to moure prijde zajimavy? bigsmile


...relativní kochač...
Banditatom (Člen)
24.10.2018 20:30:28
Offline

Re: Zajímavý přívěs

Honzik8719 psal:

Za ty prachy ti to moure prijde zajimavy? bigsmile

Bro jako nemet prostor lro skladovani tak bych o tom i uvazoval!!! Nehkede na to kolik stoji nivy vozik na motorku!!! Ale vubec bych te chabe konstrukci neveril!!!!


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
osiris (Člen)
24.10.2018 21:21:21
Offline

Re: Zajímavý přívěs

Honzik8719 psal:

Za ty prachy ti to moure prijde zajimavy? bigsmile

...prachy? uhlobaron? maličkost bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
K.a.s.y.m. (Člen)
25.10.2018 07:07:58
Offline

Re: Zajímavý přívěs

Mour psal:
K.a.s.y.m. psal:

No jako hezky,ale cena taky😁😁 ja si udelal najezdovou lizinu a oko predni oko na normalni vozik a mam po starostech..kdyz to nepouzivam tak to sundam a dam zpatky sajtny a mam normalni vozik.

....😊 v tomto případě jde spíše o tu skladovatelnost. Přijedeš na místo, vozík se složí do kufru auta a na motce valis turisticky okruh.

No zrovna ty kterej mas rodine hrabstvi resis prostor😁😁.hele je to kokotina..navic pokud mas normalni vozik k rodinymu baraku a trochu sikovne ruce tak je zbytecny kupovat dalsi kram za nesmyslny prachy..i kdyz jak psal Osi Uhlobaron=prachy=neresis prachy,ale i tak😁😁😁
Navic nejlepsi je fakt dodafka😁😁


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Filous (Člen)
25.10.2018 08:30:37
Offline

Re: Zajímavý přívěs

VikecB12 psal:

Nejlepší přívěs je tenhlebigsmilehttp://www.suzukibandit.cz/openforum/up … 180329.jpg

...silně vo takovym vozejku taky přemejšlimidontknow


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Petr J. (Člen)
25.10.2018 09:04:39
Offline

Re: Zajímavý přívěs

Filous psal:

...silně vo takovym vozejku taky přemejšlimidontknow

...až přijedu s vozejkem příště, ať mne poznáš od vrat....

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/17_dsc_3123.jpg



bigsmile

Americkej (Člen)
25.10.2018 10:52:29
Offline

Re: Zajímavý přívěs

K.a.s.y.m. psal:

No jako hezky,ale cena taky😁😁 ja si udelal najezdovou lizinu a oko predni oko na normalni vozik a mam po starostech..kdyz to nepouzivam tak to sundam a dam zpatky sajtny a mam normalni vozik.

No já na to šel přesně vobráceně, postavil jsem si čistou stavbu motopřepravníku a až teďkonc po letech dodělal rychlosundavací korbu smile1
No a dodávka by byla fajn, jenomže kilo povinný nestojí, další krám na parkování a údržbu do chalupy ... už takhle mě 5 techničáků sere.

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/19_bmw_poivis_9.jpg

... vesnickej kluk a stále celkem spokojenej parchant ...
Americkej (Člen)
25.10.2018 11:02:28
Offline

Re: Zajímavý přívěs

Jo a inspiroval mě tuten kousek, co stál za Vrbovkou. Už to bude ňákejch deset let.

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/19_5_ktm_single.jpg

... vesnickej kluk a stále celkem spokojenej parchant ...
K.a.s.y.m. (Člen)
25.10.2018 11:06:03
Offline

Re: Zajímavý přívěs

Americkej psal:
K.a.s.y.m. psal:

No jako hezky,ale cena taky😁😁 ja si udelal najezdovou lizinu a oko predni oko na normalni vozik a mam po starostech..kdyz to nepouzivam tak to sundam a dam zpatky sajtny a mam normalni vozik.

No já na to šel přesně vobráceně, postavil jsem si čistou stavbu motopřepravníku a až teďkonc po letech dodělal rychlosundavací korbu smile1
No a dodávka by byla fajn, jenomže kilo povinný nestojí, další krám na parkování a údržbu do chalupy ... už takhle mě 5 techničáků sere.

http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … ivis_9.jpg

Jj jacto delal ze staryho voziku..puvodne jen na motorku.pak jsem sel do vlastniho baraku a bylo potreba i vozit bordel tak jsem mu jen pridal sajtny a oko udelal sundavacigood jen je skoda ze ma maly kola.
https://kasym.rajce.idnes.cz/Vozik_na_moto/


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
K.a.s.y.m. (Člen)
25.10.2018 11:09:10
Offline

Re: Zajímavý přívěs

Americkej psal:

Jo a inspiroval mě tuten kousek, co stál za Vrbovkou. Už to bude ňákejch deset let.

http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … single.jpg

Napad dobrej good jen z mojeho pohledu moc jednoucelovy. Vozik na moto potrebuju tak 2x do roka normalni mnohem vic a dva se mi mit nechce.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Americkej (Člen)
25.10.2018 11:24:26
Offline

Re: Zajímavý přívěs

Taky jsem si z něj vzal jenom to vedení, to se mi hustě líbilo. Navíc středovej jakl mám silnostěnnej, je to rovnou i oj. Nejnižší možný uložení, takže fakt supr stabilita. Průser byl, že čistá stavba byla papírový peklo, dokumentace, výzkumák, atesty, od čerta k ďáblu. Dostat to na značky stálo víc než to vyrobit. Zas teď můžu dělat serii, jsem schválenej výrobce silničního vozidla! Dneska bych se na to vysral, koupil ňákej střep na papíry a číslo. Holt jsem byl nevybouřenej, nebo co...


... vesnickej kluk a stále celkem spokojenej parchant ...
Petr J. (Člen)
25.10.2018 11:33:25
Offline

Re: Zajímavý přívěs

Americkej psal:

... už takhle mě 5 techničáků sere.

....mě těch deset také...bad

...chystám ale redukci idontknowsmile2


Americkej psal:

Holt jsem byl nevybouřenej, nebo co...

...tak nějak bych to viděl...bigsmilebigsmile

Petr J. (Člen)
25.10.2018 12:03:06
Offline

Re: Zajímavý přívěs

K.a.s.y.m. psal:

Jj jacto delal ze staryho voziku..

...jak to má malá kola, tak to má podlahu těžiště šíleně vysoko, naložit tam něco velkého a vysokého (GS) tak v zatáčkách to bude jednostopé vozidlo....idontknowhelp

Americkej (Člen)
25.10.2018 12:19:03
Offline

Re: Zajímavý přívěs

Tak vona celá tadle náprava je na píču. Max 80, zbytek jak popsal jelen. Nandej tam Knotta, má atest na 140. I když ty naše kundy Ti daj do TP 100 standartně, (nově i 130, ale to se zapotíš). Což je Ti jedno, bo noty máš stejnak ze stařečka na 80 a ty už nepřetypuješ. Äle jízdně z toho uděláš za pár švestek použitelnou věc.


... vesnickej kluk a stále celkem spokojenej parchant ...
K.a.s.y.m. (Člen)
25.10.2018 13:23:20
Offline

Re: Zajímavý přívěs

Petr J. psal:
K.a.s.y.m. psal:

Jj jacto delal ze staryho voziku..

...jak to má malá kola, tak to má podlahu těžiště šíleně vysoko, naložit tam něco velkého a vysokého (GS) tak v zatáčkách to bude jednostopé vozidlo....idontknowhelp

Hele covece nevim..s GS mozna,ale motorky typu Bandit at uz nahac nebo kapota a mensi chopery co se na to vejdou delkou jsou v pohode..motorek jsem na tom odvez spousty a i nejaky vetsi endura a nikdy problem nebyl..cestovku s tim 110(vim ze nesmim) udrzim a zatacky jezdim proste opatrneji..vim ze to ma svoje limity.
Prave kvuli papirum jsem neresil stavbu uplne novyho ta byrokracie je silenstvi..tenhle vozik jsem mel tak jsem ho jen zvetsil(co rozmer to 50 Kc kolek) takze 150 za prestavbu a mam pouzitelny vozik s nejakymi limity.
Jak psal Americkej radsi stary vrak idealne domaci vyroby na papirech a muzes s tim delat v podstate co chces a nestoji to nesmysl jako stavba novyho.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
K.a.s.y.m. (Člen)
25.10.2018 13:26:53
Offline

Re: Zajímavý přívěs

Americkej psal:

Tak vona celá tadle náprava je na píču. Max 80, zbytek jak popsal jelen. Nandej tam Knotta, má atest na 140. I když ty naše kundy Ti daj do TP 100 standartně, (nově i 130, ale to se zapotíš). Což je Ti jedno, bo noty máš stejnak ze stařečka na 80 a ty už nepřetypuješ. Äle jízdně z toho uděláš za pár švestek použitelnou věc.

No ma to kazdy kolo extra,ale na to prdim nevozim na tom tunu..kupovat jinou napravu se mi nechce...sem holt lakomec no


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Honzik8719 (Člen)
25.10.2018 20:30:25
Offline

Re: Zajímavý přívěs

Americkej psal:
K.a.s.y.m. psal:

No jako hezky,ale cena taky😁😁 ja si udelal najezdovou lizinu a oko predni oko na normalni vozik a mam po starostech..kdyz to nepouzivam tak to sundam a dam zpatky sajtny a mam normalni vozik.

No já na to šel přesně vobráceně, postavil jsem si čistou stavbu motopřepravníku a až teďkonc po letech dodělal rychlosundavací korbu smile1
No a dodávka by byla fajn, jenomže kilo povinný nestojí, další krám na parkování a údržbu do chalupy ... už takhle mě 5 techničáků sere.

http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … ivis_9.jpg

přesně...povinný na vozík je za pakatel proti dodávcegood když už bych někdy přikoupil k civilnímu vozu dodávku, tak bude s obytnou vestavbou a garáží na motorky good


...relativní kochač...
Filous (Člen)
25.10.2018 20:34:28
Offline

Re: Zajímavý přívěs

Petr J. psal:
Filous psal:

...silně vo takovym vozejku taky přemejšlimidontknow

...až přijedu s vozejkem příště, ať mne poznáš od vrat....

http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … c_3123.jpg

bigsmile

...to je ale Pepy, ne???idontknow


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Banditatom (Člen)
25.10.2018 20:49:28
Offline

Re: Zajímavý přívěs

Kdyby jste nekdo chteli prives muj bude na prodej....brenderup listova pera tlumice 130x 270 (kola vedle bocnic) uz ma neco odjeto ted menene oje  papirove do 750kg naprava do 1350kg delany na zakazku. Netajim se tim ze odvozil mrtas tun po krchovech!


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Banditatom (Člen)
25.10.2018 20:50:20
Offline

Re: Zajímavý přívěs

Jo zapomel jsem naprava Thule


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Filous (Člen)
26.10.2018 08:21:42
Offline

Re: Zajímavý přívěs

...budu zjara potrebovat vodvozit dost hlíny z chajdy kam nejni přístup pro velký auto a takovou mrchu bych možná užil...posli mi Tome do mejlu ňákou fotočku a představu vo ceněcool


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr