Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » motor SV 1000 vs. Bandit 1200

zzzmrzlinar (Člen)
25.10.2018 22:42:34
Offline

motor SV 1000 vs. Bandit 1200

Cao banditpicove.

Protoze jak jsem koukal tak uz nefunguje SVckarske forum tak se poptam tady.

Mam ted v garazi jedno litrovy SV a tak nejak nemuzu prijit v cem je ten motor tak skvelej. Papirove to ma mit o dvacet koni vic nez Banit a jeste je to o dost lehci, ale nejenze to nejede vsude jako Bandit, ale Bandit se mi rozmota na tachometrovejch 260 a SVcko konci nekde za 230.
Stredni otacky jsou prijemny ale pripada mi ze bandit umi zapnout lepsi forsaz. To ze se ten dvojhrnek trese a musim furt davat pozor abych blbe nepodradil mi az tak nevadi, ale cekal jsem ze to bude zivejsi.

Takze by me zajimalo jestli je to normalni stav. Cetl jsem, ze Bandit mel vzdy o cca 8-10 koni navic a SV spis o to samy min, takze by meli mit teoreticky podobnej vykon, ale furt by mela lehci SV jet lip. Muze bejt ze raficka na Banditu promeruje vic nez digital na SV, ale zajimalo by me jakou mate zkusenost vy co jste jeli na obou

Kukii (Člen)
26.10.2018 00:08:07
Offline

Re: motor SV 1000 vs. Bandit 1200

Porovnáváš jabka s hruškama...


Život je boj-mašina je nej!!!
K.a.s.y.m. (Člen)
26.10.2018 06:46:03
Offline

Re: motor SV 1000 vs. Bandit 1200

No ze zkusenosti ti reknu ze tovarni nastaveni SV nemusi byt idealni,ale to se da napravit i doma prenastaveni senzoru druhy skrtici klapky.muzes mit stejnej pripad jak Kukina na 650..po prenastaveni to jelo uplne jinak.
Vecko by totiz melo tahat o dost brutalneji nez ten radak v banditu


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Filous (Člen)
26.10.2018 08:35:58
Offline

Re: motor SV 1000 vs. Bandit 1200

...si pamatuju, dyš Inkviz dotách SV a jeli jsme na Dubou...já tenkrát eště na B6...no než se dokodrcal tak já měl na Dubí ubalený cígo a koupený kafebigsmile ...ale to na tom eště neuměl...pag uš to bylo tag ňák fifty/fifty dyš se s tym zžil a něgde sme se naháněli na klikatejch silnicích...jen já musel držet B6 furt v hrůze a nahrazovat nedostatek výkonu vodvahou a i tag mi na výjezdech samo povodjížděl…
...jináč to SV by mělo líp tahat v nízkých, ale zas má daleko menčí pásmo použitellnejch votáček neš B12, tagže se to dost vyrovnává a je to spíš vo pilotovi...každopádně jízda na B12 je tag ňák jednodušší, na SV musíš víc přemejšlet nad kvaltama a plynem...a ta maximálka vodpovídá, 230-240km/h je u SV strop...
...a jag píše Kasym, tydle motory sou dost citlivý na nastavení TPS senzoru, ale daj se jednoduše přenastavit díky autodiagnostice...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Ondráš (Člen)
26.10.2018 09:19:29
Offline

Re: motor SV 1000 vs. Bandit 1200

zzzmrzlinar psal:

Papirove to ma mit o dvacet koni vic nez Banit a jeste je to o dost lehci, ale nejenze to nejede vsude jako Bandit, ale Bandit se mi rozmota na tachometrovejch 260 a SVcko konci nekde za 230.

Ja jsem se na SV dostal tak na tech 230 (tachometrovych). Vic jsem mel pocit, ze by to slo, ale uz nebyl prostor to zkusit. S Banditem jsem to tenkrát dostal na nejakých 250-260...

zzzmrzlinar psal:

Stredni otacky jsou prijemny ale pripada mi ze bandit umi zapnout lepsi forsaz. To ze se ten dvojhrnek trese a musim furt davat pozor abych blbe nepodradil mi az tak nevadi, ale cekal jsem ze to bude zivejsi.

Ano... SV nahore "trochu vadne", kdežto Bandit "stále jede", ale to je bych řekl vlastnost 2 a 4 valcu... SV se samozrejme i proto trese vic. S tim podrazovanim... Pokud nejedes kudlu, ale na pohodu, tak se u SV da ta rychlost regulovat jen plynem, ten brzdny efekt je tam mohutny, kdežto u Bandita prakticky zadny. To SV je naročnejsi na praci s plynem. Bandit ti skoro vsechno odpusti.

zzzmrzlinar psal:

Takze by me zajimalo jestli je to normalni stav. Cetl jsem, ze Bandit mel vzdy o cca 8-10 koni navic a SV spis o to samy min, takze by meli mit teoreticky podobnej vykon, ale furt by mela lehci SV jet lip. Muze bejt ze raficka na Banditu promeruje vic nez digital na SV, ale zajimalo by me jakou mate zkusenost vy co jste jeli na obou

Když jsem jezdil cca rok na SV a pak jsem si sednul na svojeho Bandita, tak prvni vec je samozrejme jiny rozvor a jine padani do zatacek. Druha vec je, ze ten motor na SV je humpolactejsi. Musis ho vic krotit/ovladat. Jinak mimo toho, že Bandit jel jeste ve vyssich otackach, nerekl bych, ze tam byl v tom tahu nejaky extra rozdil. Ikdyž dole to SV mozna tahne lip.
Osobni pocity a priznam, ze na Banditu jsem uz vic jak rok nejel.help


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
huskyb12 (Administrator)
26.10.2018 09:35:46
Offline

Re: motor SV 1000 vs. Bandit 1200

Kukina to trefila, porovnáváš benzín s naftou. Dýzl, stejně jako dvouhrnek, nic nic nic PEKLO nic nic nic :)


ale di, Ty brepto ...
zzzmrzlinar (Člen)
26.10.2018 10:06:50
Offline

Re: motor SV 1000 vs. Bandit 1200

dik picove, tohle jsem asi potreboval slyset. Mel jsem strach jestli ten SV motor nebude v prdeli, bo ma asi natoceno o dost vic nez ten banditi, ale to co pisete vypada, ze je normalni stav. Myslel jsem, ze to motorove pojede o hodne lip nez dvanactka a to si nemyslim, ze by Bandit byl slabej na plice

Jinak jasne, na vokruh bych si radeji vzal SV (nebo nejakou jeste lepsi motorku) vsude jinde Bandita. Jasny jsou to uplne jiny motorky, ale:

Bandit - jede vsude, nejsem na tom nakrcenej jak mladej kokot, kdyz chci kochat tak se kocham, kdyz chci jet vrazdu tak taky muzu  kdyz nechci radit tak tam rano dam petku, vecer ji vyndam. Kdyz uz musim vzit batoh tak sedi za mnou a ne dva metry nade mnou

SV - jak je uzka a s jinou geometrii tak se lip preklapi, brzdy maj lepsi prvni zakus a mensi ovladaci silu, lip sviti. Jine prednosti na silnici nevidim.

Filous - az v listopadu pojedu s banditem do benatek, nemam nalozit i SV ze bys okouknul i SV a nastavil pripadne tu druhou klapku ci co to bylo tady receno?

K.a.s.y.m. (Člen)
26.10.2018 10:35:07
Offline

Re: motor SV 1000 vs. Bandit 1200

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/760_tps_sensor_close_up_1.jpg


Je to tohle.natocenim se pri autodiagnostice da ziskat lepsi nebo horsi chod motoru.postup si nepamatuju,ale na nejakym konektoru se propojili dva piny a na displey pak naskocili nejaky hodnoty podle kterych se to nastavovalo.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Filous (Člen)
26.10.2018 11:17:52
Offline

Re: motor SV 1000 vs. Bandit 1200

zzzmrzlinar psal:

dik picove, tohle jsem asi potreboval slyset. Mel jsem strach jestli ten SV motor nebude v prdeli, bo ma asi natoceno o dost vic nez ten banditi, ale to co pisete vypada, ze je normalni stav. Myslel jsem, ze to motorove pojede o hodne lip nez dvanactka a to si nemyslim, ze by Bandit byl slabej na plice

Jinak jasne, na vokruh bych si radeji vzal SV (nebo nejakou jeste lepsi motorku) vsude jinde Bandita. Jasny jsou to uplne jiny motorky, ale:

Bandit - jede vsude, nejsem na tom nakrcenej jak mladej kokot, kdyz chci kochat tak se kocham, kdyz chci jet vrazdu tak taky muzu  kdyz nechci radit tak tam rano dam petku, vecer ji vyndam. Kdyz uz musim vzit batoh tak sedi za mnou a ne dva metry nade mnou

SV - jak je uzka a s jinou geometrii tak se lip preklapi, brzdy maj lepsi prvni zakus a mensi ovladaci silu, lip sviti. Jine prednosti na silnici nevidim.

Filous - az v listopadu pojedu s banditem do benatek, nemam nalozit i SV ze bys okouknul i SV a nastavil pripadne tu druhou klapku ci co to bylo tady receno?

...to asi nebude trablcool


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Brkos (Člen)
28.10.2018 18:03:15
Offline

Re: motor SV 1000 vs. Bandit 1200

Já jsem měl b6 a pak sv1000. Na b12 jsem nikdy nejel a nemám teda potovnání. Pak jsem šel rovnou do fz1. A prostě dvouválec do v a řadovej čtyrválec nejde srovnávat. Uplně odlišné motory. Ale sv mi přišlo zábavnější...

zzzmrzlinar (Člen)
28.10.2018 22:56:42
Offline

Re: motor SV 1000 vs. Bandit 1200

no ja myslim, ze je srovnavat lze, ohledne top speedu, zrychleni a ja nevim treba spotreby urcite. proste ty meritelne veci uecite. To, ze jsou to jiny koncepce kde kazda ma sve typicke vyhody je jasny. Dvpuvalecnici rikaji, ze to ma vic charakter, cemuz se ale taky da rict, ze se to proste vic trese smile1

Petr J. (Člen)
29.10.2018 07:56:27
Offline

Re: motor SV 1000 vs. Bandit 1200

zzzmrzlinar psal:

..... Dvpuvalecnici rikaji, ze to ma vic charakter, cemuz se ale taky da rict, ze se to proste vic trese smile1

....motorky mají mít MAX dva válce, vše ostatní nad patří do auta....bigsmile

Americkej (Člen)
29.10.2018 08:26:39
Offline

Re: motor SV 1000 vs. Bandit 1200

Vono zasejc do auta to dává smysl až vod šesti nahoru, takže mezi tim jsou takový marný pokusy, se kerejma se trápí drtivá vetšina populace.
P.S. U bajku bych vzal ale na milost aji tříhrnky, von 1050 Tripl mi votevřel voči!


... vesnickej kluk a stále celkem spokojenej parchant ...
Honzik8719 (Člen)
29.10.2018 09:01:59
Offline

Re: motor SV 1000 vs. Bandit 1200

Americkej psal:

Vono zasejc do auta to dává smysl až vod šesti nahoru, takže mezi tim jsou takový marný pokusy, se kerejma se trápí drtivá vetšina populace.
P.S. U bajku bych vzal ale na milost aji tříhrnky, von 1050 Tripl mi votevřel voči!

tak tak good


...relativní kochač...
Pšán (Člen)
29.10.2018 13:09:27
Offline

Re: motor SV 1000 vs. Bandit 1200

Honzik8719 psal:
Americkej psal:

Vono zasejc do auta to dává smysl až vod šesti nahoru, takže mezi tim jsou takový marný pokusy, se kerejma se trápí drtivá vetšina populace.
P.S. U bajku bych vzal ale na milost aji tříhrnky, von 1050 Tripl mi votevřel voči!

tak tak good

..svatá slova..smile1 good


..opravdový muž s pravidelným cyklem..

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr