Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Dily na jebku (SV 1000 - 2003)

Ondráš (Člen)
31.12.2018 11:17:41
Offline

Dily na jebku (SV 1000 - 2003)

Tak jsem vcera po vice jak 3 mesicich odvezl motorku z mista pred domem, kde stala pod plachtou alespon do kryte garaze v praci.
No... Nic moc... Stala proste 3 mesice pod plachtou.redface Musim ji zacit davat nejak do poradku. Ale abych se vratil k tematu.

Co potrebuje vymenit je radicka a leva stupacka. Nez se budu shanet po eshopech, tak se chci zeptat jestli se to nekomu nevali v regalu. Stupacka je asi jina nez na Banditu, ale radicka by mohla byt stejna. Diky.good

Jinak samotna jizda nic moc. Jel jsem jen asi 8 km, ale na nejake delsi jezdeni to jeste neni. Navic ta ruka je dneska tuha jak nebyla od doby co mi sundali sadru. Ikdyz taky na tom urcite ma vinu ze jsem montoval stul a postel.smokin

Dalsi problem je ze zatim nemuzu ohnout nohu v koleni, takze pokud se to nezlepsi, tak budu muset presedlat na choppera s predkopama. Nejspis nejakyho Harleje... Asi Virazku. smile1


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Luis (Člen)
01.01.2019 09:07:21
Offline

Re: Dily na jebku (SV 1000 - 2003)

Čau Ondráši nebude rychlejší přesedlad na osla?bigsmilegoodbeer


Pijme pivo s bobkem, jezme Bedrník nebudeme stonat nebudeme mřít!
tomasNJ (Člen)
02.01.2019 15:04:33
Offline

Re: Dily na jebku (SV 1000 - 2003)

Ondráš psal:

Dalsi problem je ze zatim nemuzu ohnout nohu v koleni, takze pokud se to nezlepsi, tak budu muset presedlat na choppera s predkopama. Nejspis nejakyho Harleje... Asi Virazku. smile1

si ji nech radši uřezat, než jezdit na tom hnoji bigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


__________________________________________________________________________________
Fabbrica Italiana di Automobili Torino                     Anonima Lombarda Fabbrica Automobili
Progear 650 (Člen)
02.01.2019 16:51:38
Offline

Re: Dily na jebku (SV 1000 - 2003)

tomasNJ psal:
Ondráš psal:

Dalsi problem je ze zatim nemuzu ohnout nohu v koleni, takze pokud se to nezlepsi, tak budu muset presedlat na choppera s predkopama. Nejspis nejakyho Harleje... Asi Virazku. smile1

si ji nech radši uřezat, než jezdit na tom hnoji bigsmilebigsmilebigsmilebigsmile

Presne!!! good


vztekat se nepomaha, mam to vyzkouseny :)))
"44 HONDA CBR 600RR 44"
huskyb12 (Administrator)
03.01.2019 01:52:58
Offline

Re: Dily na jebku (SV 1000 - 2003)

Už si našel tu skálu, ze který to schodíš ? :)))


ale di, Ty brepto ...
Filous (Člen)
04.01.2019 09:43:09
Offline

Re: Dily na jebku (SV 1000 - 2003)

...hele Ondráši, mam na dílně litrový SV vot Zmrzlýho, je to taková trochu tejraná mrcha, něco jako to tvoje, tak napiš a já ti s toho něco vodmontujubigsmilebigsmilebigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
zzzmrzlinar (Člen)
04.01.2019 17:39:31
Offline

Re: Dily na jebku (SV 1000 - 2003)

bigsmile

Filous psal:

...hele Ondráši, mam na dílně litrový SV vot Zmrzlýho, je to taková trochu tejraná mrcha, něco jako to tvoje, tak napiš a já ti s toho něco vodmontujubigsmilebigsmilebigsmile

kurva ja vidim tema "dily na jebku" vlezu sem ze bych neco prikoupil a vona se tu dopytsche rozdava moje motorky surprisedbigsmile

zzzmrzlinar (Člen)
04.01.2019 17:42:16
Offline

Re: Dily na jebku (SV 1000 - 2003)

Ondras - nez to budes hazet z ty skaly tak mi vodmontuj madlo spolujezdce, klin pod motor a jeste sedlo mam skubly

bigsmile

tomasNJ (Člen)
04.01.2019 18:16:27
Offline

Re: Dily na jebku (SV 1000 - 2003)

zzzmrzlinar psal:

bigsmile

Filous psal:

...hele Ondráši, mam na dílně litrový SV vot Zmrzlýho, je to taková trochu tejraná mrcha, něco jako to tvoje, tak napiš a já ti s toho něco vodmontujubigsmilebigsmilebigsmile

kurva ja vidim tema "dily na jebku" vlezu sem ze bych neco prikoupil a vona se tu dopytsche rozdava moje motorky surprisedbigsmile

sv je o ničom.. TL bylo vo ničom jinym bigsmile


__________________________________________________________________________________
Fabbrica Italiana di Automobili Torino                     Anonima Lombarda Fabbrica Automobili
Banditatom (Člen)
04.01.2019 18:26:53
Offline

Re: Dily na jebku (SV 1000 - 2003)

tomasNJ psal:
zzzmrzlinar psal:

bigsmile

Filous psal:

...hele Ondráši, mam na dílně litrový SV vot Zmrzlýho, je to taková trochu tejraná mrcha, něco jako to tvoje, tak napiš a já ti s toho něco vodmontujubigsmilebigsmilebigsmile

kurva ja vidim tema "dily na jebku" vlezu sem ze bych neco prikoupil a vona se tu dopytsche rozdava moje motorky surprisedbigsmile

sv je o ničom.. TL bylo vo ničom jinym bigsmile

Idealne TLRbigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
K.a.s.y.m. (Člen)
04.01.2019 23:15:08
Offline

Re: Dily na jebku (SV 1000 - 2003)

tomasNJ psal:
zzzmrzlinar psal:

bigsmile

Filous psal:

...hele Ondráši, mam na dílně litrový SV vot Zmrzlýho, je to taková trochu tejraná mrcha, něco jako to tvoje, tak napiš a já ti s toho něco vodmontujubigsmilebigsmilebigsmile

kurva ja vidim tema "dily na jebku" vlezu sem ze bych neco prikoupil a vona se tu dopytsche rozdava moje motorky surprisedbigsmile

sv je o ničom.. TL bylo vo ničom jinym bigsmile

TL si jeste nehralo na emise a heftem jsi ovladal primo klapku a ne jen elektroniku..taky to podle toho jelo😁😁


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
zzzmrzlinar (Člen)
05.01.2019 23:01:56
Offline

Re: Dily na jebku (SV 1000 - 2003)

zajimavy ze to TeLe byla ve svy dobe motorka na kterou vsichni nadavali a ted je to kult nejvetsi. Ja na tom nikdy nejel, ale Sko vypada jak divnej zebrik a eRko ke tak tlusty ze i SRAD proti nemu vypada jak vyhubla modelka

K.a.s.y.m. (Člen)
06.01.2019 09:38:50
Offline

Re: Dily na jebku (SV 1000 - 2003)

Krasavice neni ani jedna,ale motorove to je docela mazec skoda u eSka toho zadniho tlumice kterej je blbe umistenej a trpi od vyfuku navic je to nejaka rotacni konstrukce a je to v podstate neopravitelny..i kdyz existuje nahrada klasickyho stylu.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Ondráš (Člen)
07.01.2019 13:40:53
Offline

Re: Dily na jebku (SV 1000 - 2003)

No... Jeste chvili musi vydrzet, takze zatim nic nehazim ze skaly a ani nerozmontovavam...
Ale beru to v potaz, ze by zajemci byli. smokin


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr