Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Zahajovačka střední čechy nebo?

CooRny89 (Člen)
27.02.2019 07:43:54
Offline

Zahajovačka střední čechy nebo?

Ahoj,
účastníte se pravidelně nějaké zahajovačky ve středních čechách? Nebo někde jinde po republice? Máte něco v plánu pro letošní rok? Můžete něco konkrétního doporučit?
Díky

kojaksro (Člen)
27.02.2019 08:37:50
Offline

Re: Zahajovačka střední čechy nebo?

....Dycky mlejnpussysmokin


.....pořád lepší rychle než nebezpečně....dáme drink
Honzik8719 (Člen)
27.02.2019 10:01:12
Offline

Re: Zahajovačka střední čechy nebo?

kojaksro psal:

....Dycky mlejnpussysmokin

T O P good


...relativní kochač...
Radek-Ban (Člen)
27.02.2019 10:39:39
Offline

Re: Zahajovačka střední čechy nebo?

jj Mlejn viz. srazybeerbeer


"Na životě miluju tu jeho rozmanitost... Každej den mne nasere někdo jinej..."
Jaster (Člen)
27.02.2019 12:39:12
Offline

Re: Zahajovačka střední čechy nebo?

Pořádáme s partou u Kolína v Libenicích každej rok vyjížďky jaro i podzim. Letos opět kaskadér na konci vyjížďky, atd.  Více na www.motoganglibe.cz z předešlých akcí.
Termín ještě není stanoven, bude to někdy v květnu nejspíše.


motto "Vem za heft a val"
Luis (Člen)
03.03.2019 18:51:02
Offline

Re: Zahajovačka střední čechy nebo?

Vždycky Mlejn a kaskadéru tam potkáš vždycky hafo goodbigsmilebeerwine


Pijme pivo s bobkem, jezme Bedrník nebudeme stonat nebudeme mřít!
Lubošek (Člen)
04.03.2019 08:11:02
Offline

Re: Zahajovačka střední čechy nebo?

Luis psal:

Vždycky Mlejn a kaskadéru tam potkáš vždycky hafo goodbigsmilebeerwine

přesněgoodgoodbigsmilebigsmile


Byla doba, kdy sex byl bezpečný a motorky nebezpečné
WenzelB6 (Člen)
04.03.2019 13:24:50
Offline

Re: Zahajovačka střední čechy nebo?

s tvrdým dopadem na stůl bigsmile

Petr J. (Člen)
04.03.2019 13:29:57
Offline

Re: Zahajovačka střední čechy nebo?

WenzelB6 psal:

s tvrdým dopadem na stůl bigsmile

...spíš pod stůl...

Jaster (Člen)
08.03.2019 11:08:23
Offline

Re: Zahajovačka střední čechy nebo?

http://suzukibandit.cz/openforum/uploads/2641_plakat.jpg



Pořádáme 4.5.2019 - sraz od 12:30
Trasa cca 60km, kaskadér pojede na konci vyjížďky (moto, atv, pitbike)
Občerstvení zajištěno po vystoupení..  good


motto "Vem za heft a val"
Luis (Člen)
08.03.2019 11:51:22
Offline

Re: Zahajovačka střední čechy nebo?

Včerá jsem nasadil baterku a mám najeto prvních 200m a opět má chumelit tak toho 4.5. čau a banditpussy bigsmilebeerwine


Pijme pivo s bobkem, jezme Bedrník nebudeme stonat nebudeme mřít!
CooRny89 (Člen)
11.03.2019 11:07:37
Offline

Re: Zahajovačka střední čechy nebo?

Ještě jsem objevil akci ve spolupráci s PČR
https://www.policie.cz/clanek/web-infor … _6PuemsXdo

jsou to organizované vyjížďky od dubna do května v různých lokalitách čr, které končí na nějakém polygonu, kde bude doprovodný program a ukázka výcviku na polygonu. Pro mě je třeba zajímavý ten Mníšek pod Brdy / Příbram.
Jinak tam je Most, Vysoké Mýto, Ostrava, Sosnová, Brno, Jihlava, Hradec Králové a Třinec.

Má někdo v plánu tam jet / zvažoval by to?

Americkej (Člen)
11.03.2019 12:01:41
Offline

Re: Zahajovačka střední čechy nebo?

To, že se fízl pokusil o regulerní vraždu motorkáře jsem bral jako selhání jednotlivce. Ale že ho celej sbor PČR oslavuje coby hrdinu je systémový selhání celý PČR. Teda, vona je to asi víc standartní fce, než selhání... Takže na motoakci s fízlama by se přijel ukázat jenom někdo hodně slaboduchej. Ale určitě se pár takovejch najde, nedělám si iluze.


... vesnickej kluk a stále celkem spokojenej parchant ...
CooRny89 (Člen)
11.03.2019 15:15:40
Offline

Re: Zahajovačka střední čechy nebo?

Americkej psal:

To, že se fízl pokusil o regulerní vraždu motorkáře jsem bral jako selhání jednotlivce. Ale že ho celej sbor PČR oslavuje coby hrdinu je systémový selhání celý PČR. Teda, vona je to asi víc standartní fce, než selhání... Takže na motoakci s fízlama by se přijel ukázat jenom někdo hodně slaboduchej. Ale určitě se pár takovejch najde, nedělám si iluze.

Určitě bych nechodil tak daleko v soudech a nenazýval účastníky slaboduchejma. To, že byl zákrok pčr, se kterým nesouhlasím/me je věc jedna. To, že pčr dělá prevenci a akci, která má dle mého smysl je věc druhá. Rozhodně to pro mě nejsou spojené nádoby. Každopádně tím chci říct, že ať si říká kdo chce co chce, tak každá akce, která má za cíl výchovu a prevenci je smysluplná bez ohledu na to, kdo jí pořádá, pokud jí pořádá kvalitně a symsluplně. Jinak samo počítám, že se tam asi nepotkáme bigsmile .

Americkej (Člen)
11.03.2019 17:07:34
Offline

Re: Zahajovačka střední čechy nebo?

Ále hovno, fízl akce a smysluplná si protiřečí. Výchovnej efekt vidím jenom v tom, aby ta parta sráčů pochopila mozkovým myšlením, že slušnej člověk s nima nechce a nebude mít nic společnýho. I ty můžeš posbírat zbytky schopností i sebedůvěry a opustit řady, najít si poctivou práci...


... vesnickej kluk a stále celkem spokojenej parchant ...
CooRny89 (Člen)
11.03.2019 20:33:04
Offline

Re: Zahajovačka střední čechy nebo?

To víš, že jo, strejdo. Já si myslím, že o mé práci víš tak akorát pussy , ale nechám tě v tom. Měj si svojí pravdu a musím říct, že na jednu stranu jsem moc rád, že tě tam nepotkám.
Přeji ti hezký večer a buď dobrej good

corimec (Člen)
11.03.2019 20:54:28
Offline

Re: Zahajovačka střední čechy nebo?

Americkej psal:

To, že se fízl pokusil o regulerní vraždu motorkáře jsem bral jako selhání jednotlivce. Ale že ho celej sbor PČR oslavuje coby hrdinu je systémový selhání celý PČR. Teda, vona je to asi víc standartní fce, než selhání... Takže na motoakci s fízlama by se přijel ukázat jenom někdo hodně slaboduchej. Ale určitě se pár takovejch najde, nedělám si iluze.

Není motorkář jako motorkář.Nevím jakej případ máš ted na mysli,ale jestli nějaký vyfetovaný,nebo vožralý hovado at už v autě,nebo na mašině ohrožuje zdraví ostatních je třeba ho zastavit.Minulý týden nějaká smažka u nás srazila mámu malého dítěte.Zmrd ujel a máma umřela.Co s takovym kryplem?

Filous (Člen)
12.03.2019 00:33:07
Offline

Re: Zahajovačka střední čechy nebo?

...este zacnete s kocarkama na prechodech, detma pret skolou, hlucnejma vejfukama a bude to fsechnosick ... jezdit na vyjizdky s fizlama je fakt uchylnyidontknow


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Americkej (Člen)
12.03.2019 03:38:10
Offline

Re: Zahajovačka střední čechy nebo?

Pro mě je fízl úplně stejná škodná jak ta smažka. Jenom pravděpodobnost střetu je mnohem vyšší s fízlem. A povolení zabíjet má jenom Bond... Ale to je film, chápeš. Tvůj strejda nejsem, čuráku.


... vesnickej kluk a stále celkem spokojenej parchant ...
Banditatom (Člen)
12.03.2019 05:44:05
Offline

Re: Zahajovačka střední čechy nebo?

Nezapomen si vzit vesticku a majacek na paliciheadshake at zapadnes do davu.....


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Honzik8719 (Člen)
12.03.2019 08:01:04
Offline

Re: Zahajovačka střední čechy nebo?

...jestli nekdo potrebuje prevenci a vychovu tak at na to neleze, v garazi nenadwla svym zbrklym jednanim tolik skody a nedojebe motocykl ass
Motorky holt nejsou pro kazdyho ja to rikam poradsmokin


...relativní kochač...
logarex (Člen)
12.03.2019 08:18:20
Offline

Re: Zahajovačka střední čechy nebo?

Banditatom psal:

Nezapomen si vzit vesticku a majacek na paliciheadshake at zapadnes do davu.....

Já bych doporučil reflexní Hozentrógle good


"Když Tě strach brzdí, přidej plyn"
huskyb12 (Administrator)
12.03.2019 08:24:33
Offline

Re: Zahajovačka střední čechy nebo?

Americkej psal:

Pro mě je fízl úplně stejná škodná jak ta smažka. Jenom pravděpodobnost střetu je mnohem vyšší s fízlem. A povolení zabíjet má jenom Bond... Ale to je film, chápeš. Tvůj strejda nejsem, čuráku.

Seš ňákej kousavej kámo, furt suchá dáseň ? :)


ale di, Ty brepto ...
CooRny89 (Člen)
12.03.2019 09:08:23
Offline

Re: Zahajovačka střední čechy nebo?

Americkej psal:

Pro mě je fízl úplně stejná škodná jak ta smažka. Jenom pravděpodobnost střetu je mnohem vyšší s fízlem. A povolení zabíjet má jenom Bond... Ale to je film, chápeš. Tvůj strejda nejsem, čuráku.

Úplně si nejsem jistej, jestli jenom trollíš nebo jsi fakt tak jednoduchej...

Filous psal:

...este zacnete s kocarkama na prechodech, detma pret skolou, hlucnejma vejfukama a bude to fsechnosick ... jezdit na vyjizdky s fizlama je fakt uchylnyidontknow

Honzik8719 psal:

...jestli nekdo potrebuje prevenci a vychovu tak at na to neleze, v garazi nenadwla svym zbrklym jednanim tolik skody a nedojebe motocykl ass
Motorky holt nejsou pro kazdyho ja to rikam poradsmokin

Přesně, tyhle prevence každého jenom obtěžují. Já bych všechny tyhle vyjížďky, motoškoly, motokurzy, polygony, atd. zrušil
Motorky nejsou pro každýho, buď to máš nebo to nemáš, ať to svodidla vytřídí...

https://memegenerator.net/img/instances/60993259/look-woody-trolls-trolls-everywhere.jpg
Banditatom (Člen)
12.03.2019 09:13:09
Offline

Re: Zahajovačka střední čechy nebo?

Honzik8719 psal:

...jestli nekdo potrebuje prevenci a vychovu tak at na to neleze, v garazi nenadwla svym zbrklym jednanim tolik skody a nedojebe motocykl ass
Motorky holt nejsou pro kazdyho ja to rikam poradsmokin

Bro to je marny marny marny.....


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Luk (Člen)
12.03.2019 09:15:59
Offline

Re: Zahajovačka střední čechy nebo?

corny: co tak chvíli jenom číst, rozkoukat se a pak teprve dělat nějaké závěry...?smokin


Bandit je sen, symbol, životní styl...
Bandit je sen, možná zrovna tvůj cíl...
Honzik8719 (Člen)
12.03.2019 09:52:53
Offline

Re: Zahajovačka střední čechy nebo?

Luk psal:

corny: co tak chvíli jenom číst, rozkoukat se a pak teprve dělat nějaké závěry...?smokin

goodgoodgood
se závěrama vztahovačný malý ubrečený holky stejně neuspěje bigsmile


...relativní kochač...
K.a.s.y.m. (Člen)
12.03.2019 10:28:58
Offline

Re: Zahajovačka střední čechy nebo?

Corny fakt bych chtel byt u toho jak to Americkymu reknes do oci😂😂😂


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
CooRny89 (Člen)
12.03.2019 10:42:07
Offline

Re: Zahajovačka střední čechy nebo?

K.a.s.y.m. psal:

Corny fakt bych chtel byt u toho jak to Americkymu reknes do oci😂😂😂

Já bych mu to klidně do očí řekl, nevadí mi diskutovat ať už virtuálně nebo osobně. Vadí mi, když ta diskuze není konstruktivní resp. když lidi nejsou schopnýá bavit se normálně a sklouzávají pouze do roviny osobních urážek. Pokud tady Amirickej nebo kdokoliv jinej napíše normální validní argument, můžeme se klidně bavit dál a já za to budu jedině rád, ale v týhle rovině je to o ničem...

Mour (Člen)
12.03.2019 11:23:52
Offline

Re: Zahajovačka střední čechy nebo?

Já mám problém jet na vyjížďku s někým v reflexní vestě badsick a jet na vyjížďku organizovanou cajtama mi přijde stejně úchylné jako bro Filousovigood

Mě to přijde jako výraz takového dobroserství co se teď prosazuje ve společnostisick  , a jak říká druhý bro: Kdyby to mělo zachránit jen jeden život ...... bigsmilebigsmilebigsmile

Americkej (Člen)
12.03.2019 11:30:21
Offline

Re: Zahajovačka střední čechy nebo?

huskyb12 psal:

Seš ňákej kousavej kámo, furt suchá dáseň ? :)

Ale kdeže, už mám zas pravidelnou zálivku. Jenom se mi nezdá, aby si mě bral do huby každej šašek, co jde kolem. Ať už fízl, nebo fízlofil, těžko soudit, co je horší.


... vesnickej kluk a stále celkem spokojenej parchant ...
Americkej (Člen)
12.03.2019 11:39:59
Offline

Re: Zahajovačka střední čechy nebo?

CooRny89 psal:

Přesně, tyhle prevence každého jenom obtěžují. Já bych všechny tyhle vyjížďky, motoškoly, motokurzy, polygony, atd. zrušil
Motorky nejsou pro každýho, buď to máš nebo to nemáš, ať to svodidla vytřídí...

Nech si tu svojí rádoby ironickou demagogii. Nikdo tu nezpochybňuje význam motoškol, okruhovýho posouvání limitů a schopností. Co tu zpochybňujeme je výhradně tebou preferovaný pořadatel, fízlčr. Naštěstí podobnech akcí jsou tuny bez účasti PČR.
P.S. To malý téčko není překlep.


... vesnickej kluk a stále celkem spokojenej parchant ...
CooRny89 (Člen)
12.03.2019 11:48:20
Offline

Re: Zahajovačka střední čechy nebo?

Americkej psal:
CooRny89 psal:

Přesně, tyhle prevence každého jenom obtěžují. Já bych všechny tyhle vyjížďky, motoškoly, motokurzy, polygony, atd. zrušil
Motorky nejsou pro každýho, buď to máš nebo to nemáš, ať to svodidla vytřídí...

Nech si tu svojí rádoby ironickou demagogii. Nikdo tu nezpochybňuje význam motoškol, okruhovýho posouvání limitů a schopností...

Honzik8719 psal:

...jestli nekdo potrebuje prevenci a vychovu tak at na to neleze, v garazi nenadwla svym zbrklym jednanim tolik skody a nedojebe motocykl ass
Motorky holt nejsou pro kazdyho ja to rikam poradsmokin

Americkej psal:

...Co tu zpochybňujeme je výhradně tebou preferovaný pořadatel, fízlčr. Naštěstí podobnech akcí jsou tuny bez účasti PČR.
P.S. To malý téčko není překlep.

CooRny89 psal:

...Každopádně tím chci říct, že ať si říká kdo chce co chce, tak každá akce, která má za cíl výchovu a prevenci je smysluplná bez ohledu na to, kdo jí pořádá, pokud jí pořádá kvalitně a symsluplně. Jinak samo počítám, že se tam asi nepotkáme bigsmile .

Americkej (Člen)
12.03.2019 11:51:45
Offline

Re: Zahajovačka střední čechy nebo?

CooRny89 psal:

Úplně si nejsem jistej, jestli jenom trollíš nebo jsi fakt tak jednoduchej.

Tedy: s tím strejdou sis začal ty. Oba víme, že tvůj strýc nejsem. To oslovení jsi užil jako negaci. Prostě abys "znevážil, podprahově napadl" protidiskutéra, přímou vulgaritu sis nepovolil. Nicméně ten akt byl stejně útočný. Já na rozdíl od tebe nemám problém používat vulgární oslovení, když se do mne někdo sere, zmrde. Ono už jsem potkal dost hnusnej hulvátů, kteří sice nepoužili vulgarit, ale stejně z nich sprostota cákala na všechny strany.


... vesnickej kluk a stále celkem spokojenej parchant ...
CooRny89 (Člen)
12.03.2019 12:12:44
Offline

Re: Zahajovačka střední čechy nebo?

Americkej psal:
CooRny89 psal:

Úplně si nejsem jistej, jestli jenom trollíš nebo jsi fakt tak jednoduchej.

Tedy: s tím strejdou sis začal ty. Oba víme, že tvůj strýc nejsem. To oslovení jsi užil jako negaci. Prostě abys "znevážil, podprahově napadl" protidiskutéra, přímou vulgaritu sis nepovolil. Nicméně ten akt byl stejně útočný. Já na rozdíl od tebe nemám problém používat vulgární oslovení, když se do mne někdo sere, zmrde. Ono už jsem potkal dost hnusnej hulvátů, kteří sice nepoužili vulgarit, ale stejně z nich sprostota cákala na všechny strany.

Jsem rád, že se konečně bavíme normálně (bez ironie).
Strejdu jsem použil schválně a bylo to užito jako negace, ale vycházelo to z klasického rčení: " jak se do lesa, tak se z lesa". Celou dobu jsem se držel ve friendly mantinelech, to co mě nadzvedlo bylo tohle:

Americkej psal:

...I ty můžeš posbírat zbytky schopností i sebedůvěry a opustit řady, najít si poctivou práci...

Když to celý shrnu a snad i uzavřu, sralo mě jak ses do mě hned sral. Chápu, že nemáš rád policajty, taky nejsem jejich fanoušek, ale mám k nim nějakou elementární úctu i z toho důvodu, že s nima prostě někdy musím spolupracovat (jsem ve volným čase hasič). Dal jsem sem odkaz na akci, která mi dává smysl a nadhodil jsem to k diskuzi. Nečekal jsem, že se to takhle zvrhne až do roviny osobních útoků. idontknow
Snad už to vlákno teď bude pokračovat bez offtopiců a v normálním friendly duchu. good

Americkej (Člen)
12.03.2019 12:24:20
Offline

Re: Zahajovačka střední čechy nebo?

Tak ještě přestaň zaměňovat "prevenci a výchovu pod taktovkou fízla" s "posouváním limitů a schopností" a snad tě i nechám bejt.


... vesnickej kluk a stále celkem spokojenej parchant ...
Ondráš (Člen)
12.03.2019 13:45:07
Offline

Re: Zahajovačka střední čechy nebo?

K.a.s.y.m. psal:

Corny fakt bych chtel byt u toho jak to Americkymu reknes do oci😂😂😂

Kdyz by za mnou stal Paja Dolinek, tak bych mozna nasel odvahu se na Americkyho zle podivat...cool


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Americkej (Člen)
12.03.2019 13:54:43
Offline

Re: Zahajovačka střední čechy nebo?

Hele, Páju Dolínka sem netahej, tomu bych v lochu nechával svůj moučník. Úplně dobrovolně a rád. Ale von je nevopakovatelnej přírodní úkaz smokin


... vesnickej kluk a stále celkem spokojenej parchant ...
tomasNJ (Člen)
12.03.2019 14:16:26
Offline

Re: Zahajovačka střední čechy nebo?

Ondráš psal:
K.a.s.y.m. psal:

Corny fakt bych chtel byt u toho jak to Americkymu reknes do oci😂😂😂

Kdyz by za mnou stal Paja Dolinek, tak bych mozna nasel odvahu se na Americkyho zle podivat...cool

a mlejn bys s nim dal ?
bigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


__________________________________________________________________________________
Fabbrica Italiana di Automobili Torino                     Anonima Lombarda Fabbrica Automobili
Ondráš (Člen)
12.03.2019 14:23:54
Offline

Re: Zahajovačka střední čechy nebo?

Neni to tak dlouho co mi sundali sadru a vytahli ze me draty, takze...smokin


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
tomasNJ (Člen)
12.03.2019 17:38:01
Offline

Re: Zahajovačka střední čechy nebo?

Ondráš psal:

Neni to tak dlouho co mi sundali sadru a vytahli ze me draty, takze...smokin

já sem na tom stejně, ale s Americkým.... dám jedině panáka bigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


__________________________________________________________________________________
Fabbrica Italiana di Automobili Torino                     Anonima Lombarda Fabbrica Automobili
Banditatom (Člen)
12.03.2019 18:26:02
Offline

Re: Zahajovačka střední čechy nebo?

Tak kluci kdyby to nahodou nevyslo staci zavolatsmokinbigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
andre.marek (Člen)
12.03.2019 18:55:30
Offline

Re: Zahajovačka střední čechy nebo?

Já vás ale ošetřovat nebudu headshake
bigsmilebigsmile

Banditatom (Člen)
12.03.2019 18:57:03
Offline

Re: Zahajovačka střední čechy nebo?

andre.marek psal:

Já vás ale ošetřovat nebudu headshake
bigsmilebigsmile

neboj budu rychlejšíbigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
kojaksro (Člen)
12.03.2019 19:24:59
Offline

Re: Zahajovačka střední čechy nebo?

...velmi věcná diskuze, oba jste se k Tomu vyjádřili dost jasně, ve finále jste k sobě byli už i velice zdvořilígoodsmokin

...takže Vás  rád vobá uvidím na drinku ve mlejněsmile1cool

...ty woe, třeba jste příbuzní a ani vo tom nevítebigsmile


.....pořád lepší rychle než nebezpečně....dáme drink
Honzik8719 (Člen)
12.03.2019 22:44:52
Offline

Re: Zahajovačka střední čechy nebo?

tomasNJ psal:
Ondráš psal:
K.a.s.y.m. psal:

Corny fakt bych chtel byt u toho jak to Americkymu reknes do oci😂😂😂

Kdyz by za mnou stal Paja Dolinek, tak bych mozna nasel odvahu se na Americkyho zle podivat...cool

a mlejn bys s nim dal ?
bigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile

klidně bigsmile


...relativní kochač...
kojaksro (Člen)
12.03.2019 23:04:15
Offline

Re: Zahajovačka střední čechy nebo?

Honzik8719 psal:
tomasNJ psal:
Ondráš psal:

Kdyz by za mnou stal Paja Dolinek, tak bych mozna nasel odvahu se na Americkyho zle podivat...cool

a mlejn bys s nim dal ?
bigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile

klidně bigsmile

...hele to není prdel, poslední mlejn s Americkím Jirkou.

..já dojebanou kyčel, krev hlava, ruce, Fresh zlomenej prst, krev všude, Jirka dobitej (krev hlavně vot Freshe), protože, jsem na poslední uhnul a šel do dvěří vot Loděnice, Tom vot Filouse stál za Jirkou a byl celkem readybigsmile.

..takže dycky mlejnbigsmilesmokin


.....pořád lepší rychle než nebezpečně....dáme drink
Petr J. (Člen)
13.03.2019 08:33:22
Offline

Re: Zahajovačka střední čechy nebo?

Mour psal:

Já mám problém jet na vyjížďku s někým v reflexní vestě .....

....s takovým pičusem bych nejel nikam....


Mour psal:

J..... a jet na vyjížďku organizovanou cajtama mi přijde stejně úchylné jako bro Filousovi

....tohle už vůbec, to ani omylem....fuckbigsmile

Radek-Ban (Člen)
13.03.2019 09:30:26
Offline

Re: Zahajovačka střední čechy nebo?

Banditatom psal:

Nezapomen si vzit vesticku a majacek na paliciheadshake at zapadnes do davu.....

Že by Štěpán udělal akci na majáčkybigsmile


"Na životě miluju tu jeho rozmanitost... Každej den mne nasere někdo jinej..."
Lubošek (Člen)
13.03.2019 10:30:44
Offline

Re: Zahajovačka střední čechy nebo?

huskyb12 psal:
Americkej psal:

Pro mě je fízl úplně stejná škodná jak ta smažka. Jenom pravděpodobnost střetu je mnohem vyšší s fízlem. A povolení zabíjet má jenom Bond... Ale to je film, chápeš. Tvůj strejda nejsem, čuráku.

Seš ňákej kousavej kámo, furt suchá dáseň ? :)

bigsmilebigsmilebigsmile Jirko, nerozčiluj seevil


Byla doba, kdy sex byl bezpečný a motorky nebezpečné
Ondráš (Člen)
13.03.2019 10:43:23
Offline

Re: Zahajovačka střední čechy nebo?

Banditatom psal:
andre.marek psal:

Já vás ale ošetřovat nebudu headshake
bigsmilebigsmile

neboj budu rychlejšíbigsmile

Ty jsi jak sup... Jen nekdo zvedne oboci, uz si tam s katalogem pisem a luceren.bigsmile


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Banditatom (Člen)
13.03.2019 10:46:41
Offline

Re: Zahajovačka střední čechy nebo?

Ondráš psal:
Banditatom psal:
andre.marek psal:

Já vás ale ošetřovat nebudu headshake
bigsmilebigsmile

neboj budu rychlejšíbigsmile

Ty jsi jak sup... Jen nekdo zvedne oboci, uz si tam s katalogem pisem a luceren.bigsmile

Doba je zlasmokin musim se jo otacet pac smradi travu nezerou....prej....bigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Ondráš (Člen)
13.03.2019 10:57:46
Offline

Re: Zahajovačka střední čechy nebo?

Banditatom psal:

Doba je zlasmokin musim se jo otacet pac smradi travu nezerou....prej....bigsmile

https://www.youtube.com/watch?v=eNCdw-nRCYs
smokin


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
čočkin (Člen)
15.03.2019 23:55:08
Offline

Re: Zahajovačka střední čechy nebo?

akce s fízlama by byla zajímavá, samá kurva kam se podiváš… bigsmile


Jen já bandita, Bandit a policejní vrtulník.... :-D

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr