Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Zatuhlý klapky karburátoru B12

Riko (Člen)
21.04.2019 15:42:18
Offline

Zatuhlý klapky karburátoru B12

Zdravím kolegové. V roce 2014 jsem odstavil Béčko 12 r.v.2003 do garáže že se pověnuju stavbě RD. Trošku se to protáhlo a teprve ted jsem ho zpoza cihel a dalšího stavebního materiálu vytáhl ven. Karburatory úplně zalepeny tou supr lepivou sračkou z benzinu o stavu gumových soucastek nemá taky cenu hovořit. Karburatory dostali ultrazvuk. Nadherne čistý ale s klapkama se nedá skoro hnout. Řešil to už někdo z vás?


Je to černé a klepe to na dveře. Co to je? Naše růžová budoucnost.
Filous (Člen)
21.04.2019 19:51:21
Offline

Re: Zatuhlý klapky karburátoru B12

...bude to zatuhly ve futrech, nastrikej tam WDcko, nech to pres noc a pak to rozhejbej...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Kuba B12 (Člen)
21.04.2019 21:12:01
Offline

Re: Zatuhlý klapky karburátoru B12

A potom, kdybys treba zacal stavet garaz..... kup pred odstavenim benzin 100oct a budes mit klid


honda je honda
Riko (Člen)
22.04.2019 21:31:24
Offline

Re: Zatuhlý klapky karburátoru B12

Tak jsem to zkusil prvně s nějakám zázrakem od Forchu na čištění sání a karburátoru, a rozhybal jsem to skoro hned. Akorát nastala chyba ze po cca 2 hodinách se to asi z tech pouzder odpařilo a byl jsem skoro tam kde před tím. I když zlešení tam bylo. Tak jsem to potom ještě zkombinoval s WúDů a paráda, chodí jak nová. Díky za radu.


Je to černé a klepe to na dveře. Co to je? Naše růžová budoucnost.
K.a.s.y.m. (Člen)
22.04.2019 21:43:07
Offline

Re: Zatuhlý klapky karburátoru B12

Cistis je vec ktera se odpari a zanecha cisty a suchy povrch..kdyby jsi Filouse poslechnul a pouzil mazadlo misto cistidla tak jsi to nemusel delat 2x😉👍


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Honzik8719 (Člen)
23.04.2019 07:32:08
Offline

Re: Zatuhlý klapky karburátoru B12

Kuba B12 psal:

A potom, kdybys treba zacal stavet garaz..... kup pred odstavenim benzin 100oct a budes mit klid

viděl jsi někdy co nechá taková Verva po odpaření? evil


...relativní kochač...
Progear 650 (Člen)
23.04.2019 12:42:13
Offline

Re: Zatuhlý klapky karburátoru B12

Honzik8719 psal:
Kuba B12 psal:

A potom, kdybys treba zacal stavet garaz..... kup pred odstavenim benzin 100oct a budes mit klid

viděl jsi někdy co nechá taková Verva po odpaření? evil

Vevru nebratgood to modry barvivo je za trest.. ostatni stovky sou ok


vztekat se nepomaha, mam to vyzkouseny :)))
"44 HONDA CBR 600RR 44"
XJelen (Člen)
23.04.2019 15:20:54
Offline

Re: Zatuhlý klapky karburátoru B12

Progear 650 psal:
Honzik8719 psal:
Kuba B12 psal:

A potom, kdybys treba zacal stavet garaz..... kup pred odstavenim benzin 100oct a budes mit klid

viděl jsi někdy co nechá taková Verva po odpaření? evil

Vevru nebratgood to modry barvivo je za trest.. ostatni stovky sou ok

Dokud Vervu dělali rakušáci v OMV bylo to v pohodě, ta modrá byl požadavek Benziny na odlišení od Maxxmotion 100. Teď si to "děláme sami" a je to jako se vším, trošku se to omrdává bigsmile


Strýcfajtr !!!
Riko (Člen)
23.04.2019 18:04:08
Offline

Re: Zatuhlý klapky karburátoru B12

Než jsem moto odstavil a zaskládal nebylo to s vidinú dlúhý pauzy. Úplně blbě jsem věřil že si najdu čas a občas to projedu. Takže proto tam neskončila tá 100 palivo. Ten čistič na lepidlo z benzinu jsem zkušel ještě před tím než jsem si přečetl moudrou radu od Filousa. Proste jsem to zkusil jestli to z teho nejak nevyplavím, asi 10 percent šlo bigsmile S WuDu dělám docela často ale prostě mě to v tu chvílu a v tejto situaci nenapadlo redface


Je to černé a klepe to na dveře. Co to je? Naše růžová budoucnost.

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr