Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Predni brzda

THashish (Člen)
10.09.2019 20:46:30
Offline

Predni brzda

Cau lidi,potrebuju poradit.na banditu 1200 mam sestipistky tokico.vymenil jsem tesneni v pumpe,dal jsem pancerove hadicky,do trmenu novy pistky a gumicky.nalita nova brzdovka.odvzdusneno a brzda brzdi stejne naprosto tragicky.packa zabere skoro az u riditka.zda se mi jako by pistky odskakovali moc od kotouce.ma nekdo nejakou radu,kde je problem.dik za rady.

Filous (Člen)
10.09.2019 21:04:17
Offline

Re: Predni brzda

...ty sestipisty se na hovno odvzdusnujou kdyz jsou po kompletni rozborce...sundej trmeny, vraz mezi ne kus materialu, otacej je nahoru dolu a u toho odvzdusnuj...to ze se pistky hodne vraci je taky moznost a uz jsem se s tim setkal, kdyz jsem je hodne namazal...pomohla jen opetovna demontaz, ocisteni a vraceni na sucho jen s lehce maznutym tesnenim a prachovkou...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
THashish (Člen)
10.09.2019 21:21:29
Offline

Re: Predni brzda

No odvzdusneny to je myslim dobre,dokonce jsem tam prevrtal ten jeden kanalek jak jsem cetl tady,nebo nekde na diskuzi,at se to lip odvzdusnuje,ale je pravda ze sem to pri montazi hodne namazal brzdovkou.namocil jsem do ni vzdycky celej ten pistek.zkusim to jeste jednou rozdelat,vycistit utrit a namazat brzdovkou jen zlehka ty gumicky

tomasNJ (Člen)
11.09.2019 09:52:40
Offline

Re: Predni brzda

ty šestipistky sou uplně na pičubadbadbad


__________________________________________________________________________________
Fabbrica Italiana di Automobili Torino                     Anonima Lombarda Fabbrica Automobili
K.a.s.y.m. (Člen)
11.09.2019 10:35:48
Offline

Re: Predni brzda

tomasNJ psal:

ty šestipistky sou uplně na pičubadbadbad

ale kuš..jsou fajn v kombinaci s vhodnýma deskama.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Honzik8719 (Člen)
11.09.2019 12:21:01
Offline

Re: Predni brzda

předpokládám, že kotouče nemají vůli do stran...nebo?evil


...relativní kochač...
THashish (Člen)
13.09.2019 17:16:05
Offline

Re: Predni brzda

Tak jsem trmeny opet sundal a rozpulil.vycistil,odmastil a znovu poskladal.ted jsem ve fazi odvzdusnovani,ale musim rict ze je to o hodne lepsi,zatim to teda neni tak tvrdy jak bych si predstavoval,ale pri brzdeni uz aspon nedomackavam az ke gripu.kdyz za kotouce poradne zaberu tak se trochu do boku pohnou,ale to musim fakt zabrat,u plovoucich to je snad normalni,nevim nejsem mechanik.problem mozna vidim jeste v odvzusnovaku.jeden se mi zda dobrej,ale druhej podle me tece.kdyz jsem nechal packu pres noc privazanou k riditku,tak kolem sroubu je docela vlhko a celej ten trmen se mi zda takovej pochcanej od brzdovky.kdyz na nej ze spodu sahnu tak mam ruku od brzdovkybadjeste jeden dotaz nakonec,nezkousel nekdo vymenit originalni axialni pumpu nissin s primerem pistku asi 15,8 za radialni pumpu s prumerem pistku 19?pocital jsem pomer plochy pistku s pomerem plochy pistu v pumpe a jeste bych se mel vejit do doporucovaneho pomeru.z blative brzdy bych se akorat dostal do brzdy drevitebigsmilejenze to je teorie,nema nekdo praktickou zkusenost?

huskyb12 (Administrator)
13.09.2019 17:49:02
Offline

Re: Predni brzda

Spousta z nás tu 19 jezdí a je super ! Neboj se nic, sou to skvěle utracený prachy ...


ale di, Ty brepto ...
Libor46 (Člen)
13.09.2019 19:17:15
Offline

Re: Predni brzda

THashish psal:

jeste jeden dotaz nakonec,nezkousel nekdo vymenit originalni axialni pumpu nissin s primerem pistku asi 15,8 za radialni pumpu s prumerem pistku 19?

Zkoušel, s EBC HH deskama a pancéřovéma hadicama to byly nejlíp utopené prachy v bandasce. Rozdíl je těžko uvěřitelný...


Bandit pičo!
K.a.s.y.m. (Člen)
13.09.2019 19:59:25
Offline

Re: Predni brzda

Libor46 psal:
THashish psal:

jeste jeden dotaz nakonec,nezkousel nekdo vymenit originalni axialni pumpu nissin s primerem pistku asi 15,8 za radialni pumpu s prumerem pistku 19?

Zkoušel, s EBC HH deskama a pancéřovéma hadicama to byly nejlíp utopené prachy v bandasce. Rozdíl je těžko uvěřitelný...

Ja si ted chrochtam s novym centralem a zrepasovanejma prednima vidlema..to je taky mazec jak je ted motorka jista v zatackach👍👍👍


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Banditatom (Člen)
13.09.2019 21:24:28
Offline

Re: Predni brzda

K.a.s.y.m. psal:
Libor46 psal:
THashish psal:

jeste jeden dotaz nakonec,nezkousel nekdo vymenit originalni axialni pumpu nissin s primerem pistku asi 15,8 za radialni pumpu s prumerem pistku 19?

Zkoušel, s EBC HH deskama a pancéřovéma hadicama to byly nejlíp utopené prachy v bandasce. Rozdíl je těžko uvěřitelný...

Ja si ted chrochtam s novym centralem a zrepasovanejma prednima vidlema..to je taky mazec jak je ted motorka jista v zatackach👍👍👍

Ja mel jeziska loni...svara me udelal komplet predek s pruzinama od wilberse zadek yss nejak jsme to spolu sladili a postupem casu jsem to docvakal k dokonalosti....predek mam id stepana ap racing desky zadek taky a maximalni spokojenost....jen uvatuju ze by me jezisek k autobusu donesl radialni pumpu a to ted otazka?


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Libor46 (Člen)
14.09.2019 06:37:29
Offline

Re: Predni brzda

Radiální pumpa za mě určitě ano... Měla by se dávat k takovým těžkým potvorám v základu.
Přední vidle mám taky letos udělané a centrál od YSS je v plánu. Chtěl jsem ho na Ježíška, ale to si nechám udělat sedlo asi u Rutana a tlumič bude v pořadí.


Bandit pičo!
Mour (Člen)
14.09.2019 09:08:52
Offline

Re: Predni brzda

Já nevím idontknow ... mě Bandaska s origo pumpou brzdí docela dobře surprised bigsmilebigsmilebigsmile

K.a.s.y.m. (Člen)
14.09.2019 15:41:40
Offline

Re: Predni brzda

Libor46 psal:

Radiální pumpa za mě určitě ano... Měla by se dávat k takovým těžkým potvorám v základu.
Přední vidle mám taky letos udělané a centrál od YSS je v plánu. Chtěl jsem ho na Ježíška, ale to si nechám udělat sedlo asi u Rutana a tlumič bude v pořadí.

Ja osobne bych to poradi otocil,ale muj nazor😀


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
K.a.s.y.m. (Člen)
14.09.2019 15:43:21
Offline

Re: Predni brzda

Mour psal:

Já nevím idontknow ... mě Bandaska s origo pumpou brzdí docela dobře surprised bigsmilebigsmilebigsmile

Nekdo kdo jezdi B12 za 5 brzdy ani moc nepotrebuje😂😂😂


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Mour (Člen)
14.09.2019 17:54:30
Offline

Re: Predni brzda

K.a.s.y.m. psal:
Mour psal:

Já nevím idontknow ... mě Bandaska s origo pumpou brzdí docela dobře surprised bigsmilebigsmilebigsmile

Nekdo kdo jezdi B12 za 5 brzdy ani moc nepotrebuje😂😂😂

...tsss... já jezdím po předním kole goodbigsmile

K.a.s.y.m. (Člen)
14.09.2019 19:14:35
Offline

Re: Predni brzda

Mour psal:

K.a.s.y.m. psal:
Mour psal:

Já nevím idontknow ... mě Bandaska s origo pumpou brzdí docela dobře surprised bigsmilebigsmilebigsmile

Nekdo kdo jezdi B12 za 5 brzdy ani moc nepotrebuje😂😂😂

...tsss... já jezdím po předním kole goodbigsmile

Jo to je mi jasny..uz mas obratle doleceny??😂😂


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Libor46 (Člen)
14.09.2019 19:52:14
Offline

Re: Predni brzda

K.a.s.y.m. psal:
Libor46 psal:

Radiální pumpa za mě určitě ano... Měla by se dávat k takovým těžkým potvorám v základu.
Přední vidle mám taky letos udělané a centrál od YSS je v plánu. Chtěl jsem ho na Ježíška, ale to si nechám udělat sedlo asi u Rutana a tlumič bude v pořadí.

Ja osobne bych to poradi otocil,ale muj nazor😀

Já asi taky, ale zadek stále funguje dobře. Kdyby odskakoval nebo dělal neplechu, tak by šel tlumič jako první. Letos jsme byli párkrát na delší vykizdce a to origo sedlo je na hovno....


Bandit pičo!
Mour (Člen)
14.09.2019 20:13:43
Offline

Re: Predni brzda

K.a.s.y.m. psal:
Mour psal:

K.a.s.y.m. psal:


Nekdo kdo jezdi B12 za 5 brzdy ani moc nepotrebuje😂😂😂

...tsss... já jezdím po předním kole goodbigsmile

Jo to je mi jasny..uz mas obratle doleceny??😂😂

Úspěšně rehabilitujibigsmile

K.a.s.y.m. (Člen)
14.09.2019 21:42:35
Offline

Re: Predni brzda

Mour psal:
K.a.s.y.m. psal:
Mour psal:


...tsss... já jezdím po předním kole goodbigsmile

Jo to je mi jasny..uz mas obratle doleceny??😂😂

Úspěšně rehabilitujibigsmile

👍👍👍🥃🥃


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Filous (Člen)
15.09.2019 20:31:33
Offline

Re: Predni brzda

...radialka je fajn, byl jsem jeden z prvních, kdo ji montoval...nejde vo to, že byl ta origo pumpa nefungovala, ale s radialkou se ta brzda líp davkuje...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
pepa (Člen)
05.11.2022 12:40:34
Offline

Re: Predni brzda

Filous psal:

...radialka je fajn, byl jsem jeden z prvních, kdo ji montoval...nejde vo to, že byl ta origo pumpa nefungovala, ale s radialkou se ta brzda líp davkuje...

zdar,
když bych tu radialku (NISSIN RADIÁLNÍ PUMPA MCBR19) dal na GSX1400 budu potřebovat jiný hadice??? a jinej šroub?? mám tam pancéřovky a stažený od pumpy rovnou ke každýmu třmenu. u pumpy je delší šroub na dvě banja. podle obrázků nejde poznat, kam se připojí hadice idontknow

https://www.abmoto.cz/nissin-brzdove-ko … pa-mcbr19/

díky, za rady


GSX 1400 K7
Pšán (Člen)
05.11.2022 20:37:27
Offline

Re: Predni brzda

.. už z principu rozdílu fungování axiální a radiální pumpy mám takový pocit, že banjo budeš muset mít vytočené o 90°.. což u původní pancéřky nejde..
.. když jsem radiálku dával já,tak jsem z tohoto důvodu nechával dělat novou..


..opravdový muž s pravidelným cyklem..
Banditatom (Člen)
06.11.2022 05:47:11
Offline

Re: Predni brzda

Nebo prelisovat koncovky...


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
pepa (Člen)
06.11.2022 09:43:07
Offline

Re: Predni brzda

Banditatom psal:

Nebo prelisovat koncovky...

to nepůjde, jsou tak akorát dlouhý...


GSX 1400 K7
Filous (Člen)
06.11.2022 19:51:58
Offline

Re: Predni brzda

...pise, ze ma dve hadice, tzn. neorigo a u nich jde banjo pootocit, takze zadnej problem...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
pepa (Člen)
07.11.2022 15:21:35
Offline

Re: Predni brzda

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/110_pumpa_hadice.jpg


jen pro jistotu, fak to pootočím? viz fotka


GSX 1400 K7
huskyb12 (Administrator)
07.11.2022 20:15:41
Offline

Re: Predni brzda

pepa psal:

http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … hadice.jpg
jen pro jistotu, fak to pootočím? viz fotka

Nemáš vůůůůbec žádnej problém bigsmile


ale di, Ty brepto ...
pepa (Člen)
07.11.2022 20:27:09
Offline

Re: Predni brzda

huskyb12 psal:
pepa psal:

http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … hadice.jpg
jen pro jistotu, fak to pootočím? viz fotka

Nemáš vůůůůbec žádnej problém bigsmile

to de fak pootočit?
ta radiálka má vývod směrem dozadu nebo dolů ???
podle fotek na webu to není vidět idontknow


GSX 1400 K7
huskyb12 (Administrator)
07.11.2022 23:00:49
Offline

Re: Predni brzda

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/9_pxl_20221107_215734162.jpg

ale di, Ty brepto ...
pepa (Člen)
08.11.2022 16:19:36
Offline

Re: Predni brzda


GSX 1400 K7
Filous (Člen)
08.11.2022 17:22:38
Offline

Re: Predni brzda

pepa psal:

http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … hadice.jpg
jen pro jistotu, fak to pootočím? viz fotka

...jak pise pan Pes...nemas problem...banjem prostrcis sroubovak, lisovanej spoj chytnes do kombinacek a pootocis do pozadovanyho uhlu...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
pepa (Člen)
09.11.2022 16:59:23
Offline

Re: Predni brzda

díky za radu,
jen nevím, jestli budou hadice dost dlouhý. jsou tak nějak nadoraz idontknow

Filous psal:
pepa psal:

http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … hadice.jpg
jen pro jistotu, fak to pootočím? viz fotka

...jak pise pan Pes...nemas problem...banjem prostrcis sroubovak, lisovanej spoj chytnes do kombinacek a pootocis do pozadovanyho uhlu...


GSX 1400 K7
Banditatom (Člen)
09.11.2022 18:01:46
Offline

Re: Predni brzda

pepa psal:

díky za radu,
jen nevím, jestli budou hadice dost dlouhý. jsou tak nějak nadoraz idontknow

Filous psal:
pepa psal:

http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … hadice.jpg
jen pro jistotu, fak to pootočím? viz fotka

...jak pise pan Pes...nemas problem...banjem prostrcis sroubovak, lisovanej spoj chytnes do kombinacek a pootocis do pozadovanyho uhlu...

Tak je protahni jinudma. Mam stejne resene hadice a rezervu mam solidnigood


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Filous (Člen)
09.11.2022 21:01:31
Offline

Re: Predni brzda

...no ty vole "jinudma"bigsmile...tag todle slovo bych nevymyslel ani já a že sem kurva lingvistacool


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
pepa (Člen)
10.11.2022 07:10:57
Offline

Re: Predni brzda

bigsmile good


GSX 1400 K7
mr.BSE (Člen)
10.11.2022 13:08:51
Offline

Re: Predni brzda

Filous psal:

...no ty vole "jinudma"bigsmile...tag todle slovo bych nevymyslel ani já a že sem kurva lingvistacool

a "jinadyma" ?bigsmile


Second Class Citizen
1130 Café Racer

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr