Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » pif paf pistol

Baltazar (Člen)
09.01.2020 09:21:59
Offline

pif paf pistol

Má někdo zkušenost CZ P-07, P-09, P-10?
Jak to střílí a spolehlivost?


The father of the little princess of the dawn
K.a.s.y.m. (Člen)
09.01.2020 11:04:34
Offline

Re: pif paf pistol

Ja mel v ruce tu CZ P10 a na prvni rany jsem se vesel v pohode do 5 cm na 15 metru takze asi strili pekne,ale jestli je to pro nekoho s gorilyma prackama to nevim😁 to by jsi musel zkusit vzit do ruky...spolehlivost nevim.krabicku to dalo bez zadrze na patrony Sellier Bellot...vic neposoudim.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
hans (Člen)
10.01.2020 21:51:30
Offline

Re: pif paf pistol

P10 ma kamos, nastreleno ma tak 1000, takze tezko soudit. Zatim bez vad, presna, ergonomie dobra, pro me lepsi nez mlok. Bere bez problemu vsechny prebijenky. Ja mel jako levak trochu problem ze zachytem zaveru, ale to je rukama. Prvnich par set ran mela pry divny chod spouste, lehce to drhlo. Pak si to sedlo a OK. U me furt vede 75 v compactu....


Sapere Aude
www.gunlex.cz
K.a.s.y.m. (Člen)
19.01.2020 15:37:03
Offline

Re: pif paf pistol

Kup si unorove zbrane a naboje bude tam recenze


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
CaFry (Člen)
24.01.2020 16:20:05
Offline

Re: pif paf pistol

Zdarec, mam P 07, nastřilene cca 2500 přebijenky i tovarni Selliery, nikdy žadna zavada, střili perfektně, je to zbraň služebniho charakteru, takže nečekej přesnost IPSC specialu, tim netvrdim že neumi nastřilet. Nosim ji denně, váha je ok, na skryte nošeni pohoda je třeba dobry opasek a pouzdro. P 09 je akorat plna velikost, takže na skryte nošeni neni moc vhodna, jinak střileni za mě je přijemnějši bo diky velikosti se prostě lip drži. Měl jsem možnost vyzkoušet P 10 C s poladěnou spoušti a teda jo, klidně bych vyměnil, moc dobra pistole. Zajdi na střelnici, pujč si je a rozhodni se podle sebe, všechny sou super.


......bo Ostrava je regijon razovyty.......

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr