Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » ...padáky na makovici

Filous (Člen)
02.02.2020 17:30:04
Offline

...padáky na makovici

...né na tu moji, tam už nejni co zachraňovatsmile2 ...neválej se někomu v regálu kluzáky na hlavu SACS motoru B12? ...nebo na B6, bo sou stejný...nebo nejni něgdo schopnej je nechat udělat??? ...výkres nemam, ale něco bych namaloval, samože tužkou, bo co je CAD vim enem z doslechusmile2 ...mučas grácijascool


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Kuba B12 (Člen)
02.02.2020 19:37:43
Offline

Re: ...padáky na makovici

Taky bych jedny s jednoduchym dyzajnem vzal


honda je honda
Filous (Člen)
02.02.2020 20:23:18
Offline

Re: ...padáky na makovici

...kdysi je tady někdo dělal, ale už vim piču gdosmile2 ...enem takovej jednoduchej špalek se skosenejma krajema...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Americkej (Člen)
02.02.2020 20:31:03
Offline

Re: ...padáky na makovici

Datel?


... vesnickej kluk a stále celkem spokojenej parchant ...
tomasNJ (Člen)
03.02.2020 17:03:44
Offline

Re: ...padáky na makovici

Americkej psal:

Datel?

spíš možná Kolibřa


__________________________________________________________________________________
Fabbrica Italiana di Automobili Torino                     Anonima Lombarda Fabbrica Automobili
Filous (Člen)
03.02.2020 21:50:26
Offline

Re: ...padáky na makovici

tomasNJ psal:
Americkej psal:

Datel?

spíš možná Kolibřa

...čoveče pankaci, to bude asi von, ale tusim, že ten už sem nechodí smile2


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
tomasNJ (Člen)
04.02.2020 00:40:18
Offline

Re: ...padáky na makovici

Filous psal:
tomasNJ psal:
Americkej psal:

Datel?

spíš možná Kolibřa

...čoveče pankaci, to bude asi von, ale tusim, že ten už sem nechodí smile2

noo nechodí, dělal v KZK Bojkovice


__________________________________________________________________________________
Fabbrica Italiana di Automobili Torino                     Anonima Lombarda Fabbrica Automobili
corimec (Člen)
04.02.2020 05:51:12
Offline

Re: ...padáky na makovici

Filous psal:

...kdysi je tady někdo dělal, ale už vim piču gdosmile2 ...enem takovej jednoduchej špalek se skosenejma krajema...

Samotný padáky nestačí.Ještě jsou třeba šrouby do makovice s vnitřním závitem.Výkresy mám v PDF.Pošlu ti je.

K.a.s.y.m. (Člen)
04.02.2020 06:30:42
Offline

Re: ...padáky na makovici

corimec psal:
Filous psal:

...kdysi je tady někdo dělal, ale už vim piču gdosmile2 ...enem takovej jednoduchej špalek se skosenejma krajema...

Samotný padáky nestačí.Ještě jsou třeba šrouby do makovice s vnitřním závitem.Výkresy mám v PDF.Pošlu ti je.

Kdyby se ti chtelo..posli i me prosim.
t.houlik@gmail.com
Diky👍


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Americkej (Člen)
04.02.2020 08:34:54
Offline

Re: ...padáky na makovici

Výkresy bejvaly tady v sekci download, ale koukám, že je sežral zub času.


... vesnickej kluk a stále celkem spokojenej parchant ...
Filous (Člen)
04.02.2020 09:14:12
Offline

Re: ...padáky na makovici

corimec psal:
Filous psal:

...kdysi je tady někdo dělal, ale už vim piču gdosmile2 ...enem takovej jednoduchej špalek se skosenejma krajema...

Samotný padáky nestačí.Ještě jsou třeba šrouby do makovice s vnitřním závitem.Výkresy mám v PDF.Pošlu ti je.

...to vim, ale ty mám něgde v regálecool ...ale klidně je pošli, třeba se to něgdy bude hoditgood


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Honzik8719 (Člen)
04.02.2020 09:23:16
Offline

Re: ...padáky na makovici

Kdyžtak ty výkresy mám taky...kdysi mi je někdo posílal...

nevyráběl jsem to a s výrobou jsem na tom ted bídně...důchodci odcházejí do důchoduredface


...relativní kochač...
Antihero (Člen)
04.02.2020 10:07:21
Offline

Re: ...padáky na makovici

PDFko je stejně nahovno, bo jestli to bude někdo řezat laserem nebo vodou, bude potřebovat DWG, nebo DXF.


There's a pie in the sky when you die.
K.a.s.y.m. (Člen)
04.02.2020 11:35:34
Offline

Re: ...padáky na makovici

Antihero psal:

PDFko je stejně nahovno, bo jestli to bude někdo řezat laserem nebo vodou, bude potřebovat DWG, nebo DXF.

Pro vodu nebo laser to muzu prekrelit pokud to nekdo bude chtit.Podklady uz mam.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Antihero (Člen)
04.02.2020 12:07:53
Offline

Re: ...padáky na makovici

Cajk, sem se případně chtěl nabídnout, ale když máš možnost...


There's a pie in the sky when you die.
K.a.s.y.m. (Člen)
04.02.2020 14:23:52
Offline

Re: ...padáky na makovici

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/760_20200204_134837.jpg


Mam to prekresleny a mam jak vykresy tak i format pro Laser(vodu) ,ale narovinu tohle je spis prace pro CNC frezu na laser je to dost vysoky a bude to vypadat vselijak.Proto to mam i kotovany spis pro frezu. Nektery rozmery jsem trosku upravil aby to bylo na cely cisla..puvodne to asi bylo delany spis na odmerovani v uhlech,ale pochybuju ze to dneska bude nekdo delat na klasicky freze.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Honzik8719 (Člen)
04.02.2020 14:52:20
Offline

Re: ...padáky na makovici

K.a.s.y.m. psal:

http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … 134837.jpg
Mam to prekresleny a mam jak vykresy tak i format pro Laser(vodu) ,ale narovinu tohle je spis prace pro CNC frezu na laser je to dost vysoky a bude to vypadat vselijak.Proto to mam i kotovany spis pro frezu. Nektery rozmery jsem trosku upravil aby to bylo na cely cisla..puvodne to asi bylo delany spis na odmerovani v uhlech,ale pochybuju ze to dneska bude nekdo delat na klasicky freze.

když jsi v tom upravování tak ještě uprav hloubku díry pro šroub nebo úhel na tom úkosu...at ten šroub nečumí ven goodevil


...relativní kochač...
K.a.s.y.m. (Člen)
04.02.2020 15:32:06
Offline

Re: ...padáky na makovici

Honzik8719 psal:
K.a.s.y.m. psal:

http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … 134837.jpg
Mam to prekresleny a mam jak vykresy tak i format pro Laser(vodu) ,ale narovinu tohle je spis prace pro CNC frezu na laser je to dost vysoky a bude to vypadat vselijak.Proto to mam i kotovany spis pro frezu. Nektery rozmery jsem trosku upravil aby to bylo na cely cisla..puvodne to asi bylo delany spis na odmerovani v uhlech,ale pochybuju ze to dneska bude nekdo delat na klasicky freze.

když jsi v tom upravování tak ještě uprav hloubku díry pro šroub nebo úhel na tom úkosu...at ten šroub nečumí ven goodevil

To uz je drobnost..tohle je jen prekreleny co mi poslali..pro sebe bych si to udelal jeste trochu jinak,ale muj nevkus neni pro kazdeho tak to nezverejnuju😁


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
zzzmrzlinar (Člen)
04.02.2020 15:51:13
Offline

Re: ...padáky na makovici

da se to furt i koupit, nerikam tenhle typ co je v odkazu, nestoji to moc, ale nechci vam brat tvurci nadseni smile1

https://www.ebay.de/i/133081257250?chn= … gI4VfD_BwE

Filous (Člen)
04.02.2020 16:30:52
Offline

Re: ...padáky na makovici

zzzmrzlinar psal:

da se to furt i koupit, nerikam tenhle typ co je v odkazu, nestoji to moc, ale nechci vam brat tvurci nadseni smile1

https://www.ebay.de/i/133081257250?chn= … gI4VfD_BwE

...jo jo, ty sem našel taky, ale moc se nám to nelíbísmile2


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
tomasNJ (Člen)
04.02.2020 16:48:09
Offline

Re: ...padáky na makovici

Filous psal:
zzzmrzlinar psal:

da se to furt i koupit, nerikam tenhle typ co je v odkazu, nestoji to moc, ale nechci vam brat tvurci nadseni smile1

https://www.ebay.de/i/133081257250?chn= … gI4VfD_BwE

...jo jo, ty sem našel taky, ale moc se nám to nelíbísmile2

hnus fijalovy tyhle čudle, jak dvje bradafky
ty co se delaly tehdy, přošly schválením dizajnu všemi gdo je chtěli, takže proto tento tvar bigsmile


__________________________________________________________________________________
Fabbrica Italiana di Automobili Torino                     Anonima Lombarda Fabbrica Automobili
zzzmrzlinar (Člen)
04.02.2020 17:50:23
Offline

Re: ...padáky na makovici

vsak pisu, ze vam nenutim zrovna tydle, komu se nelibej s bradavkama, muze mit se zaludem smile1

https://www.ebay.de/itm/GSG-Sturzpads-f … Sw7sJdIMSL

Kuba B12 (Člen)
04.02.2020 21:27:32
Offline

Re: ...padáky na makovici

S cudlama nehezky. Ale se zaludem vylozene nebezpecny.  To kdyz vezme nejakou nerovnost pri padu tak se to cely vytrhne z palice.  Ja to mam na inazumu, nelibi se mi zadny. Ale nejaky minimalisticky bych tam dal.  Ty banditacky “originaly”


honda je honda
zzzmrzlinar (Člen)
04.02.2020 23:46:11
Offline

Re: ...padáky na makovici

Kuba B12 psal:

S cudlama nehezky. Ale se zaludem vylozene nebezpecny.  To kdyz vezme nejakou nerovnost pri padu tak se to cely vytrhne z palice.  Ja to mam na inazumu, nelibi se mi zadny. Ale nejaky minimalisticky bych tam dal.  Ty banditacky “originaly”

on je zalud vyrobenej ze silonu či nylonu, takže se jedna solidně klouže a sám není tvrdej. Co jsem párkrát koukal jak vypadaly padáky a motorky po pádech na okruzích, tak nejhorší varianta jsou když jsou hřiby z kovu, to většinou napáchá víc škody než kdyby tam nic nebylo, viděl jsem hliníkovým hřibem vytrženej kus rámu u Tuona stejně jako u Fireblada. Silon jsem viděl jenom  fest sedřenej.

Ty klasický jsou samože nejhezčí, když budu mít chvíli, zkusím to ještě někde najít, jinak budu holt žadonit aby tu ten někdo kdo to bude vyrábět taky jedny udělal smile1

tomasNJ (Člen)
05.02.2020 18:57:45
Offline

Re: ...padáky na makovici

zzzmrzlinar psal:
Kuba B12 psal:

S cudlama nehezky. Ale se zaludem vylozene nebezpecny.  To kdyz vezme nejakou nerovnost pri padu tak se to cely vytrhne z palice.  Ja to mam na inazumu, nelibi se mi zadny. Ale nejaky minimalisticky bych tam dal.  Ty banditacky “originaly”

on je zalud vyrobenej ze silonu či nylonu, takže se jedna solidně klouže a sám není tvrdej. Co jsem párkrát koukal jak vypadaly padáky a motorky po pádech na okruzích, tak nejhorší varianta jsou když jsou hřiby z kovu, to většinou napáchá víc škody než kdyby tam nic nebylo, viděl jsem hliníkovým hřibem vytrženej kus rámu u Tuona stejně jako u Fireblada. Silon jsem viděl jenom  fest sedřenej.

Ty klasický jsou samože nejhezčí, když budu mít chvíli, zkusím to ještě někde najít, jinak budu holt žadonit aby tu ten někdo kdo to bude vyrábět taky jedny udělal smile1

no já tech silonu viděl milion urvanych hned jak se dotkl asfaltu


__________________________________________________________________________________
Fabbrica Italiana di Automobili Torino                     Anonima Lombarda Fabbrica Automobili

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr