Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Koronavirus

Ondráš (Člen)
09.03.2020 17:10:57
Offline

Koronavirus

Jako to vypada v CR mezi prostym lidem...?
Tady to vypada, ze se z toho uz lidi posrali a je vykoupeny skoro vsechen toaletni papir.

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/40_img-20200309-wa0001.jpeg


smokin


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
huskyb12 (Administrator)
09.03.2020 19:00:38
Offline

Re: Koronavirus

Tak nebudete chvíli srát, to je toho :)


ale di, Ty brepto ...
Filous (Člen)
09.03.2020 21:38:12
Offline

Re: Koronavirus

...tag teď hlavně aby ste se z toho neposralibigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Filous (Člen)
09.03.2020 21:41:58
Offline

Re: Koronavirus

...jinak já jako prostej lid sem se před chvili prezral tatarakem a  asi sem to v rámci dezinfekce prehnal s česnekem a teď je mi pěkně blbesmile2


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Petr J. (Člen)
10.03.2020 00:10:22
Offline

Re: Koronavirus

Ondráš psal:

Jako to vypada v CR mezi prostym lidem...?
Tady to vypada, ze se z toho uz lidi posrali a je vykoupeny skoro vsechen toaletni papir.

...normální je mít bidetovou spršku nebo bidetové prkýnko a papír nepoužívat....bigsmile

Lihy (Člen)
10.03.2020 11:46:02
Offline

Re: Koronavirus

Petr J. psal:

...normální je mít bidetovou spršku nebo bidetové prkýnko a papír nepoužívat....bigsmile

Koukám, že razíš Indický styl surprised, já si teda tu prdel nejdřív tim papírem přejedu a sprchu až jako finále, ale proti gustu bigsmile

ad koronapičus: pussypussypussy čůrák bureš a ten krypl ze superstár sick....Zavřít školy....píčus jeden, kvůli 40 nakaženejm. I kdyby na celym světě zhebly 2 miliardy lidí, stejně nás bude moc a hovno by se stalo.

Banditatom (Člen)
10.03.2020 11:58:33
Offline

Re: Koronavirus

Petr J. psal:
Ondráš psal:

Jako to vypada v CR mezi prostym lidem...?
Tady to vypada, ze se z toho uz lidi posrali a je vykoupeny skoro vsechen toaletni papir.

...normální je mít bidetovou spršku nebo bidetové prkýnko a papír nepoužívat....bigsmile

Takze ty si nechavas scakat prdel?evil no proti gustu...bigsmile


Kurva neprehani se to tak trozku uz?idontknow

https://www.novinky.cz/zahranicni/koron … paign=null


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Ondráš (Člen)
10.03.2020 12:56:18
Offline

Re: Koronavirus

V Irsku je pokud vim 24 nakazenych. U nas ve meste jsou snad 2.
Nic jako hromadne zavirani skol snad zatim neni na poradu dne. Skoly jsou zavrene asi 3 v celem Irsku. Jen zrusili vsechny prehlidky na den sv. Patrika.
Mimo toho toaletaku asi teda zatim klid.smokin


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Petr J. (Člen)
10.03.2020 14:51:29
Offline

Re: Koronavirus

Banditatom psal:

Takze ty si nechavas scakat prdel?evil no proti gustu...bigsmile

...zeptej se doma, jaké je to mít vystříkaný spodek....bigsmile....třeba to začneš chtít taky bigsmile

Francouz (Člen)
10.03.2020 23:20:16
Offline

Re: Koronavirus

Celej koronavirus je ja myslim obycejna chripka kterou pisalkove prejmenovali nebo ne? Podle me je to akorat dobrej byznys se strachem, a cely to splaskne jak mydlova bublina jako vsechny ty predchozi sars, mers, ptaci chripka, praseci chripka.... ani si to vsechno nepamatuju.

Chripka se leci horkym cajem s citronem a medem, acylpyrin, a par dni se vypotit, kdyby jste to nahodou nekdo chytli.

Petr J. (Člen)
11.03.2020 10:35:43
Offline

Re: Koronavirus

Francouz psal:

Celej koronavirus je ja myslim obycejna chripka ........

...to si myslíš úplně špatně....není to chřipka, jedná se o zcela rozdílné základy virů napadající jinak tělesné buňky...navíc se zcela rozdílnou smrtelností pro člověka...

Naštěstí u dětí má zatím dle zdrojů lehký průběh a smrtelnost je až ve vyšších věkových kategoriích = důchodová reforma....

Ondráš (Člen)
11.03.2020 10:39:42
Offline

Re: Koronavirus

Francouz psal:

Celej koronavirus je ja myslim obycejna chripka kterou pisalkove prejmenovali nebo ne?

No je a neni ze jo... Zatim co bezna sezonni chripka je celkem znama a pravidlne se opakujici nemoc ktera ma smrtnost okolo 0.1%, tak koronavirus ma v soucasnosti 3.4% (a vlastne od pocatku roste).
A zatim co u sezonni chripky mas inkubacni dobu 1-4 dny, tak koronavirus ma az 14 dni.
Takze zas tak obycejna chripka to neni.

Ale ja to nijak zvlast neresim. Do prace chodim a ani domu nas poslat nechteji.
Jen si teda davam bokem noviny, kdyby fakt nebyl ten toaletni papir. smile1


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Filous (Člen)
11.03.2020 10:49:45
Offline

Re: Koronavirus

...si s toho děláte prdel, ale já uš zatlouk vokna, přes dveře natách igelit, ve špajzu mám 200 litrů balený vody, půl tuny rejže a těstovin, z toaleťáku pyramidu, za dveřma nabitou brokovnici a s Ájou se po hodině střídáme na hlídce na balkóně...voni přídou, já to vimcool

P.S. ...ze sklepní kóje sme uďáli márnici na vodkládání mrtvolevil


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Americkej (Člen)
11.03.2020 11:09:34
Offline

Re: Koronavirus

Jeď jenom hedšoty, voni jináč skoro v každým postapo filmu vstávaj...


... vesnickej kluk a stále celkem spokojenej parchant ...
Ondráš (Člen)
11.03.2020 11:22:44
Offline

Re: Koronavirus

Ano, a drevene kuly do zasoby.redface


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Filous (Člen)
11.03.2020 11:26:47
Offline

Re: Koronavirus

Americkej psal:

Jeď jenom hedšoty, voni jináč skoro v každým postapo filmu vstávaj...

...se ví, mam to nakoukanýbigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
zzzmrzlinar (Člen)
11.03.2020 14:08:57
Offline

Re: Koronavirus

Taky mám teď největší obavu aby těch 1000 Lugeru a 2000 7,62 vystacilo, zvlášť když jsem rejzi a toaletak nestih koupit a budu muset na Filousovu smile1

VikecB12 (Člen)
11.03.2020 14:18:41
Offline

Re: Koronavirus

zzzmrzlinar psal:

Taky mám teď největší obavu aby těch 1000 Lugeru a 2000 7,62 vystacilo, zvlášť když jsem rejzi a toaletak nestih koupit a budu muset na Filousovu smile1

Taky sem si říkal,jestli nepřitlačit na zásoby devítek,protože kdyby se něco fakt posralo,tak to bude nejlepší "platidlo" na nakupovánígoodbigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Pšán (Člen)
11.03.2020 17:06:12
Offline

Re: Koronavirus

..korona,kde,kolik,online přehled..
  https://www.youtube.com/watch?v=qgylp3Td1Bw


..opravdový muž s pravidelným cyklem..
hans (Člen)
11.03.2020 21:10:44
Offline

Re: Koronavirus

zzzmrzlinar psal:

Taky mám teď největší obavu aby těch 1000 Lugeru a 2000 7,62 vystacilo, zvlášť když jsem rejzi a toaletak nestih koupit a budu muset na Filousovu smile1

Hnedle jsem dopakoval 500 ks 7,62x39. To az pujdu k Filousovi pro tu rejzi a hajzlak.... Doufam ze mu v brokne dojdou driv smokin


Sapere Aude
www.gunlex.cz
Filous (Člen)
11.03.2020 21:15:43
Offline

Re: Koronavirus

...adoprdele, mám jen tři krabice krmenismile2 ...ale schodiště f kralikarne s tym chvíli zametat vydrzimbigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Francouz (Člen)
11.03.2020 21:41:13
Offline

Re: Koronavirus

Petr J. psal:
Francouz psal:

Celej koronavirus je ja myslim obycejna chripka ........

...to si myslíš úplně špatně....není to chřipka, jedná se o zcela rozdílné základy virů napadající jinak tělesné buňky...navíc se zcela rozdílnou smrtelností pro člověka...

Naštěstí u dětí má zatím dle zdrojů lehký průběh a smrtelnost je až ve vyšších věkových kategoriích = důchodová reforma....

Ale hovno s makem! Chripka neni zadna jedna chripka, je to virus kterej pravidelne mutuje, taky preskakuje z cloveka na zvirata a opacne, kazda mutace ma jinou umrtnost, napriklad spanelska chripka mela umrtnost vysokou jako prase, a zajimavy na ni bylo ze na ni umirali vesmes mladi lide kteri jinak chripky zvladaji, a stari lide kteri maji s chripkou uz jinak potize meli umrtnost nizkou. Kazde 3-4 roky si na ni imunitni system musi vytvorit nove protilatky protoze ty stare uz nefunguji, to jsou ty vlny chripek co se cas od casu objevuji, a pokazde na to nejaci lide zemrou, akorat ze o tom pisalkove zpravidla nepisou.  Takze se uklidni, nejhorsi smrt je z vyplaseni.

K.a.s.y.m. (Člen)
12.03.2020 07:12:13
Offline

Re: Koronavirus

hans psal:
zzzmrzlinar psal:

Taky mám teď největší obavu aby těch 1000 Lugeru a 2000 7,62 vystacilo, zvlášť když jsem rejzi a toaletak nestih koupit a budu muset na Filousovu smile1

Hnedle jsem dopakoval 500 ks 7,62x39. To az pujdu k Filousovi pro tu rejzi a hajzlak.... Doufam ze mu v brokne dojdou driv smokin

Jo tyhle zasoby jsme taky rozsiroval😁


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Filous (Člen)
12.03.2020 15:00:40
Offline

Re: Koronavirus

...dneska vot 20:01 votvírám doma ilegální bar, nalejvat se bude domácí samohonka a zavíračka je v 5:59, pokračovat se pak dá f oficijálnim baru...počítam, že další taková ilegální provozovna bude f Klecanech v garáži, tam sou zásoby na půl roku tutovjebigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Myšák (Člen)
12.03.2020 15:33:31
Offline

Re: Koronavirus

Filous psal:

...dneska vot 20:01 votvírám doma ilegální bar, nalejvat se bude domácí samohonka a zavíračka je v 5:59, pokračovat se pak dá f oficijálnim baru...počítam, že další taková ilegální provozovna bude f Klecanech v garáži, tam sou zásoby na půl roku tutovjebigsmile

Zrovna sem si rikal, jesi vecer telka nebo rabovani...


"Jen dvě věci na světě smrdí jako ryba, jedna z nich je ryba."
Americkej (Člen)
12.03.2020 15:36:53
Offline

Re: Koronavirus

Dřevěný kůly sere pes, ale takovou drobnost bych asi chtěl. Je tu někdo schopnej vyrobit-přebít 20 kulí  9x19 para do stříbra? V masivu, se rozumí, žádný povlakování. Tvar není zásadní, HP raději. By mi jeden šuplík v ložnici za tu srandu stál a jeden nikdá neví... Ha? E?


... vesnickej kluk a stále celkem spokojenej parchant ...
Baltazar (Člen)
12.03.2020 15:56:27
Offline

Re: Koronavirus

Americkej psal:

Dřevěný kůly sere pes, ale takovou drobnost bych asi chtěl. Je tu někdo schopnej vyrobit-přebít 20 kulí  9x19 para do stříbra? V masivu, se rozumí, žádný povlakování. Tvar není zásadní, HP raději. By mi jeden šuplík v ložnici za tu srandu stál a jeden nikdá neví... Ha? E?

dobrej nápad poptám bigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


The father of the little princess of the dawn
Americkej (Člen)
12.03.2020 16:12:45
Offline

Re: Koronavirus

Bys mi udělals radost, Balťáku!


... vesnickej kluk a stále celkem spokojenej parchant ...
Myšák (Člen)
12.03.2020 16:46:55
Offline

Re: Koronavirus

Tvl tady jeden nevi, jesi si jeste delate prdel bigsmile


"Jen dvě věci na světě smrdí jako ryba, jedna z nich je ryba."
Americkej (Člen)
12.03.2020 17:55:42
Offline

Re: Koronavirus

Vo kovech nikdy nežertuju. Zatím si ještě zlato stojí vejš jak olovo. To tak ale nemusí bejt nafurt, kapiš?


... vesnickej kluk a stále celkem spokojenej parchant ...
Baltazar (Člen)
12.03.2020 18:33:34
Offline

Re: Koronavirus

čéče odlil by to aj nabil ale ten kov nemá

Americkej psal:

Bys mi udělals radost, Balťáku!


The father of the little princess of the dawn
K.a.s.y.m. (Člen)
12.03.2020 19:48:36
Offline

Re: Koronavirus

Americkej psal:

Dřevěný kůly sere pes, ale takovou drobnost bych asi chtěl. Je tu někdo schopnej vyrobit-přebít 20 kulí  9x19 para do stříbra? V masivu, se rozumí, žádný povlakování. Tvar není zásadní, HP raději. By mi jeden šuplík v ložnici za tu srandu stál a jeden nikdá neví... Ha? E?

Hele vis ze stribro se strili nahovno..lepsi je stribrna kulicka  v olovenym tele strely..,ale jestli to mas jen pro srandu a pro pripad nouze tak 👍😁😁


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Filous (Člen)
13.03.2020 00:41:18
Offline

Re: Koronavirus

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/15_20200227_211915.jpg



...já sem pripravenejbigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Ondráš (Člen)
13.03.2020 01:21:39
Offline

Re: Koronavirus

Baltazar psal:

čéče odlil by to aj nabil ale ten kov nemá

Americkej psal:

Bys mi udělals radost, Balťáku!

Takže stejně skončíte u těch kůlu. smile1

Francouz psal:

Kazde 3-4 roky si na ni imunitni system musi vytvorit nove protilatky protoze ty stare uz nefunguji, to jsou ty vlny chripek co se cas od casu objevuji, a pokazde na to nejaci lide zemrou, akorat ze o tom pisalkove zpravidla nepisou.

Ty vlny chřipek co se co 3-4 roky opakují, alias sezónní chřipky, jsou už relativně dobře prozkoumané a dá se proti nim i s určitou mírou úspěšnosti očkovat.
Tyhle sezónní chřipky mají množství obětí, ale to co je teď patří do skupiny nemocí jako je SARS, MARS nebo ta zmíněná Španělská chřipka. O těch se neví více méně nic a bojuje se proti tomu třeba i léky na AIDS, což se pokud vím u "běžné chřipky" nedělá.
Ale nechal bych tohle lidem co tomu rozumí. Oni se s tím nějak poperou.

Jinak v Irsku je to tak o 1-2 dny zpožděné oproti tomu co je v ČR, takže dnes byly uzavřeny školy, omezeny akce nad 100 lidí uvnitř a 500 lidí venku, omezení pro restaurace a podobně. Platnost  zatím do 29.3.
Chtěl jsem jít na koncert The Who, ale mam holt smůlu.
Veřejná doprava a obchody mají fungovat.
V místní nemocnici někdo ukradl celkem velké množství roušek a všichni vojáci mají být do 16.3. v kasárnách a být "připraveni zasáhnout". Bez nějakých bližších informací co to "zasáhnout" znamená.help
My dál chodíme do práce.
Obchody tedy vymetený, ale není to tak špatné jako když před 2 rokama napadlo asi 20 cm sněhu. To tam nebyly ani suchary a kočičí konzervy. smile1

Co ve Francii?


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Americkej (Člen)
13.03.2020 08:39:58
Offline

Re: Koronavirus

Baltazar psal:

čéče odlil by to aj nabil ale ten kov nemá

http://suzukibandit.cz/openforum/uploads/19_stoibro_925.jpg


Počítám, že cetky z mýho americkýho drsňáckýho období budou stačit. Snad jen toho dolaru by mi bylo líto. Všecko 925


... vesnickej kluk a stále celkem spokojenej parchant ...
Progear 650 (Člen)
13.03.2020 11:16:43
Offline

Re: Koronavirus

Hosi vole jestli prijdu vo zatacky a TT tak mi jebne smile2


vztekat se nepomaha, mam to vyzkouseny :)))
"44 HONDA CBR 600RR 44"
Myšák (Člen)
13.03.2020 12:01:20
Offline

Re: Koronavirus

Progear 650 psal:

Hosi vole jestli prijdu vo zatacky a TT tak mi jebne smile2

Ty máš problémy....hoteliéři nebudou mít co žrát a po jižních čechách už běhaj vlkodlaci...help


"Jen dvě věci na světě smrdí jako ryba, jedna z nich je ryba."
VikecB12 (Člen)
13.03.2020 12:14:32
Offline

Re: Koronavirus

Progear 650 psal:

Hosi vole jestli prijdu vo zatacky a TT tak mi jebne smile2

Já měl stát za čtrnáct dní v šikláku na startu prvního offroudmaratonu a taky je to v prdeli.


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Baltazar (Člen)
13.03.2020 12:36:54
Offline

Re: Koronavirus

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/23_89967274_10216285560200262_1504454931287900160_n.jpg

The father of the little princess of the dawn
gore (Člen)
13.03.2020 16:21:09
Offline

Re: Koronavirus

...mě už zavřeli Disney world v Orlandu a a další parky budou následovathelp
...zrušili Tampa MacDill Airshow a zřejmě zrušej i Suns and funsmile2smile2
...asik budu moct jezdit jenom k moři na pláž coolpáč nevim kdy se dostanu domidontknowbigsmile


OOUUJEEEEEEEEE!!!!
PALOUS (Člen)
13.03.2020 16:37:54
Offline

Re: Koronavirus

gore psal:

...mě už zavřeli Disney world v Orlandu a a další parky budou následovathelp
...zrušili Tampa MacDill Airshow a zřejmě zrušej i Suns and funsmile2smile2
...asik budu moct jezdit jenom k moři na pláž coolpáč nevim kdy se dostanu domidontknowbigsmile

Aspoň tam seš legálně na černo bigsmile


Jebat motorky :-)
Myšák (Člen)
13.03.2020 16:42:18
Offline

Re: Koronavirus

gore psal:

...mě už zavřeli Disney world v Orlandu a a další parky budou následovathelp
...zrušili Tampa MacDill Airshow a zřejmě zrušej i Suns and funsmile2smile2
...asik budu moct jezdit jenom k moři na pláž coolpáč nevim kdy se dostanu domidontknowbigsmile

Tvl ty musíš hrozně trpět smile1


"Jen dvě věci na světě smrdí jako ryba, jedna z nich je ryba."
Baltazar (Člen)
13.03.2020 16:42:51
Offline

Re: Koronavirus

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/23_20200313_163745.jpg


Americkej psal:
Baltazar psal:

čéče odlil by to aj nabil ale ten kov nemá

http://suzukibandit.cz/openforum/upload … ro_925.jpg
Počítám, že cetky z mýho americkýho drsňáckýho období budou stačit. Snad jen toho dolaru by mi bylo líto. Všecko 925

jedna zlatá do 7,62


The father of the little princess of the dawn
Filous (Člen)
13.03.2020 18:36:26
Offline

Re: Koronavirus

gore psal:

...mě už zavřeli Disney world v Orlandu a a další parky budou následovathelp
...zrušili Tampa MacDill Airshow a zřejmě zrušej i Suns and funsmile2smile2
...asik budu moct jezdit jenom k moři na pláž coolpáč nevim kdy se dostanu domidontknowbigsmile

...je mi tě líto, kamobigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Koldan (Člen)
13.03.2020 23:41:29
Offline

Re: Koronavirus

Baltazar psal:

http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … 163745.jpg

Americkej psal:
Baltazar psal:

čéče odlil by to aj nabil ale ten kov nemá

http://suzukibandit.cz/openforum/upload … ro_925.jpg
Počítám, že cetky z mýho americkýho drsňáckýho období budou stačit. Snad jen toho dolaru by mi bylo líto. Všecko 925

jedna zlatá do 7,62

surprisedsurprisedsurprisedsurprisedsurprisedsurprisedevil


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Ondráš (Člen)
14.03.2020 03:56:56
Offline

Re: Koronavirus

Filous psal:

...dneska vot 20:01 votvírám doma ilegální bar, nalejvat se bude domácí samohonka a zavíračka je v 5:59, pokračovat se pak dá f oficijálnim baru...počítam, že další taková ilegální provozovna bude f Klecanech v garáži, tam sou zásoby na půl roku tutovjebigsmile

Tak si můžeš otevřít ilegální nonstopáč:
https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/koro … omaci_remy


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Baltazar (Člen)
18.03.2020 13:30:16
Offline

Re: Koronavirus

Asi konec legracesmile2


The father of the little princess of the dawn
Lihy (Člen)
18.03.2020 18:06:43
Offline

Re: Koronavirus

Baltazar psal:

Asi konec legracesmile2

Ale prdlajs, konec legrace bude až se naplní pravej důvod proč tenhle celej humbuk s pandémií. Jako to jsou opravdu všichni tak najivní, že se někdo snaží chránit nějaký lidi? surprised idontknow Nemyslim si o sobě, že jsem nějakej extra bezcitnej exot jinej než ostatní lidi, ale buď lžou o počtech mrtvejch a nakaženejch v řádech 1000 až 10000 násobků udávanejch počtů a nebo (a to spíš) jde o něco jinýho...třeba restart zadluženejch západních ekonomik, jakože to kvůli viru jste přišli o všechny peníze za to my přece nemůžemebigsmile, protože těch pár lidí co na to zakukalo prostě nepovažuju z globálního hlediska za naprosto nic významnýho a hodnýho takovejch opatření.

Petr J. (Člen)
18.03.2020 18:22:13
Offline

Re: Koronavirus

Lihy psal:

..... jde o něco jinýho....

...důchodová reforma, jen s lehce dramatičtějším průběhem...

Vždyť u Itálie se týkají úmrtí "jen" kategorie 50+ a když se vezme v potaz, že vir má charaktery laboratorního výrobku...idontknow

No nic, jdu zase jezdit na moto...

Lihy (Člen)
18.03.2020 19:00:57
Offline

Re: Koronavirus

Petr J. psal:
Lihy psal:

..... jde o něco jinýho....

...důchodová reforma, jen s lehce dramatičtějším průběhem...

Vždyť u Itálie se týkají úmrtí "jen" kategorie 50+ a když se vezme v potaz, že vir má charaktery laboratorního výrobku...idontknow

good no a vem si, že dost lidí i po vyléčení v sobě ten vir dál má, sice bez příznaků, ale až dojde ke vhodnejm podmínkám, tak se vir zase začne množit.... parádní omezení životnosti robota na dobu kdy je produktivní a může podávat patřičnej výkon good Předpokládám, že vakcína nebude uplně běžný zboží na kráměbigsmile
Možná jsem kecal a jsem bezcitnej exot a měli byste bejt vděčný, že moc maji ti hodní lidé, kterejm by to nepřišlo jako super nápad jako měbigsmilesmokin

osiris (Člen)
18.03.2020 19:54:29
Offline

Re: Koronavirus

Lihy psal:
Petr J. psal:
Lihy psal:

..... jde o něco jinýho....

...důchodová reforma, jen s lehce dramatičtějším průběhem...

Vždyť u Itálie se týkají úmrtí "jen" kategorie 50+ a když se vezme v potaz, že vir má charaktery laboratorního výrobku...idontknow

good no a vem si, že dost lidí i po vyléčení v sobě ten vir dál má, sice bez příznaků, ale až dojde ke vhodnejm podmínkám, tak se vir zase začne množit.... parádní omezení životnosti robota na dobu kdy je produktivní a může podávat patřičnej výkon good Předpokládám, že vakcína nebude uplně běžný zboží na kráměbigsmile
Možná jsem kecal a jsem bezcitnej exot a měli byste bejt vděčný, že moc maji ti hodní lidé, kterejm by to nepřišlo jako super nápad jako měbigsmilesmokin

...jj, mluvil sem vo tom s jednou velkou kapacitou z marsu a prej je to naprogramovaný tak, že jak si přes den trošken dáchneš, tak tě to sejme help ...musíš furt produkovat, tep min. na 120, nesmíš polevit, jen vod deseti večer do vosmi ráno vypíná, jo a pozor, nepřechlastáš to bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Baltazar (Člen)
18.03.2020 20:16:16
Offline

Re: Koronavirus

good

osiris psal:
Lihy psal:
Petr J. psal:


...důchodová reforma, jen s lehce dramatičtějším průběhem...

Vždyť u Itálie se týkají úmrtí "jen" kategorie 50+ a když se vezme v potaz, že vir má charaktery laboratorního výrobku...idontknow

good no a vem si, že dost lidí i po vyléčení v sobě ten vir dál má, sice bez příznaků, ale až dojde ke vhodnejm podmínkám, tak se vir zase začne množit.... parádní omezení životnosti robota na dobu kdy je produktivní a může podávat patřičnej výkon good Předpokládám, že vakcína nebude uplně běžný zboží na kráměbigsmile
Možná jsem kecal a jsem bezcitnej exot a měli byste bejt vděčný, že moc maji ti hodní lidé, kterejm by to nepřišlo jako super nápad jako měbigsmilesmokin

...jj, mluvil sem vo tom s jednou velkou kapacitou z marsu a prej je to naprogramovaný tak, že jak si přes den trošken dáchneš, tak tě to sejme help ...musíš furt produkovat, tep min. na 120, nesmíš polevit, jen vod deseti večer do vosmi ráno vypíná, jo a pozor, nepřechlastáš to bigsmile

goodgoodbigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


The father of the little princess of the dawn
Lihy (Člen)
18.03.2020 20:36:22
Offline

Re: Koronavirus

osiris psal:

...jj, mluvil sem vo tom s jednou velkou kapacitou z marsu a prej je to naprogramovaný tak, že jak si přes den trošken dáchneš, tak tě to sejme help ...musíš furt produkovat, tep min. na 120, nesmíš polevit, jen vod deseti večer do vosmi ráno vypíná, jo a pozor, nepřechlastáš to bigsmile

Třeba tady o tom mluví jedna asi uklízečka, tak mě to zmátlo no... díky žes mě vytrhl z poblouznění bigsmile
https://www.youtube.com/watch?v=eL7loI7d48k

osiris (Člen)
18.03.2020 21:10:15
Offline

Re: Koronavirus

Lihy psal:
osiris psal:

...jj, mluvil sem vo tom s jednou velkou kapacitou z marsu a prej je to naprogramovaný tak, že jak si přes den trošken dáchneš, tak tě to sejme help ...musíš furt produkovat, tep min. na 120, nesmíš polevit, jen vod deseti večer do vosmi ráno vypíná, jo a pozor, nepřechlastáš to bigsmile

Třeba tady o tom mluví jedna asi uklízečka, tak mě to zmátlo no... díky žes mě vytrhl z poblouznění bigsmile
https://www.youtube.com/watch?v=eL7loI7d48k

...jj, poslouchal jsem ještě nějakej rozhovor s ní ještě předtím, to měla bílý triko (nebo plášť?) a vím že říkala, že je v tom "umělá" část a značí to, že se v tom pravděpodobně už někdo hrabal a že to nasvědčuje, že to není ryze "přírodní produkt", ale že tím nechce naznačovat, že to tak někdo vyvinul s cílem válečným, nebo podobným a nebo že to uniklo naopak z laborky náhodou, za to by ji sežrali
...ber to tak, že to byl úmyslně předimenzovanej fór až na hovadinu, aby se pochopilo, že to nemyslím vážně ...vole bigsmilegood


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
WenzelB6 (Člen)
19.03.2020 07:54:40
Offline

Re: Koronavirus

MIG nebo Delfín ? bigsmile

Ondráš (Člen)
19.03.2020 08:49:39
Offline

Re: Koronavirus

Lihy psal:

Třeba tady o tom mluví jedna asi uklízečka, tak mě to zmátlo no... díky žes mě vytrhl z poblouznění bigsmile
https://www.youtube.com/watch?v=eL7loI7d48k

Zrovna od člověka s doktorátem bych takové vyjádření nečekal... Jednak proto, že je to argumentační faul (... a dokažte, že to co jsem řekla není pravda..., takhle se teorie/hypotézy nedokazují, to by mohla vědět) a druhak jsou tu i studie, které říkají něco jiného.
https://www.nature.com/articles/s41591-020-0820-9
Ale třeba byl ten rozhovor jen dobře sestříhaný aby to tak vyznělo.help

Pokud by dokázala, že vir nemohl vzniknout přirozeným vývojem, byla by to pecka, ale bojím se, že tohle je něco, co dokázat nejde.

Nechci rozporovat nic z toho co řekla, protože o tomhle oboru nemám ani páru, ale dokud nepředloží důkaz (což z principu věci asi nejde) je to jen další spekulace.

Ale abych přidal teda taky jednu konsiparci...
Původcem toho viru jsou laboratoře GRU. Proč myslíte, že poslední dobou se všichni snaží tolik srážet cenu ropy? Protože to je jediný způsob jak Rusko efektivně trestat.
A dokažte, že to není pravda. smokin

Tak... A teď to tu slíznu... bigsmile


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Drakoxxl (Člen)
19.03.2020 09:46:44
Offline

Re: Koronavirus

Já jsem na druhou stranu rád, že si v mainstreamu na nějaký čas oddechneme od LGBT, multikulti, gengder, klima a jiných pussy evil


Lepší někdy, než nikdy.
Lihy (Člen)
19.03.2020 09:51:02
Offline

Re: Koronavirus

Ondráš psal:

Ale abych přidal teda taky jednu konsiparci...
Původcem toho viru jsou laboratoře GRU. Proč myslíte, že poslední dobou se všichni snaží tolik srážet cenu ropy? Protože to je jediný způsob jak Rusko efektivně trestat.
A dokažte, že to není pravda. smokin

Tak... A teď to tu slíznu... bigsmile

A tak to já si zase nemyslim, že to někdo pustil ven úmyslně... Prostě viry se zkoumaj a upravujou třeba jako nosiče pro genové terapie (takže ku prospěchu nemocných) no a stalo se, že jim něco nedokončenýho zdrhlo... No a pak by se toho dalo využít. Jako že mi (USA) to na vás (čínu) neřeknem a vy odmáznete nějakej dluh, evropa bude držet hubu bo to vyřeší jejich důchodce, no a Vladimíra necháme aby si pořešil Sírii a Turecko....no a další věci proberem pak, dyk všichni mluví jen o nákaze, tak nám do toho nebude nikdo strkat rypák...všechno zlí je pro něco dobrý ni? bigsmile
Asi začnu sepisovat nějaký konspirační romány pod pseudonimem Lihandersen bigsmile

osiris (Člen)
19.03.2020 12:08:35
Offline

Re: Koronavirus

...tyvole, ale šlo by ti to goodbigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Ondráš (Člen)
19.03.2020 12:34:21
Offline

Re: Koronavirus

Lihy psal:

...evropa bude držet hubu bo to vyřeší jejich důchodce...

Ted uz chapu, proc Babis zvysoval duchody a daval duchodcum jizdne skoro zadarmo...
On to vedel, ze to neni na dlouho. smokin


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
osiris (Člen)
19.03.2020 12:53:20
Offline

Re: Koronavirus

Ondráš psal:

.................On to vedel, ze to neni na dlouho. smokin

...jdi ještě dál, on to tak zařídil bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
K.a.s.y.m. (Člen)
19.03.2020 13:05:59
Offline

Re: Koronavirus

Lihy psal:
Ondráš psal:

Ale abych přidal teda taky jednu konsiparci...
Původcem toho viru jsou laboratoře GRU. Proč myslíte, že poslední dobou se všichni snaží tolik srážet cenu ropy? Protože to je jediný způsob jak Rusko efektivně trestat.
A dokažte, že to není pravda. smokin

Tak... A teď to tu slíznu... bigsmile

A tak to já si zase nemyslim, že to někdo pustil ven úmyslně... Prostě viry se zkoumaj a upravujou třeba jako nosiče pro genové terapie (takže ku prospěchu nemocných) no a stalo se, že jim něco nedokončenýho zdrhlo... No a pak by se toho dalo využít. Jako že mi (USA) to na vás (čínu) neřeknem a vy odmáznete nějakej dluh, evropa bude držet hubu bo to vyřeší jejich důchodce, no a Vladimíra necháme aby si pořešil Sírii a Turecko....no a další věci proberem pak, dyk všichni mluví jen o nákaze, tak nám do toho nebude nikdo strkat rypák...všechno zlí je pro něco dobrý ni? bigsmile
Asi začnu sepisovat nějaký konspirační romány pod pseudonimem Lihandersen bigsmile

To ze jim neco nevedomky mohlo utect asi neni nic uplne divnyho
http://www.osel.cz/11082-puvod-nepritel … cov-2.html


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Lihy (Člen)
19.03.2020 14:06:36
Offline

Re: Koronavirus

osiris psal:
Ondráš psal:

.................On to vedel, ze to neni na dlouho. smokin

...jdi ještě dál, on to tak zařídil bigsmile

bych se nedivil, když vidíš jak se mstí... jsme ho před časem chtěli nechat zavřít a von nás za to zavřel uplně všechnysurprised bigsmile

Ondráš (Člen)
19.03.2020 14:16:55
Offline

Re: Koronavirus

osiris psal:
Ondráš psal:

.................On to vedel, ze to neni na dlouho. smokin

...jdi ještě dál, on to tak zařídil bigsmile

A proc asi...smokin

http://suzukibandit.cz/openforum/uploads/40_img-20200319-wa0000.jpg

Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
osiris (Člen)
19.03.2020 14:32:52
Offline

Re: Koronavirus

...goodbigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Koldan (Člen)
22.03.2020 16:29:20
Offline

Re: Koronavirus

osiris psal:
Lihy psal:
Petr J. psal:

...důchodová reforma, jen s lehce dramatičtějším průběhem...

Vždyť u Itálie se týkají úmrtí "jen" kategorie 50+ a když se vezme v potaz, že vir má charaktery laboratorního výrobku...idontknow

good no a vem si, že dost lidí i po vyléčení v sobě ten vir dál má, sice bez příznaků, ale až dojde ke vhodnejm podmínkám, tak se vir zase začne množit.... parádní omezení životnosti robota na dobu kdy je produktivní a může podávat patřičnej výkon good Předpokládám, že vakcína nebude uplně běžný zboží na kráměbigsmile
Možná jsem kecal a jsem bezcitnej exot a měli byste bejt vděčný, že moc maji ti hodní lidé, kterejm by to nepřišlo jako super nápad jako měbigsmilesmokin

...jj, mluvil sem vo tom s jednou velkou kapacitou z marsu a prej je to naprogramovaný tak, že jak si přes den trošken dáchneš, tak tě to sejme help ...musíš furt produkovat, tep min. na 120, nesmíš polevit, jen vod deseti večer do vosmi ráno vypíná, jo a pozor, nepřechlastáš to bigsmile

každopádně to testujuwine
winewinewinesmokin


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
osiris (Člen)
22.03.2020 17:16:21
Offline

Re: Koronavirus

Koldan psal:
osiris psal:
Lihy psal:


good no a vem si, že dost lidí i po vyléčení v sobě ten vir dál má, sice bez příznaků, ale až dojde ke vhodnejm podmínkám, tak se vir zase začne množit.... parádní omezení životnosti robota na dobu kdy je produktivní a může podávat patřičnej výkon good Předpokládám, že vakcína nebude uplně běžný zboží na kráměbigsmile
Možná jsem kecal a jsem bezcitnej exot a měli byste bejt vděčný, že moc maji ti hodní lidé, kterejm by to nepřišlo jako super nápad jako měbigsmilesmokin

...jj, mluvil sem vo tom s jednou velkou kapacitou z marsu a prej je to naprogramovaný tak, že jak si přes den trošken dáchneš, tak tě to sejme help ...musíš furt produkovat, tep min. na 120, nesmíš polevit, jen vod deseti večer do vosmi ráno vypíná, jo a pozor, nepřechlastáš to bigsmile

každopádně to testujuwine
winewinewinesmokin

...nevěřil jsem sám sobě, tak jsem to včera taky preventivně vozkoušel bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Baltazar (Člen)
22.03.2020 18:18:16
Offline

Re: Koronavirus

osiris psal:
Koldan psal:
osiris psal:


...jj, mluvil sem vo tom s jednou velkou kapacitou z marsu a prej je to naprogramovaný tak, že jak si přes den trošken dáchneš, tak tě to sejme help ...musíš furt produkovat, tep min. na 120, nesmíš polevit, jen vod deseti večer do vosmi ráno vypíná, jo a pozor, nepřechlastáš to bigsmile

každopádně to testujuwine
winewinewinesmokin

...nevěřil jsem sám sobě, tak jsem to včera taky preventivně vozkoušel bigsmile

Jo já taky, ani nevím jak jsem se dostal do pelechu bigsmilebigsmilewinewine


The father of the little princess of the dawn
Americkej (Člen)
01.04.2020 11:20:47
Offline

Re: Koronavirus

Baltazar psal:

čéče odlil by to aj nabil ale ten kov nemá

Hele, nechrápej, slyším je výt za humnama a úplněk je za chvíli. Neřikej, že to byly jen kecy, to by mě mrzelo...


... vesnickej kluk a stále celkem spokojenej parchant ...
Filous (Člen)
01.04.2020 12:26:32
Offline

Re: Koronavirus

Americkej psal:
Baltazar psal:

čéče odlil by to aj nabil ale ten kov nemá

Hele, nechrápej, slyším je výt za humnama a úplněk je za chvíli. Neřikej, že to byly jen kecy, to by mě mrzelo...

...se ví, taky dyš vylezu z bunkru abych ulovil něco k snědku, furt se vohlížim a hlídam si zádasurprised ...to chroptění je slyšet i tadysurprised


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
hlemejzd999 (Člen)
07.04.2020 15:30:51
Offline

Re: Koronavirus

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/3046_fb_img_1586266086197.jpg

Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr