Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Predni brzda

THashish (Člen)
20.04.2020 21:35:51
Offline

Predni brzda

Zdar chlapi,jdou dat na bandita 12 ku rok vyroby 2001 trmeny z gsx1400?oboje jsou 6 pistky tokico.pripada mi ze jsou stejne,ale v ruce jsem je nedrzel.Teda aspon ty z gsx1400.dik za radu

Banditatom (Člen)
20.04.2020 21:55:53
Offline

Re: Predni brzda

Ne....


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
THashish (Člen)
20.04.2020 22:10:27
Offline

Re: Predni brzda

Skoda myslem jsem ze jsou stejny ze je tam jen jina barva.Co je na nich jinaci,roztec sroubu?!ty moje jsou asi v prdeli.Nejakej manas co mel tu motorku predemnou na to uplne sral.Takze v tom miste kde to drzi prachovky je to mistama dost vypadany a drzi tam tak tak.Takze se mi zda ze se sem tam se skripnou.Brzdy furt susti a hlavne je domackavam az k pacce.Zkousel jsem je odvzdudnit ze jsem dal mezi pistky klice a odvzdusnoval.Packa docela ztvrdla.kdyz jsem to namontoval zpet tak jsem zas az na gripu.Proste nechapu...

K.a.s.y.m. (Člen)
21.04.2020 07:22:52
Offline

Re: Predni brzda

Ze susti muze byt nevhodnou smesi desticek a ze ji domacknes az ke gripu bude nejspis tim ze mas puvodni gumovy hadice a ty se pri zmacknuti nafukuji.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
THashish (Člen)
21.04.2020 12:14:11
Offline

Re: Predni brzda

Mam novy pancerovy hadice,novou radialni pumpu,novy pistky a tesneni ve trmenech.Brzdy jsem odvzdusnoval sundany.Packa docela ztvrdla takze jsem byl jakstaks spokojenej.Behem toho odvzdusnovani jsem mel i packu kolikrat i tri dny svazanou ke gripu.Kdyz jsem trmeny nasadil na kotouce,tak jsem tam kde jsem byl pred tim.Packa je zas na gripu.Brzdy jsem zacal rozdelavat prave kvuli tomu.Ted uz nevim.Vystrilel jsem vsechny sipy.Rikam si jestli se tam nekousaji ty gumicky,kdyz jsou ty trmeny fakt dost hrozny.

Banditatom (Člen)
21.04.2020 12:19:29
Offline

Re: Predni brzda

A mas dobry prumer te nove pumpy?evil


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
THashish (Člen)
21.04.2020 12:36:22
Offline

Re: Predni brzda

No puvodni byl myslim kolem 15(orig),ted 19.ale delalo to to same i s tou puvodni a to sem ji zrepasoval.Tak sem prave sehnal radialni a furt stejny.

osiris (Člen)
21.04.2020 14:14:00
Offline

Re: Predni brzda

...tak to máš měkkou kapalinu redface


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
THashish (Člen)
21.04.2020 14:53:09
Offline

Re: Predni brzda

Ja sem si to myslel,vse ostatni mam nastesti tvrdy dostatecnecool

huskyb12 (Administrator)
21.04.2020 18:03:45
Offline

Re: Predni brzda

Bandit je háklivej na odvzdušnění po výměně hadic, zkus to znova, ideální je odsávačka ...
Nechci z Tebe dělat trotla, ale pumpu si taky odvzdušnil ?
A nebo tam máš někde netěsnost ...

Tenhle setup mám taky a brzdí to jak čert :)


ale di, Ty brepto ...
THashish (Člen)
21.04.2020 19:26:20
Offline

Re: Predni brzda

Pumpu jsem odvzdusnoval.Jak funguje ta podtlakova pumpa?zatim jsem to odvzdusnoval jen normalne,namackat povolit odvzdusnovak.Je mi akorat divny ze kdyz jsem mel mezi deskama klice tak to bylo docela tvrdy a kdyz jsem je vyndal a namontoval na vidle tak to bylo zas uplne mekky.Jako by to ty pistky nechtelo vubec vytlacit?!uz to odvzdusnuju od podzimu.Kdyz to trochu brzdilo tak sem vyjel ze to vyzkousim a nez jsem dojel zpet tak to uz zas skoro nebrzdilo.A nejel jsem zadnou kudlu ze by to varilo.Kdyby tam byl unik tak by to rosilo,nebo by to jen prisavalo vzduch?Vse je suche.

hlemejzd999 (Člen)
21.04.2020 19:27:56
Offline

Re: Predni brzda

huskyb12 psal:

Bandit je háklivej na odvzdušnění po výměně hadic, zkus to znova, ideální je odsávačka ...
Nechci z Tebe dělat trotla, ale pumpu si taky odvzdušnil ?

já se přiseru do tématu - musim taky odvzdušňovat pumpu ? bigsmile... dneska jsem tam namontoval hadice a zejtra bych to chtěl odvzdušnit , tak jestli je nějakej postup , když mám origo pumpu a nový hadice. Dík


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
osiris (Člen)
21.04.2020 19:37:43
Offline

Re: Predni brzda

hašišovi: v podstatě jako stříkačka kterou z odvzdušňováku vysáváš

hlemejžďovi: můžeš po zalití pumpy, jako první v pořadí "vytlačit" vzduch přes průtokáč pumpy a pak už dál klasika


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
hlemejzd999 (Člen)
21.04.2020 19:49:44
Offline

Re: Predni brzda

osiris psal:

hašišovi: v podstatě jako stříkačka kterou z odvzdušňováku vysáváš

hlemejžďovi: můžeš po zalití pumpy, jako první v pořadí "vytlačit" vzduch přes průtokáč pumpy a pak už dál klasika

ok ... právě to mi radil kámoš začít u pumpy , tak jsem nevěděl jak to myslel , napadl mě jen ten průtokáč ...děkuju good


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Pšán (Člen)
21.04.2020 19:49:56
Offline

Re: Predni brzda

..se mi osvědčilo,po klasickém odvzdušnění páčku pumpy zmáčknout a přivázat
  k heftu a nechat to tak přes noc..
..pokud tam přeci jenom nějaká bublinka byla,tak vylezla až nahoru k nádobce
  a po povolení páčky si prdla do nádobky..


..opravdový muž s pravidelným cyklem..
THashish (Člen)
21.04.2020 19:51:27
Offline

Re: Predni brzda

Pockej ja mam na te radialni pumpe primo odvzdusnovak,tak jsem to odvdusnoval s nim.Mel bych na ni odvzdusnit jeste neco jineho?!s tou strikackou to zkusim,akorat musim sehnat jeste jedny rucesmile1jako driv sem mel vetsinou endura,jednokotouc max dvoj pistek a proti tomuhle bylo to odvdusnovani zlaty.

osiris (Člen)
21.04.2020 20:17:05
Offline

Re: Predni brzda

...hlemejžď ale nemá radiální pumpu, tak ho radši nepleť smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Pšán (Člen)
21.04.2020 20:26:58
Offline

Re: Predni brzda

THashish psal:

Pockej ja mam na te radialni pumpe primo odvzdusnovak,tak jsem to odvdusnoval s nim.Mel bych na ni odvzdusnit jeste neco jineho?!s tou strikackou to zkusim,akorat musim sehnat jeste jedny rucesmile1jako driv sem mel vetsinou endura,jednokotouc max dvoj pistek a proti tomuhle bylo to odvdusnovani zlaty.

..nejdříve odvzdušnit pumpu a pak pravý a levý brzdič..
  https://www.okruhari.cz/cs/technika-mot … sneni-brzd


..opravdový muž s pravidelným cyklem..
huskyb12 (Administrator)
22.04.2020 07:19:19
Offline

Re: Predni brzda

Já použil odsávačku na olej od Mounfielda, ale dvoje ruce to chce, to zas jo :)


ale di, Ty brepto ...
Filous (Člen)
22.04.2020 08:41:05
Offline

Re: Predni brzda

Hašiš:
...ještě zkontroluj, jestli ti nehází kotouč...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
THashish (Člen)
22.04.2020 11:06:07
Offline

Re: Predni brzda

No asi blba otazka,jak zjistim jestli mi haze kotouc.staci kdyz dam predek na zvedak a roztocim?!jako kopani do packy brzdy nebo tak neco jsem nepocitoval.Kotouce maji 4,7 mm takze sem si rikal ze bych je tam jeste chvilku nechal.Akorat jak jsem se pres zimu nudil tak jsem pomoci sroubu a maticky rozchodil nyty.Takze ted ma kotouc vuli do boku,ale nic strasnyho proste se pohne kdyz za nej zaberu rukou,ale to je u plovouciho kotouce normalni,ne?Jako jak jsem psal vsechny problemy zacali jeste nez jsem se v tom zacal rypat.Takze jsem postupne vsechno vymenoval,zacal jsem hadicema,repasi pumpy az po pistky a gumicky a stale nicidontknow

K.a.s.y.m. (Člen)
22.04.2020 12:46:40
Offline

Re: Predni brzda

Zkus misto napumpovani a pak povoleni to proste dole otevrit a volne pumpovat a pritom dolejvat.nekdo to tlaci zespodu strikackou nekdo to zespoda odsava..me se osvedcilo to i malou strikackou protlacit vrchem pres pumpu kdyz sla blbe odvzdusnit pumpa..postupu je spousty,ale tak jako tak v tom mas vzduch a zrovna 6-ti pistky se odvzdusnuji blbe.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
tomasNJ (Člen)
22.04.2020 20:39:37
Offline

Re: Predni brzda

mam za sebou stejný příběh, radialka,panceře a ty zkurvené 6 pisty, nějak to brzdí ale je to bída, nenašel jsem klíč k tomu aby to fungovalo, radil jsem vrátit původní 4pisty, leč majitel chce 6pisty, že to lepší vypada, hodil sem ručník do ringu


__________________________________________________________________________________
Fabbrica Italiana di Automobili Torino                     Anonima Lombarda Fabbrica Automobili
tomasNJ (Člen)
22.04.2020 20:41:37
Offline

Re: Predni brzda

snad 1000x odvzdušněné vše, a stejně na piču... mrdky 6pisty


__________________________________________________________________________________
Fabbrica Italiana di Automobili Torino                     Anonima Lombarda Fabbrica Automobili
Banditatom (Člen)
22.04.2020 20:58:18
Offline

Re: Predni brzda

tomasNJ psal:

snad 1000x odvzdušněné vše, a stejně na piču... mrdky 6pisty

Nejsi jediny co s tim mel problem....nekde tam je chyba...sestipistky na gsx sice przdi tu tezkou potvoru slusne ale odvzdusnit je suche je oser neskutecnyfuck


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
hlemejzd999 (Člen)
22.04.2020 21:16:17
Offline

Re: Predni brzda

tak hlásim , že mám odvzdušněno good, brzdí to jak kráva bigsmile, ale přizval jsem si na pomoc kamaráda profesionála (když můžou kadeřníci do domu, tak já mechanika ), já jen dole povoloval a utahoval odvzdušňováky bigsmile a on dolejval , pumpoval atd.
a dokonce mi jde teď nějak hodně jinak spojka , takhle to nechodilo nikdy bigsmile


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
hlemejzd999 (Člen)
22.04.2020 21:19:30
Offline

Re: Predni brzda

jo a na tomhle přijel muj odvzdušňovací tým bigsmile..je to pohodlný, protože nářádí vozí stejně sebou bigsmile

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/3046_94182410_3870187569689755_6492456638341971968_o.jpg

Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
tomasNJ (Člen)
22.04.2020 22:13:02
Offline

Re: Predni brzda

Banditatom psal:
tomasNJ psal:

snad 1000x odvzdušněné vše, a stejně na piču... mrdky 6pisty

Nejsi jediny co s tim mel problem....nekde tam je chyba...sestipistky na gsx sice przdi tu tezkou potvoru slusne ale odvzdusnit je suche je oser neskutecnyfuck

ani odsávačka nepomohlafuck


__________________________________________________________________________________
Fabbrica Italiana di Automobili Torino                     Anonima Lombarda Fabbrica Automobili
osiris (Člen)
22.04.2020 22:19:44
Offline

Re: Predni brzda

tomasNJ psal:

snad 1000x odvzdušněné vše, a stejně na piču... mrdky 6pisty

...to máš jen volšový ruce smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Pšán (Člen)
22.04.2020 22:35:41
Offline

Re: Predni brzda

osiris psal:
tomasNJ psal:

snad 1000x odvzdušněné vše, a stejně na piču... mrdky 6pisty

...to máš jen volšový ruce smile1

..se domnívám,že teď jsi ho ranil..surprised


..opravdový muž s pravidelným cyklem..
osiris (Člen)
22.04.2020 22:56:36
Offline

Re: Predni brzda

Pšán psal:
osiris psal:
tomasNJ psal:

snad 1000x odvzdušněné vše, a stejně na piču... mrdky 6pisty

...to máš jen volšový ruce smile1

..se domnívám,že teď jsi ho ranil..surprised

...někdo mu musí otevřít oči bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
tomasNJ (Člen)
23.04.2020 02:00:03
Offline

Re: Predni brzda

osiris psal:
Pšán psal:
osiris psal:


...to máš jen volšový ruce smile1

..se domnívám,že teď jsi ho ranil..surprised

...někdo mu musí otevřít oči bigsmile

tak tedka jednu olšovou mám určitěbigsmilebigsmilebigsmile
předám kontakt, taky čuchá barvy, si budet rozumět generále bigsmilebigsmilebigsmile


__________________________________________________________________________________
Fabbrica Italiana di Automobili Torino                     Anonima Lombarda Fabbrica Automobili
THashish (Člen)
23.04.2020 08:23:50
Offline

Re: Predni brzda

Tak vcera jsem zkousel natahovat zespodu velkou strikackou.Co me prekvapilo ze to zacalo natahovat vzduch jeste nez jsem povolil odvzdusnovak.Hadicka sedela na odvzdusnovaku dost na fest.Po asi hodinovem odvzdusnovani prestala brzda brzdit uplne.Nadobku jsem si hlidal.Sem z toho jelen.Pripadam si jak naprostej curakbad asi to vzdavam.Neznate kolem Prerova nebo Olomouce nekoho rozumneho kdo by to dokazal dat dohromady.Rad bych se na tom kurva tento rok projel,kdyz uz jsem do te mrtvolky vrazil pres zimu takovy prachyidontknow

huskyb12 (Administrator)
23.04.2020 08:35:26
Offline

Re: Predni brzda

tomasNJ psal:
Banditatom psal:
tomasNJ psal:

snad 1000x odvzdušněné vše, a stejně na piču... mrdky 6pisty

Nejsi jediny co s tim mel problem....nekde tam je chyba...sestipistky na gsx sice przdi tu tezkou potvoru slusne ale odvzdusnit je suche je oser neskutecnyfuck

ani odsávačka nepomohlafuck

Ty seš ale ňouma :) Nech to někomu, kdo tomu rozumí :)


ale di, Ty brepto ...
tomasNJ (Člen)
23.04.2020 10:32:45
Offline

Re: Predni brzda

huskyb12 psal:
tomasNJ psal:
Banditatom psal:


Nejsi jediny co s tim mel problem....nekde tam je chyba...sestipistky na gsx sice przdi tu tezkou potvoru slusne ale odvzdusnit je suche je oser neskutecnyfuck

ani odsávačka nepomohlafuck

Ty seš ale ňouma :) Nech to někomu, kdo tomu rozumí :)

Předám potom kontakt i na Tebe, jestli si Onassis neporadí bigsmilebigsmilebigsmile


__________________________________________________________________________________
Fabbrica Italiana di Automobili Torino                     Anonima Lombarda Fabbrica Automobili
THashish (Člen)
26.04.2020 12:39:35
Offline

Re: Predni brzda

Tak dneska jsem oddelal od pumpy hadice a nasrouboval tam jen asi 10cm kousek zacpany hrebikem.Behem asi ani ne peti minut packa ztvrdla ze zabirala hned ze zacatku a nedomacknul jsem ji zdaleka ani do 1/3 chodu.a to jsem ji ani nijak moc neodvzdusnoval proste jsem ji jen mackal a nechal vybublat do nadobky.Tim sem myslim vyloucil ze by byla spatna.Schvalne jsem to zkusil protoze je to pumpa kterou jsem pokusne koupil s ciny.Takze chyba je ve trmenech.Ale kde?!?

Banditatom (Člen)
26.04.2020 14:12:42
Offline

Re: Predni brzda

Zkus je sundat z vidlic povesit vzhuru kopytama treba na kus dratu je poves na riditka vraz mezi desky kus deskysmile1 a pumpuj....pak je zas sves nech je na vidlich a tak furt dokola.....tohle se me osvedcilo na gsx.....nahoru dolu nahoru dolu furt dokola jak kreten.....myslim ze stejny problem melo Tl kde jsou stejne brzdice....


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
THashish (Člen)
26.04.2020 20:26:05
Offline

Re: Predni brzda

No pristi tyden to vyzkousim.Ja uz jsem je teda mel takhle zaveseny pres noc,ale ta svine bublina z toho asi nevyslabadmel jsem u toho stahlou packu.Tim pumpovanim myslis asi odvzdusnovani ze.Ze me uz maji v mototechne prdel jak tam chodim furt pro novou brzdovkusurprised akorat budu muset zas nekoho sehnat,decka uz totiz packu odmitaji mackat:bigsmile neni tady nekdo se zkusenostma z okoli prerova?

THashish (Člen)
26.04.2020 20:30:00
Offline

Re: Predni brzda

No a jinak nevim jestli jsem se na to uz ptal myslite ze muze byt neco spatne primo s tim brzdicem.Jako jsou tam novy gumky a pistky.Muze byt treba nejaka velka vule v te drazce kde je gumka a proto to ma dlouhej chod?nebo je to fakt jen tim vzduchem?jako ta motorka mi proste prestala brzdit jeste nez jsem to rozdelal.Proste sla vic a vic na grip.Posledni vyjizdku jsem uz malem nedojel.Ale to tam byly puvodni hadice a byly skriple na nekterych pistkach prachovky.

Pšán (Člen)
27.04.2020 14:36:43
Offline

Re: Predni brzda

..hovno tomu je..
..ten je(byl)z Přerova..evil


..opravdový muž s pravidelným cyklem..
tomasNJ (Člen)
27.04.2020 14:49:22
Offline

Re: Predni brzda

A Kellyvan tu byl naposled, to už je hodně dávno bigsmilebigsmilebigsmile


__________________________________________________________________________________
Fabbrica Italiana di Automobili Torino                     Anonima Lombarda Fabbrica Automobili
Ondráš (Člen)
29.04.2020 10:49:38
Offline

Re: Predni brzda

tomasNJ psal:

A Kellyvan tu byl naposled, to už je hodně dávno bigsmilebigsmilebigsmile

Zije jeste?
Vidi jeste?
Nezacal zase chodit do skoly?smokin


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Filous (Člen)
29.04.2020 20:55:23
Offline

Re: Predni brzda

Ondráš psal:
tomasNJ psal:

A Kellyvan tu byl naposled, to už je hodně dávno bigsmilebigsmilebigsmile

Zije jeste?
Vidi jeste?
Nezacal zase chodit do skoly?smokin

...dyby začal chodit do školy, tak bys to už určitě vědělbigsmile...jedině že by v rámci stařecký demence zapomněl na to, gdo ho doučovalbigsmile ...já mu kurva snad zavolambigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Filous (Člen)
29.04.2020 21:03:08
Offline

Re: Predni brzda

...hele Hašiš, abych taky přidal ňákou radu...uš se mi stalo dvakrát , že sem při repasi třmenu tak poctivje namazal vyleštěný pístky přiloženym lubrikantem, že se pístky vraceli tak dobře, až to bylo na škodu...na dílně sem to vodvzdušnil, páčka tvrdá, všechno v pohodě, ale hned jak sem vyjel z dílny, tak po třech zabržděních, páčka jak dyš šáhneš do hovna, takže zpátky, znova vodvzdušnit, žádná bublina, páčka tvrdá, znova na silnici a zas hovno...pomohlo až znova vytahat pístky, votřít vod lubrikantu, máznout jen brzdovkou, složit vodvzdušnit a cajk...takže tak, netvrdim, že je to tvůj případ, ale může bejt...jo a pokaždý to byli šestipísty...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
THashish (Člen)
30.04.2020 06:59:11
Offline

Re: Predni brzda

To filouš:no s tema pistkama uz jsme se o tom bavili minulej rok.Jako je to prdel ale uz se v tom rypu kurva pres pul roku.Tenkrat jsem to znovu rozdelal otrel,jen lehce maznul gumicky brzdovkou a slozil.A nicsmile2vcera jsem zkousel odvzdusnovat ze sem sundal trmeny s motorky a drzel chvilku vzhuru nohama a chvilku zas normalne.Na kazdej jsem vypotreboval dve nadobky a vysral se na to.Bublinky vubec nelezli,packa trochu stvrdla kdyz jsem mel ve trmenu zarazeny klice.Kdyz sem klice vyndal a nasadil na kotouc tak zas po pici.packa uplne mekka.Co je mi porad divny tak ze kdyz nemam nic mezi deskama tak muzu klidne mackat packu a desky vzdycky k sobe priblizi a pak odskoci zpatky na misto.Ale vubec skoro nemaji tendenci se sevrit.Chapete co myslim.Proste kdyz tam nebudu mit ani desticky a budu mackat packu jak ocas tak bych ji musel zmacknout snad 100x nez by hrozilo ze bych si vytlacil valecek.Uz me to zas vcera uplne jebalo,takze jsem si zacal pohravat s myslenkou na zmenu trmenu,s neceho jineho.Zkousel nekdo neco takoveho,pomoci nejakeho adapteru treba?!videl jsem ze si tak lidi davaji treba radialni trmeny.Je mi jasny ze radialni trmen s adapterem na axialni uchyceni neni to prave orechove,ale je jich plnej internet.Navic treba klasicky 4 pistky z R1 stoji na netu polovinu co tyhle zasrany sestipistky tokico a na brzdnej ucinek nebo odvzdusnovani si snad nikdo nikdy nestezova,tak me tak napadlo jestli tady nekdo nema s necim takovym zkusenost.Radsi bych slysel nejakou pozitivnibigsmile

Ondráš (Člen)
30.04.2020 07:20:11
Offline

Re: Predni brzda

Filous psal:

...dyby začal chodit do školy, tak bys to už určitě vědělbigsmile...jedině že by v rámci stařecký demence zapomněl na to, gdo ho doučovalbigsmile ...já mu kurva snad zavolambigsmile

Tak pozor! On doučovat nechtěl. Teda ze začátku se snažil pochopit ty domácí úkoly co jsem za něj dělal... Po pár marných pokusech mu stačilo když jsem mu je napsal a on je mohl odevzdat. smile1


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
XJelen (Člen)
30.04.2020 15:48:58
Offline

Re: Predni brzda

THashish psal:

To filouš:

tos neměls! bigsmilebigsmilebigsmile
von to Květa nemá rád evil


Strýcfajtr !!!
osiris (Člen)
30.04.2020 15:57:32
Offline

Re: Predni brzda

XJelen psal:
THashish psal:

To filouš:

tos neměls! bigsmilebigsmilebigsmile
von to Květa nemá rád evil

...bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
K.a.s.y.m. (Člen)
30.04.2020 17:16:07
Offline

Re: Predni brzda

XJelen psal:
THashish psal:

To filouš:

tos neměls! bigsmilebigsmilebigsmile
von to Květa nemá rád evil

Zase ma v pondeli svatek..tak si holt vzpomnel driv no😁😁


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
mr.BSE (Člen)
30.04.2020 22:38:19
Offline

Re: Predni brzda

THashish psal:

To filouš:no...

A ja jaj bigsmile Tos teda hodně přešláplredfacebigsmile


Second Class Citizen
1130 Café Racer
Filous (Člen)
30.04.2020 23:24:11
Offline

Re: Predni brzda

...čurácifuck







bigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
tomasNJ (Člen)
01.05.2020 00:52:02
Offline

Re: Predni brzda

jako toho co Filouše vymyslel...mě to ovšem těší bigsmilebigsmilebigsmilebigsmile

dame panaka pičo coolbigsmile


__________________________________________________________________________________
Fabbrica Italiana di Automobili Torino                     Anonima Lombarda Fabbrica Automobili
huskyb12 (Administrator)
01.05.2020 13:28:06
Offline

Re: Predni brzda

tomasNJ psal:

jako toho co Filouše vymyslel...mě to ovšem těší bigsmilebigsmilebigsmilebigsmile

dame panaka pičo coolbigsmile

Přidám se good


ale di, Ty brepto ...
XJelen (Člen)
01.05.2020 13:33:55
Offline

Re: Predni brzda

huskyb12 psal:
tomasNJ psal:

jako toho co Filouše vymyslel...mě to ovšem těší bigsmilebigsmilebigsmilebigsmile

dame panaka pičo coolbigsmile

Přidám se good

a rovnou druhýho na Rosse, myslím, že Květa byl zas jeho nápad good


Strýcfajtr !!!
tomasNJ (Člen)
01.05.2020 14:32:33
Offline

Re: Predni brzda

huskyb12 psal:
tomasNJ psal:

jako toho co Filouše vymyslel...mě to ovšem těší bigsmilebigsmilebigsmilebigsmile

dame panaka pičo coolbigsmile

Přidám se good

coolmi kasa su kasabigsmile


__________________________________________________________________________________
Fabbrica Italiana di Automobili Torino                     Anonima Lombarda Fabbrica Automobili
huskyb12 (Administrator)
01.05.2020 15:01:40
Offline

Re: Predni brzda

tomasNJ psal:
huskyb12 psal:
tomasNJ psal:

jako toho co Filouše vymyslel...mě to ovšem těší bigsmilebigsmilebigsmilebigsmile

dame panaka pičo coolbigsmile

Přidám se good

coolmi kasa su kasabigsmile

Mučas grácias gringo :)


ale di, Ty brepto ...
tomasNJ (Člen)
01.05.2020 15:10:30
Offline

Re: Predni brzda

huskyb12 psal:
tomasNJ psal:
huskyb12 psal:


Přidám se good

coolmi kasa su kasabigsmile

Mučas grácias gringo :)

to víš, jsem modrýcoolcoolcool

ted ještě sehnat motorkubigsmile mám sice doma dvě Hondy, ale ty radši žerou hlínu, než prach z cest bigsmilebigsmile


__________________________________________________________________________________
Fabbrica Italiana di Automobili Torino                     Anonima Lombarda Fabbrica Automobili
Filous (Člen)
01.05.2020 22:52:24
Offline

Re: Predni brzda

...hlavně esi víte proč řikaj ve Franciji stvrtlibraku se sýrem King Royal Cheese???bigsmile...pacijentibigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
THashish (Člen)
01.05.2020 23:09:43
Offline

Re: Predni brzda

Ja sem furt nechapal co se stalo a cim jsem rozpoutal tu podivnou diskuzi,no tak se mi tam vloudilo misto s š,tak se z toho neposerte,myslim ze filous by to nechal byt kdyby jste se v tom hned nezacali rypatfuckbigsmile Jinak kdyz se vratim zpet k brzdam.Ve ctvrtek jsem se jel projet,tak nejak rozumne moc to totiz nebrzdilo.Kdyz jsem jel pomalu tak jsem slysel slabe cvakani kovu na kov.Zkoumal jsem co to je a zjistil jsem ze desticky maji ve trmenu vuli.Tak jsem to dneska opet rozdelal a na desticky vratil ty plisky.Kdyz uz jsem to mel sundany tak jsem trochu natvaroval ten kryci plech at jakoby vic pruzi.Nevim teda jakou tam ma presne funkci,ale kdyz jsem trmeny nasadil zpet tak packa je tvrdsi a to tak ze o dost.Myslite ze na to maji vliv ty plisky nebo sem omylem vytlacil jak sem hejbal pistkama nejakou bublinku?!jinak kotouc jede ve trmenech docela na fest a pri popojizdeni susti.Ale co sem prochazel diskuze tak to je u trmenu tokico asi naprosto bezny jev.Zitra zkusim projet.

K.a.s.y.m. (Člen)
02.05.2020 10:26:40
Offline

Re: Predni brzda

THashish psal:

Ja sem furt nechapal co se stalo a cim jsem rozpoutal tu podivnou diskuzi,no tak se mi tam vloudilo misto s š,tak se z toho neposerte,myslim ze filous by to nechal byt kdyby jste se v tom hned nezacali rypatfuckbigsmile Jinak kdyz se vratim zpet k brzdam.Ve ctvrtek jsem se jel projet,tak nejak rozumne moc to totiz nebrzdilo.Kdyz jsem jel pomalu tak jsem slysel slabe cvakani kovu na kov.Zkoumal jsem co to je a zjistil jsem ze desticky maji ve trmenu vuli.Tak jsem to dneska opet rozdelal a na desticky vratil ty plisky.Kdyz uz jsem to mel sundany tak jsem trochu natvaroval ten kryci plech at jakoby vic pruzi.Nevim teda jakou tam ma presne funkci,ale kdyz jsem trmeny nasadil zpet tak packa je tvrdsi a to tak ze o dost.Myslite ze na to maji vliv ty plisky nebo sem omylem vytlacil jak sem hejbal pistkama nejakou bublinku?!jinak kotouc jede ve trmenech docela na fest a pri popojizdeni susti.Ale co sem prochazel diskuze tak to je u trmenu tokico asi naprosto bezny jev.Zitra zkusim projet.

Květoslav Filouš je Filousuv pseudonym..nic zvlastniho jsi nerozpoutal😁😁


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
tomasNJ (Člen)
02.05.2020 11:47:19
Offline

Re: Predni brzda

Filous psal:

...hlavně esi víte proč řikaj ve Franciji stvrtlibraku se sýrem King Royal Cheese???bigsmile...pacijentibigsmile

A co teprv Bikmek... To je L'Bikmek bigsmile


__________________________________________________________________________________
Fabbrica Italiana di Automobili Torino                     Anonima Lombarda Fabbrica Automobili
huskyb12 (Administrator)
02.05.2020 11:59:12
Offline

Re: Predni brzda

tomasNJ psal:
Filous psal:

...hlavně esi víte proč řikaj ve Franciji stvrtlibraku se sýrem King Royal Cheese???bigsmile...pacijentibigsmile

A co teprv Bikmek... To je L'Bikmek bigsmile

Tak poď, ať nečekaj :)


ale di, Ty brepto ...
Libor46 (Člen)
02.05.2020 14:45:47
Offline

Re: Predni brzda

huskyb12 psal:
tomasNJ psal:
Filous psal:

...hlavně esi víte proč řikaj ve Franciji stvrtlibraku se sýrem King Royal Cheese???bigsmile...pacijentibigsmile

A co teprv Bikmek... To je L'Bikmek bigsmile

Tak poď, ať nečekaj :)

Na vlastní voči jsem viděl, jak to v tý sračce topjej... bigsmile


Bandit pičo!
tomasNJ (Člen)
02.05.2020 18:28:04
Offline

Re: Predni brzda

huskyb12 psal:
tomasNJ psal:
Filous psal:

...hlavně esi víte proč řikaj ve Franciji stvrtlibraku se sýrem King Royal Cheese???bigsmile...pacijentibigsmile

A co teprv Bikmek... To je L'Bikmek bigsmile

Tak poď, ať nečekaj :)

bigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


__________________________________________________________________________________
Fabbrica Italiana di Automobili Torino                     Anonima Lombarda Fabbrica Automobili

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr