Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » B12 prosba o pomoc (hlučný řazení jedničky?)

Lukinos1200 (Člen)
04.06.2020 20:18:52
Offline

B12 prosba o pomoc (hlučný řazení jedničky?)

Ahoj ve spolek..tak jsem hrdým majitelem bandasky1200s.rv.97
Sice postarší kus železa ale mojegood
Delšíní dobu stála takže má nějaké ty mouchy..zatím se v něm až tam moc nevyznám a proto bych se rád dotázal Vás zkušenějších zajímá mě proč když se ohereje motor a tím i spojka tak když stojím na místě a řadim jedničku tak jde přes zuby..jinak neprokluzuje při jízdě. Brzdovka je zatím stará a je dost špinavá.. vyměním ji..je možné že to je jen starou náplní nebo může být i zavzdusnena?případně někdo ochotný s Ostravy kdo by poradil osobně?dikes

Editoval Moderator (04.06.2020 22:51:52)

corimec (Člen)
04.06.2020 21:09:45
Offline

Re: B12 prosba o pomoc (hlučný řazení jedničky?)

Tohle mi jednička taky dělá.Cpi ji tam pomalu.A špinavá brzdovka je taky normální.Demontuj zadní kolo.Sundej levý víko u řetězového kolečka a vše vyčisti ,vyčisti řetěz,rozeber a vyčisti  spojkovou pumpu.Hawk domluvil jsem.

Moderator (Moderator)
04.06.2020 22:53:59
Offline

Re: B12 prosba o pomoc (hlučný řazení jedničky?)

...a příště prosím piš do technický poradny název kterej se vztahuje k problému, ne nicneříkající píčovinu good

K.a.s.y.m. (Člen)
05.06.2020 07:19:44
Offline

Re: B12 prosba o pomoc (hlučný řazení jedničky?)

Sniz si volnobeh na 1100 -1300 nekdy to byva vysokym volnobehem a jinak je to normalni projev..prevodovka v motorce nema synchrony jako v aute resp ma uplne jiny system razeni a tohle je jeho projev...tedy vlastnost ne chyba


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Lukinos1200 (Člen)
19.06.2020 18:41:32
Offline

Re: B12 prosba o pomoc (hlučný řazení jedničky?)

Čus po pročítání fóra jsem zjistil že b12 nemá žádnou možnost seřízení vypinani spojky tím že je hydraulicka.. mám problém jak jsem již napsal dříve..Teď jsem zvedl zadek do luftu, kopl jedničku a kolo se vesele točí a nejde zastavit...samozřejmě držím spojku.ale pořádné nevypne.kapalina je nová a systém odvzdušneny.. celý valeček a prostor kolem něho a pastorku vyčištěn.je možné že by to už bylo vymackane a tím pádem je ten problém nebo mám problém přímo na spojce? Je někde uveden rozměr toho vypinaciho trnu?zítra se to chystám řešit tak jestli mi zkušenější poradí.. dík

Michal Dk (Člen)
20.06.2020 07:28:05
Offline

Re: B12 prosba o pomoc (hlučný řazení jedničky?)

Lukinos1200 (Člen)
20.06.2020 08:01:04
Offline

Re: B12 prosba o pomoc (hlučný řazení jedničky?)

Dík za odkaz..takže to je běžná věc jo..No já to začal víc řešit s důvodu toho že při řazení 1 Nebo2 z místa  to jde hodně přes zuby..není to jen (lup) ..proto jsem myslel že se spojka zcela nevypne..

Michal Dk (Člen)
20.06.2020 09:48:40
Offline

Re: B12 prosba o pomoc (hlučný řazení jedničky?)

Uprav si otáčky viz Kasym dej do garáže a vyčkej pěkného počasí.Nic neřeš .

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr