Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Zmrzlinar sobě starou jebku koupil

zzzmrzlinar (Člen)
11.06.2020 15:53:22
Offline

Zmrzlinar sobě starou jebku koupil

http://suzukibandit.cz/openforum/uploads/1161_img_20200610_224839.jpg


Nejni to sice Bandit a dokonce ani Suzuki, ale prostě mi padla do voka a navíc je skoro tak stará jako já....

http://suzukibandit.cz/openforum/uploads/1161_img_20200610_224839.jpg
huskyb12 (Administrator)
11.06.2020 17:11:08
Offline

Re: Zmrzlinar sobě starou jebku koupil

Pffff, tihle staromilci :)


ale di, Ty brepto ...
Filous (Člen)
11.06.2020 18:13:29
Offline

Re: Zmrzlinar sobě starou jebku koupil

...vypadá to pěkně, taky jsem po nějakym youngtimeru pokukoval...ale pak jsem si říkal, kam že bych na tom jezdil???idontknow ...nikam, páč to ježdění na tom je takový...no divný...takže by mi to akorát zabíralo místo...ale vypadá to pěkněgood


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
VikecB12 (Člen)
11.06.2020 19:34:35
Offline

Re: Zmrzlinar sobě starou jebku koupil

Fešandagood
Když mě bylo patnáct,tak sme Z750 dotáhli s tatem dom a lítal sem s tym kolem baráku. Motorka bez not,já taky,parádagoodbigsmile
Pak následovala Z500 v nádherným stavu,ta byla vo poznání lehčí a potom finále v podobě GPZ1100DFI z roku 81 tuším a to mělo tenkrát snad 130 koníků a vzadu stodvacítku gumu a když tomu člověk naložil ve výjezdu ze zatáčky,tak to přešlo do krásnýho driftu a člověk vopouštěl zatáčku s kouřovou clonou za sebou. A rozjezdy jak Gůs v Medmexovigood
Pak sem torosekal na dálnici u Vyškova a 5 tejdnů sem se válel ve špitálebigsmile To mě bylo 19... Kurva to letíhelpsurprised Hezky sem si zavspomínalgood


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
hans (Člen)
12.06.2020 14:48:18
Offline

Re: Zmrzlinar sobě starou jebku koupil

ty vole zrovna dneska jsem projížděl inzerce a něco takovýho hledal.... teda né že bych to koupil, ale že bych si jako postěžoval, že na to nemám evil.....
moc pěkná, hnedle bych jí vrznul do garáže good


Sapere Aude
www.gunlex.cz
K.a.s.y.m. (Člen)
12.06.2020 18:46:21
Offline

Re: Zmrzlinar sobě starou jebku koupil

Jak psal Filous..vono se na tom moc jezdit neda..teda da ,ale tak na kochacku..a to nevydrzim moc dlouho..navic najezdim prd na Banditu..i kdyz letos je to lepsi..tak na tomhle bych asi nejezdil vubec nebo vubec na Banditu.to at si to uzije jinej.Ale kouka se na tom pekne. I bych se svez kdyby mi to nekdo pujcil👍


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Petr J. (Člen)
12.06.2020 19:32:02
Offline

Re: Zmrzlinar sobě starou jebku koupil

Filous psal:

... taky jsem po nějakym youngtimeru pokukoval...ale pak jsem si říkal, kam že bych na tom jezdil???idontknow ...nikam, páč to ježdění na tom je takový...no divný...takže by mi to akorát zabíralo místo...

... u mě se pravidelně opakuje: H-D / BMW R90 S / Jaguar XK / Wrangler / Mustang ...ale ve finále, bych ani na jedno neměl čas a jenom by mi to někde překáželo, tak nakonec raději vždycky skončím u investičních fondů...bigsmile

...včera jsem u GS po roce obnovil propadlou technickou, teď přijel po 350 km, konečně jsem cestou naladil elektronický podvozek a jsem happy i tak cool

zzzmrzlinar (Člen)
13.06.2020 16:25:49
Offline

Re: Zmrzlinar sobě starou jebku koupil

Hele vono to jizdne není taková hrůza, potřebuju ještě časem zrepasovat přední vidli a myslím že to půjde. Jede to, zrychluje to, obstojně brzdí a je na tom spousta mista

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr