Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Otacky pri zastaveni neklesaji

Pulcher4 (Člen)
28.02.2021 13:01:29
Offline

Otacky pri zastaveni neklesaji

Zdravim Bandit klan,
  pred casem sem mel problem s tim, ze 12 jela jen na sitic. Jak mi zde bylo poradeno, dal sem ji na vycisteni karburatoru. Ten mechanic nastavil otacky volnobehu kolem 1500, coz uz me pride moc. Problem je, ze po najeti kolem 500km se mi stava, ze jak zastavim otacky trvale nespadnou, ale drzi se na 1800 nekdy 1900. Nekdy po chvili zacnou pomalu padat, ale jak spadnou na 1500 jdou zase nahoru. Jinac motorka  jede jako vitr az me to desi!! Startuje bez problemu. Na to kolecko na stelovani otacek nechci sahat, pac nevim jestli sem ho neponicil. Dost sem s nim kroutil, kdyz problem byl jinde nez sem nechal udelal ty karburatory. Jeste napisu mail tomu mechanikovi, dal sem mu za to v prepoctu 7000, praci udelal vybornou, vse je ok jen ty otacky me obtezuji. Co me take obtezuji je nastaveni nabizeni slov pri psani na tomto tabletu, dokonce jak v jazyce ceskem tak v jazyce anglickem. No radost dvojnasobna, kdyz to jeste musim datlovat pismenko po pismenku jak debil a kazdy slovo potvrdit, jinac me tam vyblije svou nabidku, aby mi usnadnil psani. Psat prstem na obrazovku, jakej fantastickej technickej vydobytek. No nic pokud to bude nekdo cist a vedel by, zlobit se nebudu. Bandita Filous minule dobre poradil. Uz koncim, co sem chtel zdelit sem zdelil a za druhe psani timto zpusobem nelze dlouhodobe, protoze to vyzaduje znaznou trpelivost, ktera se blizi k hranici zero. Zakoncim to kamenakem dne Romana Holeho " Potkaji se dve kamaradky, ahoj Milado prosim te manzel ma narozeniny, porad mi, co bych mu mela koupit za darek? Tak mu kup treba knizku. Ale ne, tu uz doma ma!

osiris (Člen)
28.02.2021 13:25:39
Offline

Re: Otacky pri zastaveni neklesaji

To co popisuješ je znakem špatně seřízených karburátorů (nebo vyběhaných, špinavých, poškozených) natolik, že to dělá přesně tohle.
S tím seřizovacím kolečkem nic nerozbiješ, klidně s ním kruť, ale to že se ti pomalu vrací otáčky do volnoběhu tím neovlivníš. Když snížíš otáčky, bude to lepší, ale problém tam bude pořád.


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Pulcher4 (Člen)
28.02.2021 14:41:44
Offline

Re: Otacky pri zastaveni neklesaji

Pri zhruba 13 000km na tachometru vybehany karburatory?  Ten chlapek ma dost positivni feedback. Uvidime, co mi k tomu rekne.  Takze se s tim neda nic delat?  To je hezky, takze pri prodeji opomenout  a po prodeji zmenit adresu. Taky sem si rikal, jestli  se to casem nejak "nerozhejbe, nerozchodi.

andre.marek (Člen)
28.02.2021 15:22:34
Offline

Re: Otacky pri zastaveni neklesaji

To jako věříš, že máš dvanáctku s 12000 km? Nechybí nula? bigsmile

K.a.s.y.m. (Člen)
28.02.2021 15:41:17
Offline

Re: Otacky pri zastaveni neklesaji

Pulcher4 psal:

Pri zhruba 13 000km na tachometru vybehany karburatory?  Ten chlapek ma dost positivni feedback. Uvidime, co mi k tomu rekne.  Takze se s tim neda nic delat?  To je hezky, takze pri prodeji opomenout  a po prodeji zmenit adresu. Taky sem si rikal, jestli  se to casem nejak "nerozhejbe, nerozchodi.

No jestli ma takhle malo a dela to tohle tak karbeci ven a vycistit ultrazvujem..budou zarostly bioslozkou z benzinu.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Kuba B12 (Člen)
28.02.2021 16:56:06
Offline

Re: Otacky pri zastaveni neklesaji

já mám zkušenost že je to prasklou gumovou přírubou mezi karbecem a motorem


honda je honda
osiris (Člen)
28.02.2021 16:58:28
Offline

Re: Otacky pri zastaveni neklesaji

Pulcher4 psal:

Pri zhruba 13 000km na tachometru vybehany karburatory?  Ten chlapek ma dost positivni feedback. Uvidime, co mi k tomu rekne.  Takze se s tim neda nic delat?  To je hezky, takze pri prodeji opomenout  a po prodeji zmenit adresu. Taky sem si rikal, jestli  se to casem nejak "nerozhejbe, nerozchodi.

...já nevím kolik máš najeto a při tom, že jsem napsal i jiný možnosti viz

osiris psal:

..............(nebo vyběhaných, špinavých, poškozených.........................

se nemusíš točit na tom že vyběhaný a divit se


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Filous (Člen)
28.02.2021 17:14:52
Offline

Re: Otacky pri zastaveni neklesaji

...prvni co udelej je to, ze to vohrejes jizdou a pak stahni ota ky na cca 1000...pak vezmi cistic brzd a strikni na priruby karbcu na motoru...pokud se ti  nezvednou votacky, jsou v cajku...kdyz i pak budou votacky pomalu padat, bude potreba doseridit karburaci, tzn. bohatost a synchro...nevim co tam mas za vzduchac a jakej vejfuk a je mozny, ze se mechanik drzel manualu a bude to chudy...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Filous (Člen)
28.02.2021 17:18:56
Offline

Re: Otacky pri zastaveni neklesaji

...uz to vidim, votevrena koncovka, ptej se mechanika, kolik nastavil bohatost, melo by to byt +/- 3ot.


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Pulcher4 (Člen)
06.03.2021 12:29:15
Offline

Re: Otacky pri zastaveni neklesaji

Tak sem poslal email mechanikovi, ze at se zastavim. Jak sem psal, vsechny feetbacky ma positivni, fakt umi a vi, co dela!! Zkratka nastartoval, posteloval lanka, neco srouboval pod nadrzi, za 10 min hotovo, az bych se stydel, ze takove zakladni vec clovek neudela sam. Otacky stahnul na 1200 rev. Tak doufam, ze ted uz to bude ok. Dekuji za reakce clenu Bandit klanu

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr