Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Střílí do sání b12 2004

richard394 (Člen)
02.05.2021 15:45:58
Offline

Střílí do sání b12 2004

Ahoj. Potřeboval bych poradit ohledně střílení do sání, na volnoběh a po přidání do cca 3000 ot. , co jsem tady vyčetl, tak by to měla být chudá směs na volnoběh,filtr je origo, ladeny vyfuk scorpion,karburátor je vyčištěný, hladiny seřízené na 13mm, nové membrány+ pilot šrouby,ventily a synchro udelane, pilot šrouby jsem dal na 3 a ctvrt otacky, jelikoz tam je ladak, jinak tovarni prednastaveni by melo byt 3 ot., na puvodni hodnoty jsem to nedaval protoze to strilelo uz pred opravou,  na tech puvodnich asi to uz nekdo predemnou hrabal,strili  nepravidelne vsechny valce, pri synchronizaci jsem mel pruhledne hadicky,  na kterych bylo videt ktery valec zrovna strili, prolitl vzdy takovy plaminek, mel bych tedy pridat na pilotech jeste na kazdem valci o ctvrt otacky povolit? Nebo jiná rada?
Děkuji

Filous (Člen)
02.05.2021 20:07:08
Offline

Re: Střílí do sání b12 2004

...zkus mu jeste ctvrt az pul otacky pridat a melo by se to zklidnit...zkontroluj jeste, jestli to nekde neprisava a to jak na prirubach, tak i na spojich vyfuku...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
richard394 (Člen)
03.05.2021 17:17:18
Offline

Re: Střílí do sání b12 2004

Tak jsem to dal az na 3 a trictvrte otacky postupně a furt to střílí, po ohřátí je to lepší,falešný vzduch to nepřisává, ale mám podezření, aby to nedělal benzin, pred zimou dávám vervu + aditivum proti starnuti benzinu, jinak v sezone tankuju obyč. Benzin, a minulý rok jsem mel to samé a taky se mi to zklidnilo, vyjedu to a uvidim.

richard394 (Člen)
03.05.2021 19:41:29
Offline

Re: Střílí do sání b12 2004

A jeste jeden poznatek, když jsem to měl na 3 a čtvrt a 3 a pul otacek, tak po přidani plynu a ubrání poklesly otáčky asi o 200 pod volnoběh, a hned naběhly zase na 1200, po pridani na 3 a trictvrte otacek uz to normalne padalo na 1200 a nepoklesly.

K.a.s.y.m. (Člen)
03.05.2021 21:14:22
Offline

Re: Střílí do sání b12 2004

richard394 psal:

A jeste jeden poznatek, když jsem to měl na 3 a čtvrt a 3 a pul otacek, tak po přidani plynu a ubrání poklesly otáčky asi o 200 pod volnoběh, a hned naběhly zase na 1200, po pridani na 3 a trictvrte otacek uz to normalne padalo na 1200 a nepoklesly.

Tak budes asi na spravne hodnote..uvidis az das cerstvy benzin.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
richard394 (Člen)
09.05.2021 18:04:04
Offline

Re: Střílí do sání b12 2004

Tak jsem dal čerstvý benzin a už to střílí a zakopáva jen když ho mám poloohřátý (mám ho po jízdě ohřáty , vypnu ho a za hodinu ho nastartuju tak to zase střílí a zakopává) ohřeju ho a je zas dobrej a studený za jízdy je do 3000 ot.  lehce ucukaný,jeste jsem jednou zkoušel postřikat přiruby čističem brzd a otacky se nezvysuji, na přirubach jsou malé prasklinky, ale to vypada ze jsou jen povrchove, mam tedy jeste pridat na bohatosti?

K.a.s.y.m. (Člen)
09.05.2021 21:19:59
Offline

Re: Střílí do sání b12 2004

richard394 psal:

Tak jsem dal čerstvý benzin a už to střílí a zakopáva jen když ho mám poloohřátý (mám ho po jízdě ohřáty , vypnu ho a za hodinu ho nastartuju tak to zase střílí a zakopává) ohřeju ho a je zas dobrej a studený za jízdy je do 3000 ot.  lehce ucukaný,jeste jsem jednou zkoušel postřikat přiruby čističem brzd a otacky se nezvysuji, na přirubach jsou malé prasklinky, ale to vypada ze jsou jen povrchove, mam tedy jeste pridat na bohatosti?

Muzes mu klidne 1/4 pridat a zkusit..vratit to muzes vzdy.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
richard394 (Člen)
15.05.2021 09:01:52
Offline

Re: Střílí do sání b12 2004

Zkusil jsem 4 otacky, jde stejně jen poloohřáty při zvýšení otáček cca do 2000 furt střílí, jinak když se ohřeje, tak jde normálně, možná při deceleraci víc bublá do výfuku, ještě se zeptám, když na volnoběh zavřu škrtící klapku kolečkem nastavování volnoběhu, mělo by to na volnoběžný systém v nějakých otáčkách běžet? Nebo musí být vždy mírně klapka otevřená?

Filous (Člen)
15.05.2021 17:26:39
Offline

Re: Střílí do sání b12 2004

...kdyz uplne povolis volnobeh, tzn. uplne zavres klapky, tak to nebude bezet, protoze tomu uplne seberes vzduch...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
richard394 (Člen)
15.05.2021 18:48:43
Offline

Re: Střílí do sání b12 2004

Myslel jsem si to, ale v manualu pisou ze volnobeh pracuje pri zavrene nebo lehce otevrene klapce, koukal jsem i na videa jak pracuje cv karburátor, tam take bezi pri zavrene klapce,ale bylo mi divne ze by stacil vzduch ze vzdusniku volnobehu. Tak jsem z toho byl zmatenej a myslel si, ze mam treba pricpane ty vzdusniky, kazdopadne dekuji za odpoved, zkousel jsem i promerit odpor na snimaci klapky, a hodnoty odpovidaji, ale to bych mel problem i ve vyssich otackach nejspis, tim jak si psal zkontrolovat tesnost sani a vyfuku, jsi myslel svody do hlavy nebo i dole jak je pripojena mezitrubka do svodu?

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr