Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » 650 - kontrolka neutrálu - problém

Sacek (Nový člen)
16.06.2021 07:24:42
Offline

650 - kontrolka neutrálu - problém

Ahoj, mám Bandita 650, rok 2008. Je u ní problém s kontrolkou neutrálu - občas se kontrolka při zařazeným neutrálu normálně rozsvítí, občas ne. Co jsem pročítal fórum, mělo by to být snímačem zařazené rychlosti za primárním kolečkem - snímač celej vyčištěn, kabely upadlý nebyly pod silikonem - a stále stejná závada. Další zjištění je, že pokud vyřadím na neutrál a nerozsvítí se mi u toho kontrolka, stačí malinko drbnout do bočního stojanu a kontrolka se rozsvítí. Dočetl jsem se, že to může dělat relátko na blinkry/boční stojan (to je ale po výměně - kvuli led blinkrům) a dělá to pořád... je možný že by bylo vadný čidlo stojánku? je mi to ale divný, páč při zařazeným kvaltu když vykopu stojanek, tak motka zdechne (funguje jak má) .... už si nějak nevím rady smile1

někdo nějaký nápady?? help

Díky!

vladimir.biro (Člen)
20.08.2022 16:06:16
Offline

Re: 650 - kontrolka neutrálu - problém

Vidim, ze je tenhle prispevek starsi ... podarilo se ti to nejak vyresit? Mam uplne presne ten samej problem, jak popisujes :)

Radek_Brno (Člen)
26.08.2022 06:26:28
Offline

Re: 650 - kontrolka neutrálu - problém

Tak evidentně nějaká skrytá vlastnost, začalo to i u mne bigsmile

K.a.s.y.m. (Člen)
26.08.2022 22:24:43
Offline

Re: 650 - kontrolka neutrálu - problém

No pokud by to bylo snimacem bocniho stojanku. Tak reseni je jednoduche. Staci prihnout jazycek stojanku smerem k cidlu..cidlo je na pul cesty sepnout nesepnout,ale to by zpusobovalo vypinani motoru behem jizdy..coz je fakt vopruz.
Pokud to nepomuze i tak bych vyloupal silikon ze snimace za retezovym koleckem a spoje bych prepajel..ja tam mel studeny spoj ktery obcas sel a obcas ne.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Filous (Člen)
27.08.2022 15:51:46
Offline

Re: 650 - kontrolka neutrálu - problém

...spinacem stojanu to nebude...problem je ve snimaci kvaltu...ja bych nic neloupal ani nepajel a rovnou objednal novej...dva sroubky, vymeneno a jezdim...to ze drbnes do stojanu a rosviti se je dusledkem votresu pri doklapnuti stojanu...proste je tam spatnej kontakt...jeste bych zkontroloval konektor snimace, ale na to bych moc nesazel...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr