Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Skřipani od zadniho kola

CaFry (Člen)
04.07.2021 18:44:57
Offline

Skřipani od zadniho kola

Ahoj, potřebuju prosim poradit s takovym zajimavym problemem. Při předminule vyjižďce jsem zjistil že se mi ozyva od rozety piskavoskřipavy zvuk. Zjistil jsem to nahodou, když jsem jel přes město a otačel jsem se směrem doleva. Kontroloval jsem našponovani řetězu, to se přiznam trochu posral, podařilo se mi ho přešponovat, nicmeně po povoleni řetězu to furt kvičelo. Kontroloval jsem pohmatem prostor ložiska v rozetě i na kole. Na dotyk to bylo pouze teple, takže si nemyslim že by ložisko bylo kaput. Dle zvuku by to muselo byt rozžhavene do běla. Včera jsem vypral a pořadně namazal řetěz, no a dneska zas to same. Dokonce podle moji baby co jela v autě za mnou bylo slyšet
hvizdani ktere během přeřazeni zmizelo, ale po přidani plynu to zas pokračovalo. Samozřejmě když je motorka na hlavnim stojanu a kolo ve vzduchu tak nic neni slyšet. Každopadně při jizdě slyšim pouze ty zvuky z prostoru rozety.
Nesetkal se někdo s něčim podobnym?
Dikes good


......bo Ostrava je regijon razovyty.......
K.a.s.y.m. (Člen)
04.07.2021 20:20:30
Offline

Re: Skřipani od zadniho kola

Vyndej kolo a sahni do lozisek..pokud budou pri otaceni drhnou nebo budou mit vuli tak je vymen..to same plati o lozisku v rozete.dalsi vec je kolik retez ma. Muze byt nepravidelne vytahany..pokud je to malinko tak jeste neco najede..pokud vic tak bych menil..ja tedu uz pri malinko.nic jineho to pravdepodobne nebude.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
CaFry (Člen)
04.07.2021 23:27:07
Offline

Re: Skřipani od zadniho kola

K.a.s.y.m. psal:

Vyndej kolo a sahni do lozisek..pokud budou pri otaceni drhnou nebo budou mit vuli tak je vymen..to same plati o lozisku v rozete.dalsi vec je kolik retez ma. Muze byt nepravidelne vytahany..pokud je to malinko tak jeste neco najede..pokud vic tak bych menil..ja tedu uz pri malinko.nic jineho to pravdepodobne nebude.

Dobry tip, mrknu na to good


......bo Ostrava je regijon razovyty.......

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr