Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » co skrejvá bandit triko?

tajnej (Člen)
24.07.2021 12:57:30
Offline

co skrejvá bandit triko?

Tyvole Husky, cos nám to prodal za červenej hadr pro bejka?
Synek Tono je na vandru (to jakože s baťohem v lese) na pomezí se Slovenskem v Karpatech a vzorně chtěl reprezentovat v bandit triku. A někde v prdeli v lesích tam před chvílí potkal bandu slovenskejch debilů na bramborákách (bratři Slováci prominou, bratři bmw to o sobě vědí) a ty se do něj vobuli kvůli triku a chtěli mu dát na budku.
Nakonec se musel uchýlit ke lži (on, skaut a katolík) a nakecal jim, že vůbec neví, co to na sobě má, že triko koupil v sekáči.
Naštěstí si všim, že někerý z těch kreténů maj kérky Slovanu Bratislava, tak se to ani nesnažil vylepšit převlíknutím, protože druhý triko, co sebou má, je slávistický.

Tak přiznej barvu, cos tam vjetnamče do potisku podprahovýho skryl, že to někoho může rozdráždit?

vendous (Člen)
24.07.2021 13:38:35
Offline

Re: co skrejvá bandit triko?

No to víš Slovensko bigsmilebigsmile


Smrt je ze všeho to poslední.
K.a.s.y.m. (Člen)
24.07.2021 18:57:12
Offline

Re: co skrejvá bandit triko?

tajnej psal:

Tyvole Husky, cos nám to prodal za červenej hadr pro bejka?
Synek Tono je na vandru (to jakože s baťohem v lese) na pomezí se Slovenskem v Karpatech a vzorně chtěl reprezentovat v bandit triku. A někde v prdeli v lesích tam před chvílí potkal bandu slovenskejch debilů na bramborákách (bratři Slováci prominou, bratři bmw to o sobě vědí) a ty se do něj vobuli kvůli triku a chtěli mu dát na budku.
Nakonec se musel uchýlit ke lži (on, skaut a katolík) a nakecal jim, že vůbec neví, co to na sobě má, že triko koupil v sekáči.
Naštěstí si všim, že někerý z těch kreténů maj kérky Slovanu Bratislava, tak se to ani nesnažil vylepšit převlíknutím, protože druhý triko, co sebou má, je slávistický.

Tak přiznej barvu, cos tam vjetnamče do potisku podprahovýho skryl, že to někoho může rozdráždit?

Spis narazil na negramoty to neumi cist a nejspis to zamenili s jednym ceskym..snad fotbalovym tymem,ne??😁


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
huskyb12 (Administrator)
24.07.2021 19:46:39
Offline

Re: co skrejvá bandit triko?

K.a.s.y.m. psal:
tajnej psal:

Tyvole Husky, cos nám to prodal za červenej hadr pro bejka?
Synek Tono je na vandru (to jakože s baťohem v lese) na pomezí se Slovenskem v Karpatech a vzorně chtěl reprezentovat v bandit triku. A někde v prdeli v lesích tam před chvílí potkal bandu slovenskejch debilů na bramborákách (bratři Slováci prominou, bratři bmw to o sobě vědí) a ty se do něj vobuli kvůli triku a chtěli mu dát na budku.
Nakonec se musel uchýlit ke lži (on, skaut a katolík) a nakecal jim, že vůbec neví, co to na sobě má, že triko koupil v sekáči.
Naštěstí si všim, že někerý z těch kreténů maj kérky Slovanu Bratislava, tak se to ani nesnažil vylepšit převlíknutím, protože druhý triko, co sebou má, je slávistický.

Tak přiznej barvu, cos tam vjetnamče do potisku podprahovýho skryl, že to někoho může rozdráždit?

Spis narazil na negramoty to neumi cist a nejspis to zamenili s jednym ceskym..snad fotbalovym tymem,ne??😁

Přesně tak to bude asik taky nebyly úplně střízlivý, pravda ? Bo střízlivej Slovák je něco jako Yeti, prej existuje, ale nikdo ho nikdy neviděl :)


ale di, Ty brepto ...
čočkin (Člen)
29.07.2021 22:41:21
Offline

Re: co skrejvá bandit triko?

bigsmilebigsmilebigsmile


Jen já bandita, Bandit a policejní vrtulník.... :-D
tajnej (Člen)
28.08.2021 11:34:02
Offline

Re: co skrejvá bandit triko?

Minulej víkend jsem byl na fesťáčku v Chříči a večer po koncertě mě v hospě obklopily 4 hihňající se dámy z kapely Zuby Nehty a prej: pane, můžeme si vás přečíst?
Tak po čočce pro vjetnamce i pochvala.

tomasNJ (Člen)
29.08.2021 18:26:42
Offline

Re: co skrejvá bandit triko?

Zuby nehty good


__________________________________________________________________________________
Fabbrica Italiana di Automobili Torino                     Anonima Lombarda Fabbrica Automobili
Ondráš (Člen)
29.08.2021 23:24:57
Offline

Re: co skrejvá bandit triko?

tajnej psal:

Minulej víkend jsem byl na fesťáčku v Chříči a večer po koncertě mě v hospě obklopily 4 hihňající se dámy z kapely Zuby Nehty a prej: pane, můžeme si vás přečíst?
Tak po čočce pro vjetnamce i pochvala.

A neměly z toho psychickou újmu když to dočetly. Jsem si to pustil a přijdou mi jako takové "nevinné duše". smile1

https://www.youtube.com/watch?v=TAIlwYbw7KQ


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr