Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Poslední možnost (kam na servis?)

Rico (Nový člen)
15.03.2023 06:47:06
Offline

Poslední možnost (kam na servis?)

Ahoj všichni, jestli tímhle někoho naštvu nebo porušuji nějaké pravidla fóra tak se předem omlouvám. Teď k věci.
Mám Baňdoura, to je asi zřejmé smile1 nějak pátým rokem. Když jsem ho kupoval nebyl dodělaný a tak jsem se v tom hrabal a četl fóra koukal na youtube a hodně jsem se naučil. Problém byl že prostě nejel tak jak by měl. Je tam laďák a otevřený filtr.

Vím že se jim to nelíbí, jo mimochedom je to 1200 rok 97. Nicméně povedlo se mi motorku rozjetc a jela neříkám že dokonale ale jela.
dostala Dynojet kit
udělal jsem seřízení karbců a motorka jela hezky, pak jsem to nechal chvíli stát a už nenastartovala, to bylo před třemi lety, takže znova vše nanovo, další sezóna to samé, pak jsem si řekl ok dám ji do servisu. Když po dvou měsících se mi vrátila síce startovala ale netáhla. Když jsem pak nasraný rozebral karbec zjistil jsem že mi tam chybí nějaké věci. Nevím co to bylo za vola ale bylo to na doporučení tak jsem to tam dal. Povedlo se mi ji dát zase dohromady a zase jela, servisák síce tvrdil že tlaky zkoušel a vše v pohodě nicméně nevím jestli mu věřit.
Abych to zkrátil, rozebral jsem ji už asi 20 krát a i když to jede tak nevím jestli mě někde nenechá, teď mi zase nejde jeden válec, dal jsem druhou cívku novou svíčku a pořád nic.

Už mám toho dost, kdyby na ní tak nelpěl tak jsem ji poslal do světa.
Hledám někoho a zkouším touhle cestou kdo je z okolí Slanýho a byl by ochoten za peníze se na ní podívat, přivezu a nebo i u mě, nářadí mám. MOŽNÁ NĚCO PŘEHLÍŽÍM jak se v tom hrabu už tak dlouho pořád dokola.
Kdyby by někdo kdo se vyzná ochoten pomoct a i si něco přividělat budu rád.
Po zkušenosti s posledním servisem ai nevím kam bych to dal.
Ztím diky

Editoval Moderator (15.03.2023 09:45:05)

huskyb12 (Administrator)
15.03.2023 10:47:43
Offline

Re: Poslední možnost (kam na servis?)

Nic neporušuješ. Ze Středozemě jezdíme na servis do Benátek k Filousoj, ovšem mám kapičku obavu, že vzhledem k tomu, že je jaro, tak aktuálně nebude mít na takovou piplačku čas....


ale di, Ty brepto ...
Rico (Nový člen)
15.03.2023 15:38:05
Offline

Re: Poslední možnost (kam na servis?)

huskyb12 psal:

Nic neporušuješ. Ze Středozemě jezdíme na servis do Benátek k Filousoj, ovšem mám kapičku obavu, že vzhledem k tomu, že je jaro, tak aktuálně nebude mít na takovou piplačku čas....

Hm to budou všichni zasekaný ale můžu mu zkusit napsat diky, proto jsem myslel zda tu není nikdo kdo by si troufal si s tím pohrát. Nebo je hobby mechanik nebo nevím, byl to pokus

Americkej (Člen)
15.03.2023 16:08:08
Offline

Re: Poslední možnost (kam na servis?)

No, trochu mě vodrazuje to tvý "něco si přivydělat" , "hobby mechanik". Jako bych z toho cejtil nechuť zaplatit co se patří. Třeba se pletu a jenom ses blbě vyjádřil. Každopádně u Filouse čekej fér práci za fér cenovku. A jasně, že počkat na začátek sezony, než seženeš servisáka, je zábavný.


... vesnickej kluk a stále celkem spokojenej parchant ...
Rico (Nový člen)
15.03.2023 17:20:47
Offline

Re: Poslední možnost (kam na servis?)

Americkej psal:

No, trochu mě vodrazuje to tvý "něco si přivydělat" , "hobby mechanik". Jako bych z toho cejtil nechuť zaplatit co se patří. Třeba se pletu a jenom ses blbě vyjádřil. Každopádně u Filouse čekej fér práci za fér cenovku. A jasně, že počkat na začátek sezony, než seženeš servisáka, je zábavný.

Tak je to na dohodě, netuším kolik je to co se ''patří'' 5000? 10000?

K.a.s.y.m. (Člen)
16.03.2023 08:10:44
Offline

Re: Poslední možnost (kam na servis?)

Asi trochu tusim,ze pokud je podle vseho elektrika OK bude trabl v karbecich a nedokonalem vycisteni. Nikde jsem jsem v textu nezahledl cisteni ultrazvukem,ale treba jsi to jen nepovazoval za podstatny to napsat.
Ono kdyz to vic stoji nez jezdi a jeste je to rozebrany..umi ta bioslozka docela veci.
Ale jen nazor laika🤷


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
K.a.s.y.m. (Člen)
16.03.2023 08:11:28
Offline

Re: Poslední možnost (kam na servis?)

A ano Filous si s tim umi poradit..jen jak psali vejs asi to bude az v lete.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Americkej (Člen)
16.03.2023 12:59:51
Offline

Re: Poslední možnost (kam na servis?)

Rico psal:

Tak je to na dohodě, netuším kolik je to co se ''patří'' 5000? 10000?

To já taky nevím, prostě komu to strčíš na práci, ten si řekne nějaký rozmezí. Ale určitě bych nezačínal způsobem: "Jé ty děláš mechanika v AD Suzuki? No to je príma, nechtěl by sis něco bokem přivydělat?"
A že ultrazvuk umí zázraky je ověřená věc, jak říká Kasym.


... vesnickej kluk a stále celkem spokojenej parchant ...
Rico (Nový člen)
16.03.2023 15:06:51
Offline

Re: Poslední možnost (kam na servis?)

Díky všem za názory/rady a poznatky. Nějak to dopadne už

K.a.s.y.m. (Člen)
16.03.2023 20:07:28
Offline

Re: Poslední možnost (kam na servis?)

Rico psal:

Díky všem za názory/rady a poznatky. Nějak to dopadne už

http://www.suzukibandit.cz/openforum/vi … p?id=18567
Počti si a pohledej ve starsich diskuzich.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Filous (Člen)
17.03.2023 10:07:36
Offline

Re: Poslední možnost (kam na servis?)

...cau Rico, asi bych ti mohl pomoct, pokud nebudes mit problem privezt masinu do Benatek n.J...jen pocitej, ze by to nebylo driv nez zacatkem kvetna, driv bych te tam nacpal jen pokud nekdo odrekne planovanej servis...co se tyka penez, jsme komercni dilna, tzn. 600,-Kc / h, kompletni servis karburace s pranim v ultrazvuku, nastavenim a serizenim synchra vychazi na 2500,-Kc + pripadnej material, pokud je potreba...pokud bys nevydrzel, zkus jeste AB Moto Lahovice, zdejsi nick Kojak, jestli nebudou mit kluci drivejsi termin, ale trochu pochybuju...pokud budes chtit, napis nebo zavolej...konec hlaseni...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Rico (Nový člen)
12.05.2023 18:54:34
Offline

Re: Poslední možnost (kam na servis?)

Tak jo, přišel jsem nato že karbce a nastavení v pořádku.
Po zahřátí nemám jiskru!

Proměřeny cívky, kabely, nová baterka, zkusil jsem i jinou ICM, všiml jsem si že mi baterku láduje i přez 16V-vyměnil jsem regulátor, už v pohodě při všech otáčkách,

někdo nějakej nápad jěště prosím??? help

Rico (Nový člen)
15.05.2023 09:14:14
Offline

Re: Poslední možnost (kam na servis?)

vyřešeno, díky

Americkej (Člen)
15.05.2023 11:58:50
Offline

Re: Poslední možnost (kam na servis?)

Bejvá dobrým zvykem se to řešení podělit veřejně, třeba to někomu v budoucnu prospěje.


... vesnickej kluk a stále celkem spokojenej parchant ...
PALOUS (Člen)
15.05.2023 22:14:50
Offline

Re: Poslední možnost (kam na servis?)

Trochu jsem to pročetl a z vlastní zkušenosti je Filípek top👍🎯


Jebat motorky :-)
Rico (Nový člen)
17.05.2023 09:43:58
Offline

Re: Poslední možnost (kam na servis?)

byl to rezistor ve spinacce, za studena dobry, po zahrati asi ztratil kontakt z ICM. Ale prijit nato byl porod

kdyby se to nekomu stalo, aby jste nemuseli menit spinacku, strihnete oranzovo zluty a cerno bily kabel, dejte mezi ne 100ohm rezistor a pojede dalgood

Americkej (Člen)
17.05.2023 10:21:21
Offline

Re: Poslední možnost (kam na servis?)

good


... vesnickej kluk a stále celkem spokojenej parchant ...

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr