Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » zas bouračka

fido (Člen)
02.05.2007 10:12:31
Offline

zas bouračka

U Chomutova zase motorkář a cyklista, který při vyjíždění z polňačky nedal přednost. Oba mrtví, ten na motorce až po pádu.smile2 ty reakce lidí, kteří dělají chytrý...se nedají číst.sick


bla...blabla...!
osiris (Člen)
02.05.2007 10:30:50
Offline

Re: zas bouračka

...a předevčírem taky a zejtra a pozejtří taky


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Loser (Administrator)
02.05.2007 10:34:59
Offline

Re: zas bouračka

nema cenu to resit ... proste se to stava a stavat se to bude porad ... bohuzelbad


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
fido (Člen)
02.05.2007 10:36:50
Offline

Re: zas bouračka

Řešit to nejde, ale informovat se a připomínat ano...surprised


bla...blabla...!
Lihy (Člen)
02.05.2007 10:44:36
Offline

Re: zas bouračka

Kdysi se tu řeklo, že bouračky sem žádný dávat nebudem, pokud se to netýká někoho odsud (samo že s jeho souhlasem) a nebo někoho blízkýho.
Na motorkářích máš takovejhlech připomínání fůru a i vyjádření všech moudrejch a nejmoudřejších k tomusick

fido (Člen)
02.05.2007 10:48:14
Offline

Re: zas bouračka

fido psal:

Řešit to nejde, ale informovat se a připomínat ano...surprised

Ok...........


bla...blabla...!
joseph (Člen)
02.05.2007 10:53:32
Offline

Re: zas bouračka

Taky jsem chvili cetl reakce lidí,ale pak to uz neslo a radeji jsem se vratil k praci.O vikendu jsem jezdil a potkal jsem mnoho cyklistu,na silnici se chovaji jako na ceste v lese,maji pocit,ze nic nejede rychleji nez oni,cela silnice je jejich.
  Vyjezdy na silnici resi bez rozhlednuti a na plne slapky,vyjede vetsinou cela skupina v druznem hovoru a pak deti.

osiris (Člen)
02.05.2007 10:57:32
Offline

Re: zas bouračka

Lihy psal:

pokud se to netýká někoho odsud (samo že s jeho souhlasem)

...bohuzel zase smile2


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
fido (Člen)
02.05.2007 10:59:41
Offline

Re: zas bouračka

Tak to smaž...ok, neměl jsem to téma zakládat.


bla...blabla...!
osiris (Člen)
02.05.2007 11:07:46
Offline

Re: zas bouračka

fido psal:

Tak to smaž...ok, neměl jsem to téma zakládat.

...to "bohuzel zase" je na "nase" bourani smile2, ne na tvoje zalozeni prispevku smile1 good


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
sonyk (Člen)
02.05.2007 11:32:34
Offline

Re: zas bouračka

http://www.novinky.cz/domaci/psychologo … cibtp.html

dole je tabulka a nehod motocyklu loni ubylo doufejme ze i letos


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
Koldan (Člen)
02.05.2007 12:45:19
Offline

Re: zas bouračka

osiris psal:
fido psal:

Tak to smaž...ok, neměl jsem to téma zakládat.

...to "bohuzel zase" je na "nase" bourani smile2, ne na tvoje zalozeni prispevku smile1 good

bad


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Polo (Člen)
02.05.2007 12:57:47
Offline

Re: zas bouračka

sonyk psal:

http://www.novinky.cz/domaci/psychologove--novela-silnicniho-zakona-zvysi-nehodovost_114282_cibtp.html

dole je tabulka a nehod motocyklu loni ubylo doufejme ze i letos

jo počet nehod na motocyklu se snížil, ale zato jsou s většími následky. Viděl jsem statistiku, kde počet mrtvých stoupá a samozřejmě loni nejvíc-tuším skoro 100. Byla i na výstavě motocykl 2007 bad


Žádnej učenej z nebe nespad, z mašiny už ano.
Jarken (Člen)
02.05.2007 13:39:08
Offline

Re: zas bouračka

Já bych koldíku na tu hrůzu použil good no né?No ano!


Autor je zatvrzelý konzervativec a hrdý chachar, který je paličatě přesvědčen, že Baník je king a patří do Slezska, ne na Moravu!
sonyk (Člen)
02.05.2007 13:45:59
Offline

Re: zas bouračka

nevidel zkusim pohledat.jinak ciklisti sou nejnebezpecnejsi vec na silnici.nemaj zrcatka jezdej jak kdyby jim to patrilo 50% z nich neumi predpisy atd.mel by bejt ridicak na kolo


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
osiris (Člen)
02.05.2007 15:57:57
Offline

Re: zas bouračka

Jarken psal:

Já bych koldíku na tu hrůzu použil good no né?No ano!

...smile2 ale good


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
bobule (Člen)
02.05.2007 17:51:10
Offline

Re: zas bouračka

Jestli to nebyl Armstrong tak mě to nezajímásurprisedbigsmile


to jebu
KOVAL (Člen)
02.05.2007 20:55:19
Offline

Re: zas bouračka

Armstrong to nebyl,ale je náš...bad
Ale zase aspoň budete vědět na co platíte to havarijko,vy co nebouráte,za ty vaše love si zas koupí novou motyku...good

huskyb12 (Administrator)
02.05.2007 21:06:41
Offline

Re: zas bouračka

ban sem ban tam ...


ale di, Ty brepto ...
yello (Člen)
02.05.2007 21:13:17
Offline

Re: zas bouračka

..napiste to na plnou hubu,nebo nic.Stejne to uz pulka lidi tady vi,jen o tom nechce zacit.idontknow


...che palle !!!
Jarken (Člen)
03.05.2007 07:30:23
Offline

Re: zas bouračka

Souhlas dotyčného mám, takže napíšu, ale až za chvíli, protože to bude kvůli některým kur.. fuck kapečku delší a teď musím dodiktovat něco ohledně jednoho sprostého vraha bad

Odhad cca půl hoďky no né?No ano!


Autor je zatvrzelý konzervativec a hrdý chachar, který je paličatě přesvědčen, že Baník je king a patří do Slezska, ne na Moravu!
Jarken (Člen)
03.05.2007 09:21:09
Offline

Re: zas bouračka

Takže asi takhle:

Kdo padl: Přítel Kelly, Brambora a Otec Fura v jedné osobě smile2

Kdy a kde: Sobota 28.4. kolem poledne na "Buchlovjákách"

Vina : Jeho vlastní

Ublížil, či poškodil někoho jiného : Ne

Jak: Pravotočivá zatáčka, zřejmě podklouznutí předku, nebo nějaký "hup" na silnici, značná rychlost = higsider,let vzduchem, pád na hlavu, zadek, pak neví...motorka v protisměru, on taktéž, naštěstí zrovna nic nejelo good

Co se mu stalo?

To je otázka správná, ale na delší výklad, protože je to neuvěřitelné a těžko normálním rozumem pochopitelné co se dál dělo!Nemohl se moc hýbat, do telefonu sice se mnou mluvil, ale trochu z cesty a tak ho rychlíci zavezli do Uherskohradišťské nemocnice a.s.fuck, tam ho zkoukli, udělali 3-4 RTG se závěrem zlomenina levé klíční kosti, zhmožděná pánev, ruce...a světe div se nařídili převoz do Přerova idontknow

V průběhu jízdy někdo řidiči sanitky telefonoval a řidič ho vysadil DOMA před barákem!!fuck
Když Pepina mluvila s jeho Janou co a jak, tak ta ji v sobotu odpol.řekla, že Kelly je doma, čemuž jsem samozřejmě nemohl uvěřit.Byl v totálně zbídačeném stavu, nemohl sedět,stát, měl obrovské bolesti při pohybu, dotlučený, nemohl hýbat levou rukou...atd.smile2 surprised
jana běžela do Přerova do špitálu, řekla že má doma chlapa po dopr.nehodě a zřejmě bude potřebovat operaci, no a sestra ji tam řekla, že v nemocnici teď stejně nikdo není, že ho má doma hlídat a v případě problémů volat rychlou surprised

Vzhledem knastalé situaci jsem přes své známosti zařídil vyšetření ve Fakultní nemocnici v Ostravě-Porubě, tam jsme ho přivezli v neděli v jednu ráno, službukonající doktor nechápal jak mohl být vůbec v takovém stavu doma, měl horečku, třásl se, střídavě bolestmi zelenal a blednul, no humus!Na inv.vozíku jsme ho povozili po špitále, po RTG atd s výsledkem, že má naštípnutou ještě nějakou kost(ramínko) na l.straně pánve a proto se nemohl pořádně hýbat, dále žádná zlomenina l.klíční kosti, pouze rozvolnění po starém úraze a vykloubená obě zápěstí.Byl okamžitě hospitalizován a je na traumatologii doposud (pokoj č.3)

Teď už možno říci, že mu hovno je bigsmile good, tu pánev musí odležet, ruka se sroste a zápěstí má už v pořádku, žádná další vnitřní zranění nemá, hlava O.K., hýbat rukama, nohama může byť s bolestmi, ale kvůli zlomenině si asi ještě poleží.

Nicméně toto bylo zřejmé až po jeho důkladném vyšetření, co kdyby mu něco fakt bylo, jebnul mj.na hlavu, v nemocnici v U.H ho nenechali ani na pozorování a pak ho vykopnou ze sanitky doma, co kdyby něco vážnějšího měl poraněno, vždyť mohl třeba zkolabovat a nedejbože umřít fucksurprised, fucking naše zdravotnictví, fucking Uherskohradišťská nemocice...

Z titulu své funkce jsem na lékaře učinil tr.oznámení pro podezření z hrubého zanedbání péče na Okresní státní zastupitelství v Uh.Hradišti a také byla podána stážnost na oddělení zdravotní péče krajského úřadu Zlínského kraje.
Tohle přece není možné no né?No ano!Uff


Autor je zatvrzelý konzervativec a hrdý chachar, který je paličatě přesvědčen, že Baník je king a patří do Slezska, ne na Moravu!
Koldan (Člen)
03.05.2007 09:34:54
Offline

Re: zas bouračka

upřesním.Dens jsem studoval,kde to bylo,podle čár a nejednalo se o podklouznutí,ale Furat měl pravdu,fakt je tam díra vo kerý sem nevěděl.Kdo zná trošku buchláky,tak je to za odbočkou na Stupavu,je tam táhlá pravá,projíždí se kolem zastávky na autobus, cesta sa zvedá do kopce a začíná tam levý předjížděcí pruh.Jenže ta díra je eště v tom pravém,kama jsem snad nikdy nejel,protože v tom místě věčinou už předjíždím náklaďáky a osobáky,Kelly tam měl asi volno,tak se držel ve vnitřním,dá se tam jet pěkně rychle v náklonu,klidně přes 160 a víc.Ta díra vypadá jak otlačená pneu do asfaltu,prostě jak kdyby někdo přibrzdil,udělala se díra zbytek toho vytlačeného matrošu zůstalo na hraně.takže pokud do teho někgdo vletí,muší ho torozhodit. jo a tady je pár fotek, jak říká majitel hovno tomu je,padáky splnily svoji funkci,motor netknutej,zadek jen trošičku odřítej,ale bez praskliny,urvaný zrcátko,brzda,rozkřáplé budíky,řidítka byly tak pevné,že dřív praskly vrchní brejle,než by povolily,což dle mě částečně sloužilo jako padákgood, přední kolo zběžně taky netknuté a vidle se mi zdaj taky rovný,takže Furat opět uměl bouratbigsmile

http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/Koldan/Kelly.jpg


http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/Koldan/Kelly1.jpg


http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/Koldan/Kelly2.jpg


http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/Koldan/Kelly3.jpg

Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
B 12 (Člen)
03.05.2007 09:40:47
Offline

Re: zas bouračka

Kurva to hrůza co všechno je možný. Kelymu brzké uzdravení. Jarkene to co se dělo v nemocnici UH a následovalo potom by si zasloužilo medializovat třeba v televizi. Kurva každej veterinář zachází s kdejakým čoklem lípsick

jirka silver (Člen)
03.05.2007 09:43:50
Offline

Re: zas bouračka

Jarken gooddík že jsi se postaral je to fakt humus systém.
Kurva Kelly měl najeto přes 100 tis.km dobrý gumy nejel tam poprvýidontknowteď mám vážně strach.......


Najdete nás na každém kilometru
osiris (Člen)
03.05.2007 09:54:02
Offline

Re: zas bouračka

...no a tady je fešák smile1

http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/Kelly.jpg



ps: když jsem s ním mluvil, optimismu měl dost smile1 good a nejvíc se mu líbí mísa a bažant bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Meloun (Člen)
03.05.2007 09:58:55
Offline

Re: zas bouračka

To je k z sick
Bud´mam štěstí na veškerej zdravotní servis,co jsem kdy měl nebo to tam máte pěkně na h....bad
Když jsem si řozkřáp květák na schodech při ztužkáčibigsmile  (2x tržná rána po 5cm),tak se v Královéhradecké nemocnici mohli o půlnoci přetrhnout,pořád mě chtěli vyšetřovat a nechat si tam na pozorování!goodsurprisedJenže to jsem odmítnul,ptž jsem spěchal zpátky na akci...
Tudíž nějak nepobírám,jak můžou někoho po kreši vyhodit před barákem!!!!!!!fuckfuckfucksickfucksick


PURE NAKED BIKE!
Spidermila (Člen)
03.05.2007 10:23:27
Offline

Re: zas bouračka

Kelly, brzké uzdravení! Chlape, měl jsi v tom neštěstí i kus štěstí. Nejen, že v protisměru nic nejelo, ale taky žes měl Jarkena goodgoodgood
Kdo ho pojede navštívít, tak, prosím, vyřiďte ode mě pozdravy!good
A pokud tam bude ještě za týden, tak se stavím i já.

Koldan (Člen)
03.05.2007 10:32:19
Offline

Re: zas bouračka

nevím co máte,tady v Asii prostě přežívaj jen ty nejsilnější kusy. Já měl v osmičce rozbitou hlavu na sedm stehů,do uherskohradišťské nemocnice mě vezla sanitka,zašíval mě napitej doktor a nazpět sem šel do Staráku (5 km) i s otřesem mozku po svejch.Jak říkám, jen silnější kusy (chybí mi tu hustohustejsmajlík) Takže Kelly vydrž a ať to srůstágood


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Petr (Člen)
03.05.2007 10:32:48
Offline

Re: zas bouračka

J UH Hradiště, tak tam na urazovce sou važně profícisick
Tatinovi po pádu ze stromu na kameň nepoznali TŘÍŠTIVOU ZLOMENIMU PATNÍ KOSTI fuckfuckfuck
poslali ho domu a že prej to má rozchoditidontknow magoři!!
On to zkoušel (prej není baba a něco vydrží říkal)a posunul si nějaký uhel či čo = trvalé následky + špatná léčba + odvápnění kosti atd..
Noha začala chytat hodně špatné batvy tak s tím jel do brha a tam se zhrozili co tu je za ču... Nohu mu zachránili takže se na ni za rok jak tak postavil ale kazký den na dosmrti ji musí kazdé ráno rozhýbávat..

Ale abych neházel všechny bělopláště do stejného pytle, je nutno dodat že já sem si za cca 2 roky po něm zlomil nohu stejně a za 3 měsíce mě ji kluci Zlínští dali do kupy goodgood
fuckUH

ps. rychlé uzdravení Kellygoodgood


tož tak..
Mirek D (Člen)
03.05.2007 10:51:58
Offline

Re: zas bouračka

Zdravotnictví v Koldanově teda nic moc. Jebnůť sebou v Buchlákách je tedy podstatně větší sázka do loterie než by si člověk myslel.... .

Já si kdysi na Jawce na polňačce vyhodil rameno. Na pohotovosti v Mor. Buděj. a pak následně v nemocnici u nás se mohli posrat jak kmitali. A to se na třebíčkovskej špitál nadává taky. Já nemám křivého slova, za poslední léta.

Poprosím taky Jarkena aby nás informoval co a jak s Furatem  a s trestním oznámením na felčara... .


Autobus je taky Suzuki... .
Billy (Člen)
03.05.2007 11:09:30
Offline

Re: zas bouračka

Ja si rikal kde je Kelly a on kurna lehl surprised, hlavne at se da chlap dohormady, hlavne ze Jarken udelal co udelal goodgood, v nouzi poznal Kelly pritele.


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
SNap (Člen)
03.05.2007 11:13:10
Offline

Re: zas bouračka

Ac v UH ziju peknych par let a ta nemocnica je tu fakt uplne na sick Taky me tam malem vyvrazdili par clenu rodiny-a jeste me do oci rekli at si je radsi prevezu jinam (ovsem pisemne to nedali, takze zadna sanitka, vrtulnik atd) Takze pokud padnete v Buhlakach tak hodne stesti vsem, budete ho potrebovat good Tem co uz padli preju brzke uzdraveni good


...:::STÁDO KONÍ POD PRDELÍ A STEJNĚ NÁM TO NESTAČÍ:::...
Marián (Člen)
03.05.2007 11:25:43
Offline

Re: zas bouračka

rychly uzdraveni,chybi tady vrchni stouralsmile1


...sam mezi jebkarema...
Eremi (Člen)
03.05.2007 11:29:32
Offline

Re: zas bouračka

ale jak je na té fotce učesanej manekýn:o))))))


S úsměvem jde všechno líp :o)
Bedřich (Člen)
03.05.2007 11:38:20
Offline

Re: zas bouračka

Tak ať se brzo uzdravígoodgood


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
vOjTaB6 (Člen)
03.05.2007 11:48:35
Offline

Re: zas bouračka

Tak Furate, ať si brzo zpátky

...a ta motorka...hovno tomu jebigsmilebigsmilebigsmile

přeju brzký uzdravenígoodgood


Bandit rulezz!!!
Jarken (Člen)
03.05.2007 12:05:19
Offline

Re: zas bouračka

Eremi:
To je foceno krátce předtím než omdlel bigsmile

Každopádně humor neztrácel, když se ho sestra ve špitále v noci ptala na osobu blízkou, koho vyrozumět a podobně, prohlásil, že bydlí se psem...bigsmilegood

Také v každé druhé zatáčce v autě cestou do špitálu nadával řidiči do ku..v, že s ním jede jak pussy, a že se neměl čas na zatáčku připravit, každé hnutí totiž pro něj bylo jak bodnutí nožem smile1 Z auta jsme ho vykládali na vozík 15 min...


Autor je zatvrzelý konzervativec a hrdý chachar, který je paličatě přesvědčen, že Baník je king a patří do Slezska, ne na Moravu!
Jarken (Člen)
03.05.2007 12:09:19
Offline

Re: zas bouračka

Jo a momentálně se má asi relat.dobře - až na tu mísu a bažanta pravda smile2,  neb po mne celé dopoledne loudil podrobný popis poškození motorky, načež když ho dostal pravil, že tomu hovno je bigsmile

Teď po mne zase loudí ať mu od policie seženu faxem plánek nehody smile2idontknow


Autor je zatvrzelý konzervativec a hrdý chachar, který je paličatě přesvědčen, že Baník je king a patří do Slezska, ne na Moravu!
Pšán (Člen)
03.05.2007 12:32:06
Offline

Re: zas bouračka

..tož ať si Kelly brzo oukhej..good
..jak nastuduje plánek crashe,tak to zas bude historka z natáčení..smile1
..a motorce hovno je..


..opravdový muž s pravidelným cyklem..
Ondráš (Člen)
03.05.2007 12:42:14
Offline

Re: zas bouračka

Tak ať se rychle zahojíšgood


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Mour (Člen)
03.05.2007 12:52:43
Offline

Re: zas bouračka

Kelly: ...drž se chlapákugood

Jarken: goodgoodgood

Honza (Člen)
03.05.2007 13:24:56
Offline

Re: zas bouračka

Kelly, at zase brzo jezdis!goodgoodgood

Jinak jak tak ctu, tak jsem mel stigro, ze me po lonskym crashi o par tocek dal dovezli do Zlina... Pristup doktoru tam super, ihned vsecky mozny vysetreni vylucujici dalsi ohrozeni zdravi, jeste ten den s prerazenou rukou na sal a za tri dny uz jsem relativne v pohode odjizdel domu.


__________________________________________
Jsem velmi nudny spolecnik, vsak seru na to
fido (Člen)
03.05.2007 13:38:34
Offline

Re: zas bouračka

goodrychlé uzdravenígood


bla...blabla...!
kufor (Člen)
03.05.2007 13:46:44
Offline

Re: zas bouračka

aaaa sakra
esteze to dobre dopadlo
doktorovi by som osobne zlamal hnaty
dajte meno a adresu :)
kurvy lenive, jak by opravovali kocarky abo co smile2

kelly, v klidku sa uzdrav a dufam, ze to dobre dopadne ;)


do neba nevyletim, na zemi ma najdu ...
sonyk (Člen)
03.05.2007 13:59:44
Offline

Re: zas bouračka

Smejdi chtej setrit kuwy.Supr ze si dal stiznost snad to k necemu bude.tady v pribrami na pohotovosti taky zadny borci.tak kurna na co si platime pojisteni?

hlavne ze je kelly jaks taks v poradku.

btw co se tyce diry na silnici to je kez by slo je zazalovat jenze reknou mel prizpusobit jizdu stavu vovzovky svine


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
Jiřina (Člen)
03.05.2007 14:18:40
Offline

Re: zas bouračka

Jarken psal:

Jo a momentálně se má asi relat.dobře - až na tu mísu a bažanta pravda smile2,  neb po mne celé dopoledne loudil podrobný popis poškození motorky, načež když ho dostal pravil, že tomu hovno je bigsmile

Teď po mne zase loudí ať mu od policie seženu faxem plánek nehody smile2idontknow

Jo, jooo, pravdu díš, taky jsem si při telefonu s ním musel sednout k počítači, abych mu popsal, jak to na fotkách vypadábigsmilegood


Tož tak:-D
Kim (Člen)
03.05.2007 20:06:31
Offline

Re: zas bouračka

Jarken:good
Kelly je jako kocour,ten se vylíže ze všehogoodgood
Tak dobře srustej bramborogood


...kdo lže ten krade,kdo krade může i zabít...
Koldan (Člen)
03.05.2007 20:14:24
Offline

Re: zas bouračka

No s tím stavem a přizpůsobením rychlosti by se dalo spekulovat,rychlost mu nedokážou a pokud jsou v buchlákách položené dva roky nové koberce a jen v jednom místě džuzna,tak si myslím,že tvrdit,že nemoh předpokládat,že bude v novém povrchu ďůra je celkem na místě, pokud je 99,99999% povrchu v pořádku


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Fany (Člen)
04.05.2007 07:40:02
Offline

Re: zas bouračka

No ono ťa to kopne pěkně aj v autě, když do toho najedeš, o mašině nemluvě...tam kde sa propadala cesta už je to zalepené, ale toto je jediná "drbka" na celé cestěbad


Kdo nejezdí, nikdy to nepochopí...
Spidermila (Člen)
04.05.2007 09:10:18
Offline

Re: zas bouračka

Kua, vystrašili jste mě. Musím si tam na to dát bacha. Jen škoda, že si neumím představit, kde to je. Zas tak dobře to tam neznámidontknowsmile2

huskyb12 (Administrator)
04.05.2007 09:15:05
Offline

Re: zas bouračka

Koldan: na stav komunikace to neuhraje, dycinky to bude nepřizpůsobení stavu a povaze ...


ale di, Ty brepto ...
RadkaB6 (Člen)
04.05.2007 09:32:49
Offline

Re: zas bouračka

Tak tomu říkám smůla, ale jak já tohle znám smile2 Jenže já skončila u "heparinového vraha" v Havl.Brodě a tam bylo o mě postaráno víc než dobře bigsmile A to mi hov.o bylo... Držím palečky ať jsi brzo v cajku chlape!! smile1 Jak fyzicky tak psychicky...


Vzdáte-li se kouření, pití a milování, nebudete ve skutečnosti žít déle, ale jen vám to tak bude připadat. Sigmund Freud
Koldan (Člen)
04.05.2007 09:39:28
Offline

Re: zas bouračka

nevím,jen dohad,ničím nepodložený.Prostě to beru tak,že pokud je 10 km trasy naprosto v pořádku,bez jakýchkoliv změn a pouze v jednom nístě je propadlý kousíček cesty,tak by tam měla být minimálně značka.Pochopím,že to nejde uhrát v případě,že je venku nula a tobě to ujede,nebo že tam bude opravovaná cesta po celé délce a sjede ti to na kamínkách codávaj cestáři na koberec,případně po zimě,že tam zůstane posyp,ale jak říkám,toto je vyloženě pastička,dneska jsem si to znovu prohlížel a je tam krásně vidět jak je to uprostřed pruhu a po pár metrech už začínaj nakreslený čáry kama letěl.

TO SPidermila:woe,máš to popsaný nahoře,prostě dyž jedeš od Trampa,tak jak je odbočka na Stupavu a je tam ta táhlá pravá (kolem zastávky),začíná v ní stoupák,tak je to uprostřed pravýho pruhu (pomalýho) v podstatě na konci toho zakřivení,pak se jede cca 100m rovně a je hned levá a pak dlouhá rovinka do kopce až k restauraci Samota co je nahorizontu.Jo a není tonahrnutý,ale normálně propadlýfuck


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Póla (Člen)
04.05.2007 10:22:21
Offline

Re: zas bouračka

Too Jarken: v nouzi poznáš přítele... Je fajn že jsou lidi kteří pomůžou.

Too Kelly: není trochu brzy na pravidelnou výměnu mašiny? A stejně ... hovno tomu je.
Takže hlavně brzké uzdravení ať stihneš aspoň část sezóny.

osiris (Člen)
04.05.2007 10:56:10
Offline

Re: zas bouračka

...právě proto, že tomu hovno je, tak už plánujem jak to bude vypadat - limited edition bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Jiřina (Člen)
04.05.2007 11:08:08
Offline

Re: zas bouračka

osiris psal:

...právě proto, že tomu hovno je, tak už plánujem jak to bude vypadat - limited edition bigsmile

Černý mat to jistíííííbigsmilegood


Tož tak:-D
RadkaB6 (Člen)
04.05.2007 11:13:35
Offline

Re: zas bouračka

Prodám » Náhradní díly a doplňky
padáky a kluzáky.. Pouze komplet..
cena: 3000 Kč

inzerát ze dne 28.03.2007 | kelly01@seznam.cz | +420608880799
Klikař :o)


Vzdáte-li se kouření, pití a milování, nebudete ve skutečnosti žít déle, ale jen vám to tak bude připadat. Sigmund Freud
Jarken (Člen)
04.05.2007 11:18:09
Offline

Re: zas bouračka

Vypadá to nadějně good , dnes ho donutili prošourat se po chodbě, zítra schody a v úterý řídí bigsmile bigsmile

Podle posl.info ho v pondělí převezou do špitálu do Přerova.Ve středu má naplánovaného pojišťováka...atd.Jsem mu navrhoval, že by ho sanitka mohla pro změnu vyklopit v Jedasích surprised no né?No ano!smile1


Autor je zatvrzelý konzervativec a hrdý chachar, který je paličatě přesvědčen, že Baník je king a patří do Slezska, ne na Moravu!
Honza (Člen)
04.05.2007 11:28:16
Offline

Re: zas bouračka

Spidermila psal:

Kua, vystrašili jste mě. Musím si tam na to dát bacha. Jen škoda, že si neumím představit, kde to je. Zas tak dobře to tam neznámidontknowsmile2

Zhruba nekde tady, pokud jsem tam videl "ty spravny" stopy
http://www.mapy.cz/?query=Loc:%2049%C2% … =132607520


__________________________________________
Jsem velmi nudny spolecnik, vsak seru na to
Koldan (Člen)
04.05.2007 12:05:34
Offline

Re: zas bouračka

je to v místě jak je ten bílej náklaďák
jo a pro šetřily co vymýšlej kde ušetřit na výbavě,řek bych,že Kelly měl výbavu kvalitní a to mu hodně pomohlo,páč rukavice SPIDI se prodřely na zápěstí a dlaních,slajdry na botech jak na malíkové hraně tak na kotníku sů vodrbané,kdyby tam nebyly,asi by měl nohu pěkně podřítů,komboška povolila taky,jel po zádech,takže prodříté,kdyby měl textil,asi by skončil orvanej jak sfiňa. bad


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Jarken (Člen)
04.05.2007 12:11:13
Offline

Re: zas bouračka

K poslednímu Koldanově příspěvku - co vím, tak PODŘENÝ není NIKDE good, žádný "silniční lišaj", možná sem-tam modřina


Autor je zatvrzelý konzervativec a hrdý chachar, který je paličatě přesvědčen, že Baník je king a patří do Slezska, ne na Moravu!
Fresh Man (Člen)
04.05.2007 12:15:44
Offline

Re: zas bouračka

surprised

smile1eště že je f cajku, kuwa přestěhujte se fšichni sem já se vo vás postarám!good

to má s toho že mi tu jeho krásku neprodal, mohla bejt aspoň vona OKbigsmile

má ale dědek kliku!!!!sem za něj happygood


Bandit pičo
Jarken (Člen)
04.05.2007 12:33:24
Offline

Re: zas bouračka

Ty kušuj Čerstvej, Váš špitál má pověst až z toho jde hrůza surprisedhelp

...možná leda ten rajčák ze zdi tam snad stojí za to no né?No ano!bigsmile


Autor je zatvrzelý konzervativec a hrdý chachar, který je paličatě přesvědčen, že Baník je king a patří do Slezska, ne na Moravu!
Fresh Man (Člen)
04.05.2007 12:39:33
Offline

Re: zas bouračka

fuck

na tu pověst sem pyšnej, kéš by byla eště horší!!!, aspoň by se sem nestahovala celá ČRsick

lidi sou asi blbý a nečtou noviny chjo

bigsmile


Bandit pičo
Zdenda (Člen)
04.05.2007 12:49:04
Offline

Re: zas bouračka

Koldan psal:

je to v místě jak je ten bílej náklaďák
jo a pro šetřily co vymýšlej kde ušetřit na výbavě,řek bych,že Kelly měl výbavu kvalitní a to mu hodně pomohlo,páč rukavice SPIDI se prodřely na zápěstí a dlaních,slajdry na botech jak na malíkové hraně tak na kotníku sů vodrbané,kdyby tam nebyly,asi by měl nohu pěkně podřítů,komboška povolila taky,jel po zádech,takže prodříté,kdyby měl textil,asi by skončil orvanej jak sfiňa. bad

JJ mluvil jsem s ním a je mu fakt celkem nic. K té výbavě - nechtěl bych vidět jak by vypadal ten pád, kdyby měl šortky a tričko jako někteří místní pičusoidi (Teplice) co tu lítají takhle běžně 2kila po městě.


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
Palino (Člen)
04.05.2007 20:07:21
Offline

Re: zas bouračka

Koldan psal:

je to v místě jak je ten bílej náklaďák
jo a pro šetřily co vymýšlej kde ušetřit na výbavě,řek bych,že Kelly měl výbavu kvalitní a to mu hodně pomohlo,páč rukavice SPIDI se prodřely na zápěstí a dlaních,slajdry na botech jak na malíkové hraně tak na kotníku sů vodrbané,kdyby tam nebyly,asi by měl nohu pěkně podřítů,komboška povolila taky,jel po zádech,takže prodříté,kdyby měl textil,asi by skončil orvanej jak sfiňa. bad

Nutno podotknout, že fotka je ještě z dob před rekonstrukcí silnice a teď jsou tam dva stoupací pruhy, takže se tam dá jet hodně rychle. Ta propadlina je u toho náklaďáku, jak píše Koldan a uvidíte ji na poslední chvíli. Jednou to se mnou pěkně zacvičilo.
Co se týká UH nemocnice, už za komančů se jí říkalo U Bonaparta(nedáš bony, dostaneš parte) a průserů udělali víc než dost. Na druhou stranu, ve které nemocnici bordel není. Par jich bude, ale moc ne. Kellyho poslali z UH domů, jinde taky mohl dostat heparinový vitamínbigsmile
Kellymu rychlé uzdravenígood


NEJEZDÍME RYCHLE, POUZE LÍTÁME PŘÍLIŠ NÍZKO
Datel (Člen)
04.05.2007 21:16:21
Offline

Re: zas bouračka

Jarken psal:

Vypadá to nadějně good , dnes ho donutili prošourat se po chodbě, zítra schody a v úterý řídí bigsmile bigsmile

Tak to je dobře, aby ve svých letech ještě nebyl při dlouhém ležení chabrus na plícebigsmile

Každopádně přeju brzké uzdravenígood

bery (Člen)
04.05.2007 22:16:05
Offline

Re: zas bouračka

to jarken goodgoodgood
to kelly brzké uzdravenígood
mam taky vzpomínku na kellyho přerov - otočil sem si nohu dozadu( na kole) v nemocnici rtg, doktor že prý vše OK, poslal mě přes celej přerov pešo a po půl roce v mostě doktor prý natržená achylovka a problémy dodnes. ještě tentokrát že měl kelly jarkena!!!!!!!!!


momentalně zavostalej
Gregi (Člen)
05.05.2007 09:02:44
Offline

Re: zas bouračka

tak se nekdo podivejte na tohle nechtel bych takhle skoncitbadbadbadsmile2smile2

                                             http://rozzlobenimuzi.com/?linkid=8249

osiris (Člen)
05.05.2007 10:23:57
Offline

Re: zas bouračka

...furat praví že znalcův názor je: vjetí do díry, prasknutí brýlí, tlumič nemohl tllumit, neovladatelná motorka


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
PetrK (Člen)
05.05.2007 11:20:41
Offline

Re: zas bouračka

2 kelly: brzo se uzdravgood
už tady dlouuho nikdo někoho pořádně nesejmulbigsmile

2 jarken: sice se neznáme,ale až Tě někdy potkám, máš u měwine,beer  beer

dobrá práce, pomoc, služba pro přítele..nevim jak bych nazval to, co jsi pro magistra udělal, ale každopádně si to zaslouží uznání...klobouk dolu...good

Mirass (Člen)
05.05.2007 12:20:55
Offline

Re: zas bouračka

Držím palce chlapáku ať se hojíš rychlegood
My ostatní budem jezdit zase o trošku pomalejc-aspoň chvilkusmile1

šmidaN (Člen)
05.05.2007 12:58:49
Offline

Re: zas bouračka

to kelly : pořadně se zahoj !!! sezonu si určitě ještě užiješ !!

to jarken : z moci tobě svěřené ,dohlidní na tu stížnost ,pač to už fakt není možné co se děje sicksicksick...a jak se zase potrvrzuje tak jedina dobrá nemocnice na moravě je fakultka v OV...helphelphelp

Borák (Člen)
05.05.2007 13:26:57
Offline

Re: zas bouračka

kuwa nějak moc chlastám a nemám čas skouknout celou diskisi a tohne mi uniklo surprised
takže Furate rychle se hoj at pesanum doma nejni smutno good

motorce je hofno bigsmile


...nikdo nevojebe Ježíše...
SLUGI (Člen)
05.05.2007 15:39:48
Offline

Re: zas bouračka

...wogo Kelly co "vyvádíš", koukám na seznam lidu co jedou do Jedas, ty nikde tak si říkám že přijedeš jen "nakouknout" a ty takhle idontknow
Tak ať ti to rychle srůstá, sezona ještě zdaleka nekončí goodgoodgood


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
tomasNJ (Člen)
05.05.2007 16:11:27
Offline

Re: zas bouračka

vogo kelly drž sagoodgood


__________________________________________________________________________________
Fabbrica Italiana di Automobili Torino                     Anonima Lombarda Fabbrica Automobili
Lihy (Člen)
05.05.2007 19:48:18
Offline

Re: zas bouračka

Aby ste se z nej neposrali, vás tu vždycky seřve jak malý haranty a vy tu teť hrajete zůčastněnýsick
Kelly přestaň simulovat a táhni makat máš dost prácefuck

soptik (Člen)
06.05.2007 21:02:13
Offline

Re: zas bouračka

Sice se neznáme,ale i já přeji brzké uzdravení a návrat za řidítka.Soptík good


výhled na svět ze zad motošelmy je stejně néééj
žakýno (Člen)
06.05.2007 21:19:02
Offline

Re: zas bouračka

Lihy psal:

Aby ste se z nej neposrali, vás tu vždycky seřve jak malý haranty a vy tu teť hrajete zůčastněnýsick
Kelly přestaň simulovat a táhni makat máš dost prácefuck

...good
Kellymu tělu uzdravení,......... mno a všemu ostatnímu taky, bo je je minimálně zajímavé číst ty příspěvky....bigsmilebigsmilebigsmile


..když už si lehneš, dávej pozor kam.....
osiris (Člen)
08.05.2007 20:36:58
Offline

Re: zas bouračka

...vzkaz z pondělní návštěvy: jen se z toho neposerte, manekýn už je jak novej bigsmile a pozdravuje vás


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Kelly01 (Člen)
10.05.2007 16:02:54
Offline

Re: zas bouračka

Tak vám všem (i tomu nepřejícímu obdivovateli Dachau) děkuji za účastgoodsmile1


God Save The Queen!
Lihy (Člen)
10.05.2007 16:48:06
Offline

Re: zas bouračka

Kelly01 psal:

Tak vám všem (i tomu nepřejícímu obdivovateli Dachau) děkuji za účastgoodsmile1

fuck
stejně už si byl vyměklej,
nějaká ta rekonstrukce a další kovový součástky už byly do toho opotřebenýho těla stejnak potřebabigsmile

krecli (Nový člen)
10.05.2007 17:41:43
Offline

Re: zas bouračka

Čau chci se zeptat jesli už někdo mátezkušenosti s motoscoout.24.de ? Nějak sem nevěděl jesli jim mužu věřit když po mě chtěli poslat peníze a že mi pak motorku dovezou .

osiris (Člen)
10.05.2007 18:42:36
Offline

Re: zas bouračka

krecli psal:

Čau chci se zeptat jesli už někdo mátezkušenosti s motoscoout.24.de ? Nějak sem nevěděl jesli jim mužu věřit když po mě chtěli poslat peníze a že mi pak motorku dovezou .

...no můžes to psát do samostatnýho tématu, ale k věci, tak hlavně nikomu nic dopředu neposílej, nebo budeš další z mnoha smutnících nad svou důvěřivostí


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Jiřina (Člen)
15.05.2007 17:28:30
Offline

Re: zas bouračka

Mediální hvězda http://web.mvcr.cz/rs_atlantic/project/ … ?id=47871. Škoda že tě nevyfotilibigsmile


Tož tak:-D
Loser (Administrator)
15.05.2007 17:46:38
Offline

Re: zas bouračka

kde tam vzali tech 100 000?idontknowDyk tomu nic neniidontknow Nebo to je skoda, kterou zpusobil na te silnici? bigsmilebigsmile


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
SLUGI (Člen)
15.05.2007 18:20:53
Offline

Re: zas bouračka

...jak kde to vzali?
...to máme "klokana", Araika atd   smile1


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
Koldan (Člen)
15.05.2007 20:35:05
Offline

Re: zas bouračka

Loser psal:

kde tam vzali tech 100 000?idontknowDyk tomu nic neniidontknow Nebo to je skoda, kterou zpusobil na te silnici? bigsmilebigsmile

zkus to nakůpit v origo dílech a bude ti eště chybětbigsmile


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Kelly01 (Člen)
15.05.2007 20:51:01
Offline

Re: zas bouračka

Sou to voli..

Rychlost byla přiměřená..

Díra je to jak kráva..

Navíc tam o žádný smyk nešlo bo jsem vyletěl do výšky jak gymnastkaidontknow

Akorát mi nevyšel dopad na špičkysmile2


God Save The Queen!
666killer (Člen)
15.05.2007 21:18:43
Offline

Re: zas bouračka

no len tak cumiiiim!!!surprisedsurprisednecital som tuto temu, lebo som myslel, ze sa tu isto riesi aby tu tie nehody nikto nezverejnoval atd. a tu pozeraaam!!!surprised
v prvom rade Kelly dufame ze si z najhorsieho von!!!a fakt to nestastie v stastii!!!dobre ze sa ti nic vazne nestalo, z tej doyebanej starostlivosti(péče)!!
Jarken:klobuk dole goodgood si priatel jak fras !!bigsmile
a cumim hlavne co sa tyka tej nemocnice, co to tak paradne posrala.som si uz myslel ze najhorsie zdravotnictvo ma Slovensko. priatelka bola pred par dnami na operaciu kolena..bolestive!!!a sestricky sa vlastne ku vsetkym spravali ako take mrchyfuck..nadaval som ze kua slovenske zdravotnictvo!!no ale ako pozeram mate to v tych Cechach asi horsie!!!sicksick
Kelly: rozhodne by som to pohnal pred sud. co si myslia ti doktori???a keby sa ti nieco vazne stalo, nasledky atd.!!!!a mozno aj nejake prachy vysudis!!!alebo to aspon do telky treba zverejnit, nech sa hambia kuy hnusne!!!

no toto!!!Kelly drz sa, rychlo sa uzdrav a urob v state, alebo aspon tam u vas poriadok surprised


MILUJU SMRT.. dneska tu chcípneš
Palino (Člen)
15.05.2007 21:35:39
Offline

Re: zas bouračka

2 KELLY

Přiměřená rychlostbigsmilebigsmilebigsmile
Díra jako krávabigsmilebigsmilebigsmilebigsmile
bigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


NEJEZDÍME RYCHLE, POUZE LÍTÁME PŘÍLIŠ NÍZKO
huskyb12 (Administrator)
15.05.2007 22:53:02
Offline

Re: zas bouračka

Furat: to seš v pussy příteli, páč esli máš todle v protokolu, tak hledej do firmy dalšího řidiče ...
těžký zranění a škoda 100 litrů - to je jistota - viz www.novapravidla.cz :(((

Eště víc v piči je ten druhej z tý zprávy - bez oprávnění a bez pov. ručení těžký zranění cyklisty - no potěš prdel - ten pude bručet ...


ale di, Ty brepto ...
Kelly01 (Člen)
15.05.2007 23:34:18
Offline

Re: zas bouračka

Su kludnejsmile1

Vzhledem k tomu že havárie byla způsobena technickou závadou si můžou psát co chtěj..

Od toho máme znalce z oboru dopravy....good


God Save The Queen!
Koldan (Člen)
16.05.2007 07:34:32
Offline

Re: zas bouračka

stejně tahle věta s přizpůsobením rychlosti stavu komunikace je pěknej výjeb a zajímalo by ně, jestli v případě soudního sporu by stát uspěl.Pokud mám deset kilometrů naprosoto rovnej úsek s novým povrchem a v jednom jediném místě ďůru,ještě k tomu za zatáčkou,no tag pokud mi nedokážou,že sem do ní vletěl nějakou vysokou rychlostí,tak dle mě by za to měl být správce silnice,páč tu ďůru neoznačil.Jako pochopím pokud se někdo v lednu vyseká na námraze,je janý,že to mohl předpokládat a pokud byla silnice namrzlá,no tak holt tu rychlost měl přizpůsobit.Jenže takhle může bejt 20 kilometrovej úsek cesty naprosto v pohodě a v jendom místě silničáři vysypou do zatáčky hromadu štěrku a seš v prdeli.Pokud ji tam vysypou a daj znčku,je vše o.k., pokud tam značka není,měli by být za to onisurprised


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Kelly01 (Člen)
16.05.2007 08:37:20
Offline

Re: zas bouračka

Jasně,zvlášť když se nejedná o výtluk ale o díru která vznikla vtlačením předmětu zjevně v době pokládání asfaltového koberce a řidič který tam jezdí od rekonstrukce kopců několikrát týdně(Já) přiměřenou rychlostí o ní nikdy nevěděl...


God Save The Queen!
huskyb12 (Administrator)
16.05.2007 08:42:31
Offline

Re: zas bouračka

no tak držim pěsti ...
dej vědět jak to dopadlo, ale neznam jedinej případ, kdy by řidič ze sporu s komunikacema vyšel jako vítěz ...


ale di, Ty brepto ...
Kelly01 (Člen)
16.05.2007 09:25:58
Offline

Re: zas bouračka

Mne nezajímaj kominikace,jde mi pouze o to abych nedostal pokutu,body a nebyl uznán jako viník..

Když jsem havaroval v Kocůrovci tak to tak dopadlo,soudní znalec určil jako pravděpodonou příčinu havárie technickou závadu a na tomhle základě mi dokonce ani pojišťovna nekrátila spoluúčast..


God Save The Queen!
Tom-B12 (Člen)
16.05.2007 09:56:18
Offline

Re: zas bouračka

Ani nevím proč jsem tuhle diskuzi stále vynechával a až teď konečně vím co se ti stalo, kruci kdybych to věděl dřív tak se zastavím, kolem nemocnice chodim dvakrat denně...

Jiřina (Člen)
16.05.2007 10:10:48
Offline

Re: zas bouračka

Koldan psal:

stejně tahle věta s přizpůsobením rychlosti stavu komunikace je pěknej výjeb a zajímalo by ně, jestli v případě soudního sporu by stát uspěl.Pokud mám deset kilometrů naprosoto rovnej úsek s novým povrchem a v jednom jediném místě ďůru,ještě k tomu za zatáčkou,no tag pokud mi nedokážou,že sem do ní vletěl nějakou vysokou rychlostí,tak dle mě by za to měl být správce silnice,páč tu ďůru neoznačil.Jako pochopím pokud se někdo v lednu vyseká na námraze,je janý,že to mohl předpokládat a pokud byla silnice namrzlá,no tak holt tu rychlost měl přizpůsobit.Jenže takhle může bejt 20 kilometrovej úsek cesty naprosto v pohodě a v jendom místě silničáři vysypou do zatáčky hromadu štěrku a seš v prdeli.Pokud ji tam vysypou a daj znčku,je vše o.k., pokud tam značka není,měli by být za to onisurprised

Jo, jo PAKISTÁNČE, tadle věta je vyjeb jak svině. U mě ji použili taky. Prostě jsem měl předpokládat, že když silničáři štěrkovali v srpnu cestu při opravě a z mé strany to neoznačili, tak je to vyjěžděný štěrk od zimní údržby a nenadělal jsem s tím vůbec nicbadsurprised


Tož tak:-D

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr