Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » zas bouračka

Kelly01 (Člen)
16.05.2007 10:13:48
Offline

Re: zas bouračka

A šels do soudního sporu?

Mně to problém dělat nebudesmile1


God Save The Queen!
Dog (Člen)
16.05.2007 12:50:09
Offline

Re: zas bouračka

To Kelly01
Koukej se dat brzo dohromady a at je to bez následků (třeba budeš předpovídat změny počasí podle bolesti kloubů bigsmilebigsmilebigsmile a půjdeš dělat rosničáka do TV.
Když to byla osamocená díra tak to myslím ustojíš i bez svého zavnění a žádné body dolů. Držím palce chlape. good

Jiřina (Člen)
16.05.2007 13:06:31
Offline

Re: zas bouračka

Kelly01 psal:

A šels do soudního sporu?

Mně to problém dělat nebudesmile1

Nešel, byl jsem vyklepaný.¨Ale dnes už bych šel, srát na ně na parchantybigsmile


Tož tak:-D
Kelly01 (Člen)
16.05.2007 13:10:41
Offline

Re: zas bouračka

Díky svým sedmi hospitalizacím a 10 zlomeninám(vč.refrakcí) a několika otevřeným operacím poškozených vazů,kloubů a lůžek už několit let mladé a nezkušené rosničky s přehledem zahanbujismile1

A jezdit se dá i se zlomeninama...

V podstatě datum mého výjezdu visí pouze na Osirisovibigsmile


God Save The Queen!
Eremi (Člen)
16.05.2007 13:22:44
Offline

Re: zas bouračka

Kelly01 psal:

Díky svým sedmi hospitalizacím a 10 zlomeninám(vč.refrakcí) a několika otevřeným operacím poškozených vazů,kloubů a lůžek už několit let mladé a nezkušené rosničky s přehledem zahanbujismile1

A jezdit se dá i se zlomeninama...

V podstatě datum mého výjezdu visí pouze na Osirisovibigsmile

zase nedělej hrdinu, nemůžeš ještě ani pořádně choditbigsmilebigsmilebigsmile


S úsměvem jde všechno líp :o)
Pšán (Člen)
16.05.2007 13:27:24
Offline

Re: zas bouračka

Eremi psal:
Kelly01 psal:

Díky svým sedmi hospitalizacím a 10 zlomeninám(vč.refrakcí) a několika otevřeným operacím poškozených vazů,kloubů a lůžek už několit let mladé a nezkušené rosničky s přehledem zahanbujismile1

A jezdit se dá i se zlomeninama...

V podstatě datum mého výjezdu visí pouze na Osirisovibigsmile

zase nedělej hrdinu, nemůžeš ještě ani pořádně choditbigsmilebigsmilebigsmile

..ale prd..jsi ametér Kelly..
..tohle je srdcařgood
  http://bp0.blogger.com/_LxZ4Mi3rR3Q/Rjg … g_3603.jpg


..opravdový muž s pravidelným cyklem..
SLUGI (Člen)
16.05.2007 13:32:00
Offline

Re: zas bouračka

surprised surprised     goodgood


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
Loser (Administrator)
16.05.2007 13:42:36
Offline

Re: zas bouračka

Kua, jasnej vitez Bohemia Custom (nebo jak se to menuje)bigsmilebigsmilegoodgoodgood
Ja znam typka, kterej po kresi na cbr prisel o nohu a rok na to si koupil ctyrkolku a lita na ni opet jako prase (teda hlavne v terenu.
Nejvic jsem se nasmal, kdyz mi popisoval, jak z toho ze zacatku vypadaval. Toz si udelal specialni pasy, kterejma se k te ctyrkolce prikurtuje a drzi, jak prilepenejgood


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Pítrs (Jerryho synek) (Člen)
16.05.2007 13:51:56
Offline

Re: zas bouračka

Teprve teď sem si přečet co se stalo. surprisedsurprised
Hlavně se uzdrav chlape!!!goodgood

No doceal pěknej voser tyhle nemocnice sick

Taky se mi podařilo nedávno trošku upadnout. Vracečka-stupačka-píseček-a už sem se koulel.idontknowidontknow


Rudá jebka, pičo!
trouba (Člen)
19.05.2007 22:51:47
Offline

Re: zas bouračka

Dnes kolem půlpátý nad Tišnovem před obcí Litava nějaká červená motka ve škarpě bad kolem už bylo dost lidí, tak ani nevím kdo a proč. Ten úsek mi připadal dost přehledný idontknow

Cvrček (Člen)
21.05.2007 16:50:43
Offline

Re: zas bouračka

včera ráno byla vybulená nějaká černá motorka...naháč...ale nepoznal jsem co to bylo přesně.Na Rudné v OV přesně u výjezdu z shopingparku směrem na Výtkovice.Ležela tam v protisměru,policajti stáli 10m za ní.A řidiče odvezla rychlá....takový je život

Loser (Administrator)
21.05.2007 16:56:40
Offline

Re: zas bouračka

O vikendu mi kamos oznamil ze naboural svoji Janu. Prej se mu ale do vosmi mesicu vopravi sama. Ale bohuzel si ji bude muset nechat i s nahradnima dilama, co po ni zbudouidontknow
Chudak - ze zacatku to byla takova dobra investice a ted uz bude muset vrazet prachy jen do staryho srotu a jeste se snazit udelat z tech nahradnich dilu novej a funkcni stroj. Ale prej se mozna nekdy na tajnacku sveze i na necem jinemgoodgoodbigsmile


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Ondráš (Člen)
24.05.2007 11:23:25
Offline

Re: zas bouračka

Loser psal:

O vikendu mi kamos oznamil ze naboural svoji Janu. Prej se mu ale do vosmi mesicu vopravi sama. Ale bohuzel si ji bude muset nechat i s nahradnima dilama, co po ni zbudouidontknow
Chudak - ze zacatku to byla takova dobra investice a ted uz bude muset vrazet prachy jen do staryho srotu a jeste se snazit udelat z tech nahradnich dilu novej a funkcni stroj. Ale prej se mozna nekdy na tajnacku sveze i na necem jinemgoodgoodbigsmile

Víš co by na to řekl Kelly...

Hovno tomu je!

bigsmile


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
fido (Člen)
05.08.2007 12:11:45
Offline

Re: zas bouračka

raděj nečtěte diskuzi o té srážce na letišti...motoristická veřejnost nás většinou nenávidí a přeje nám to nejhorší přátelé

http://cgi.novinky.cz/discussion/discus … eId=120183


bla...blabla...!
inazuma (Nový člen)
05.08.2007 13:39:58
Offline

Re: zas bouračka

Ahoj...přeju rychlý návrat na motorku good
Docela by mě zajímalo co dostane David za tu bouračku u toho ŠTERNBERKA - výjezd do protisměru a srážka s autem...zranění způsobil jen sám sobě.Motorka na kašu a auto na odpis.
smile2


GSX 1200 Inazuma

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr