Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Jsem sprostý já vím, zkurvený počasí!!!

bobule (Člen)
03.05.2007 18:07:18
Offline

Jsem sprostý já vím, zkurvený počasí!!!

Tak dva měsíce plánování sou v pussy, měsíc bez mráčku a když mam jet Harmanec tak celej víkend prochčije, navíc dle předpovědi bude chcát i celou dobu v Jedasech. já dostat toho Medarda do ruky tak ho snad obiju!sicksicksicksicksick


to jebu
Fik-B6S (Člen)
03.05.2007 18:12:56
Offline

Re: Jsem sprostý já vím, zkurvený počasí!!!

bobule psal:

Tak dva měsíce plánování sou v pussy, měsíc bez mráčku a když mam jet Harmanec tak celej víkend prochčije, navíc dle předpovědi bude chcát i celou dobu v Jedasech. já dostat toho Medarda do ruky tak ho snad obiju!sicksicksicksicksick

nestraš s takovám počasímbad sem se těšil na Ostravu (Wevi) tak to k nám snad dojde až v neděli...bigsmile


Amatér postavil Archu, profesionál Titanic...
http://www.youtube.com/watch?v=Fk8W4OyaHZU
bobule (Člen)
03.05.2007 18:17:38
Offline

Re: Jsem sprostý já vím, zkurvený počasí!!!

nestrašim, jen koukni na předpověďsick


to jebu
Mirek D (Člen)
03.05.2007 22:00:36
Offline

Re: Jsem sprostý já vím, zkurvený počasí!!!

Tos eště nikdy nejel na motce v dešti že máš takový výlevy?


Autobus je taky Suzuki... .
Jarken (Člen)
04.05.2007 06:49:01
Offline

Re: Jsem sprostý já vím, zkurvený počasí!!!

Déšť je fajn surprised, umyje mouchy z motyky, kombi, helmy a tak podobně no né?No ano! good se těším jak...bigsmile


Autor je zatvrzelý konzervativec a hrdý chachar, který je paličatě přesvědčen, že Baník je king a patří do Slezska, ne na Moravu!
Pšán (Člen)
04.05.2007 07:11:48
Offline

Re: Jsem sprostý já vím, zkurvený počasí!!!

Jarken psal:

Déšť je fajn surprised, umyje mouchy z motyky, kombi, helmy a tak podobně no né?No ano! good se těším jak...bigsmile

..woe Jarkene,necypujidontknowsmile1


..opravdový muž s pravidelným cyklem..
Jarken (Člen)
04.05.2007 07:32:24
Offline

Re: Jsem sprostý já vím, zkurvený počasí!!!

Pšáne v kolik v neděli vyrážíš?Já plánuji tak cca ve 14.30 ?Je to baj očko 165 Km přes Fulnek, Potštát, Prostějov, Plumlov, Drahany...takže něco kolem 2 hod.jízdy asi vezmu sebou Gapu, Kožuch nevím, páč má prý brutálně kopnuté kolo na bavoru od toho jak vkuřil na cestě do nějaké díry...Že bychom se scukli někde?


Autor je zatvrzelý konzervativec a hrdý chachar, který je paličatě přesvědčen, že Baník je king a patří do Slezska, ne na Moravu!
Pšán (Člen)
04.05.2007 07:44:06
Offline

Re: Jsem sprostý já vím, zkurvený počasí!!!

Jarken psal:

Pšáne v kolik v neděli vyrážíš?Já plánuji tak cca ve 14.30 ?Je to baj očko 165 Km přes Fulnek, Potštát, Prostějov, Plumlov, Drahany...takže něco kolem 2 hod.jízdy asi vezmu sebou Gapu, Kožuch nevím, páč má prý brutálně kopnuté kolo na bavoru od toho jak vkuřil na cestě do nějaké díry...Že bychom se scukli někde?

..No,máme v plánu jet tak nějak po obědě,takže by těch 14:30+-mohlo být reálných..dneska máme scuka na základně,se domluvíme a dám ti vědět..
..btw,ten Kožuch je smolař..se mu sere..nadruhou stranu zase dobře,že to odsralo jen to kolo..


..opravdový muž s pravidelným cyklem..
sonyk (Člen)
04.05.2007 10:36:45
Offline

Re: Jsem sprostý já vím, zkurvený počasí!!!

ja doufam ze na pribramsku a horovicku prset nebude mam v planu vejlet.by me nastvalo


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
Fresh Man (Člen)
04.05.2007 11:58:12
Offline

Re: Jsem sprostý já vím, zkurvený počasí!!!

ale 300km v dešti...idontknow


Bandit pičo
Ondráš (Člen)
04.05.2007 21:27:11
Offline

Re: Jsem sprostý já vím, zkurvený počasí!!!

sonyk psal:

ja doufam ze na pribramsku a horovicku prset nebude mam v planu vejlet.by me nastvalo

Vogo, že se nestavíš...surprised


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Yodda (Nový člen)
05.05.2007 07:33:00
Offline

Re: Jsem sprostý já vím, zkurvený počasí!!!

A je to tuuuu na jižní moravě chcanec chčije a chčije a chčijesick Ještě že sem se včera projel jinak počasí akorát tak na beerbeerbeer bigsmile


Nikdy neříkej, že něco nejde, protože se vždycky najde nějaký blbec,který neví, že to nejde a udělá to !!!
sonyk (Člen)
05.05.2007 07:52:03
Offline

Re: Jsem sprostý já vím, zkurvený počasí!!!

Ondráš psal:
sonyk psal:

ja doufam ze na pribramsku a horovicku prset nebude mam v planu vejlet.by me nastvalo

Vogo, že se nestavíš...surprised

neboj kdybych je ozval bych se.


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
Mirass (Člen)
05.05.2007 14:02:21
Offline

Re: Jsem sprostý já vím, zkurvený počasí!!!

:) kdyz chces,aby perselo, vem si dovolenou jako ja. Naplanoval jsem si tejden vejletu po jiznich cechach a hned jak jsem to v praci oznamil vobloha se zatahla a vsichni zacali mluvit vo desti. sick

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr