Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Suzuki Bandit 400 GSF

hooobitek (Nový člen)
04.05.2007 13:28:39
Offline

Suzuki Bandit 400 GSF

Zdravim lidi, nemate nekdo nejaky zkusenosti nebo jakykoli poznatky ohledne Banďoura 400GSF? Jdu z malé motorky na něco většího a tohle se mi líbí vzhledem ke své velikosti ale potřeboval bych nějaké poznatky o téhle motorce. Prosim dejte vedet jestli neco vite. Diky

Filous (Člen)
04.05.2007 13:48:25
Offline

Re: Suzuki Bandit 400 GSF

...pár lidí tady tedle stroječek mělo a fšichni se schodli, že dobrý...aš na jednoho, co koupil uhoněnou vránu s motorem po smrti a to je pag dráhá voprava u každý mašiny...i gdyš fšichni tvrdili, že s dílama nejni trabl, tag já bych se toho přeci jen trochu bál, páč se to sem nigdy ofiko nedováželo...jinak se na tom dá ject i slušná píla (viť Pšáne), ale musí se to fut držet v hrůze, prostě netočíš=nejedeš, holt je to malej vopsach...nigdo nemluvil vo ňákejch typickejch nemocech, tagže při případný koupi kontrola bježnejch vjecí jako u každý jiný motyky...počkej na Pšána, ten ti to bude schopnej popsat detajlnějc...

P.S. vo B6 nepřemejšlels??? ...přeci jen vječí výbjer, vozilo se to sem, nemusíš to tag točit, vydrží ti dýl, páč po sezóně na B4 budeš přemejšlet vo vječí...ale zas esi seš postavou jag hooobitek surprisedbigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
hooobitek (Nový člen)
04.05.2007 13:53:40
Offline

Re: Suzuki Bandit 400 GSF

diky za info. ja hlavne premyslim obecne ted o nejaky silnejsi motorce, protoze sem doted jezdil na Simsonu a nerad bych se nekde rozmaznul hned zpocatku takze nechci zatim nic moc agresivniho. Postavou sem opravdu jako hobitek (165) takze tahle motorka mi velikostne bude asi vyhovovat. Jinak nevis nahodou neco o spotrebe tyhle motorky? Jak se s ni da jezdit a za kolik? Dikec

Filous (Člen)
04.05.2007 14:38:41
Offline

Re: Suzuki Bandit 400 GSF

...deš na to ze špatný strany...motorka=zábava a to znamená, že každá sranda něco stojí a dyš chceš jezdit, musíš mít na benzín a na servis...ale dobře...tipuju, že se budeš hejbat v mantinelech 4,5-6,5 l/100km, podle toho jag budeš tahat...a to je vlastně votpovjeť i na další tvuj dotas...jezdit se s tym dá kochačka i střelba blížící se 200 km/h...prostě je to jen stroj a pojede tak jak mu poručíš levou rukou...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Spidermila (Člen)
04.05.2007 14:41:34
Offline

Re: Suzuki Bandit 400 GSF

Filous psal:

...deš na to ze špatný strany...motorka=zábava a to znamená, že každá sranda něco stojí a dyš chceš jezdit, musíš mít na benzín a na servis...ale dobře...tipuju, že se budeš hejbat v mantinelech 4,5-6,5 l/100km, podle toho jag budeš tahat...a to je vlastně votpovjeť i na další tvuj dotas...jezdit se s tym dá kochačka i střelba blížící se 200 km/h...prostě je to jen stroj a pojede tak jak mu poručíš levou rukou...

Levou rukou?surprised Jako jak moc pustíš spojku?bigsmilebigsmile

Spidermila (Člen)
04.05.2007 14:44:11
Offline

Re: Suzuki Bandit 400 GSF

hooobitek psal:

diky za info. ja hlavne premyslim obecne ted o nejaky silnejsi motorce, protoze sem doted jezdil na Simsonu a nerad bych se nekde rozmaznul hned zpocatku takze nechci zatim nic moc agresivniho. Postavou sem opravdu jako hobitek (165) takze tahle motorka mi velikostne bude asi vyhovovat. Jinak nevis nahodou neco o spotrebe tyhle motorky? Jak se s ni da jezdit a za kolik? Dikec

O začátečnících na velkých motorkách už teď vím něco. Moje nastávající si právě začala dělat řidičák. Taky jsme uvažovali o B4, ale nakonec se koupí B6. Není to přehnaně silné - jezdí se přece hlavně hlavou.
Jo, a první svoje kilometry na mašině najezdila na mojí B12 a úplně v pohodě.
Spotřebu neřeš. Je to hlavně o zábavěgood

PALOUS (Člen)
04.05.2007 14:45:57
Offline

Re: Suzuki Bandit 400 GSF

Vem zrovna B6 a neřeš motorku která bude asi po smrtibigsmiletvoje vejška a asi aj váha je na B6 super páč když nasadíš na květák blembák tak bude vjedět každej hofno jesi nejseš baba a aj Borák se za tebou votočíbigsmile


Jebat motorky :-)
Newada (Člen)
04.05.2007 14:52:57
Offline

Re: Suzuki Bandit 400 GSF

Jo jo Filous pravdu má.
Sice je z tvýho profilu prd poznat, ale nebát se vlk nic, teda B6.
Nejezdil sem 10 let a pak přitáh B6, poprvé když sem to nakop v garáži a potáh k 5 000 otáček, tak sem si málem střík do textilu, jakej to byl hukot.
Ale jakmile na to jednou sedneš tak je to v poho. při 3-6 t otáček je to hodný a první měsíc supr spotřeba, postupně zjistíš, že je zábava někde jinde a u pumpy si častějc.


jak dlouho ještě?
MartysN6 (Člen)
04.05.2007 15:00:51
Offline

Re: Suzuki Bandit 400 GSF

Pravdu říká ten Palous ušatej, taková Miaaow má max.50kg /i s blembákem a v kombožce/ a myslím že jí to nedelalo problém. teda až na ten sjezd toho krpálu v Rýchorách.

ber B6 ,je na to víc dílů a větší nabídka motorek atd. good

PALOUS (Člen)
04.05.2007 15:02:24
Offline

Re: Suzuki Bandit 400 GSF

Newada psal:

Jo jo Filous pravdu má.
Sice je z tvýho profilu prd poznat, ale nebát se vlk nic, teda B6.
Nejezdil sem 10 let a pak přitáh B6, poprvé když sem to nakop v garáži a potáh k 5 000 otáček, tak sem si málem střík do textilu, jakej to byl hukot.
Ale jakmile na to jednou sedneš tak je to v poho. při 3-6 t otáček je to hodný a první měsíc supr spotřeba, postupně zjistíš, že je zábava někde jinde a u pumpy si častějc.

A na lakovně takybigsmiletéž gut zábavabigsmile


Jebat motorky :-)
Newada (Člen)
04.05.2007 15:08:58
Offline

Re: Suzuki Bandit 400 GSF

PALOUS psal:
Newada psal:

Jo jo Filous pravdu má.
Sice je z tvýho profilu prd poznat, ale nebát se vlk nic, teda B6.
Nejezdil sem 10 let a pak přitáh B6, poprvé když sem to nakop v garáži a potáh k 5 000 otáček, tak sem si málem střík do textilu, jakej to byl hukot.
Ale jakmile na to jednou sedneš tak je to v poho. při 3-6 t otáček je to hodný a první měsíc supr spotřeba, postupně zjistíš, že je zábava někde jinde a u pumpy si častějc.

A na lakovně takybigsmiletéž gut zábavabigsmile

Dědku jedno tě vyvezu do Práglu a mám to dva měsíce na talíři bigsmile


jak dlouho ještě?
Pšán (Člen)
04.05.2007 17:23:30
Offline

Re: Suzuki Bandit 400 GSF

..někdo mě shánělsurprisedsmile1
..tož Hoobitku,jezdit se na tom dá..je to mrtvola na spodek,do 6000 ot.se nic neděje..od 8000 se to probudí a trochu píla se stím dá jezdit mezi 10-12000ot.prostě se musí držet pod krkem,aby to jelo,jak psal Filda..
..byl jsem asi nejrychleji a nejčastěji řadíci člen téhle tlupy..
..váha pod 180kg a velikosti je slepičí pšouk,to jo..
..max.je kolem 200..spotřebu jsem měl do 5l/100..
..motorické a mechanické problémy jsem s tím neměl,ale vím o dosti kusech co se sraly snad po každém nastartování..
..je to poměrně stará motorka a zas tak dlouho se nevyráběla,tuším 4 roky..dělala se především pro Japonsko a něco málo i pro Evropu..a zase tak moc jich nejezdí,z čehož plyne,že ty co dojezdily a byly prodány na díly tento počet ještě značně snížily a sehnat nějaký díl už bude asi dost problém..a nový u dýlera,pokud ho splaší,bude stát ranec..
..pokud chceš můj názor,tak se na B4 bodni a jdi do B6..bez obav..v klidu..má nějaké kilo navíc,koníků + 18 proti B4..takže v pohodě..
..a každá motorka jede jen tak,jak jí poručíš,ani o chlup víc..
..tož tak..


..opravdový muž s pravidelným cyklem..
ewans (Člen)
04.05.2007 17:45:03
Offline

Re: Suzuki Bandit 400 GSF

Hele resil sem ten stejne problem,presedlat na vaetsi motku a esi B6 nebo B4,koupil sme B4 ze stejnyho duvodu jak ty-chcu zacinat opatrne abych nekde nezkoncil na strome,takze jezdim na B4(vysla i levnejs).Su s ni spokojenej,mam teda tu japonskou verzi-takze silnejsi,a musim rict ze tahne i pod 6tis. kolem 8 uz je to hodne velkej zatah a na 10 je to mazec,cerveny tomu zacina na 14 ale zatim sem s etam nedostal,ale su zacatecnik,takze my dojmy neber jako moc odborny posudek motky:)Ale je fakt ze je mala a da se na ni skvele blbnout.Pro me je trochu moc mala-mam 185cm:)good


Presedlal jsem na sv650
Pšán (Člen)
04.05.2007 18:03:38
Offline

Re: Suzuki Bandit 400 GSF

Too Ewans:
..no máš tu čtyřku hezkou..tuhle jsem měl taky..pak jsem ji trochu udělal k obrazu svému..bych tu dal i fotku,ale jsem čolek jak lampa,takže z toho nic nebudeidontknow
..tak ať sloužígood
..a pod 6000 nejedebigsmile


..opravdový muž s pravidelným cyklem..
Koldan (Člen)
04.05.2007 18:52:09
Offline

Re: Suzuki Bandit 400 GSF

pokud sa bojíš jít do silnější,di do pětikila,z toho čtyřkového béčka bych měl strach,za celů dobu sem viděl možná tři funkční kusy a z teho jeden měl ten trůba co ho vyměnil za SV,i gdyž teďkonc nevím co bylo lepčíidontknowbigsmile


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Pšán (Člen)
04.05.2007 19:13:26
Offline

Re: Suzuki Bandit 400 GSF

..Koldan,woe,neséééér..bigsmile


..opravdový muž s pravidelným cyklem..
Filous (Člen)
04.05.2007 20:40:08
Offline

Re: Suzuki Bandit 400 GSF

Spidermila psal:
Filous psal:

...deš na to ze špatný strany...motorka=zábava a to znamená, že každá sranda něco stojí a dyš chceš jezdit, musíš mít na benzín a na servis...ale dobře...tipuju, že se budeš hejbat v mantinelech 4,5-6,5 l/100km, podle toho jag budeš tahat...a to je vlastně votpovjeť i na další tvuj dotas...jezdit se s tym dá kochačka i střelba blížící se 200 km/h...prostě je to jen stroj a pojede tak jak mu poručíš levou rukou...

Levou rukou?surprised Jako jak moc pustíš spojku?bigsmilebigsmile

...no tag se tlem, nó, se mi ty svjetový strany holt pletou surprised ...anebo bych neměl psát ve spjechu bigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
osiris (Člen)
04.05.2007 20:48:37
Offline

Re: Suzuki Bandit 400 GSF

...myslels anglána viť, tag co jako, žejo smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Filous (Člen)
04.05.2007 20:50:58
Offline

Re: Suzuki Bandit 400 GSF

osiris psal:

...myslels anglána viť, tag co jako, žejo smile1

goodbigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Ondráš (Člen)
04.05.2007 22:00:34
Offline

Re: Suzuki Bandit 400 GSF

2 hůbitek: Ta B4 se pod 6 tis. fakt trápí. B6 bych se fakt nebál.good Když chceš aby byla trochu v cajku, počítej s částkou přes blížící se 50 tis. A náhradní díly budou asi fakt síla...

Jen pro informaci. Pístná kroužky se tu nevyrábí, nepoužívá se tu ani materiál ze kterého jsou z toho vyplývá, že je to dost mastný (mezi náma na celý motor 8 tis. Kč) a i tak... Kamarád jí má. Jezdila, teď zase ne, měl dva motory a musel přivést ze slovenska třetí.help

Když to funguje, tak je to opravdu super povežení, zvláště nad těma 10 tis.good, ale vzhledem k očekávané ceně, bych si těch 10 tis přihodil a šel do B6. Výšky hmotnosti, ani výkonu bych se nebál. Kolikrát si se vyboural na Simsonu?smile1


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
martin.venda (Nový člen)
31.05.2013 00:39:50
Offline

Re: Suzuki Bandit 400 GSF

Tak sice to je už z křížkem po funuse ale já mam B4 už 13 let.A je to mazel.Netvrdím že sem se sni občas nenervoval ale zas to není tuctovka jako B6.(snad sem někoho ted nenasralbigsmile) Tydle B4 se dělaly od 91 do 97 kdy sjel poslední.Dělaly se prevážně pro Japonsko uškrcena verze,Pro US otevřena verze a par jich šlo do evropy.Motor to má myslím stejnej jako bejval na  silničkach GSX-R 400 RW.Ja osobně mám na brzdě na kole 60koníku.A tech 210 to letelo v jednom taky ale malem me to slíklo z motorky.bigsmile Spotřeba je ale u tydle B4 luxus.Kor v dnešní dobe 37kč/litr.Když za to taham a letím prasaka tak Max 6L.Dovolena a kochacka 4.3l.Takze do 5l normalní prumer.Z peknym ladákem to ma i bezva zvuk.Shanět motorove dily je pravda oříšek ale ostatni se da sehnat dobře.GS,GSX600F atd.Přemejšlím sice ted o dalším přírustku a B4 necham ženě.Je to fakt unikat malo viditelny stejne jako 250.Ale jak tu psaly hoši.Zaleží jak moc ji daval couda ten před tebou.Co kus to original dle staraní se o ni. Nelituji toho že sem si pro ni tenkrat zajel az na moravu bigsmile tak cest a at to jezdí.

děda (Člen)
31.05.2013 13:08:10
Offline

Re: Suzuki Bandit 400 GSF

Trochu taky prispeju:ja na moto nikdy nejezdil po autoskole sem koupil bandita 600n a vubec zadnej problem.Je to hodna motorka a kdyz chces jet pilu tak to trosku vezmes do otacek a jedes pilu.Celkem lituju ze sem se tu nenechal od nekterych presvedcit abych se svou vahou sel do b12 o ktere ted furt uvazuju.Kdybys mel zajem muzes kouknout na moji b6 oficialne na prodej neni ale kdyby byl zajem pustim ji a koupim b12.
mam ju v crne barve rok 2002 led svetlo a podobny picoviny ladak atd.O motorku je starany jezdim na tom denne.Tak kdyby byl zajem hod echo

Nevim zda chces N nebo S ale bez urcite do 6tky.Ja bych uvital vetsi kroutak proto chci b12 skrz jizdu ve dvou

O banditu 400 nic nevim na netu skoto zadna neni a bal bych se ze neco nesezenu.Takhle kdyz se ti neco vysere na 6tce sezenes okamzite

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr