Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Cestování » ááách jo.......

zrzule (Člen)
06.05.2007 16:16:19
Offline

ááách jo.......

tak se omlouvám za absenci v jedovnicích.........už jsem byla na cestě a najednou BUM....bad,jela bych dál ale ohnuli se mi řidítka a nějak to nešlo.tak tam moc nezlobtebigsmile


A je to!!
MAZI (Člen)
06.05.2007 16:37:01
Offline

Re: ááách jo.......

Copak se stalo ??  a jinak ti nic neni? dneska nebylo vhodný počasí....  my čekáme s martysem na sluníčko..... tak se asi nedočkáme.


B6 , GSX 1400 , Grizzly 700  :-)
zrzule (Člen)
06.05.2007 16:55:42
Offline

Re: ááách jo.......

zahamstnul to předemnou dědula na přechodu a už to bylo.moc jsem vzala za brzdu a ani nevím jak a bylo hají na zemi.já jsem v pohodě ale bandtika bude muset zase do nemocnicebadbad to počasí mě vážně s....... po dlouhý době jsem si vzala volno....


A je to!!
fifa b 12 (Člen)
06.05.2007 17:08:58
Offline

Re: ááách jo.......

hlavne ze ses v pohodě prište hold vetšiho bacha je to hned dřiv než na novi boty


když ho miluješ neni co řešit bandit
nebo bmw  gs
SLUGI (Člen)
06.05.2007 17:26:35
Offline

Re: ááách jo.......

... myslím žes vo nic nepřišla (aspoň dnes)
... sem se tam stavil kouknout a samozřejmě zatažený a cestou zpět sem zmokl bad
... doufám že zítra a hlavně v Úterý bude počasí OK  idontknow


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
spidys (Člen)
06.05.2007 18:02:58
Offline

Re: ááách jo.......

Zrzule: Ty bláho - tak to mě mrzí... myslel jsem, že budeš pak vyprávět v Rudný u kafča, jaký to bylo a tak... . No hlavně ale že se ti nic nestalo...


Hloupý, kdo dává, hloupější, kdo nebere...
Filous (Člen)
07.05.2007 07:56:22
Offline

Re: ááách jo.......

spidys psal:

Zrzule: Ty bláho - tak to mě mrzí... myslel jsem, že budeš pak vyprávět v Rudný u kafča, jaký to bylo a tak... . No hlavně ale že se ti nic nestalo...

...dostals mejl? ...co ty vibrace?


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Filous (Člen)
07.05.2007 08:17:44
Offline

Re: ááách jo.......

zrzule psal:

tak se omlouvám za absenci v jedovnicích.........už jsem byla na cestě a najednou BUM....bad,jela bych dál ale ohnuli se mi řidítka a nějak to nešlo.tak tam moc nezlobtebigsmile

...to je smutný, hlavně že si celá good


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Loser (Administrator)
07.05.2007 08:36:00
Offline

Re: ááách jo.......

a ted mensi dotaz .... kolik jsi tam jela?idontknowbigsmile


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
zrzule (Člen)
07.05.2007 15:37:35
Offline

Re: ááách jo.......

loser: nevím na co narážíšbigsmilebigsmilebigsmile nééé fakt tady jsem jela opravdu pomalu, byla to totiž moje premiéra na dešti tak jsem se bála......
Už jsi ready? teď dám bandasku do nemocnice a hnej jak bude zase doma což bude doufam do konce týdne tak vyrážíme na vejlet, jóóóó???


A je to!!
Loser (Administrator)
07.05.2007 15:48:54
Offline

Re: ááách jo.......

no, dneska jsem sel do prace, ale asi to nebyl nejlepsi napad. Asi mne zase naskocila horecka a nemuzu skoro ani polykat. Uvidime, jak mi bude koncem tydne a kdyztak muzeme v sobotu nebo kdy budes mit volno, nekam vyrazit. Jel bych se mrknout treba na jested, co?idontknow


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
škardík (Člen)
07.05.2007 16:23:49
Offline

Re: ááách jo.......

Zrzuleeee. Pojeď v pátek do pilsnu. První jarní srázeček a moje letošní velkolepá premieera. Co?smile1


viz avatar:)
Loser (Administrator)
07.05.2007 16:25:15
Offline

Re: ááách jo.......

a me nepozves, nebo co?idontknowidontknow


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
zrzule (Člen)
07.05.2007 17:17:24
Offline

Re: ááách jo.......

škardík: no to zní móóóóc dobře.mám volno a v sobotu jdu až na noční. jen nevím jestli bude moto.ty vado já se dneska ráno probudila a mě snad v noci někdo zmlátil jak mě bolí celej člověk....auauauau
hele a co děláš dneska......takové to naše normální chlastání?????winebeerwinebeerwinebeer


A je to!!
škardík (Člen)
07.05.2007 17:50:27
Offline

Re: ááách jo.......

zrzule psal:

škardík: no to zní móóóóc dobře.mám volno a v sobotu jdu až na noční. jen nevím jestli bude moto.ty vado já se dneska ráno probudila a mě snad v noci někdo zmlátil jak mě bolí celej člověk....auauauau
hele a co děláš dneska......takové to naše normální chlastání?????winebeerwinebeerwinebeer

Skládam puzzlehelpbigsmile Ve středu ráno mi stříkaj plasty, tak doufam že to do pátku hooodně uschnebigsmile


viz avatar:)
zrzule (Člen)
07.05.2007 18:19:55
Offline

Re: ááách jo.......

no a kde jsi dneska???? zase někde v pussy viď?????


A je to!!
zrzule (Člen)
07.05.2007 18:28:43
Offline

Re: ááách jo.......

jo aháááá, jako že jsi v pilsnu???  to nesložíšbigsmilebigsmile


A je to!!
škardík (Člen)
07.05.2007 19:59:07
Offline

Re: ááách jo.......

zrzule psal:

jo aháááá, jako že jsi v pilsnu???  to nesložíšbigsmilebigsmile

To teda složimfuckbigsmile Už to skoro je, ještě někam nacpat pár šroubů co nevim kam patří, pospojovat pár drátů co mi z nich spadly polepky a je houtovooogood


viz avatar:)
zrzule (Člen)
08.05.2007 15:46:13
Offline

Re: ááách jo.......

škardík: hele jsi včera dělal mrtvýho brouka??? jsme za tebou chtěli přijet a trochu popít a ty nic. jinak já ti věřim že to dáš dohromady ale kolik km na tom ujedeš..........nóóó nevimbigsmilebigsmile. máš nějaký podrobnější info o pátku? budeš si mě muset někde vyzvednout protože já dojedu do plzně a jsem v p.......badhelp


A je to!!
Rendy (Člen)
08.05.2007 17:34:59
Offline

Re: ááách jo.......

Jsme slyseli , že se " něco " stalo smile2


I když doplivneš daleko , je to přece jenom slina .
maňas (Člen)
08.05.2007 17:38:22
Offline

Re: ááách jo.......

hlavně že si v pohodě,motyka se opraví,alespoň sis to vybrala teď na mě to ještě asi čekásurprised


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!
zrzule (Člen)
08.05.2007 19:07:58
Offline

Re: ááách jo.......

maňas: jak že to na tebe čeká??? jaký byli jedovnice??...............co si z toho pamatujete?bigsmilebigsmilebigsmile


A je to!!
maňas (Člen)
08.05.2007 19:10:49
Offline

Re: ááách jo.......

zrzule psal:

maňas: jak že to na tebe čeká??? jaký byli jedovnice??...............co si z toho pamatujete?bigsmilebigsmilebigsmile

všechno pivo,rum fernet,víno........dál nemenuju dostávám žízeň

čeká,to na mě,ještě sem sebou pořádně nepraštil,tak čekám kdy se mi to povedebigsmile


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!
zrzule (Člen)
09.05.2007 00:24:25
Offline

Re: ááách jo.......

čekáš.............?????   tak to potom nepřijde, já nečekala a hele BůůůůůůM na zem

.......a bylo to. týýýýýýýýýý jóóóóóó mět ak štve že jsem tam nemohla dorazit.no tak příště.

se škarďou
budem v pátek v plzni....tak doražte


A je to!!
Filous (Člen)
09.05.2007 08:47:07
Offline

Re: ááách jo.......

škardík psal:

Zrzuleeee. Pojeď v pátek do pilsnu. První jarní srázeček a moje letošní velkolepá premieera. Co?smile1

...ty ušs to lego poskládal??? surprisedbigsmile ...a pochlubit by ses nechtěl??? idontknow


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Bedřich (Člen)
09.05.2007 11:22:32
Offline

Re: ááách jo.......

Zrzule, hlavně že jsi celágoodgood Bandaska se spraví!!


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
škardík (Člen)
09.05.2007 13:30:43
Offline

Re: ááách jo.......

Filous psal:
škardík psal:

Zrzuleeee. Pojeď v pátek do pilsnu. První jarní srázeček a moje letošní velkolepá premieera. Co?smile1

...ty ušs to lego poskládal??? surprisedbigsmile ...a pochlubit by ses nechtěl??? idontknow

Wogo eště nee, chybí mi na to dát nádrž svjetlo, podsedlák a blatník. To udělam v pátek ráno a pak se teprv budu chlubitbigsmile


viz avatar:)
Filous (Člen)
09.05.2007 14:23:59
Offline

Re: ááách jo.......

škardík psal:
Filous psal:
škardík psal:

Zrzuleeee. Pojeď v pátek do pilsnu. První jarní srázeček a moje letošní velkolepá premieera. Co?smile1

...ty ušs to lego poskládal??? surprisedbigsmile ...a pochlubit by ses nechtěl??? idontknow

Wogo eště nee, chybí mi na to dát nádrž svjetlo, podsedlák a blatník. To udělam v pátek ráno a pak se teprv budu chlubitbigsmile

...sem zvjedaf surprisedbigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
zrzule (Člen)
09.05.2007 17:03:08
Offline

Re: ááách jo.......

škarďa: chrochrochro.  teda toto zase včera dopadlo. Jo a doufám že už se mi v mrazáku chladí  ta Finská........goodgood
dneska jsem si koupila nový řidla tak doufám že mi je martin do pátku vymění......


A je to!!
škardík (Člen)
13.05.2007 13:22:15
Offline

Re: ááách jo.......

zrzule psal:

škarďa: chrochrochro.  teda toto zase včera dopadlo. Jo a doufám že už se mi v mrazáku chladí  ta Finská........goodgood
dneska jsem si koupila nový řidla tak doufám že mi je martin do pátku vymění......

Sme tam na tvojí počest tu finskou včera vypilisick Litr absolutky pad ve třech jak prd. Sem byl zase kua nezničitelnejidontknow


viz avatar:)
zrzule (Člen)
13.05.2007 20:36:32
Offline

Re: ááách jo.......

škarďa: hele vííííš co, mě je to jedno, můžeš koupit další a zase jí vychlastat a další a další......ale finskou pro zrzulku prostě musíš mít, víš co mě to stálo sil tam přijet a pak se tam s tebou ještě zničit????bigsmilebigsmilebigsmile


A je to!!

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr