Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » prosím radu před koupí

bubák (Člen)
07.05.2007 17:37:18
Offline

prosím radu před koupí

Zdravím Vás, našel jsem tenhle inzerát a prosím o radu, co vy na to? Má to dost doplńků a je možná sleva na 95, není to moc za 2001 ? Díky za posouzení
http://bazar.motorkari.cz/?cId=inzerat- … atu=144415


nedůvěřuju velbloudům, a všeobecně nikomu, kdo dokáže týden nepít !
pavel dolínek (Člen)
07.05.2007 18:22:32
Offline

Re: prosím radu před koupí

drahy jako prase,za to mas 1200ku


"una storia italiana"
Marián (Člen)
07.05.2007 18:31:45
Offline

Re: prosím radu před koupí

01 bych tipoval tak za 80 tisic...
ovsem jako velkou vyhodu bych bral to, ze je koupena v cr, pokud ma teda servisku nebo naky doklady o koupi v cr.
jinak vypada dobre, ma to i origo vyfuk coz je taky plus...
ovsem rozhodovani je na tobe, nez vsak koupit za 80 nebo 75 nakou dovezenou slataninu...good


...sam mezi jebkarema...
milanz (Člen)
09.05.2007 13:08:27
Offline

Re: prosím radu před koupí

borci, mam len taku malu otazku kedze je u nas bezne pomaly narodny sport stacanie najetych km. Ako by ste sa snazili resp. co najlepsie kontrolovat ked kupuje niekto moto a nema k dispozicii napr. servisnu knizku, alebo sa jedna o dovezene moto atd.

ja som kontroloval vsetko priamo cez VIN, priamo v suzuki mi povedali servisne intervali, co bolo menene atd. ale napadlo ma, ze kazdy asi nechodi do origo servisu, a potom sa o tom zistit moc neda ... smile2

v mojom pripade to bolo o.k., vsetko sedelo, ale aj tak ...

mozno sa da nieco zistit s napinaku rozvod. remena, v akom je stave, zvuk studeneho motora - rezonancie za studena nieco tiez napovedia.

na mojej B6 je ukazovatel ujetych km uz digitalny, stacaju ludia aj digitalne ukazovatele : je to komplikovanejsie ako
tie povodne mechanicke?

dik za vase nazory

chcem si len utvorit predstavu do buducnosti, lebo niektore inzeraty ked tak sledujem u nas na SK - ako napr. r.v. 92 najazdene 25.000km, tomu sa predsa neda verit.

potom clovek kupi dobre pripravene stare, vyjazdene moto,s pocitom "konecne mam motorku a vo vybornom stave". Zacne mu to casom zrat olej, dojde do servisu a mechanik zahlasi , ze 25.000 bolo stocene o nejakych 50tkm , treba vybrus ... nezostava potom ine ako nachystat kopu prachov a len surprised ...


ked uz do pekla, tak na bielom koni !
cestovatel (Člen)
07.01.2008 14:23:56
Offline

Re: prosím radu před koupí

Vitaj kolega zo Slovenska,na Ceskych strankach.Co sa tyka tych digi km,tak to tiez nie je vobec problem odrbat a to tak,ze nestaca nic,ale po dobrej buracke,ked to sklada dohromady,jednoducho budiky vymeni s trebars o 30tisic km menej na displei.Mam tiez Suzuki Bandit 1200 a tiez som sa toho obaval pri kupe,r.v.2002 a nabeh.22 tisickm,bol dovezeny z Talianska a udajne 2roky stal,preto tak malo km,ale zvuk motora a vykon mam super,asi som mal stastie na serioznost.good


Radsej sulozit s hrbatou,ako pracovat s lopatou.
butrus (Člen)
07.01.2008 14:53:38
Offline

Re: prosím radu před koupí

pro milanz: staceni tachometru je opravdu dost rozsirene,ale i servisni knizka nemusi byt vzdy zaruka dobreho a znackoveho servisu. pro priklad: kamarad prodal pred nejakym casem Ninju a za par tydnu ji nasel na netu v inzerci. hodne moc se divil,protoze mela najeto mnohem min,nez kdyz ji prodaval a hlavne dle inzeratu mela servisni knizku,kterou ale on nikdy nemel a tudiz ji nemohl dat s motorkou!!! je si jisty,ze je to jeho byvala motorka,poznal ji podle samolepek,ktere tam vlastnorucne nalepil a podle poskozeni podsedlovky. je to hnus. a pak ma clovek necemu verit. headshake

K.a.s.y.m. (Člen)
07.01.2008 15:12:55
Offline

Re: prosím radu před koupí

....osobně bych na KM moc nekoukal.Chce to sebou někoho o kom víš ,že motorkám rozumí a nebo má s daným typem nějakou zkušenost...svézt se poslechnout motor zkusit jak se chovají brzdy a rám když pustíš opatrně řidítka...no a ostatní je otázka času...buď se to pos.... a nebo to bude dobrý...je to dost věc náhody.Pokud se tomuhle chceš vyhnout tak jediná cesta je si koupit novou.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Kelly01 (Člen)
07.01.2008 15:47:20
Offline

Re: prosím radu před koupí

Musíš se tvářit jak znalec..

Přijdu,na stojanu nahodím a dám plný kotel do červenýho..

Po 3 minutách to musí být pořád "švýcarský hodinky",jinak ať si to podejce nechásmokin


God Save The Queen!
Loser (Administrator)
07.01.2008 16:33:54
Offline

Re: prosím radu před koupí

to to jako 3 minuty drzis v cervenym?idontknowidontknow
Na to bych asi nemel nervy nebo bych si musel vzit Otikovi sluchatka


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
luig (Člen)
07.01.2008 17:10:17
Offline

Re: prosím radu před koupí

Kelly01 psal:

Musíš se tvářit jak znalec..

Přijdu,na stojanu nahodím a dám plný kotel do červenýho..

Po 3 minutách to musí být pořád "švýcarský hodinky",jinak ať si to podejce nechásmokin

Přesně tohle miluju ze všeho nejvíc, natočit studenej motor a hned mu naložit pěkně do červenýho, jasný to je vonosick


Ne asi
Fulltank (Člen)
07.01.2008 17:29:45
Offline

Re: prosím radu před koupí

90 je hodne, prodal sem svoji B6 04,8600km, za 89tis... idontknow

zdenek 1 (Člen)
07.01.2008 17:59:58
Offline

Re: prosím radu před koupí

loni na jaře jsem koupil 650s naj.19000km. rv.05 za 120 bez oděrek zdálo se mi to vzhledem k stavu mota a výbavě (vyhř.rukoj. alarm...) tak akorát ale co rok starší tím cena dolů...však to znátebigsmile


když to jede,je to OK
Fulltank (Člen)
07.01.2008 18:34:39
Offline

Re: prosím radu před koupí

zdenek 1 psal:

loni na jaře jsem koupil 650s naj.19000km. rv.05 za 120 bez oděrek zdálo se mi to vzhledem k stavu mota a výbavě (vyhř.rukoj. alarm...) tak akorát ale co rok starší tím cena dolů...však to znátebigsmile

a jak facha ten alarm?! Zda se mi to jako dobra vecicka idontknow

zdenek 1 (Člen)
07.01.2008 18:46:54
Offline

Re: prosím radu před koupí

zezačátku jsem to skoušel odpojit,ale kdykoliv jsem někde odpojil nějakej drát, a bylo to jedno jestli od baterky nebo nejaký jiný přímo u té krabičky co tak řve tak to vždycky začlo  řvát jako prase,tak jsem se na to vysralbigsmile protože vždy před startem to musíš odblokovat na klíčích, když vypneš motor,tak asi do 10 sekund to problikne a pípne,aby tě to upozornilo že je to aktivníbigsmile ale už jsem si zvykl takže je to dobrýbigsmile


když to jede,je to OK
Fulltank (Člen)
07.01.2008 18:50:42
Offline

Re: prosím radu před koupí

zdenek 1 psal:

zezačátku jsem to skoušel odpojit,ale kdykoliv jsem někde odpojil nějakej drát, a bylo to jedno jestli od baterky nebo nejaký jiný přímo u té krabičky co tak řve tak to vždycky začlo  řvát jako prase,tak jsem se na to vysralbigsmile protože vždy před startem to musíš odblokovat na klíčích, když vypneš motor,tak asi do 10 sekund to problikne a pípne,aby tě to upozornilo že je to aktivníbigsmile ale už jsem si zvykl takže je to dobrýbigsmile

hm.. to nezni spatne, ale jestli to chces odstranit pomuzu ti a necham si to bigsmile

zdenek 1 (Člen)
07.01.2008 18:54:20
Offline

Re: prosím radu před koupí

čoveče nebudeš tomu věřit ale už mi to někdo nabízelbigsmile


když to jede,je to OK
Fulltank (Člen)
07.01.2008 18:55:47
Offline

Re: prosím radu před koupí

zdenek 1 psal:

čoveče nebudeš tomu věřit ale už mi to někdo nabízelbigsmile

bigsmile a jaky to ma teda funkce?

zdenek 1 (Člen)
07.01.2008 19:00:27
Offline

Re: prosím radu před koupí

no jsou tam čidla které když to třeba necháš na stojanu a chytneš to třeba za řidítka a pohneš s nima na jakou koliv stranu tak to tak 5krát lechce pípne,a když to uděláš znovu,nebo to zhodíš ze stojanu tak to spustí kravál ja u auta !good


když to jede,je to OK
Fulltank (Člen)
07.01.2008 19:05:38
Offline

Re: prosím radu před koupí

zdenek 1 psal:

no jsou tam čidla které když to třeba necháš na stojanu a chytneš to třeba za řidítka a pohneš s nima na jakou koliv stranu tak to tak 5krát lechce pípne,a když to uděláš znovu,nebo to zhodíš ze stojanu tak to spustí kravál ja u auta !good

to je velice pekny surprised nevis takhle nahodou co to tam mas za pazmekt?! Jako myslim Vyrobce (model)..

jinak se mi to zamlouva,vypada to profesionalne bigsmile jako  "KIT"..kite jed!.. bigsmile

zdenek 1 (Člen)
07.01.2008 19:12:15
Offline

Re: prosím radu před koupí

jestli vydržíš tady ještě 15minut jsem ochotný zajít se podívat do garáže, jestli je na tom něco napsané?


když to jede,je to OK
Fulltank (Člen)
07.01.2008 19:16:55
Offline

Re: prosím radu před koupí

zdenek 1 psal:

jestli vydržíš tady ještě 15minut jsem ochotný zajít se podívat do garáže, jestli je na tom něco napsané?

nee bud v klidu mrknu na netu, nechci prudit.. good

zdenek 1 (Člen)
07.01.2008 19:32:35
Offline

Re: prosím radu před koupí

takže je tam DATATOOL SYSTEM 3 zbytek nepřečtu je to už trochu zajebané(nevím ale co to je ,neumím engliš)bigsmile


když to jede,je to OK
Fulltank (Člen)
07.01.2008 19:56:44
Offline

Re: prosím radu před koupí

zdenek 1 psal:

takže je tam DATATOOL SYSTEM 3 zbytek nepřečtu je to už trochu zajebané(nevím ale co to je ,neumím engliš)bigsmile

joj dikes mrknu na intranet bigsmile

nety (Člen)
07.01.2008 19:58:02
Offline

Re: prosím radu před koupí

koukni i na gtalarm.. maj nějaký slevy. sem koupil gt 971


MĚL JSEM KAROSU, PAK NÁVRAT KE KOŘENŮM - KULT PIČO a teď "italskej zázrak" :)
Fulltank (Člen)
07.01.2008 20:02:44
Offline

Re: prosím radu před koupí

nasel sem ten co ma Zdenek www.ciao.co.uk/Datatool_System_3__6512613

to nety: jj uz koukam a nestacim se divi t na ty ceny smile1

Fulltank (Člen)
07.01.2008 20:04:45
Offline

Re: prosím radu před koupí

nety psal:

koukni i na gtalarm.. maj nějaký slevy. sem koupil gt 971

ten gtalarm delaj italove jo? bigsmile

Jaky jeste znate znacky..

Fulltank (Člen)
07.01.2008 20:07:38
Offline

Re: prosím radu před koupí

www.ahifi.cz/zabezpeceni-vozidel/moto-a … artem.html
tak tenhle beru!! a hned dvakrat!!

hlavne si vsimnete VYSOKA KVALITA A SPOLEHLIVOST!! sicksick

Baltazar (Člen)
07.01.2008 20:46:55
Offline

Re: prosím radu před koupí

luig psal:
Kelly01 psal:

Musíš se tvářit jak znalec..

Přijdu,na stojanu nahodím a dám plný kotel do červenýho..

Po 3 minutách to musí být pořád "švýcarský hodinky",jinak ať si to podejce nechásmokin

Přesně tohle miluju ze všeho nejvíc, natočit studenej motor a hned mu naložit pěkně do červenýho, jasný to je vonosick

Kelly má pravdu tím, že motor od začátku pořádně točíš, zcela jsně zvedneš výkongood


The father of the little princess of the dawn
Marián (Člen)
07.01.2008 21:01:16
Offline

Re: prosím radu před koupí

jo klidne i o deset klolánkůgoodbigsmile


...sam mezi jebkarema...
Marcus_86 (Člen)
07.01.2008 22:03:09
Offline

Re: prosím radu před koupí

No, ale u tech alarmu je treba i fce start na dalku, jen jak to udelat, aby to chytlo ??? Protoze me to bez pridani plynu proste nechytne. (B12) Musim za nej kratce trochu vzit. Jinak kdyz dam sitic, tak se pak motor rozbehne .. ale po chcili se zacnou zvedat otacky a musim to vzdy donastavit na tech cca 1200-1500 za studena. Zase je s tim prace. Spis myslim, ze to delaji vsechny B, ale kamos ma B6 a tomu to de krasne. Seridit karburatory ?

VikecB12 (Člen)
07.01.2008 22:13:13
Offline

Re: prosím radu před koupí

Marcus_86 psal:

No, ale u tech alarmu je treba i fce start na dalku, jen jak to udelat, aby to chytlo ??? Protoze me to bez pridani plynu proste nechytne. (B12) Musim za nej kratce trochu vzit. Jinak kdyz dam sitic, tak se pak motor rozbehne .. ale po chcili se zacnou zvedat otacky a musim to vzdy donastavit na tech cca 1200-1500 za studena. Zase je s tim prace. Spis myslim, ze to delaji vsechny B, ale kamos ma B6 a tomu to de krasne. Seridit karburatory ?

A nemáš moc nízkej volnoběh? Normálně by totiž měl chytnout aji bez přidánígood


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
nety (Člen)
07.01.2008 23:26:22
Offline

Re: prosím radu před koupí

no jo, ale pujde t ou toho alarmu, když musíš mít vymáčklou spojku???


MĚL JSEM KAROSU, PAK NÁVRAT KE KOŘENŮM - KULT PIČO a teď "italskej zázrak" :)
VikecB12 (Člen)
07.01.2008 23:32:26
Offline

Re: prosím radu před koupí

nety psal:

no jo, ale pujde t ou toho alarmu, když musíš mít vymáčklou spojku???

je to jenom spínač,kterej se dá vyrušit.


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
nety (Člen)
08.01.2008 08:13:56
Offline

Re: prosím radu před koupí

o další vyfikundaci víc...


MĚL JSEM KAROSU, PAK NÁVRAT KE KOŘENŮM - KULT PIČO a teď "italskej zázrak" :)
Filous (Člen)
08.01.2008 08:26:02
Offline

Re: prosím radu před koupí

Kelly01 psal:

Musíš se tvářit jak znalec..

Přijdu,na stojanu nahodím a dám plný kotel do červenýho..

Po 3 minutách to musí být pořád "švýcarský hodinky",jinak ať si to podejce nechásmokin

...po třech minutách nic nepoznáš, já ho natočim, vemu za heft a držim ho u huby dokuť nezačnou červenat svody...musí vjedět, gdo je f garáži pánem, né? ...no a dyš todle přežije několikrát za sebou, tag víš, že nemáš doma žádnou jebku, ale pořádnou mašinusurprised


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Koldan (Člen)
08.01.2008 09:49:42
Offline

Re: prosím radu před koupí

Filous psal:
Kelly01 psal:

Musíš se tvářit jak znalec..

Přijdu,na stojanu nahodím a dám plný kotel do červenýho..

Po 3 minutách to musí být pořád "švýcarský hodinky",jinak ať si to podejce nechásmokin

...po třech minutách nic nepoznáš, já ho natočim, vemu za heft a držim ho u huby dokuť nezačnou červenat svody...musí vjedět, gdo je f garáži pánem, né? ...no a dyš todle přežije několikrát za sebou, tag víš, že nemáš doma žádnou jebku, ale pořádnou mašinusurprised

ježíšmarjá vy dva vořešpruti aspoň tam hoďte smajly ať každej ví,že si děláte ass páč jináč bude spousta domrdanejch motorůfuckbigsmile


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Marián (Člen)
08.01.2008 10:28:47
Offline

Re: prosím radu před koupí

ja myslel,ze to myslej vazne...idontknow
tak to sů z toho jelensmile2bigsmile


...sam mezi jebkarema...
Progear 650 (Člen)
08.01.2008 10:42:45
Offline

Re: prosím radu před koupí

poslechnout tyhle dva by bylo vážně za trest.. smile1


vztekat se nepomaha, mam to vyzkouseny :)))
"44 HONDA CBR 600RR 44"
osiris (Člen)
08.01.2008 10:43:11
Offline

Re: prosím radu před koupí

...kokoti bigsmile koldan má recht


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Filous (Člen)
08.01.2008 10:48:15
Offline

Re: prosím radu před koupí

...skazíte každou srandusmile2


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
nety (Člen)
08.01.2008 10:58:58
Offline

Re: prosím radu před koupí

to by bylo hn hn hn hn krkrkr... motor v pussy


MĚL JSEM KAROSU, PAK NÁVRAT KE KOŘENŮM - KULT PIČO a teď "italskej zázrak" :)
sonyk (Člen)
09.01.2008 11:06:21
Offline

Re: prosím radu před koupí

ja sem tam prisel mel mit 40 t km najeto. omrk sem to se servisakem projeli sme to . retez byl ko. jinakv pohode. v dilne to kluci rozebrali omrkli rozvodak a tak a konstatovali ze by to ty km melo mit ze ty vypada moc dobre. retez byl terpv druhej asi takze ted nanadam treti smile1

nejlepsi by bylo to rozebrat a vomrknoit ale kdo te to necha udelat. Proste kdyz kupuju motyku koukam od koho jak to u nej vypada popr jak se on chova. ptam se delam chytreho . kontroluju jestli jsou vsude stejne sroubky atd


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr